گروه تحقیقاتی و آموزشی کرامت زاده|علم ثروت |قانون عشق|موفقیت|قرآن|قانون جذب|اعتماد بنفس|

اعتماد بی قید و شرط به خداوند

اعتماد بی قید و شرط به خداوند
چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ 69 نظر

 

آیا شما اعتماد بی قید وشرط به خدواند دارید؟با اعتماد بی قید وشرط به خداوند به تمام نیازها و خواسته های خویش دست خواهید یافت.

پس به خداوند اعتماد بی قید وشرط داشته باشید.

اعتماد بی قید و شرط به خداوند

 

زمانی که همه چیز طبق میل و نظر ما  پیش میره ،اعتماد به خداوند کار اسونیه.زمانی که اتفاق های خوب برامون رخ میده ، تجارت و کسب و کارمون عالیه.فرزندانمان سالم هستند و زندگی خوبی داریم و خیلی کاری با ایمان نداریم و نیازی هم به ایمان ندارد.زندگی خوبه.

اما زمانی که شرایط بر وفق مراد نباشه چطور؟

رو به خدا میاریم  ودعا می کنیم اما باز دعایمان پاسخ داده نمیشه. و مشکلاتمون زیادتر میشه.لطف و رحمتی نمی بینیم و خیلی مواقع دلسرد میشیم .می گوییم خدایا چرا جواب مرا نمی دهی؟

 می بینی با من بدرفتاری میشه.میبینی مشکلات مالی دارم.

می بینی بچم مریضه.

می بینی در ازدواجم مشکل پیش اومده.

در کارم ترفیع و درجه نگرفتم.

 و در ذهنمون اینه وقتی اوضاع تغییر کند خوشحال خواهیم شد.زمانی که فرد درستکار یا فردی که منفعت برامون داره می بینیم یا  سلامتی مون بدست میاریم  و بچه مون خوب میشه و ترفیع می گیریم،حالمون بهتر میشه و وضعیت خوبی داریم  و به این میگن اعتماد شرطی..

خداوندا اگر به دعاهام و راز و نیازام جواب بدی و خواسته هایم رو براورده کنی ،در اون موقعیت زمانی ،اونموقع در بهترین وضعیت خواهم بود و زندگیم بهترینه.. مشکل اعتماد شرطی اینه که همیشه چیزهایی وجود داره  که ما متوجه نیستیم و اونو درک نمی کنیم. و کاری که در یک زمان معین می خواستیم انجام بشه با شرایطی که ما می خواستیم نشد.

زمانی که وضعیت  سلامتی والدین بد میشه ما بشدت دعا می کنیم و حتی به کتاب مقدسمون قران متوسل میشیم .اما  پناه بر خدا اونو از دست میدیم.ببینید اونطور که ما می خواستیم نشد.

پس دوست من اگر اعتماد شرطی داشته باشیم ناراحت میشیم و میگیم خداوندا چرا به دعاهام جواب ندادی؟حقیقت اینه که خداوند به من پاسخ داد.فقط انگونه که من میخاستم نبود.ایا شناخت از خداوند اونقدر داریم که پاسخ هاش رو بپذیریم؟ با وجود اینکه چیزی که امیدوار بودیم و ازش خواستیم نباشه؟تمام قدرت جهان در دست خداوند هست و هر انچه داره اتفاق میفته ما درک نمی کنیم چون هر کاریش حکمتی داره..

دوست من ایمان یعنی چی؟می دونی؟ یعنی وقتی به زندگی  اعتماد  بی قید و شرط  داشته باشیم. اما همیشه پاسخ سوالات  داده نشده وجود داره.

چرا فردی که دوست دارم زنده نماند؟

چرا  زندگیم بهتر نمیشه؟

چرا بهتر نمیشم؟

بعضی اتفاقات منطقی و عقلانی بنظر نمیرسند، اما اگر خداوند راه درست و خوبی برای ما نمیخواست ،اجازه همچین  نمی داد.ممکنه در ان موقعیت زمانی نتیجه کار خدا رو نبینید، اماخداوند میدونه داره چه میکنه..همه اتفاقات تصادفی نیست بلکه بخشی از برنامه های اونه..او صلاح ما رو میخاد.پس اعتماد خالص  و اعتماد بی قید و شرط به اون رو در دستور کارتون قرار بدین.

 خداوند این لطف رو به ما کرده که سالم باشیم.خوشحال باشیم.با خانواده باشیم.پس اینها رو قدر بدونید.من به تو اعتماد دارم نه بطور شرطی.من به تو بی قید وشرط اطمینان دارم حتی وقتی بعضی کارها انجام نمیشه و ما متوجه حکمتت نیستیم .در کتاب قران اومده حسبنا الله و نعم الوکیل

خداوند ما رو کفایت می کنه و او چه نگهبان خوبی و یاوریست.اگر شما چیزی رو میخاین تغییر بدین خداوند اون تغییر نمیده یا اگر خدا چیزی رو که شما میخاین تغییر بده تغییر نمیده.از اون بعنوان بهانه ای برای بداخلاق بودن استفاده نکنید.

 

                                                                                                                                                                                                       احمدرضا کرامت

 


دانلود رایگان مرتبط : چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟


ماموریت این برنامه

 

دوست  من باور دارم که باید برای رویاهامون باید دعا کرد و برای خواسته های بزرگ  دعا کنم  و من یاد گرفتم و تجربه کردم که بزارم کارها رو خدا خودش انجام بده.به خواسته قلبتون سفت بچسبید ولی به شیوه اتفاق افتادنش  نچسبید....

بخاطر اینکه اونطور که فکر میکردین اتفاق نیفتاد ناراحت و دلسرد نشوید چون خداوند برنامش رو برای زندگیتون عملی میکنه. پس چرا زندگیتون رو در دست او نمیزارین؟ او میدونه که صلاح شما چی هست..اون چیزهایی می بینه  که ما نمی تونیم ببینیم.می تونید خودتون رو از ناامیدها نجات بدین اگر یاد بگیرین که اعتماد بی قید و شرط داشته باشین....

درهای بسته،ناامیدی ها،تاخیرها همه به صلاح شما هستند... خیلی خوبه که مصمم باشیم اما بزارید خدا به روش خودش کارها رو انجام بده.اگر چیزی رو تغییر نمیده،برطرف نمیکنه،دری باز نمیکنه،با اون جنگ نکنید...یاد بگیرید جایی که هستین رو بپذیرید و او لطفش رو شامل حال شما کرده.نه فقط در این جایگاه باشین.بلکه  با نگرش مثبت همه چیز رو ببینید..اگر میخاین در امتحان قبول بشین لبخند رو روی صورتتون نگه دارید.اهنگ رو در قلبتون نگه دارین.شوق و اشتیاق رو در روحیه خود نگه دارید.در روز ناامیدی متوقف نشوید این روزی هست که خدا افریده ..


آیه:فَإِن تَوَلَّوْاْ فَقُلْ حَسْبِیَ اللّهُ لا إِلَهَ إِلاَّ هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ
پس اگر (از سخنان خداوند) روى گردان شدند، بگو: خداوند مرا کافى است، هیچ معبودى جز او نیست، تنها بر او توکّل کرده ‏ام و او پروردگار عرش بزرگ است.

رسالت گروه تحقیقاتی کرامت، اشاعه توحید راستین در سراسر جهان است. گسترشِ این پیام به مردمِ جهان که تمام ِ جهان بر اساسِ قوانینی اداره می شود که خداوند تعبیه نموده است و 
اگر این قوانین را درک کنید، قدرت خداوند را درک نموده اید و اگر به قدرت خداوند پی ببرید، به هر انچه در ذهن شماست دست خواهید یافت.آن موقع چنان رحمت و لطف خداوند وارد زندگیتمون خواهد شد که در ارزوهاتون هم نمی دید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

captcha Refresh
امیرمحمد زیبا
Fatal error: Call to undefined function Num2Fa() in /home/keramatz/public_html/templates/Keramat/template/inc.comments.php on line 621