سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

موفقیت

موفقیت
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/03/29 2 نظر

برای کسب موفقیت تنها تلاش کافی نیست بلکه آشنایی با قوانین مخصوص و به کارگیری آنها در زندگی می تواند شما را سریعتر به اهداف تان برساند

قوانین کلی موفقیت

برای کسب موفقیت تنها تلاش کافی نیست بلکه آشنایی با قوانین مخصوص و به کارگیری آنها در زندگی می تواند شما را سریعتر به اهداف تان رسانده و باعث موفق شدن شما در هر کاری شود.در این بخش 30 قانون جهانی موفقیت را باهم مرور خواهیم کرد:

 

1 - قانون انگیزه موفقیت

هر چه می گویید یا انجام می دهید از تمایلات درونی، خواسته های شما سرچشمه می گیرد. پس برای رسیدن به موفقیت باید انگیزه ها را مشخص کرد تا با یک برنامه ریزی اصولی به هدف رسید.

 

2 - قانون انتظار موفقیت

اگر با اعتماد به نفس، انتظار وقوع چیزی را در جهان پیرامونتان داشته باشید آن چیز به وقوع می پیوندد . شما همیشه هماهنگ با انتظارات تان عمل می کنید و این انتظارات بر رفتار و چگونگی برخورد اطرافیانتان تأثیر می گذارد.


مقاله مرتبط : هفت قانون معنوی موفقیت


3 - قانون تمرکز موفقیت

هر چیزی را که روی آن تمرکز کرده و به آن فکر کنید در زندگی واقعی، شکل گرفته و گسترش پیدا می کند. بنابراین باید فکر خود را بر چیزهایی متمرکز کنید که واقعاً طالب آن هستید.


4 - قانون عادت موفقیت

حداقل  95  درصد از کارهایی که انجام می دهیم از روی عادت است. پس می توانیم عادت هایی را که موفقیت مان را تضمین می کنند در خود پرورش دهیم؛ و تا هنگامی که رفتار مورد نظر به صورت اتوماتیک و غیر ارادی انجام نشود، تمرین و تکرار آگاهانه و مداوم آن را ادامه دهیم.


5 - قانون انتخاب موفقیت

زندگی ما نتیجه انتخاب های ما تا این لحظه است. چون همیشه در انتخاب افکار خود آزاد هستیم، کنترل کامل زندگی و تمامی آن چه برایمان اتفاق می افتد در دست خودمان است.


6 - قانون تفکر مثبت موفقیت

برای رسیدن به موفقیت و شادی، تفکر مثبت امری ضروری است. شیوه تفکر شما نشان دهنده ی ارزش ها، اعتقادات و انتظارات شماست.


7 - قانون تغییر موفقیت

تغییر ، غیر قابل اجتناب است و ما باید استاد تغییر باشیم نه قربانی آن.


8 - قانون کنترل موفقیت

سلامتی ، شادی و عملکرد درست از طریق کنترل کامل افکار، اعمال و شرایط پیرامونمان به وجود می آید.


9 - قانون مسؤولیت موفقیت

هر چه و هر کجا که هستید به خاطر آن است که خودتان این طور خواسته اید. مسوولیت کامل آن چه که هستید ، آن چه که به دست آورده اید و آن چه که خواهید شد بر عهده خود شماست.10 - قانون پاداش موفقیت

عالم در نظم کامل به سر می برد و ما پاداش کامل اعمالمان را می گیریم. همیشه از همان دست که می دهیم از همان دست می گیریم. اگر از عالم بیشتر دریافت می کنید به این دلیل است که بیشتر می بخشید.


11 - قانون خدمت موفقیت

پاداش هایی را که در زندگی می گیرید با میزان خدمت شما به دیگران رابطه مستقیم دارد. هر چه بیشتر برای بهبود زندگی و سعادت دیگران کار کنید و توانایی های خود را افزایش دهید، در عرصه های مختلف زندگی خود بیشتر پیشرفت می کنید.


12 -  قانون علت و معلول

هر چه به دلیلی رخ می دهد. برای هر علتی معلولی است و برای هر معلولی علت یا علت های به خصوصی وجود دارد، چه از آن ها اطلاع داشته باشید چه نداشته باشید. چیزی به اسم اتفاق وجود ندارد. در زندگی هر کاری را که بخواهید می توانید انجام دهید به شرط آن که تصمیم بگیرید که دقیقاً چه می خواهید و سپس عمل کنید.


13 - قانون ذهن

شما تبدیل به همان چیزی می شوید که درباره آن بیشتر فکر می کنید. پس همیشه درباره چیزهایی فکر کنید که واقعاً طالب آن هستید.


14 - قانون عینیت یافتن ذهنیات

دنیای پیرامون شما تجلی فیزیکی دنیای درون شماست. کار اصلی شما در زندگی این است که زندگی مورد علاقه خود را در درون خود خلق کنید. زندگی ایده آل خود را با تمام جزییات آن مجسم کنید و این تصویر ذهنی را تا زمانی که در دنیای پیرامون شما تحقق پیدا کند حفظ کنید.


15 - قانون رابطه مستقیم

زندگی بیرونی شما بازتاب زندگی درونی شماست. بین طرز تفکر و احساسات درونی شما ، و عملکرد و تجارب بیرونی تان رابطه مستقیم وجود دارد. روابط اجتماعی ، وضعیت جسمانی شرایط مالی و موفقیت های شما بازتاب دنیای درونی شماست.


16 - قانون باور

هر چیزی را که عمیقاً باور داشته باشید به واقعیت تبدیل می شود. شما آن چه را که می بینید باور نمی کنید بلکه آن چیزی را می بینید که قبلاً به عنوان باور انتخاب کرده اید. پس باید باورهای محدود کننده ای را که مانع موفقیت شما هستند شناسایی کنید و آن ها را از بین ببرید.


17 - قانون ارزش ها موفقیت

نحوه عملکرد شما همیشه با زیر بنایی ترین ارزش ها و اعتقادات شما هماهنگ است. آن چه که

ارزش هایی را که واقعاً به آن اعتقاد دارید بیان می کند ادعاهای شما نیست بلکه گفته ها، اعمال و انتخاب های شما به ویژه در هنگام ناراحتی و عصبانیت است.


18 - قانون تأثیر تلاش موفقیت

همه امید ها، رویاها، هدف ها و آرمان های ما در گرو سخت کوشی است. هر چه بیشتر تلاش کنیم؛ موفقیت بیشتری کسب خواهیم کرد.


19 - قانون آمادگی موفقیت

در هر حوزه ای موفق ترین افراد ، آن هایی هستند که وقت بیشتری را صرف کسب آمادگی برای انجام کارها می کنند. عملکرد خوب نتیجه آمادگی کامل است.


20 - قانون حد توانایی موفقیت

شاید برای انجام همه کارها وقت کافی وجود نداشته باشد ولی همیشه برای انجام مهم ترین کارها وقت کافی هست. هر چه بیشتر کار کنیم کارایی بیشتری پیدا می کنیم. اما باید اموری را بر عهده بگیریم که در حد توانمان باشد.


 21 - قانون تصمیم موفقیت

مصمم بودن از ویژگی های اساسی افراد موفق است. در زندگی هر جهشی در جهت پیشرفت هنگامی حاصل می شود که در موردی تصمیم روشنی گرفته باشیم.22 - قانون خلاقیت موفقیت

ذهن ما می تواند به هر چیزی که باور داشته باشد دست یابد . هر نوع پیشرفتی در زندگی با یک ایده آغاز می شود و چون توانایی ما در خلق ایده های جدید نامحدود است آینده نیز محدودیتی نخواهد داشت.


 23 - قانون استقامت موفقیت

معیار ایمان به خود، توانایی استقامت در برابر سختی ها، شکست ها و ناامیدی هاست . استقامت ویژگی اساسی موفقیت است . اگر به اندازه کافی استقامت کنیم، طبیعتاً سرانجام موفق خواهیم شد.


24 - قانون صداقت موفقیت

خوشبختی زمانی به سراغ ما می آید که تصمیم بگیریم هماهنگ با والاترین ارزش ها و عمیق ترین اعتقادات خود زندگی کنیم. همواره باید با آن بهترین بهترین ها که در درون مان وجود دارد صادق باشیم.


 25 - قانون انعطاف پذیری موفقیت

در تعیین اهداف خود قاطعیت داشته باشید، اما در مورد روش دست یابی به آن ها انعطاف پذیر باشید. درعصر تحولات سریع و رقابت شدید، انعطاف پذیری از ضروریات است.


 26 - قانون خوشبختی موفقیت

کیفیت زندگی ما را احساسمان در هر لحظه تعیین می کند واحساس ما را تفسیر خودمان از وقایع پیرامونمان مشخص می سازد، نه خود وقایع. هرگز برای این که تجربه خوشی از دوران کودکی داشته باشید دیر نیست. کافی است گذشته را مرور کنید و روشی را که برای تفسیر تجربیات خود داشته اید تغییر دهید.


27 - قانون تعجیل موفقیت

ما همواره دوست داریم که هر چه زودتر به آرزوهایمان برسیم، به همیت دلیل است که در تمام عرصه های زندگی بی قراریم.


28 - قانون فرصت موفقیت

بهترین فرصت ها اغلب در معمولی ترین موقعیت های زندگی مان به وجود می آید. پس بزرگترین فرصت ها به احتمال زیاد همیشه در دسترس ماست.


29 - قانون خود شکوفائی موفقیت

شما می توانید هر چه را که برای رسیدن به اهداف تعیین شده خود به آن نیاز دارید بیاموزید. آن هایی که می آموزند توانا هستند.


30 - قانون بخشندگی موفقیت

هر چه بیشتر ، بدون انتظار پاداش به دیگران خدمت کنید خیر و نیکی بیشتری به شما می رسد، آن هم از جاهایی که اصلاً انتظار ندارید. شما تنها در صورتی حقیقتاً خوشبخت خواهید شد که احساس کنید به دلیل خدمت به دیگران انسان با ارزشی هستید

مطالب مرتبط

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در20 روز-آنتونی رابینز

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در20 روز-آنتونی رابینز

کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز اثر آنتونی رابینز، مدرس – سخنران و مربی موفقیت است که میشه این کتاب رو معروف ترین و بهترین کتاب رابینز در ایران دونست

نظرات

فرنوش ترابی
۱۳۹۶/۰۴/۰۴۰۰
پاسخاستاد عزیز سلام یه مشکل خاص توی روابطم با یکی از نزدیکانم مرتب برام تکرار میشد ومنو بسیار ناراحت میکرد وهرچه دنبال علت این رفتار میگشتم نتیجه نمیداد ویه باوری اون رو قدرتمند تر هم میکرد وتوضیحش میداد وحتی برام تصویر سازی هم میکرد که با چشم مسلح دیده نمیشد .با خوندن این مطلب انگار اون باوره قدرتش رو از دست دادو یا نیروش کم شد وبه زیبایی خودش رو نشون داد .اتفاق خیلی خوبی بود حالا که دیدمش به جنگش میرم واونو تغیرش میدم .از مطلب عالیتون سپاسگزارم ودوستتون دارم
سیدعلی الله کرمی
۱۳۹۶/۰۴/۰۳۰۰
پاسخخدایا غنا در قرب تو و فنا در دوری توست
ای مهربانتر از هر کس
چه زیبا گفته ای که تو را کورکورانه بندگی نکنیم
چرا که بنده می خواهی نه برده
بردگان در بند امرند و بندگان در بند عشق
بندگان مالک و بردگان مملوک
دوست خوبم همراهم باش اندک لحظه ای با ترنمی که از قرب خدا برخاسته است
ای انسان متعالی به ارزش خداوندی
مالک تو چه کسی است؟
مالک تو باورها، افکار و اعمال خودت است
مالک تو خودت هستی و خدا این را از بدو خلقت در قوانینش گنجانده است
پیامبران و ادیان را فرستاد تا همین مطلب را بگویند که تو والترین آفرینش خدایی پس خودت باش
و به هیچ کس حتی خودش هم حق دخالت در سرنوشت کسی را نداده است
چرا که می داند چه مرواریدی را آفریده است
چرا که ارزش تو را می دانسته است که تو را جانشین خودش قرار داده است
می دانسته، که همه چیز را مسخر تو قرار داده
می دانسته، که تو را مسجود ملائک قرار داده
می دانسته، که بهشتش را برای تو مزین کرده
بهشتی را که از همین جا باید بسازی
بهشتی که ادامه همین دنیا است
اگر اینجا شاد باشی آنجا هم شاد خواهی بود
اگر اینجا بهترین زندگی را داشته باشی آنجا هم از بهترین نعمت هایش برخورداری
مالک تو چه کسی است؟
مالک تو همان اندیشه نابی است که خدا را با قوانینش تعریف می کند
مالک تو همان اندیشه نابی است که همه چیز را کنار می گذارد انسان ها، دولت ها و فقط خدا را قدرتمند می داند
مالک تو همان اندیشه نابی است که می داند خـــــــــــدا جدای از قوانینش نیست
مالک تو همان اندیشه نابی است که می داند خدا با تمام قدرتش از قوانین خودش هم تخلف نمی کند حتی اگر متخلف، حبیب ترین آفریدگانش باشد
مالک تو همان احساس خوبی است که خدا را می سراید
مالک تو همان اتفاقات خوبی است که حضور خدا را نشانی می دهد
مالک تو چه کسی است؟
مالک تو همان اندیشه نابی است که می گوید اندوه، تو را از خدا دور می کند
مالک تو همان اندیشه نابی است که می گوید با احساس گناه نمی شود به خدا رسید
مالک تو همان اندیشه نابی است که می گوید خدا را پایین نکش بلکه خود را به او برسانی
مالک تو همان اندیشه نابی است که می گوید قرب خدا و خود خدا به اندازه آرزوهای توست
مالک تو همان اندیشه نابی است که نشان از همراهی خدا دارد
مالک تو همان اندیشه نابی است که بوی خدا را منتشر می کند
مالک تو چه کسی است؟
چقدر دیگران را واسطه کردی ولی نمی دانستی فاصله ای جز قوانین خدا از تو نیست
چقدر دیگران را قسم دادی و التماس دعا گفتی و خدا منتظر یک دستِ برافراشته از تو بود، خالصانه و قانون مدار
مالک تو همان اندیشه نابی است که می گوید با قوانینش به او می رسی مقتدر و شاد نه با عجز و ناله
مالک تو همان اندیشه نابی است که می گوید ترس، شکست، بی ایمانی، اندوه، نشان انسان های «بی مالک» است و شعار آن ها «نمی توانم»
مالک تو همان اندیشه نابی است که می گوید :
همه چیز را با قوانین خدا احساس کن
همه چیز را با قوانین خدا ببین
همه چیز را با قوانین خدا تحلیل کن
همه چیز را با قوانین خدا بخواه
و تسلیم قوانین خدا باش تا به خدا برسی
خـــــــــــــــدا در دل کسانی است که «خودشان» را «مالک خود» می دانند
مثل انسان های ثروتمند با باورهای ثروتمند
که هم در دنیا ثروتمندند و هم در آخرت
هم در دنیا شادند و هم در آخرت
و این نتیجه بی نیازی است
انتظار هیچ کس را نمی کشند
چرا که فقط خدا را می بینند
و خدا را دست کم نگرفته اند که نعمت هایش را زیاد طلب می کنند
می دانند او هم ثروتمند است که می تواند کن فیکون بکند
می دانند عرش، کرسی، لوح و قلم معنایی جز قوانین او ندارند
و بر قوانینش استوارند مثل خودش
چه روح بزرگی دارند که خدا در دلشان است
مگر احساسی بهتر از یکی شدن با خداوند در جهان هستی وجود دارد؟
واقعا چه چیز بهتر از رویت آن سوی کرانه ها می تواند روح آدمی را جلا دهد؟
باور سلیمانی داشتن اوج هنر انسانی است که خدا را با تمام ظرفیت انسانی خویش دریابد و با چنین معشوقه مهربانی طعم زیبای رهایی را بچشد و تا خدا هست از او بخواهد و بخواهد و بخواهد …
با خدا باش پادشاهی کن/بی خدا باش هر چه خواهی کن
ولی قدرتمندتر است که بگوییم:
با خدا باش خدایی کن/بی خدا باش بردگی کن
و بدان : خـــــــــــــــدا با کسانی است که قدرتمندند مثل خودش
با کسانی است که قدرتمندان را نمی بینند و به انتظارشان نمی نشینند
تجلی قوانین خدا در چشم کسانی برق می زند که «خودشان» را «مالک خود» می دانند
هر چی آرزوی خوبه مال تو …

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 14

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید