گروه تحقیقاتی کرامت|علم ثروت |قانون عشق|موفقیت|قرآن|هدف گزاری|قانون جذب|اعتماد بنفس|فن بیان|

موفقیت شخصی

 موفقیت شخصی
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/05/11 12 نظر

موفقیت شخصی برای هر کسی که چهار کلید موفقیت را انجام می دهد، قابل دستیابی است و من اعتقاد دارم که زندگی خود را برای بهتر شدن تغییر دهید. همه می خواهند موفقیت شخصی و کلید موفقیت را بیاموزند. هر کس می خواهد یک زندگی شاد و سالم داشته باشد، کار معنی دار داشته باشد و به استقلال مالی دست یابد. هر کس می خواهد جهان را تغییر دهد، مهم باشد، تا تاثیر مثبتی بر روی کسانی که در اطراف او هستند. هر کس می خواهد کاری را با زندگی اش انجام دهد.

کلید موفقیت شخصی

 

موفقیت شخصی برای هر کسی که چهار کلید موفقیت را انجام می دهد، قابل دستیابی است و من اعتقاد دارم که زندگی خود را برای بهتر شدن تغییر دهید. همه می خواهند موفقیت شخصی و کلید موفقیت را بیاموزند. هر کس می خواهد یک زندگی شاد و سالم داشته باشد، کار معنی دار داشته باشد و به استقلال مالی دست یابد. هر کس می خواهد جهان را تغییر دهد، مهم باشد، تا تاثیر مثبتی بر روی کسانی که در اطراف او هستند. هر کس می خواهد کاری را با زندگی اش انجام دهد.

با گذشت زمان، من متوجه شدم که کلید موفقیت یک قطعه اطلاعات است، یک ایده در زمان مناسب، در وضعیت مناسب، و زندگی شما را تغییر می دهد. من همچنین یاد گرفته ام که حقیقت بزرگ ساده است.

امتیاز مطلب: 93%

93

اشتراک‌گذاری در Image result for ‫لوگو تلگرام‬‎ اشتراک‌گذاری درImage result for ‫لوگوفیس بوک‬‎ اشتراک‌گذاری در Image result for ‫لینک دین‬‎ اشتراک‌گذاری در Image result for ‫توییتر‬‎ اشتراک‌گذاری در Image result for ‫گوگل پلاس‬‎  

 

یک هدف مشترک

خوشبختانه برای بسیاری از ما، موفقیت شخصی در زمینه پس زمینه، هوش و توانایی بومی نیست. این خانواده ما، دوستان یا مخاطبان نیست که ما را قادر به انجام کارهای فوق العاده می کند. در عوض، کلید موفقیت ، توانایی ما برای به دست آوردن بهترین نتیجه از خودمان در تقریبا تمام شرایط و شرایط است. این توانایی شما برای انطباق و تغییر زندگی شما است.

شما در حال حاضر، درون شما، ذخایر عمیق توانایی و توانایی است که، اگر به درستی مهار و هدایت می شود، شما را قادر به انجام چیزهای فوق العاده با زندگی خود است. ریشه های انعطاف پذیری و توسعه توانایی شما برای غلبه بر مشکلات، نزاع ها، موانع و مشکلات.


مقاله مرتبط : قانون جذب ثروت

مقاله مرتبط : هفت قانون معنوی موفقیت 


چهار کلید موفقیت

کلیدهای موفقیت برای تغییر زندگی شما همواره یکسان بوده است.

  1. دقیقا همان چیزی را که میخواهید انتخاب کنید و جایی که میخواهید بروید.
  2. یک مهلت تعیین کنید و برنامه ای برای رسیدن به آنجا ایجاد کنید (به یاد داشته باشید، یک هدف تنها یک رویا با مهلت است.)
  3. اقدام خود را بر روی برنامه خود انجام دهید هر روز کاری را به سمت هدف خود انجام دهید.
  4. قبل از اینکه بفهمید که تا زمانی که موفق نشوید، پیشاپیش حل می شود و هرگز از دست نخواهید داد.

این فرمول کلید موفقیت شماست و برای تقریبا هر کسی که تا به حال آن را امتحان کرده است کار کرده است. این نیاز به اکثر شما می توانید و بهترین کیفیت ها را داشته باشید. در توسعه و پیروی از این کلید ها به موفقیت شخصی ، شما را تکامل و رشد می کند تا شخص فوق العاده ای تبدیل شود.

موفقیت شخصی

 

یادگیری از کارشناسان برای تغییر زندگی شما

شما به اندازه کافی بلند نخواهید بود تا همه چیز را برای خودتان شکل دهید. و چه اتفاقی می افتد اگر سعی کنید دیگران را از قبل بیاموزید. بن فرانکلین یک بار گفت: "مردان می توانند عقلشان را بخرند یا می توانند از دیگران قرض بگیرند. تراژدی بزرگ این است که اکثر مردان ترجیح می دهند آن را خریداری کنند تا قیمت کامل را از لحاظ زمان و گنج پرداخت کنند. "

بزرگترین هدف شما در زندگی و موفقیت شخصی شما باید به دست آوردن بسیاری از آنها در حد امکان باشد و سپس از آنها برای کمک به انجام کارهایی که می خواهید انجام دهید و تبدیل شدن به فردی که می خواهید تبدیل شود، استفاده کنید.

برنامه خود را برای موفقیت شخصی

شما زندگی خود را با دستیابی به تنها یک هدف مهم تغییر دهید ، یک الگو، الگو برای موفقیت شخصی در ذهن ناخودآگاه خود ایجاد می کنید. شما زندگی خود را تغییر می دهید و به طور خودکار هدایت می شود و به دنبال تکرار این موفقیت در چیزهای دیگر است که شما تلاش می کنید.

با غلبه بر ناامیدی و دستیابی به یک هدف عالی در هر منطقه، خود را برای موفقیت در مناطق دیگر نیز برنامه ریزی کنید. به عبارت دیگر، شما یاد می گیرید که موفق شوید. هرچه بیشتر به دست می آورید، بیشتر می توانید به دست آورید. هر یک از کلید های موفقیت، به ویژه اول، باعث اعتماد به نفس و اعتقاد شما می شود که بار دیگر موفق خواهید شد و موفقیت های شخصی شما را به دست خواهید آورد.


مقاله مرتبط : کسب و کار

مقاله مرتبط: موفقیت


پتانسیل نامحدود

تنها محدودیت های واقعی در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید، داشته یا خود باشید تحمیل کنید. هنگامی که شما تصمیمی روشن و بدون قید و شرط برای تغییر زندگی خود را با رها کردن تمام محدودیت های ذهنی خود و پرتاب کل قلب خود را به انجام برخی از هدف بزرگ، موفقیت شما نهایی شخصی است تا زمانی که شما متوقف نمی شود.

 من حقیقت مهمی را کشف می کنم که من را به نوع موفقیتی که امروز من از آن لذت می برم رسانده و روش اثبات شده من را برای ایجاد، پرورش و نگهداری اندیشه ای که برای دستیابی به هر چیزی که می خواهید، نشان می دهد! این کتاب زندگی شما را تغییر خواهد داد!

 

نظرات

captcha Refresh
رضا فتحی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام استاد کرامت ،شما درمورد قانون جذب صحبت کردید و گفتید هر چه را در موردش فکر کنید جذب می کنید ،مثلاً من در مورد اینکه موقعیت عالی تری داشته باشم یاقرار است به جایی سفر کنم یا زندگی بهتری داشته باشم ، فکر می کنم ولی این موقعیت ها رخ نمی دهد ،بلکه خلافشان رخ می دهد مثلاً سفری که می خواستم بروم کنسل می شود و… باید چکار کنیم تا قانون جذب اثر کند
آرمین عابدی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخخــــــــــــدایا
مرا زین خود پرستی ها رها کن
چنان اندیشه ای بر من عطا کن
که تقدیری که از آن نا گزیرم
توانم جبر و قهرش را پذیرم
و با عزمی چنان پیگیر باشم
که ناتقدیر را تغییر بخشم
مردانی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخعالی بود ممنونم، اگه به زندگی شخصیمونم نگاهی بندازیم میبینیم اتفاقاتی که مدام برامون تکرار میشن نتیجه ی باورهامون در اون زمینه هست، اما فکر میکنم تغییر باورهایی که سالها با ما بودن کار زمانبریه و جا نزدن میخواد!
رادان
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخآزاد شو از بند خویش ، زنجیر را باور نکن
اکنون زمان زندگی ست ، تاخیر را باور نکن
حرف از هیاهو کم بزن از آشتی ها دم بزن
از دشمنی پرهیز کن ، شمشیر را باور نکن
خود را ضعیف و کم ندان ، تنها در این عالم ندان
تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش
زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن
تصویر اگر زیبا نبود ، نقاش خوبی نیستی
از نو دوباره رسم کن ، تصویر را باور نکن
خالق تو را شاد آفرید ، آزاد آزاد آفرید
پرواز کن تا آرزو ، زنجیر را باور نکن
کبیری
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخفوق العاده عالی بود ، واقعا ممنونم دقیقا همون چیزی بود که الان نیاز داشتم… موفق و شاد باشید .
مجید صدفیان
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخبسان رهنوردانی که در افسانه‌ ها گویند
گرفته کوله بار زاد ره بر دوش
فشرده چوبدست خیزران در مشت
گهی پر گوی و گه خاموش
در آن مهگون فضای خلوت افسانگیشان راه می‌پویند
ما هم راه خود را می‌ کنیم آغاز
عارف منصوری
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام
مقاله ای پر از نکات مثبت و ارزنده بود تشکر
فریده فریدی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخیعنی استاد انقد لذت بردم از این نوشته که قابل توصیف نیست. لا به لای خوندن این مطلب کلی ایده به ذهنم رسید که هم باعث تبلیغات شرکتم میشه هم پولسازه و هم باعث ترقی شغلی من و پیشزفت شرکتم میشه. مثل همیشه ممنونم ازت و خدا رو شکر میکنم که فردی مثل تو رو در زندگی من قرار داده
فرناک خسروی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام خدمت استاد عزیزم
مقاله عالی و کمک کننده ای بود که از طریق راهنمای احساسی ام به آن برخودم
خیلی ممنونم بابت ارائه آن
آنیتا زرگری پور
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخعالی بود استاد من هم به پله های موفقیت خواهم رسید
پریماه فرهمند
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام
مطالب بسیار جالب و انگیزشی عالی بود
درود بر مرد کیهانی و کهکشان انرژی
به امید موفقیت تمام بچه های خانواده بزرگ و هیوم عباس منش
شما را زندگی می کنم و به زودی به جمع ثروتمندان می پیوندم
شاد و ثروتمند باشید .
محمدجواد علی دادی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخاستاد مرحبا به این صحبت های عمیق ، لذت بردم ، امیدوارم روزی برسه که بجز لذت بردن بتونم درک و باورشون کنم ، واقعا درست گفتید که باورهای غلط مثل سیمان به مغز انسان چسبیدند و تغییر بعضی هاشون خیلی سخته اما من امید دارم که گام به گام با آموزش های شما بتونم از خودم انسان متفاوتی بساز

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 4

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید