کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط |‌ کتاب صوتی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

مرگ شوهر بد

سمیه قنبری
1398/08/06 00
لینک مستقیم
سلام.
شوهرم خیلی بده، خیلییییی بد. انقدری که هر چقدر سعی کردم به خوبیهاش تمرکز کنم باورتون نمیشه هیچ نکته خوبی درش نیست. من و پسر هشت ساله م به ستوه اومدیم. اصلاً دلمون نمیخواد پامون رو بزاریم تو خونه. من همش پسرم رو دلداری میدم و میگم باید بهش احترام بزاریم. اون بزرگتر ماست. ولی از خدا نمیترسه و بده بده بده. بددهن، بدرفتار، دچار سوءظن، دست بزن داره، فحاش، دائماً من و بچه رو تحقیر میکنه. هیچ کلام محبت آمیزی این بشر بلد نیست. سرکوفت میزنه مدام. توهین میکنه پدر و مادرم رو فحش و ناسزا میده، پولهای کار کردنم رو میگیره، مهریه م رو با زور و قلدری ازم گرفت، خونه رو به نام خودش کرده، ماشین رو، من الان هیچی ندارم جز یه چادر و مانتو. نمیتونم درخواست طلاق بدم. چون باید برم خونه پدرم که هزار مرتبه از این زندان بدتره. بچه م بی مادر میشه. پدر درست و حسابی که نداره اگه منم نباشم معلوم نیست دچار چه آینده ای میشه. در حال حاضر مدام در حال تمرین این هستم که شرایطم خوبه، خوبه، و خوبه. ولی حالا که ازش نومید شدم و به طلاق هم نمیتونم حتی فکر کنم دارم به فوت ش فکر میکنم و مدام تجسم میکنم فوت شده. خیلی حس خوبی بهم دست میده خدا رو هزار برابر شاکر میشم. میخوام اصلاً دست خدا رو ببوسم. اهرم فشار و استرس و جنگ اعصاب و ناراحتی های روحی و روانی و جسمی رو از روی من و پسرم برمیداره. خیلی حس م خوبه وقتی تجسم میکنم این مرد مرده. بعد تصور میکنم من و پسرم کم کم به خودمون میایم. زندگی روال آرامتری طی میکنه تجسم میکنم رانندگی میکنم پسرم رو به تفریح و گردش میبرم. تجسم میکنم خودم اختیاردار درآمدم میشم خرج یا پس انداز دست خودمه. بعد کم کم سر و کله یه عشق پیدا میشه تو زندگی مون که برای من یه همسر عاشق و فداکاره و برای پسرم پدری میکنه و دست محبت میکشه بر سر ما که سالهاست محبتی ندیدیم. خیلی حس م عالیه خوبه وصف نشدنیه. به نظر شما شدنیه؟

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

رضا ضیایی

رضا ضیایی

1398/08/23

سلام جناب کرامت زاده عزیز، بنده 44 سال دارم کارمند مخابرات وکارشناس رسمی دادگستری وبا برادرم مدت 14 سال هست که در تولید درب های ضدسرقت شریک هستیم وکارخانه ای رو درسال 90 تاسیس کردیم ولی از ابتدا با مشکلات زیادی روبرو شدیم نظهر افزایش دلار ونوسان وتورم و..

پربازدیدترین سوالات

الهام محبی

الهام محبی

1397/10/06

چگونه عزت نفس خودمون رو تقویت کنیم؟

سمیه قنبری

سمیه قنبری

1398/08/06

مرگ شوهر بد

سمیه قنبری

سمیه قنبری

1398/08/06

جذب مرگ شوهر بد

رضا ضیایی

رضا ضیایی

1398/08/23

سلام جناب کرامت زاده عزیز، بنده 44 سال دارم کارمند مخابرات وکارشناس رسمی دادگستری وبا برادرم مدت 14 سال هست که در تولید درب های ضدسرقت شریک هستیم وکارخانه ای رو درسال 90 تاسیس کردیم ولی از ابتدا با مشکلات زیادی روبرو شدیم نظهر افزایش دلار ونوسان وتورم و..

برترین پاسخ دهندگان

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید