کسب و کار| ثروت |عشق|موفقیت|قرآن|اعتماد به نفس| روابط |زندگی|مدیریت|بورس|

دوره برنامه ارتباطات نهایی(دوره عشق ،یک رابطه طولانی مدت، پرشور ایجاد کنید)

دوره برنامه ارتباطات نهایی(دوره عشق ،یک رابطه طولانی مدت، پرشور ایجاد کنید)
چکیده این دوره : انتشار : 1396/05/21 7 نظر

یک رابطه طولانی مدت، پرشور ایجاد کنید.با گذشت زمان، عشق پرشور چیزی نیست که شما از شانس بیرون بیایید - چیزی است که شما ایجاد میکنید.

 

دوره عشق- به نظر شما مفهوم حقیقی عشق چیست؟
آیا می‌توان رابطه ای پایدار که سراسر عشق و مودت است را ایجاد کرد؟
آیا ما نیز می‌توانیم همان عشق نابی را تجربه کنیم که در کتاب‌ها درباره‌اش شنیده‌ایم؟ یا تمام این چیزها فقط یک رویای دور از دسترس است؟
باور کنید نه تنها چنین رابطه ای وجود دارد بلکه هر فردی با هر شرایط و موقعیتی می‌تواند چنین رابطه ای را تجربه کند اگر قوانین ایجاد چنین رابطه ای را بداند و با تمام وجود آن قوانین را باور و در تمام جزئیات زندگی‌اش بکار ببندد.

دوره عشق

افراد بسیار کمی به چنین تجربه ای از روابط  بین فردی در زندگی می‌رسند چون افراد کمی آگاهانه دست به تغییر باورهایشان در زمینه روابط بین فردی می‌زنند… و افراد بسیار کمی متعهد به اجرای آنچه آموخته‌اند، می‌گردند…


محصول برنامه ارتباطات نهایی و دوره عشق در روابط را به این دلیل آماده کرده‌ام:


تا وسیله ای باشد برای شروع روابط عاشقانه و توأم با آرامش
تا قدم به قدم باورهای کهنه و محدود کننده که دلیل تجربیات تلخ در روابط می باشد را شناسایی و با تغییر و جایگزنی نمودن آن با باورهای قدرتمند کننده، همان تجربه ای از
روابط را برایمان ایجاد نماید که همیشه خواهان آن بوده‌ایم!
تا همه آنچه را به ما بیاموزد که برای خلق یک تجربه زیبا در
زندگی مشترک به آن نیاز مندیم…
تا پاسخی جامع به تمام مسائل و مشکلاتی باشد که در زمینه روابط بین فردی با آن برخورد داشته‌ایم…
تا همان افرادی را وارد زندگی مان نماید که دوست داریم و بخاطر حضورشان همواره شکرگزار خداوند خواهیم بود…
به دوره عشق و مودت در روابط خوش آمدید…
اگر شما نیز خواهان تجربه
رابطه طولانی مدت توأم با عشق و شور هستید، با ذهنی خالی و بدون مقاومت، با من در تمام جلسات این برنامه دوره عشق همراه شوید…

احمدرضا کرامت

نکته : با خرید این دوره

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید این دوره، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "دوره ها" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

captcha Refresh
محمدعلی انصاریان
۱۳۹۷/۰۹/۲۵۰۰
پاسخسلام به همه دوستان عزیز
راستش من یه سوال داشتم و اون اینکه در حال حاضر هیچ دختری در زندگی من نیست و شرایط ام طوری هست که نه در جمعی و نه در شرایطی هستم که بتونم به نحوی با خانوم ها و دختر هایی در ارتباط باشم (منظورم اینکه دور برم ، دوستانم ، فامیل و یا محیط هایی که برای تفریح و کار و… میرم هم هیچ خانوم و دختری که با شرایط من از لحاظ سن و سال و…. جور باشه نیست)که برم اون شخص رو ببینم و یه جورایی باهاش یه رابطه ای برقرار کنم و کلا هیچ جنس مخالفی از لحاظ فیزیکی در کنار من نیست و فقط من وقتی میرم از خونه بیرون با جنس مخالف روبرو میشوم که همه آنها غریبه هستند و حالا سوال من اینکه روی باور هام کار کنم و حال خودمو خوب نگه دارم و کلا برنامه های خودمو داشته باشم و با محصولات و فایل ها و آموزش های استاد پیش برم و برنامه هامو داشته باشم یا اینکه باید به لحاظ فیزیکی برم تو اجتماع و به صورت فیزیکی دنبال اون فرد بگردم ؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید خودم تا بحال تو تمام روابط ام که قبلا داشته ام بدون استثنا پیشنهاد دوستی و رابطه با اینکه پسر هستم از طرف مقابلم بوده و به شکلی که واقعا برای خیلی ها غیر ممکنه و بسیار عجیبه ولی برای من رابطه ایجاد شده و درست شده. ( من اصلا نمیدونم باید چه جوری حرفو بگم و مطرح کنم و حتی کلی ترس میاد سراغم که چی بگم چه جوری بگم آیا ناراحت میشه نمیشه قبول میکنه نمیکنه. تا بحال همه این کارها خود به خود و از طرف مقابلم شروع شده و پیشنهاد داده شده.)
اما وقتی با یکی از دوستام مشورت کردم که ایشون هم عضو سایت هستند گفت که نه تو باید عمل کنی و قدم برداری و خودت دنبال این مسئله بری خوب با این مسئله بسیار مشکل و مقاومت دارم که من برم و این در و اون در بزنم که یه نفر رو پیدا کنم که بیاد و باهام دوست بشه و… خوب اینو واقعا نمیتونم از درون قبول کنم حس بدی میده بهم. به نظر شما مشکل من کجاست آیا حق با منه یا با اون دوستم؟ . متشکرم
سمانه پاکدل
۱۳۹۷/۰۹/۲۵۰۰
پاسخدوستان سلام
من 3 ماه پیش این دوره را شروع کردم اما هنوز تا آخرش گوش نکردم و جلسه 9 هستم چونکه ترجیح دادم دوره های دیگه رو گوش کنم
استاد میگن برای اینکه یک شخص نامناسب هم میخواین که دور بشه ازتون بازم روی نقاط مثبت شخص موردنظر تمرکز کنید
من یک رابطه ای داشتم 4/5 ماه پیش که به هم خورد من اون موقع دوره هارو گوش نداده بودم اما ب اینکه اون شخص خیلی اذیتم میکرد اما همچنان دوستش میداشتم
و همش واسه اشتباهات اون دلیل میاوردم و محدود کارهای خوبش را یادآوری میکردم اما نتیجه این شد که با همه کارهای اون هر روز عزیز تر میشد واسم
اما اون شخص بلافاصله بعد جدایی همش محدود روز های بد منو که شاید 2/3 بار هم نشده بود رو یاداوری میکرد و خیلی زود از چشمش افتادم
سوالم اینه : من میخوام فراموشش کنم اگر همچنان دنبال خوبی هاش باشم که نه تنها فراموش نمیکنم بلکه برعکس عزیزتر میشه ( و برای اینکه قبول کنی جدایی میتونه پیامدهای مثبت داشته باشه باید بدونی و یاداوری کنی که اون شخص چقدر اذیتت کرد تا نبودنش برات سخت نشه دیگه )
ما بعد اتمام اون رابطه پس از 1ماه قرار گذاشتیم دوستی خودمان را ادامه بدهیم (رابطه طوری نباشه) خودش هم اذعان داشت هنوز دوستت دارم اما رابطه نمیخوام منم
که همون موقع من با این دوره هم آشنا شدم
من از وقتی این دوره را گوش کردم سعی کردم بی انتظار خوب باشم و دیگه به این فکر نکنم اون چیکار میکنه و خودم بی منت عشق بورزم اما هرروز ازم فاصله گرفت و بعدا فهمیدم با شخص دیگه ای وارد رابطه شد که وقتی فهمیدم اصلا باورم نمیشد چونکه من وقتی یه حسی بهم میگفت نکنه پای کسی دیگه بیاد وسط میگفتم انقدر بدبین نباش و مثبت فکر کن اون حتما دلایل دیگه داشت
اما درست موقعی که میخواستم به همه چیز خوشبین باشم اتفاقی که هیچوقت انتظارش هم نداشتم افتاد ( چون اصلا اهل این چیزا نبود )
منم واکنش هم در انتها این بوده که یک کلمه دیگه حرفی نزدم چون استاد گفت نباید مبارزه کرد برای کسی
چندین بار میخواستم نظربدم اما گفتم چون این دوره تموم شدست دیگه نظرات خونده نمیشه و جوابی نیست
من همیشه سعی میکنم بهترین باشم واسه بقیه مخصوصا عزیزانم و دوستانم اما همیشه کمترین دوستانی رو دارم
از خودم تعریف نمیکنم اما همه میگن تو خیلی خوبی و خیلی مهربونی و بهترینارو بدست میاری
اما همیشه اینجوریه که با اینکه من خوبم اما دیگران بهم بدی میکنن
اینم بگم که واقعا از دلم میاد به دیگران خوبی کنم و واقعا دلم نمیخواد کسی و ناراحت کنم
فرانک نصیری منش
۱۳۹۷/۰۹/۲۴۰۰
پاسخسلام سلام ????????????
مرور :
دوستان روابط سطحی با جنس مخالف برقرار کنید چون ب طرز عجیبی خانم ها مثل هم فکر میکن و آقایون هم مثل هم فکر میکنن ، پس تجربه کنید ، یاد بگیرید ، بدون اینکه رابطه جدی بشه اگه روابط سطحی باشه دیگه نگران فرداها نیستین و برای خودتون ارزش قائل باشین فکر نکنید ک جای کسی رو اشغال کردین یا مزاحم کسی هستین، مگراینکه کاری رو در مورد بقیه انجام بدین که دوست نداشته باشین بقیه در مورد شما انجام بدن.
وقتی با خودت در هماهنگی باشی و در صلح باشی و تمرکزت روی خواسته هات باشه دقیقا همون فردی وارد رابطه ت میشه که باید باشه! احساس خوبی داری احساس آرامش بدون اینکه تو بخوای زور بزنی ک اونو هماهنگ کنی یا اون فرد رو قانع کنی یا تنبیه کنی و پاداش بدی، همش خودبخود رخ میده …سیستم همین جوریه!!!
وقتی شما در مدار درست قرار بگیری خودبخود فرد هماهنگ با تو در مسیرت قرار میگیره ! چه جوری شو کاری نداشته باش???? …بارها و بارها گفتم : از کجا میخواد بیاد؟ چه جوری با من آشنا بشه؟ من فلان محدودیت رو دارم ؟ وضع خانواده ام ضعیفه؟ قیافه ام فلان جوره ؟ تحصیلاتم و…اصلا هیچکدوم از اینا رو کاری نداشته باش…????????????
همون خدایی که داره جهان رو هدایت و مدیریت میکنه اینکارو هم برای تو انجام میده و تو با یک فردی آشنا میشی و وارد رابطه میشی که همون چیزیه ک میخوای البته تا وقتی که بهش وابسته نشده باشی بسیار بسیار همه چیز عالی پیش میره.
برای اینکه مورد توجه دیگران قرار بگیری شخصیتت رو عوض نکن چون دیگه خودت نیستی ، یه عالمه آدم هست که از شخصیت های مختلف خوششون میاد ، توی هر کدوم از این گروه های شخصیتی قرار بگیری آدمهای زیادی هستن ک تو رو دوست دارن، خب یه آدم هایی هم هستن ک تو رو دوست ندارن ، این کاملا عادیه شما خودتون با بعضی آدما حال میکنید با بعضی نه! پس همینجوری که هستی خودتو دوست داشته باش و لذت ببر! اگه خودت رو دوست داشته باشی و با خودت در صلح باشی مطمئن باش افراد زیادی هم هستن ک تو رو دوست دارند و خواهند داشت ????
دوست عزیز باور کن هرکاری کنی بازم یه سری آدم هستن که با تو حال نمیکنن، هرچقدر هم بخوای جراحی زیبایی انجام بدی تا ازنظر بقیه زیبا باشی تاثیری نداره،چون بخاطر بقیه اینکارو انجام میدی نشانه ضعف، نشانه خلاء های درونیه ، نشانه جدایی از خودِ واقعیته،وقتی با خودت در صلح باشی آدمها هم همون جوری ک هستی دوست دارن.
به دنبال این نباش بقیه برات به به و چه چه کنن، دنبال این باش که خودت معیارهاتو مشخص کنی، این یک قانون: هرچه تلاش کنی بخاطر بقیه جذاب تر باشی اتفاقا ازنظر بقیه منفورتر و نازیباتر بنظر خواهی اومد.
هرچه بیشتر برای خودت وقت بذاری با خودت هماهنگ باشی ب این معناست ک داری وقت میذاری بافردی ک با خودش هماهنگه دریک مسیرقرار بگیری، چه طور؟؟ وقتی به هر موضوعی از هر زاویه ای نگاه میکنی که ب احساس بهتر برسی و مثبت اندیش باشی.
خداوند تنها حامی قدرتمند منه ! وقتی اینو قبول کنی بخاطر ترس از دست دادن دیگران به خواسته های نامعقولشون عمل نمیکنی.من هیچوقت تنها نیستم ، دست من در دست قدرتمندترین فرمانروای جهانه.
هرچه سپاسگزارتر باشی هرچه احساس بهتری نسبت ب خودت داشته باشی خداوند جهان رو در اختیارت قرار میده، اتفاقات رو به نفعت پیش میبره، اگر هم کاری برای بقیه انجام بدی فقط واسه دل خودت باشه، اگه دلت نخواست کمک نکنی.به بقیه جامعه کاری نداشته باش افکار نتایج اونا بخاطر افکار اونجاست به تو ربطی نداره.
ممنون از دوره ارتباطات????????????????????????
افسانه فرمنش
۱۳۹۷/۰۹/۲۴۰۰
پاسخباسلام به استاد خوبم و همه ی دوستان هم فرکانسیم.از کجا بگم؟از اینکه چه جوری این دوره رو خریدم.من متارکه کردم قبل از تهیه دوره به دلایل مختلف ولی یه حسی به من میگفت الان باید دوره ی ارتباطات نهایی بخری اون راهو بهت نشون میده.هر روز دارم گوش میدم .استاد وقتی میگفت اگر کسی تو مدار شما نباشه براحتی جدا میشید همیشه برام خنده داربود ولی واقعا با تمام وجود لمسش کردم .تو قسمت چهاردهم که راجع به طلاق و جدایی بود خیلی چیزا فهمیدم و تصمیمم قطعی شد.نشستم رو باورام کار کردم هفتاد و چهار باور اشتباه که از بچگی راجع به طلاق کرده بودن تو مخمو شناسایی کردم و روش کار کردم باورتون نمیشه .همسرم خودش زنگ زد و رفتیمو توی یه روز جداشدیم به همین راحتی.خدا با دستهای زیادش به من کمک کرد تو این راه.من دو ماهی که متارکه کردم خواستمو رها نکردم و بعدش گفتم خدایا سپردمش به خودت اگر طلاق بگیرمم حالم خوبه اگر نگیرمم خوبه وقتی رها کردم به سادگی اتفق افتاد .اصلا تو دفتر خونه همه فکر میکردن منو همسرم اومدیم سوری طلاق بگیریم ایقد که اروم بودیم.هنوز یه سری ترسا دارم مثل اینکه از این به بعد باید چیکار کنم .چه جوری پول در بیارم.اینده چی میشه ولی تو دلم میگم یه خدا دارم که اگر ایمانمو بهش قوی کنم همه چیز حل میشه .گاهی احساس گناه میکنم ولی زود خودمو جمع میکنم.این اولین نتیجه ی من از دوره ی عشق و مودت توی یه ماه بود.میدونم کلی نتیجه ی دیگم میگیرم.استاد خیلی دوست دارم.
ممنون
لیلا رحیمی
۱۳۹۷/۰۹/۲۴۰۰
پاسخسلام
باخودم فکر میکنم برای رابطه درست باید چه کار کنم جوابها را می نویسم و تمرکزم را می زارم روی آن ، که بی شک همه جوابها باید مربوط به خودمان باشد.
چه نکته هایی را باید مد نظر قرار بدیم در مرحله اول و در انتخاب . آرزوی من در رابطه چیه و برای این ارزو باید در خودم چه چیزهایی را قرار داده باشم. تمام جوابهایم بر میگرده به خودم، چه چیزهایی را قراره انجام بدهم. وقتی به سوالات خود جواب می دهیم تصمیمات جدیدی می گیریم اصلا گاهی انتخابهایم نیز عوض می شود.
هر چقدر مهارتهای ارتباطی بهتری داشته باشیم چه موفق تریم ، هم در کسب و کار و خانواده و … به نظر من این مهارتهای ارتباطی خیلی ظریفه و درست است که تمرین می خواهد ولی اینکه بدانیم چی را تمرین کنیم خیلی اهمیت داره.
قدرتی زیاد در درون ما نهاده شده است یعنی خدا آن را به ما داده است، که باید از آن استفاده کنیم، یک سری رفتاری که با هم جمع شوند ما را به هدفی که دارند میرسانند مثلا مهارتهای ارتباطی که این به به این ربط دادم که خودم با خودم چه رفتاری دارم. همه برای داشتن روابط خوب تلاش می کنند و اینجاست که باید بدانیم چه تلاشی می تونه موفقیت آمیز باشه و لغزشهای کوچک و بزرگ خود را اصلاح کنیم.
داشتن یک رابطه عالی بسیار با ارزش است و چقدر خوبه که برایش وقت کافی را بگذاریم.
من خوشبختم خدایا شکرت
نیما علیخانی
۱۳۹۷/۰۹/۲۴۰۰
پاسخسلام استاد عزیز
این دوره واقعا فوق العادست
هر جلسه رو 5 بار گوش میدم و تازه به جلسه 11 رسیدم و امروز قراره گوش بدم، واقعا فوق العادست
دارم سعی میکنم باور سازی کنم، الان 35 روزه که 2 جلسه از دوره ثروت رو دارم هر روز گوش میدم، هر روز به درک عمیق تری از قوانین میرسم
دوره ارتباطات نهایی واقعا برای همه لازمه، چه مجرد و چه متاهل
همه چیز برمیگرده به خودمون و فرکانس هایی که ارسال می کنیم
استاد عزیز تو دوره گفتید تعریف های ما اندازه ارزنی شما رو شاد میکنه، اندازه همون ارزن ازت تشکر میکنم
همیشه ثروتمند و سعادتمند در دنیا و آخرت باشی
M MAZAHARI M MAZAHARI
۱۳۹۷/۰۸/۰۸۰۰
پاسخباسلام وخسته نباشید خدمت استاد بزرگوار استاد کرامت از کلمه ی ندارم نفرت دارم ولی استاد حسابم خالیه متاسفانه باعرض شرمندگی
به هرکاری دست میزنم بن بست این مبلغ و واقعا ندارم برای خرید موجودیم 0متاسفانه ایا راهی هست برای رسیدگی و دستیابی به مطالب مفیدتون یاخیر؟

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید