سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

قانون جذب ثروت

قانون جذب ثروت
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/04/10 20 نظر

وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است. 

 

قانون جذب ثروت

 

 

5 راه ساده برای جذب پول و ثروت

 

قانون جذب  (Law of Attraction) : وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است. بنابراین تنها راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالیتان ،تغییر نگرشتان نسبت به پول و ثروت است. قانون جذب ثروت ،قانون جدید و نوظهوری نیست. تنها کافی است یکبار نگرش و طرزفکرتان بر روی فرکانس جذب پول تنظیم کنید تا به صورت حیرت آوری جذب پول و ثروت وارد زندگیتان شود.


از هزاران سال پیش، بودا نیز به مریدان خود چنین میگفت “هر آنچه که هستیم حاصل تفکراتمان است.ذهن یعنی همه چیز. هرآنچه را فکر کنیم، همان خواهیم شد.”

در کتاب های مقدس، متون باستانی، نظریه های دانشمندان نیز به قدرت افکار اشاره شده است. به راستی چطور فکر انسان میتواند شرایطش را تعیین کند؟

ذهن انسان مدام در حال تفکر است. هر تفکری باعث ایجاد احساس در انسان میشود. احساسات نیز باعث افزایش یا کاهش ارتعاشات انرژی بدن میشوند و هر انرژی ،مشابه خودش را جذب میکند. اگر ذهن باعث شود بدن انرژی مثبتی از خود ساطع کند بدیهی است که تمام انرژی هایی که جذب انسان و یا فرد جذب آن میشود مثبت خواهند بود و برعکس.

اما چطور میتوانیم یکبار برای همیشه بر روی افکارمان کنترل داشته باشیم؟ چطور میتوانیم فرکانس های ارتعاشات ذهنی مان را کنترل کنیم؟ چه روش هایی میتوانیم برای جذب پول و ثروت با کمک ارتعاشات حاصل از افکارمان جذب کنیم؟ چطور بدون آنکه ازین پس نگران پول باشیم ،پول خودبه خود وارد زندگی مان شود؟ چطور نه تنها پول بلکه هرآنچه را بخواهیم با 5 روش ساده وارد زندگیمان کنیم؟
جواب تمامی این سوالات را در این مقاله میخوانید ،این مقاله یکبار برای همیشه نگرش تان را عوض میکند و طرزفکرتان را بر روی فرکانس جذب پول و دریافت آن تغییر خواهد داد. پس نه تنها آنرا بخوانید بلکه عمل کنید.

5 راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب

#1. تصور کنید بیش از حد نیازتان پول  و ثروت دارید و در حال خرج کردن آن هستید :

اگر در زندگی پول کافی ندارید، به احتمال زیاد اکثر تصورات شما نیز در حال تصویر سازی عدم وجود پول است. شاید دقیقا عدم داشتن پول را تصویر سازی نکنید اما زیاد نگران پول باشید و یا از بطن وجود در مورد هر اقدامی ابتدا به شرایط مالی تان فکر کنید.

اگر میخواهید جریان ورودی پول را به زندگیتان هموار کنید باید دقیقا برعکس عمل کنید :

 • تصور کنید بیش از حد نیاز پول دارید
 • تصور کنید بیش از حد نیاز پول خرج میکنید
 • و احساس کنید. تمام لذتی را که داشتن پول و خرج کردن بدون هراس آن دارید را احساس کنید.

 

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • قانون جذب ثروت

 

جهان هستی فرق بین تخیلات و خاطرات شما را نمیداند. اکثر افراد هنگام تصویر سازی و تخیل کردن مدام از تصاویری که در حافظه شان هست استفاده میکنند ، از تجربیات گذشته شان، از احساسات فعلی شان… این غلط است شما باید هرآنچه را دوست دارید تصویر سازی کنید، تخیل کنید. دنیا به آنچه که در ذهنتان تشکیل میشود پاسخ میدهد، اختلاف بین تصویر واقعی و تخیلی را نمیداند.

پس اگر تا به حال پول زیادی نداشتید از فکر کردن و تخیل کردن در مورد پول زیاد هراس نداشته باشید. از تصویرهایی که میسازید لذت ببرید.

 

#2. شکرگزار  ثروت و پولی که دارید باشید :

شکرگزار پولی که در حال حاضر دارید باشید و اینکه چه نقشی در زندگی شما دارد، برای مثال :

 • غذایی که تهیه میکنید
 • نوری که پول پرداخت قبوض را دارید
 • اجاره ای که میپردازید
 • پول لباس هایی که دارید و …

قدردان چیزهایی که دارید ،بودن به معنی این است که به خدا و کائنات اعلام میکنید از چیزی که دارید راضی هستید و باعث میشود ارتعاشات هماهنگ بیشتری با همان فرکانس ساطع کنید و در نتیجه تمام چیزهایی که جذب شما یا شما به آنها جذب میشوید ارتعاشاتی هماهنگ خواهند داشت : پول، سلامتی، شادی و …


#3. وانموند کنید که ثروت دریافت کردید :

حتی اگر هیچ پولی ندارید، تا زمانی که قابلیت فکر کردن دارید ،میتوانید ارتعاشات پول و ثروت را فعال کنید با وانمود کردن به اینکه شما تمام آنچه را تصور میکنید را دریافت میکنید. شما باید باور کنید و بعد چنان وانمود کنید گویا آنها را دریافت کردید.

 • وانمود کنید یک میلیاردر هستید، زمانی که قدم میزنید، مسواک میزنید یا حتی سیب میخورید (یک فرد میلیونر چطور مسواک میزند؟ راه میرود؟ میوه میخورد؟ و …)
 • وانمود کنید یک فرد میلیونر هستید و یک کارت اعتباری با 100 میلیارد پول در آن به خرید لباس میروید. به گران قیمت ترین مغازه ها بروید، زمانی را صرف دیدن لباس هایی که دوست دارید بکنید (اصلا به قیمتش فکر نکنید، باید وانمود کنید هرچقدر پولش باشد شما آن مقدار را دارید) حتی شده آنها را پرُو کنید.
 • وانمود کنید شما یک میلیاردر هستید، به بنگاه معاملات ماشین بروید و یک چرخی در نمایشگاه بزنید، ماشین هایی که دوست دارید بخرید را نگاه کنید، از صاحب آنجا اجازه بخواهید که بنشینید پشت فرمان ماشین، احساس کنید میتوانید آنرا بخرید

 

شما زمانی که وانمود میکنید به کائنات ارتعاشاتی ساطع میکنید که حاوی اطلاعاتی همچون “من لیاقت این ارتعاش را دارم…” و کائنات نیز آنرا به شما میدهد. اما هرچقدر اگر تصویر سازی کنید و بخواهید اما زمانی که از یک مغازه گران قیمت لباس فروشی عبور میکنید به خودتان ناخودآگاه بگویید “اینجا جای ما نیست…” کائنات نیز آنرا دریافت میکند و به آن پاسخ میدهد…

 

قانون جذب ثروت

 

#4. هرآنچه را که پس از بدست آوردن ثروت احساس خواهید کرد، الان احساس کنید :

از خودتان بپرسید : اگر به شرایط مالی ایده آلتان دست پیدا کنید، چه احساسی خواهید داشت؟ آیا احساسِ

 • آزادی
 • امنیت

یا هرچیز دیگری خواهید داشت؟
زمانی که توانستید احساسات پس از داشتن را احساس کنید، هرکاری میتوانید انجام دهید تا آن احساسات را در روز بیشتر داشته باشید. تصویر سازی کنید، به محله های ثروتمندان بروید و قدم بزنید یا هرکار دیگری.

شما باید احساسات را جدی بگیرید زیرا منبع اصلی دریافتی های زندگی تان است…

 

#5.برای کسب ثروت بازیگوش باشید

نباید در مورد پول خیلی جدی باشید و آنرا جدی بگیرید. احساس کنید پول دوست شماست، شما را دوست دارد و شما هم او را دوست دارید. نباید در مورد پول احساس یک شی کمیاب داشته باشید.

درباره زندگی رویاییتان که سرشار از پول و ثروت است فکر کنید و آنرا در قالب یک سناریو بنویسید که یک روزتان چطور خواهد بود از صبح تا شب (حتما مکتوب کنید)

بازی های که در مورد پول است را بازی کنید (نه به صورت شرطی یا قمار بلکه منظور پول غیرواقعی مانند بازی های چند نفره مونوپلی)

بیشتر راجع کارهایی که مایلید با پول انجام دهید صحبت کنید (نه کارهایی که فکر میکنید پول ندارید برای انجام آنها اقدام کنید)

 

 

 

شما میتوانید میتوانید تمام کارهایی که در این مقاله گفته شد را برای بالا بردن ارتعاشات جذب پولتان انجام دهید. هدف اصلی تنظیم فرکانس بر روی دریافت پول و باز گذاشتن دریچه ورودی پول به زندگی است. نکته قابل توجه ای که باید به آن دقت کنید : هرکاری که به نظرتان سخت است انجام ندهید… تنها کارهایی که از انجام آن لذت میبرید را انجام دهید

 

 

مطالب مرتبط

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب الکترونیکی تو ثروتمند زاده شده ای-باب پراکتور

کتاب الکترونیکی تو ثروتمند زاده شده ای-باب پراکتور

بدون شک باب پراکتور استاد کنترل ذهن و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه است. باب پراکتور از کاری که در آن مهارت زیادی دارد، یعنی برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه، در کتاب "تو ثروتمند زاده شده ای" استفاده کرده است و نشان داده است برای دستیابی به ثروت باید ابتدا ذهنیت ثروت را در خود ایجاد کنیم

کتاب صوتی قانون جذب ثروت

کتاب صوتی قانون جذب ثروت

این کتاب به ما میگوید،مهمترین عاملی که نمی توانیم پول درآوریم,عدم درک این است که هر ذره در جهان هستی، شامل هم خواسته و هم ناخواسته است 

کتاب صوتی راز ثروت

کتاب صوتی راز ثروت

اگر فیلم راز  را دیده باشید، در ابتدای فیلم، خانم راندا برن به نسخه قدیمی کتابی اشاره می‌کند که رازی را به او فهماند و این راز زندگی‌ مالی‌اش را به کلی تغییر داد.

کتاب صوتی نگران نباشید،پول درآورید

کتاب صوتی نگران نباشید،پول درآورید

در این کتاب کاملا استثنایی، ریچارد کارلسون 100 کلید ثروتمند شدن را به شما می‌آموزد. با تمرکز کاملا ویژه بر روی کـسب درآمد بیشتر و ثروتمند شدن، راه‌های عملی را ارائه می‌دهد.

نظرات

راضیه حق پناه
۱۳۹۶/۰۴/۲۷۰۰
پاسخممنون از لطفتان
وحید معیری
۱۳۹۶/۰۴/۲۴۰۰
پاسخبسیار عالی
با تشکر از مرحمتهای شما
دنیا الامه
۱۳۹۶/۰۴/۱۴۰۰
پاسخ سلام
دقیقا کسانی را کامل می شناسم که اصلا نمی خواهند ثروت مند باشند و گدایی و … را کاملا دوست دارند و کسانی که را کاملا می شناسم که از هیچ خودشان را بالا کشیده اند و خیلی در اوج هستند و وقتی با آنها صحبت می کنم می گویند من از بچگی نمی خواستم و نمی تونستم فقط را قبول کنم .
کَذلِکَ یُتِمُّ نِعْمَتَهُ عَلَیْکُمْ لَعَلَّکُمْ تُسْلِمُونَ): «این گونه خداوند نعمت هایش را بر شما به حد کمال می رساند تا تسلیم فرمان او باشید».
حسّ شکرگزاری در مقابل بخشنده نعمت ها در او بیدار می شود
همه چیز باید برایمان عادی شود تا به آن برسیم روابط خوب مال زیاد و خوشبختی و … و وقتی به آنها نرسیم که آنها را دور از ذهن خود می دانیم و این ربط به عزت نفس ما هم دارد
وقتی در مدار ثروت بیشتر باشیم ناخودآگاه افرادی را جذب می کنیم که در مدار ثروت هستند
قدرت تجسم قوی را در صحبتهای شما درک کردم
خداوند برای ما ثروت و خوشبختی را خواسته است بیشتر و بیشتر باید از نعمات خدا استفاده کنیم و از قوانین الهی استفاده کنیم
سعادتمند و پیروز باشید
داوود خواجه زاده
۱۳۹۶/۰۴/۱۴۰۰
پاسخسلام وعرض ادب خدمت استاد عزیز
بنظرم ثروت هدیه خداوند به بندگان منتخبش میباشد و هیچکس نمیتواند این سیستم را تغیر دهد در واقع ثروتمندان نمود قدرت لایزال خداوندند اگر همه ان شصت و دو نفر با هم تصمیم بگیرند ثروتشان را یکشبه به نیازمندان ببخشند باز بعد از مدت کوتاهی وضعیت به حالت قبل برمیگردد اگر فرد ثروتمند را دریا در نظر بگیرید ادمهای دیگر رودهای هستند که باید بدریا بریزند تا زندگی جریان داشته باشد اینکه خداوند چرا اینگونه طراحی کرده دلایل زیادی دارد مثلا تا ثروت فراوان دست یکنفر نباشد خلاقیت از بین میرود در واقع فکر خداوند اینگونه میباشد و اینکه ما کجای این داستان قرار گرفتهایم باید بکویم میتوانیم با تلاش و کوشش یکی از ان افراد باشیم و این قدرت در هر کدام از بندگان خداوند بصورت گسترده نهادینه شده است فقط بقول استاد با تغیر باورها سطل بزرگ با خودمان برداریم من در جهان هستی به این نتیجه رسیدهام که علم و مال هردو ثروتمند که هرکس تلاش کند به هردو میرسد مانند اقای کرامت که در تاریخ زیاد بودهاند ….
شاد سالم وثروتمند باشید
علیرضا نساجی
۱۳۹۶/۰۴/۱۳۰۰
پاسخسلام نمیدونم از کجا شروع کنم من تقریبا چهار سال پیش با اقای دکتر کرامت اشنا شدم اونم زمان هنوز سایتشون راه اندازی نشده بود اون موقع فایل های ایشون رو گوش میدادم ولی بعد از چند روز دوباره افکار قبلیم به ذهنم برمیگشت از این که نمیدونم دقیقا چی میخوام خسته شدم اصلا یه جورایی خودم رو نمیشناسم همیشه احساساتم براحتی و مثل یه نمودار سینوسی تغییر میکنه هرروز یه احساس متفاوتی دارم یه روز با شنیدن حرفهای دیگران درباره ی رکود استرس میگیرم و ذهنم پر از غم و حسرته، و یه روز فایلهای شما رو گوش میدم و میرم تو جو موفق شدن اما اصلا من نمیدونم به چه چیزی علاقه دارم هرچی هم فکر میکنم نمیدونم تو چه کاری مستعدم الان تو یه مغازه مشغول تعمیرات نرم افزاری موبایلم ولی دوست دارم ثروت زیادی کسب کنم اما چجوری نمیدونم؟، به نظر شما عزیزان سایت چطور میتونم خودم رو بشناسم و و به ثروت برسم؟
الهام صابری اسفرجانی
۱۳۹۶/۰۴/۱۳۰۰
پاسخسلام استاد
شاید باورتون نشه با خوندن این متن فوق العاده اشک تو چشمام جمع شد.من هم درست در شرایطی هستم که انقدر پرتنش و پر از انرژی منفی است که هر وقت میخواهم آرامش بگیرم فقط میام تو سایت و نظرات رو میخونم و تکرار مداوم صدای سمینار شما تو یه هندزفری این شده همه ی زندگی این روزای من.تکرار حتی خیلی شبها خوابم میبره و با کلیپ انگیزشی صبحمو شروع میکنم.استاد عزیزم ممنون که هستین ممنون که منو تو این مسیر کمک میکنید..این روزا حتی جمله هایی که ناخوداگاه به زبون میارم همون جملانی هست که شما تو سمینارتون میگین.الان که این نظر رو مینویسم بغض عجیبی گلومو گرفته،بقول شما راه سختی در پیشه که بشه باورهامونئ تغییر بدیم سخت ولی ممکن و من میدونم که میشه،ممکنه،چون خدا هست شما هستید..منتظرم منتظر اون روزی که بشه همه اونچیزی که تو ذهنمه بشه همه اون چیزایی که سالها در انتظارش بودم و هستم..مرسی خدای خوبم که منو به اینجا هدایت کردی جایی که از همیشه بیشتر حس میکنم بهت نزدیکم.اینجا خیلی بهم آرامش میده خدایااا شکررررت و ممنون از شما استاد کرامت عزیزم خیلی دووستون دارم.امیدوارم خداوند بزرگ روز به روز به نعمتهای زندگیتون برکت ببخشه
منیژه طاهری
۱۳۹۶/۰۴/۱۳۰۰
پاسخ سلام میخواستم اول خداروشکر کنم که با این گروه آشنا شدم وبعد هم به خودم افتخار میکنم که خدا به من این لیاقت رو داد که با دکتر کرامت آشنا بشم و خیلی چیزها از ایشون یاد بگیرم و از خلقت خودم روی زمین آگاه بشم.خیلی راضی ام چون تمامی صحبت های ایشون معقولانه ست و حقیقتا خوب یاد دارن که ما رو در مورد باورها قانع کنن من فقط با گوش دادن به حرفاشون سریع میتونم بگم حق با ایشونه با اینکه هنوز نتیجه رو ندیدم چون تازه شروع کردم اما صحبت هاشون کاملا منطقیه برای من که خیلی با ارزشه و مطمئنم که با استفاده کردن از پکیج صد درصد زندگیم عوض میشه هم از لحاظ مالی وهم روابط .چون به حرفاشون که منطقی هست ایمان دارم و به تمام کسانی که واقعا دوست دارن محصولات و بخرن میخوام بگم حتما بخرید و شک نکنید که به موفقیت مالی و روابط حتما صددر صد البته با انجام تمرینات و کار کردن روی باورتون میرسید اما اگه اهل تمرین نیستید هر گز خرید نکنید این پکیج ها فقط درصورتی جواب کرده که تمرینات رو انجام بدید من مصمم هستم که انجام بدم هر وقت به نتیجه برسم میام دوباره پیام میدم و مطمئنم که به نتیجه دلخواه میرسم موفق باشید
زهرا سادات
۱۳۹۶/۰۴/۱۲۰۰
پاسخاگر هر فکری که در مورد خودت میکنی کاملا مثبت باشه تو همانطور رشد میکنی متحول میشی و روند تحول به همه جنبه های زندگی تو وارد میشه چون کائنات گوش به فرمان ماست پس سفارش بهترینهارو بهش بدیم حق ما زندگی کردن با عشق است به خودمون و دیگران کار سختی نیست
اوستا گلی
۱۳۹۶/۰۴/۱۲۰۰
پاسخباید بدونیم که ذهن همانند مزرعه است.یعنی هر اندیشه ای که درآن کاشته و به درستی آبیاری شود،پرورش می یابد و بزرگ می شود.چه آن فکر خوب باشد چه آن فکر بد،در عمل همان نمود میکند.
“گندم از گندم بروید،جو زجو”
مهشید فرامرزی
۱۳۹۶/۰۴/۱۱۰۰
پاسخمطالبتون عالیه .سپاسگزارم
هرچند به تازگی و بطور خیلی اتفاقی با کانال آشنا شدم و بدون اینکه شناختی از قانون جذب داشته باشم اون رو بارها تجربه کردم.مثلا بچه که بودم توی تصوراتم خودمو کارمند تصور میکردو…الان کارمندم .شما در واقع باعث شدید خیلی چیزا برام شفاف سازی بشه.تاثیرات اون رو بع عینه میبینه…. بسیار سپاسگذارم
امین پیمان
۱۳۹۶/۰۴/۱۱۰۰
پاسخخیلی ایده های پیش پا افتادن .ایده هایی شاید رویایی و شاید به ادم دید بده و ایده خوبی به ذهن ادم برسه
نرگس محمدنیا
۱۳۹۶/۰۴/۱۱۰۰
پاسخ

سلام میلیونر شدن چندان هم سخت نیست ، البته کم هستند افرادی که اعتماد به نفس و توانایی آن را داشته باشند که ایده های کوچک و جالب و در عین حال پردرآمد خود را به مرحله ی اجرا درآورده و از آن کسب درآمد کنند ، آنهم درآمدهای میلیونی ! همه ما در ذهنمان ایده هایی داریم که بنا به توجیهات خودمان – مانند وقت نداشتن و یا کمبود سرمایه – از آنها به راحتی می گذریم ، در حالی که تنها مشکلی که جلوی ایده های خلاقانه را می گیرد تنبلی و عدم اراده ی قوی است ، بنابراین سعی کنید ایده های خود را با همین دو عامل پیش ببرید و نتیجه ی آنرا نیز ببینید

فتح اله حسینیان
۱۳۹۶/۰۴/۰۹۰۰
پاسختشکر فراوان از استاد عزیز و گروه دوست داشتنیشون و خسته نباشید و خداقوت.
خدا را سپاسگزارم که به شما ملحق شده ام و کم کم از فرکانس فقر خارج شده و در فرکانس ثروت قرار گرفتم. توصیه ام به دیگران این است که باور کنند و یقین کنند حرفهای استاد کرامت را چون خدایی است و از دل و هممون میدونیم که از دل براید بر دل نشیند.
نکات فوق العاده مهم وریزی که موجب تغییرات شگرف و
بزرگ میشود.
صادقانه بگم جنس و نگاه استاد با دیگران تفاوت داره و من سپاسگزار خدای مهربانم هستم بینهایت .
دستان استاد را به گرمی میفشارم و دوستدارتان هستم.
ارزوی توفیقات بیشتر برای همه دارم.
یاعلی
پارسا کلانتر
۱۳۹۶/۰۴/۰۹۰۰
پاسخ تقدیم به استاد از جان بهترم «دکتر احمدرضا کرامت»
??? ??? ??? ??? ??? ???
چه جام صفایی نوشیده ای و چه تقربی را به لذت نشسته ای…
و چه تداوم زیبایی ترسیم شده است در نگاه آرامت…
بر قدم های خود نشانی از ثبات داری…
مبارک است قدم زدن در سرزمینی به نام ملکوت در سایه سار فرشتگان…
مبارک است بارقه هایی از معرفت را بصیرت کردن…
چه زیبا ترجمه می کنی ترنم زیبای فرشتگان را…
چه زیبا کامل می کنی کمال تشنگان را…
مرحبا نقاش هستی را که تو را به معرفت آذین کرد تا او را به شوق نقاشی کنی…
در نیوشیدن از کلام نافذت سرو عقل می روید در سرزمین باور…
بهشت را همین جا نشانمان می دهی با تجلی اراده ها…
مفهوم قضا و قدر چقدر کوچک شده است وقتی که اراده خدایی انسان را می بینم بر فراز اراده ها…
چقدر به اشتباه خواندیم «بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را»…
و چه زیباست امروزمان با «بخوانید مرا چون اجابت کرده ام شما را»…
خدای غلط گیر کیفر ده را به خدای مصحح نعمت ده بدل نمودی…
حالا مفهوم رقص های مولانا را می دانم…
می دانم تعبیر ابیات غرق در شراب عطار را و می خورم…
می خورم شراب عشق تو را با ابیات حافظ…
تا بگشایم از رخ اندیشه نقاب…
و چه نقابی برداشتی از چهره اندیشه ما…
و چه نقابی برداشتی از چهره هستی…
هستی ما شده است قوانین الهی…
زندگی ما شده است رنگین کمان کشف و شهود…
به هر جا بنگرم روی تو بینم …
و فهمیدم دلم دیوانه کیست…
قرن ها طول می کشد تا تو را بفهمند چون تو قرن ها با آن ها فاصله داری…
شاید هم هیچگاه چون به بی نهایت وصل شده ای…
مبارکت باد و مبارکمان باد..
هر چی آرزوی خوبه مال تو …
زهره حق شناس
۱۳۹۶/۰۴/۰۹۰۰
پاسخبه نام خدا
با سلام خدمت استاد بزرگوار، از شما بسیار سپاسگزارم و بیصبرانه منتظر دریافت محصول جدیدتون هستم. من هم مثل شما به وجد آمده ام از درک قوانین، و سرازیر شدن موهبت های زندگیم. خدا رو بسیار سپاسگزارم که راه را به ما نشان داد و مختص رحمت خودش گردانید. موفق و پیروز باشید.
امین صادقی
۱۳۹۶/۰۴/۰۹۰۰
پاسخسلام
استاد خوبی ؟ خیلی ممنونم و ازت سپاس گزارم.
میخواستم یه چیزی بهتون بگم:
من بدون ماشینتون، بدون ویلاتون و بدون نتایجتون قبولت دارم. من قدرت و احساس خوبتون رو از دور حس میکنم.
لطفا نتایجتون رو نشون ندین، امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم.
منتظر محصول جدیدتون هستم.
موفق باشید.
سپهر شاه حسینی
۱۳۹۶/۰۴/۰۹۰۰
پاسخ با سلام به استاد عزیزم وسایت عالی شون…برای تمام زحماتتون که باعث اگاهی بیشتر تمام مردم جامعه ما میشه سپاسگزارم…هروقت صحبت هاتون در کارگاه موفقیت یادم میاد، سرشار از انرژی میشم..واین انرژی رو با همه تقسیم میکنم…برای شما واعضای سایت ارزوی سلامتی شادی وثروت رو از همتای بی همتا دارم…موفق باشین
el.fa
۱۳۹۶/۰۴/۰۹۰۰
پاسخ سلام
مرسی
بسیااااااااااااااااار عالی بود
شکرت
پروردگارا
امروز از تو می خواهم به من توفیق دهی که همواره شکر گزار نعمت های تو باشم
رَبِّ أَوْزِعْنِی أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ اَلَّتِی أَنْعَمْتَ عَلَیَّ َ (19)نمل
فرهاد هخامنش
۱۳۹۶/۰۴/۰۹۰۰
پاسخ بنام الله.اومدم که صمیمانه و از ته دلم تشکر کنم از آقای کرامت زاده عزیز که با سخنانشون راه رسیدن به یک زندگی نو رو به من نشون دادن.من 19سالمه و کارم رو با کتاب “شفای زندگی”اثر خانوم لوییز هی شروع کردم و خوندن این کتاب رو به همه پیشنهاد میکنم.ومیدونم که به لطف خدای متعال به زودی هر نقطه ی زندگیم سرشار از حضور خدا میشه و از شما ممنونم چون نقش مهمی در پیشرفت من تو این زمینه داشتین.در پناه خداوند متعال باشین.براتون آرزوی بهترین ها رو میکنم.ان شاءالله که همیشه سربلند و پایدار باشین.
رامین شاه نظری
۱۳۹۶/۰۴/۰۸۰۰
پاسخسلام
ممنون از مطالب جذابتون
منتظر فایل های ارزشمند جناب دکتر کرامت هستم......
سپاس

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 19

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید