سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

8 گام قانون جذب عشق فوق العاده موثر برای رسیدن به عشق

8 گام  قانون جذب عشق فوق العاده موثر برای رسیدن به عشق
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/04/15 14 نظر

قانون جذب عشق  یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین احساسات انسان برای جذب معشوق است، عشق احساسی عمیق و لذتی بسیار زیبا برای افراد است

 

سوالی که در کلاس‌ها و سمینارها زیاد از من می‌شود این است که آیا می‌شود با استفاده از قانون جذب  و قانون جذب عشق و جذب فرد مورد علاقه خود را به سمت خود جذب کرد؟

احساس قریب الوقوع عشق فراتر از هر احساس دیگری است که ابراز می شود. هنگامی که قلب ما تپش می خورد ، صورت ما روان می شود و بقیه بدن ما یک رقص داخلی (و به احتمال زیاد یک خارجی) شاد انجام می دهد ، می دانیم که عشق همه الیاف بدن ما را اشغال کرده است.

هورمون های شگفت انگیزی وجود دارد که وقتی با عشق مصرف می شویم به درون رگ های خون ما آزاد می شود - این برای ضعف قلب نیست. در حقیقت ، عشق واقعی و زیبایی ابراز شده برای کسانی که کارهای داخلی خود را انجام داده اند ، محفوظ است و توانسته اند از قانون جذب عشق استفاده کنند.

این نوع جذابیت لذت بخش است که وقتی اتفاق می افتد ، واقعاً هیچ چیز کاملاً شبیه به آن در این دنیا وجود ندارد.در این مقاله 8 اقدام  قانون جذب عشق که تجربه شده است به اختصار توضیح داده ایم


1- قانون جذب عشق چیست؟

قانون جذب عشق یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین احساسات انسان است، عشق احساسی عمیق و لذتی بسیار زیبا برای افراد است، اکثر افراد اگر در مورد مسائل احساسی به خواسته و هدف خود نرسند دچار افسردگی و دردهای شدید می‌شوند، پس این مطلب را به ما یادآوری می‌کند که موضوع قانون جذب عشق موضوع بسیار مهمی است و خبر خوب این است که می‌تواند با استفاده از قانون جذب عشق، فرد موردعلاقه خود را به سمت خود جذب کنید.


قانون جذب عشق در یک نگاه

قانون جذب عشق بیان می‌کند که می‌توانید با استفاده از افکار و قدرت ذهن خود هر چیزی را به واقعیت تبدیل کنید. افکار و توجه ما روی هر موضوعی که باشد قانون جذب law of the attraction ) آن را به سمت ما جذب می‌کند.

 

اما شاید این سوال برایتان پیش آید که آیا می‌توان با استفاده از قانون جذب عشق را جذب کرد؟

خبر خوب این است که پاسخ بله است.


2-قدم صفر قانون جذب عشق

پیش از آنکه بتوانیم از قانون جذب عشق استفاده کنیم نیاز است که ابتدا ذهن خود را بررسی کنیم و ذهن را از هرگونه احساسات منفی که باعث می‌شود ما را از مسیر خود دور کند خالی کنیم. احساساتی مانند (ترس، شک، نگرانی، تردید و …)

برای این کار زمانی را برای خود اختصاصی دهید و بررسی کنید که دارای چه احساساتی نسبت به خود هستید، آیا فردی دوست‌داشتنی برای خود هستید یا خیر؟


3-برای قانون جذب عشق اعتماد به‌ نفس بالایی داشته باشید

زمانی که تمرین قبلی را انجام می‌دهید باور فوق‌العاده قوی در شما شکل می‌گیرد که شما عالی‌ترین فردی هستید که می‌شناسید و باعث می‌شود که دیگر نگران حرف بقیه نباشید، برایتان مهم نباشد که دیگران شما را دوست دارند یا خیر، چرا که در مرحله نخست باید شما خودتان را دوست داشته باشید و به خودتان عشق بورزید تا بتوانید عشق را جذب کنید.

 

قانون جذب عشق


4- قدم اول قانون جذب عشق: توجه به چیزهایی که می‌خواهید

برای اینکه به خواسته و هدف خود دست پیدا کنید در واقع برای اینکه بتوانید از قانون جذب عشق استفاده کنید نیاز است که ابتدا بدانید چه چیزی می‌خواهید. پس زمانی را برای خود اختصاص دهید و بررسی که کنید به دنبال چه ویژگی‌هایی هستید، فردی را که می‌خواهید به سمت خود جذب کنید دوست دارید دارای چه ویژگی‌های باشد؟


دانلود  ویدیو رایگان مرتبط : چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟


5- عدم توجه به نکات منفی در قانون جذب عشق

اغلب افراد نسبت به چیزهایی که نمی‌خواهند بسیار بهتر از قانون جذب استفاده می‌کنند، بعد‌از اینکه احساسات منفی را از خود بیرون کردید و ویژگی‌های مثبت خودتان را پرورش دادید و همچنین ویژگی‌های و شرایطی که دوست دارید تجربه کنید را یادداشت کردید دیگر نگذارید افکار منفی سراغ شما بیایند و باعث شوند که شما از مسیر خواسته خود روزبه‌روز دورتر شوید.

عده‌ای از افراد بر روی چیزهایی که نمی‌خواهند تجربه کنند تمرکز می‌کنند و بارها آن شرایط را در رابطه‌های مختلف تجربه می‌کنند. به این دلیل که تمام توجه و ذهن افراد روی همان اتفاقات قرارگرفته است. پس اگر می‌خواهید رابطه خوب و فرد ایده‌ال خودتان را جذب کنید و از قانون جذب عشق به نفع خود استفاده کنید تمام توجه و تمرکز شما روی ویژگی‌ها و نکاتی باشد که می‌خواهید.


6-قدم دوم قانون جذب عشق: باور کنید

زمانی که شما خود را از احساسات بد خالی می‌کنید و خود را آماده دریافت عشق می‌کنید بسیار زیاد می‌توانید در این قدم خوب پیش بروید. برای اینکه باور کنید که فرد موردعلاقه شما و رابطه ایده آل را جذب می‌کنید کافی است که همیشه سطح انرژی خود را بالا نگه‌دارید به این معنا که همیشه مثبت اندیش باشید و تمرکز خود را روی نکات مثبت نگه‌دارید و هرگاه افکار منفی سراغ شما آمد بلافاصله با نگاه کردن و به یادآوردن ویژگی‌های مثبتی که یادداشت کردید توجه ذهن خود را معطوف به نکات مثبت کنید.


7-قدم سوم قانون جذب عشق: نقش بازی کنید

بپذیرید شخصی که دوست دارید با او زندگی کنید وجود دارد و با او هستید، طوری رفتار کنید که گویا او در حال حاضر هست، احساساتی را تجربه کنید که فرد مورد نظر حضور دارد، قانون جذب با احساسات شما کار می‌کند، هرچقدر بتوانید آن احساسات را به‌طور واقعی تجربه کنید سطح ارتعاشات و فرکانس به مراتب قوی‌تری را ارسال خواهید کرد.


8-قدم پایانی قانون جذب عشق: همه‌چیز را خدا و کائنات بسپارید

نکته‌ای که بسیار اهمیت دارد این است که زمانی که خواسته‌ی خود را شناختید و آن را یادداشت کردید و به کائنات اعلام کردید، دیگر مرتب چک نکنید که چرا هیچ اتفاقی نمی‌افتد، زمانی که این کار انجام می‌دهید مشخص است که باور ندارد که خواسته‌ی خود را دریافت خواهید کرد.

آرام باشید و خواسته‌ی خود را به جهان اعلام کنید و مطمئن باشید درصورتیکه آرام و آماده دریافت باشید به شما داده می‌شود.

قانون جذب عشق


اقدام کلی  قانون جذب عشق

1- برای آنکه بتوانید احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید، در یک برگه تمام ویژگی‌های مثبت خود را یادداشت کنید؛ و این برگه را همیشه همراه خود داشته باشید و مرور کنید تا این باور که شما فردی دوست‌داشتنی هستید شکل بگیرد.

2- ویژگی‌هایی که می‌خواهید همسر آینده شما داشته باشد را یادداشت کنید و دقت کنید که باید ویژگی‌های مثبتی که شما می‌خواهید را یادداشت کنید.

3- با قانون جذب عشق تمام توجه و تمرکز خود را روی ویژگی‌های مثبت قرار دهید.

4- طوری رفتار کنید که گویا شخص موردنظر حضور دارد و تمام احساساتی  و عشق  که با آن فرد دوست دارید تجربه کنید را احساس کنید.

5- با قانون جذب عشق آماده دریافت باشید.

 

source : keramatzade

مطالب مرتبط

نظرات

بهار
۱۳۹۸/۰۹/۰۶۰۰
پاسخسلام استادمن و عشقم باهم نامزد بودیم بخاطر مشکلات خانواده هامون مجبور ب جدایی شدیم میخوام برش گردونم اخه میگه احساس قبلو نداره و فقط فکرش رو پیشرفته میخوام از این راه استفاده کنم استاد کاش میتونستم باهاتون ارتباط برقرار کنم خیلی ب کمک نیاز دارم سه سال از جدایی گذشته ولی من هنوز عذاب میکشم
فروغ حجت انصاری
۱۳۹۸/۰۲/۳۱۰۰
پاسخسلام استاد گرامی من به این نتیجه رسیده ام که کمبود اعتماد به نفس دارم وگرنه من هم مثل بقیه می توانم ازدواج کنم به جای اینکه به دنبال عشق خیالی با شم من باید در ترجمه کتابهایم پیشرفت کنم و مشهور پولدار بشم آن موقع به هرکسی که بخواهم می رسم
مریم
۱۳۹۷/۱۲/۱۲۰۰
پاسخمطالب خوبه اما من چطور میتونم با شما ارتباط داشته باشم چون مشکلاتی در زندگیم دارم میخواهم از نظراتتون استفاده کنم
aziz karimi
۱۳۹۷/۱۱/۰۲۰۰
پاسخعالی
amir
۱۳۹۷/۰۴/۲۹۰۰
پاسخ به نظر من قانون جذب در مورد عشق اصلا جواب نمیده مخصوصا عشق یک طرفه
کلا حقیقت ندارد
فرزانه حسینی
۱۳۹۶/۰۴/۱۶۰۰
پاسخسلام به همه دوستان و استاد کرامت . خواستم گشایشی که برایم اتفاق افتاده به اشتراک بگذلرم . دیشب شب قدر من بود . خدا من را در آغوش گرفت و بارم را سبک کرد . همیشه شنیده بودم که توکل کن به خدا بسپار به خدا اعتماد داشته باش . درسته ولی من چرا فقط لحظه ای می توانم سبک باشم . چرا اینقدر به خواسته هایم و ویژگی های خواسته ام چسبیده ام . چرا رها نیستم …
خدا دیشب در گوش من گفت که دلیلش اینه که فکر می کنی کمبود هست . نعمت کمه لطف خدا کمه انسان شریف کمه و همه این کمبود ها باعث شده بود من خدا را کنترل کنم . نه اینکه او رب من مالک من باشد . و من نمی توانستم . ا
امروز سبک ورها هستم چون آگاه شدم که خدا همه نعمت هایش را فراوان افریده از دل من آگاه است و او رب من است و من اعتماد می کنم به تدبیرش .این قول را می دهم هر وقت عجله استرس حرص سراغم امد یاد این شب قدر بیافتم و به یاد بیاورم که همه چیز عالی و فراوان است . ارام باش . خداوند اومور من را سامان می دهد. خدایا شکرت
محمد حسن فتحی
۱۳۹۶/۰۴/۱۶۰۰
پاسخسلام
فرکانس های لحظه ای ما خیلی موثرتر از قبل است چون درجه فرکانسی مارفته بالاتر و باید به آن خیلی دقت کنیم . در مورد شنیدن حرفهای دیگران ، من برای خودم ترجمه همزمان هستم و حرفهای دیگران را برای خودم آن طور که باید باشه همان لحظه ترجمه میکنم مثلا طرف میگه زندگی خیلی سخته همه با بدبختی زندگی می کنند ، وقتی داره اینها را می گه من حرفهایش را فروی برای خودم مثبتش می کنم مثلا می گم زندگی خیلی راحته همه دارند باخوشبختی زندگی می کنند این طوری از شنیدن حرفهای دیگران مسئله ای ندارم و راحت هستم .
خدایا شکرت
nazila bozorgmanesh
۱۳۹۶/۰۴/۱۶۰۰
پاسخیدالله فوق ایدیهم
سلاااام به خانواده ی عزیزم
چون خودم خوب میدونم ک توی روابط عاشقانه بزرگترین مشکلی ک داشتم وابستگیه من و فراموش کردن خودمو و زندگیمو برنامه هام بود –
همچنان ک در حال سپری کردن این روزها هستم و سرم به کار خودم مشغوله به طرز عجیبی اون آدمایی ک قبلا باهاشون ی مشکلی توی روابط داشتم دارن میان طرفم با اینکه من اصلا فکر نمیکردم ک حالا چکار کنم فلان رابطم درست بشه – اونا خودشون یکی یکی دارن خیلی طبیعی میان طرفم و با یکسری صحبت کردنا انگار قصد دارن ک سوتفاهمایی ک پیش اومده بوده بینمون رو حل بکنن !!!
من خوب بیاد دارم ک دختر زودرنجی بودم و بخاطر حساسیت بالایی ک داشتم خیلی زود ناراحت میشدم از آدما و بعدش اونا رو ترک میکردم – ک میدونم این برمیگرده به اعتماد به نفس من ,چون فهمیدم ک مکمل هم هستن – حالا متوجه ام ک وقتی استاد میگن تا وقت یاعتماد به نفستو درست نکردی اقدام به انتخاب شغل یا ازدواج نکن یعنی چی !!!
من خیلی ممنونم از استاد عزیزم ک با یاد دادن این مباحث من توی مداری رفتم ک بدون اینکه کار خاصی انجام بدم خدا خودش روابط منو یواش یواش داره درست میکنه – با همکلاسیم ی بحث کوچیک پیش اومده بود و من حسابی سرسنگین بودم اما حالا بقیه بچه های کلاس واسطه شدن و ی شرایطی رو ب وجود آوردن ک ما با هم صحبت کنیم و واقعا نتیجش الان برای من خوبه
پس حالا متوجه شدم ک وقتی ما آرام باشیم و خودمونو و ویژگی هامونو بپذیریم و تحسینش کنیم دنیا ب طرز هوشمندی متوجه میشه و زنجیره ای از اتفاقات رو ب وجود میاره ک ثابت بکنه ک ما واقعا خوبیم
من نمیدونم ک این نتیجه گیری ک میکنم برای خودم چند درصد درسته ولی خب فکر میکنم و حس میکنم ک قبل از وارد شدن به ی رابطه عاشقانه ، دنیا ب طور اتوماتیک اول روابط اجتماعی منو داره درست و تنظیم میکنه شبیه رگلاتور میمونه – اول با مامانم بعدش بابام و خواهرم و برادرم بعدش دوستای خوابگاهیم حالا هم همکلاسی هام ک پسر هستن ( چون من چندماهه دارم به خودم میگم پسرا خوبن پسرا با معرفتن پسرا با مرامن )
و واقعا موقع امتحاناتم همکلاسی های من انگار ک وظیفه داشتن ک از من حمایت بکنن چ توی جزوه چ توی درس دادن توی تحویل پروژه هام و ….. اینا همگی از لطف خداست – خدایا شکرت
به قول استاد :
اون خدایی ک این گردش زمین و ماه و سیاره ها رو تنظیم میکنه خودش میتونه ک روابط تو رو هم درست بکنه ! خود به خود درست بکنه
و برای منم در این 3ماهه آروم آروم داره خوب و دلخواه میشه ….خدایا شکرت
بچه ها به خدا توکل بکنید و پر انرژییییییییییییییییییییییییییییییییییییی باشید – دوستتون دارم دوستای خاص
ساجده فیروزبخت
۱۳۹۶/۰۴/۱۵۰۰
پاسخسلام سپاسگزار از آقای کرامت و تیمشون . من سوالی دارم که خوشحال می شوم پاسخ بدید چرا که سوال من و اکثر خانم های شاغل و تحصیلکرده است . من باورم اینه که بخوام کار کنم نمی توانم ازدواج خوبی داشته باشم زیرا ازدواج را مانع پیشرفت خود می دانم و اگر بخواهم پیشرفت کنم در آینده تنها می شوم و اینطور از هر دو باز موندم . یا باورهایی مثل اگر ازدواج کنم چه نیازی به پیشرفت دارم وقتی کسی دیگری قرار است من را تامین مالی کند . و از طرفی باور دارم که در زندگی مشترک مرد است که وظیفه تامین مالی را دارد . . با ازدواج موقیعت کاری هم را ازدست می دم . چطور و چه باور درستی را جایگزین کنم تا از این دوگانگی نجات پیدا کنم .و چطور این دو هدف را از هم تفکیک کنم . سپاسگزارم
سید محمد مهدی نیکوکاران
۱۳۹۶/۰۴/۱۵۰۰
پاسخ استاد بزرگوار و ارجمندم ، دوستان خوب و مهربانم سلام
یادم افتادبه روزهایی که تازه وارد سایت شده بودم با شور و اشتیاق تمام مطالب رایگان شما را دانلود می کردم ، از خوشحالی در پوست خود نمی گنجیدم ، عکس تمام سمینار شما را پرینت رنگی گرفتم و روی تابلوی اتاقم چسباندم ، پیشاپیش از خدا برای داشتن برادری مانند شما سپاسگزاری کردم
یادم این شعر صائب تبریزی افتاد که
این چه حرف است که در عالم بالاست بهشت؟
هر کجا وقت خوشی رو دهد آنجاست بهشت
باده هر جا که بود چشمه کوثر نقدست
هر کجا سرو قدی هست دو بالاست بهشت
دل رم کرده ندارد گله از تنهایی
که به وحشت زدگان دامن صحراست بهشت
از درون سیه توست جهان چون دوزخ
دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت
دارد از خلد ترا بی بصریها محجوب
ورنه در چشم و دل پاک مهیاست بهشت
هست در پرده آتش رخ گلزار خلیل
در دل سوختگان انجمن آراست بهشت
عمر زاهد به سر آمد به تمنای بهشت
نشد آگاه که در ترک تمناست بهشت
صائب از روی بهشتی صفتان چشم مپوش
که درین آینه بی پرده هویداست بهشت
این روزها وسعت بهشت پروردگار را در زندگی ام می بینم
و چه بهشتی بالاتر از درک و آگاهی و بینش الهی پیدا کردن ،
که این ها همه از لطف و فضل پروردگار و آموزه های گهربار شما استاد عزیزم هست
آرامش ، ثروت ، معنویت ، سلامت و موفقیت هدیه ی خداوند بود که از وقتی با هدایت الله یکتا به سمینار و سایت شما وارد شدم نصیبم گشت
عشق به خداوند بدهی ، عشق می ستانی
پس امروز عشق و محبت خدا را دریافت کردم
استاد بزرگوارم از صمیم قلب از شما سپاسگزارم
در خدا شاد و پیروز باشید
محسن ایمانی
۱۳۹۶/۰۴/۱۵۰۰
پاسخ سلام
من امیدم را در یأس یافتم
من عشقم را در سالِ بد یافتم
که می‌گوید «مأیوس نباش»؟ ــ
من امیدم را در یأس یافتم
مهتابم را در شب
عشقم را در سالِ بد یافتم
و هنگامی که داشتم خاکستر می‌شدم
گُر گرفتم.
زندگی با من کینه داشت
من به زندگی لبخند زدم،
خاک با من دشمن بود
من بر خاک خفتم،
چرا که زندگی، سیاهی نیست
چرا که خاک، خوب است.
احمد شاملو
سید حامد موسوی نژاد
۱۳۹۶/۰۴/۱۵۰۰
پاسخسلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوبم.
خیلی خیلی ممنون و سپاسگزارم امیدوارم که همه شما دوستان عزیزم به زودی زود به خواسته های خوشگل و قشنگتون برسید و همیشه در ارامش و شادی باشید.
جالبش این بود که من چند روزقبلا از خدا یه سوالی پرسیده بودم و خدا جواب سوال منو دقیقا داد خدارو واقعااا شاکرم:-) مطمین هستم که شما با این فرکانس زیبا و عشق و علاقه ی که به خدا و خودتون پیدا کردید به زودی زود با یک ادم فوق العاده که مد نظرتون هست اشنا خواهید شد و زندگی سراسر شادی رو تجربه خواهید کرد براتون بهترینهارو ارزو میکنم.
استاد از وقتی که این دوره امد یکسال و چند ماه میگذره و هر وقت تکرار میکنم مطالب جدید یاد میگیرم بخدا راحت میتونم بگم بعد از دوسال بودن با شما انگار مغزم تازه یخش باز شده و باهام همراه شده و من هرچقدر بیشتر کار میکنم اتفاقات قشنگ تر برام میافته.خداروشکر میکنم که منو در مسیر شما قرار داد.براتون ارزوی موفقیت روزافزون دارم.
خدایااا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت.
فروزان مرادی
۱۳۹۶/۰۴/۱۵۰۰
پاسخسلام
منم تقریبا تازه دارم می فهمم که باورها در مود تقریبا نهادینه شده است و دارم به ثبات میرسم و بعد از این همه گوش کردن به تمام فایلهای استاد راستش دارم می فهمم که تازه دارم آنها را درک می کنم
و دیگر اینکه منم حدود یکسال و اندی از همه دوری کردم واین برایم خیلی خوب بود الان دیگه دیگران را الک کردم و پیش هر کسی نمی روم و راستش این مدت خیلی برایم خوب بود باورها در من نهادینه شد و به قول دوستمون تئوریها را دارم کم کم به عمل تبدیل می کنم
خدایا شکرت
سودابه امیری
۱۳۹۶/۰۴/۱۵۰۰
پاسخعالی بود استفاده بردم . سپاسگزارم

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید