سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

راههای کسب عشق که می توانید به معشوق برسید

راههای کسب عشق  که می توانید به معشوق برسید
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/09/08 0 نظر

راههای کسب عشق و جذب عشق و معشوق که بدنبال ان موفقیت و پیروزی در روابط به ارمغان می اورد.

 

روابط می توانند معنی دار ، لذت بخش و کاملاً دوست داشتنی باشند. آنها همچنین می توانند مخرب ، ناخوشایند و نفرت آور باشند. روابط عاشقانه اغلب تأثیرگذارترین و عمیق ترین توافقی است که شما با آن درگیر خواهید شد. آنها اغلب علت شادی و یا درد زیادی هستند.

این که آیا شما یک رابطه عاشقانه سعادتمندانه را تجربه می کنید یا یک رابطه دلهره آور را تجربه می کنید ، چالش برانگیز هستند. اغلب برای افراد مشکل است که بتوانند زندگی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. ما به عنوان انسان ، به دنبال دستیابی به مشارکتهای عاشقانه در طول زندگی هستیم ، اما ما تمایل داریم که با یکدیگر درگیری کنیم.

برخی از روابط عاشقانه قادر به غلبه بر این درگیری هستند و برای مدت طولانی به شکوفایی خود ادامه می دهند. دیگران قادر به ماندگاری نیستند. اغلب زوج ها به یک دلیل یا دلیل دیگر به سادگی برای یکدیگر مناسب نیستند. مردم تغییر می کنند و در میان این تغییر ، حفظ مشارکتهای عاشقانه به طور فزاینده ای دشوار می شود.

اما چرا بسیاری از روابط عاشقانه شکست می خورند؟ لزوماً با پایان یافتن روابط نامطلوب نیست. غالباً آنها به یک دلیل بسیار خوب خاتمه می یابند و هر دو طرف از این وضعیت بهتر هستند زیرا دیدگاه جدیدی از این تجربه به دست می آورند.

"جادوی واقعی در روابط به معنای عدم قضاوت دیگران است."

- وین دایر

علیرغم فوایدی که ناشی از یک رابطه شکسته است ، اکثر مردم موافقند که تجزیه بسیار دشوار و دردناک است. بنابراین چگونه می توانید برای روابط بعدی خود بسازید یا چگونه رابطه فعلی که در آن هستید را تقویت می کنید؟ مشکلات روابط عاشقانه که باعث نزاع و بدبختی های غیرضروری می شوند چیست؟


1. انتظارات غیر واقعی از خودتان


باید خود را در آینه نگاه کنید و با خودتان صادق باشید. علی رغم میل شما به اعتقاد دیگر ، شما یک ابرقدرت یا ابرقدرت نیستید. شما باید انتظارات واقع بینانه خود را در طول رابطه داشته باشید ، دقیقاً مانند همه جنبه های زندگی تان.

هرچه فشار بیشتری به خودتان وارد کنید تا شریک "عالی" باشید ، احتمالاً کوتاه می آیند. تلاش بیش از حد تنها به شما فشار می آورد تا شما ، شریک زندگی خود و روابط را تحت فشار قرار دهید. یک رابطه سالم به طور طبیعی جریان پیدا خواهد کرد ، انتظارات واقع بینانه خواهد بود و ارتباط اجباری نیست.

اگر در یک رابطه هستید و متوجه می شوید که خیلی سخت سعی می کنید همه چیز را برای شریک زندگی خود درست کنید ، اما در پایان روز هنوز احساس ارزش کافی نمی کنید و یا احساس می کنید شریک زندگی شما به اندازه کافی شایسته نیست ، شما انتظارات غیرواقعی خود را مطرح می کنید.

 

قانون جذب برای عشق

حتما بخوانید : معنای عشق در یک رابطه عاطفی

 

من به شما پیشنهاد نمی کنم که تلاش کنید شریک شگفت انگیز باشید ، اما محدودیت هایی برای انجام کار در رابطه وجود دارد. آن محدودیت ها را برای خودتان بشناسید و به سادگی از بودن در کنار همسر خود لذت ببرید. شما فقط می توانید خود را در روابط خوشحال کنید - هیچ کس دیگری.


2. انتظارات غیر واقعی از شریک زندگی خود


انتظارات غیر واقعی از شریک زندگی خود نداشته باشید. شما انتظار دارید که شریک زندگی تان به شما احترام بگذارد ، از شما مراقبت کند ، شما را دوست داشته باشد و به شما آسیب نرساند. اینها انتظارات واقع گرایانه ای هستند که هرکسی که در یک رابطه عاشقانه قرار داشته باشد حتی به این فکر نمی کند زیرا سرراست هستند. ممکن است انتظارات بیشتری وجود داشته باشد که بتوانید به این لیست اضافه کنید ، اما این لیست نباید طولانی باشد.

 

نشانه های رابطه ناسالم

حتما بخوانید : قانون جذب عشق که می توانید به جذب افراد و ازدواج برسید

 

اغلب افراد به دلایل اشتباه وارد روابط می شوند. آنها انتظار دارند که شریک زندگی آنها را خوشحال کند و یا انتظار دارند که شریک زندگی خود یک خدمتکار شخصی باشد. اینها نمونه هایی از انتظارات غیر واقعی است که می تواند برای هر رابطه مضر باشد ، خصوصاً یک رابطه عاشقانه.

اگر در رابطه با انتظارات خنده دار از شریک زندگی خود شروع به کار کرده اید ، ناامید میشوید. مگر اینکه شریک زندگی شما آنقدر عاشق شما باشد که نابینا باشد ، احتمال اینکه این نوع رابطه دوام داشته باشد و برای هر دو نفر تحقق پیدا کند ، بسیار لاغر است.


3. نیاز به درست بودن


بگذارید از نیاز درست شود. این یک تغییر ساده رضایت بیشتری را در زندگی شخصی شما به ارمغان می آورد. از اهمیت ویژه ای برای ایجاد روابط محکم برخوردار است.

وقتی در یک رابطه عاشقانه هستید ، درگیری و اختلاف نظر را تجربه می کنید. می خواهید بدانید که چه زمانی درست می گویید و می خواهید بدانید که اشتباه می کنید. اگر شما و شریک زندگی تان ضرورت درست بودن را تسلیم کنید ، کمتر مشاجره و حل کننده مشکلات بیشتر خواهید بود زیرا شما هر دو به دنبال آنچه برای روابط مناسب است - نه آنچه برای فرد بهتر است.

 

فلسفه عشق و عاشقی

حتما بخوانید : 45 راه عاشق شدن و مهارت دلبری برای رسیدن به عشق و معشوق

فقط به این دلیل که ضرورت درست بودن را رها می کنید ، شما را به عنوان یک نیروی ضعف یا یک انسان ضعیف تبدیل نمی کند. شما می دانید چه زمانی باید در مقابل خود بایستید و درمورد موضوعات مهم به ذهن خود بگویید رها کردن نیاز به درست بودن نشان می دهد که شما با خود و شریک زندگی خود راحت هستید و احترام کاملی برای رابطه برقرار می کنید.


4- حسادت و دیگر احساسات مبتنی بر ترس


حسادت ، عصبانیت ، ترس ، ناامنی ، ناراضی بودن ، خودخواهی ، کنترل روابط عاشقانه را از بین می برد. وقتی حسادت می کنید به شریک زندگی خود اعتماد نکنید. اگر به شریک زندگی خود اعتماد ندارید ، از این قرار است چگونه یک رابطه طولانی مدت با هم برقرار کنید؟

 

راهکارهای بهبود روابط زناشویی

حتما بخوانید : چگونه عشق خود را برگردانیم؟ جذب عشق از دست رفته ( فوق العاده نتیجه بخش)

 

حسادت می تواند به اشکال مختلفی پیش بیاید ، اما ریشه در ترس دارد: از ترس اینکه شریک زندگی تان برای شما تقلب کند ؛ ترس دارید. از ترس اینکه شریک زندگی شما به اندازه کافی شما را دوست نداشته باشد بترسید از ترس اینکه شریک زندگی شما را ترک کند ، بترسید. از ترس اینکه شما به اندازه کافی شریک زندگی تان نباشید ، ترسید.

غالباً این ترسها خود ایجاد می شوند. ذهن شما سناریوهایی بازی می کند و به آنها اعتقاد دارید. شاید شما در روابط گذشته صدمه دیده یا به آنها آسیب رسانده اید ، بنابراین تصمیم می گیرید احساسات مبتنی بر ترس را به روابط بعدی خود منتقل کنید. به خصوص هنگامی که هیچ پایه ای برای ترس وجود نداشته باشد از اینکه خود را برای شکست مقرر می کنید.

اگر دلیلی صحیح دارید که اعتقاد دارید شریک زندگی تان به شما تقلب می کند یا به طریقی از شما بدرفتاری می کند تا اینکه با شریک زندگی خود صحبت کند یا به رابطه خاتمه دهد. ارزش آن را ندارد که با حسادت و ترس از خود به درون جهنم عاطفی بپردازید.


5- خودخواهی


یک رابطه عاشقانه یک همکاری است. برای اینکه یک مشارکت کار کند و موفق باشد ، هر دو طرف باید مایل به اشتراک گذاری با یکدیگر باشند. هردو طرف باید مایل باشند که نسبت به شخص مقابل خودخواه نباشند.

بسیاری از روابط عاشقانه به دلیل اینکه افراد خیلی خودخواه هستند ، شکست می خورند. خودخواه بودن برای کسی که کمتر کسی در یک رابطه است سودمند نیست. افراد خودخواه معمولاً دشوار به نظر می رسند و غالباً خود را از دیگران جدا می کنند. مردم نمی خواهند در اطراف افرادی باشند که فقط می گیرند اما هرگز نمی دهند.

مهم است که در هنگام برقراری رابطه خود را کنترل کنید. از خود بپرسید که امروز می توانید برای شریک زندگی خود چه کاری انجام دهید تا به او کمک کنید. امیدوارم خدمت به شریک زندگی خود در این راه برای شما لذت بخش باشد.

من فکر می کنم افراد گاهی این تصور غلط را ایجاد می کنند که بودن در یک رابطه به این معنی است که شما آزادی یا استقلال خود را کنار می گذارید. من با این موضوع مخالفم ، زیرا فکر می کنم شرکای سازنده افراد مستقل و در عین حال حفظ وضعیت روابطشان نیز سازنده است. شرکاء لازم نیست که به لگن متصل شوند.

مستقل بودن در یک رابطه ، شما را خودخواه نمی کند. افراد مستقل به تنهایی راحت هستند ، اما همچنین از گذراندن وقت با شرکای خود لذت می برند. افراد خودخواه از شرکای خود برای منافع شخصی یا سود خود استفاده می کنند ، زیرا اکثر افرادی را که در زندگی با آنها روبرو می شویم ، انجام می دهند.


6. نگرش دفاعی


آیا شریک زندگی شما تا به حال از شما خواسته است که کاری انجام دهید ، به عنوان مثال ، بیشتر به خانه کمک کنید و بلافاصله به حالت دفاعی بروید؟ شما ادعای شریک زندگی خود را رد می کنید که با توصیف نمونه هایی از تمام اوقات مفید بودن شما به اندازه کافی کمک نمی کنید. به جای گوش دادن به آنچه شریک زندگی شما می گوید داستانهایی را در ذهن خود ایجاد می کنید که شریک زندگی شما از شما قدردانی نمی کند.

من آنجا بوده ام و این کار را کردم. من بهترین روابط مدافع روابط گذشته ام بود زیرا نمی توانستم نفس خود را کنار بگذارم و به حرفهای شریک زندگی خود گوش دهم. من به جای تلاش برای درک آنچه او می خواهد ، و کشف این که چگونه می توانم در روابط مفید تر باشم ، به حالت دفاعی منتقل شدم. بسیاری از افراد این کار را در روابط عاشقانه انجام می دهند زیرا انتقاد از شریک زندگی خود را توهین و حمله شخصی تفسیر می کنند.

تمایل به شرکا وجود دارد که یکدیگر را خیلی جدی بگیرند. درگیری زمانی ایجاد می شود که شرکا آنچه را که یکدیگر می گویند و انجام می دهند بسیار شخصاً انجام می دهند. گرفتن چیزهای شخصاً از شریک زندگی خود ، کسی که شما را دوست دارد و نمی خواهد شما را آزار دهد ، کاملاً صریح و آشکار ، سمی برای یک رابطه است. شما می دانید که سخنان و اعمال شریک زندگی شما مضر است ، و از شما خواسته می شود که به صورت جدی رفتار کنید. تا آن لحظه سعی کنید موارد دقیقه را رها کنید.


7. کینه


در هر رابطه ای ناراحت است که کینه ها را حفظ کنیم. با شریک عاشقانه خود کینه ای نکنید ، مگر اینکه بخواهید بارهای زیادی از احساسات منفی را تجربه کنید.

شریک زندگی شما قصد دارد اشتباه کند. او ممکن است با شما آشفته شود یا چیزی بگوید که با آن موافق نیستید. یادگیری بخشش و فراموش کردن رابطه شما را تقویت می کند. این بنیادی را ایجاد می کند که به شما ابزاری دست می دهد تا هرگونه ناسازگاری که با روابط شما روبرو شود ، تسخیر کنید.

 

نمیتونم به شوهرم محبت کنم

 

اگر شریک زندگی شما واقعاً مخرب است که شما قادر به غلبه بر آن نیستید ، شاید پایان دادن به رابطه برای هر دو شما بهترین باشد. حتی در این موارد استغفار بهترین پزشکی است که می توانید حرکت کنید.

کینه ها انرژی در یک رابطه هدر می روند. انرژی جسمی ، روحی و عاطفی بیشتری برای تحمل کینه لازم است تا بخشش شریک زندگی خود و آزاد کردن عصبانیت خسته شده. همانطور که قبلاً گفتم ، شریک زندگی شما در تلاش نیست تا به شما صدمه بزند ، بنابراین تمام تلاش خود را برای ادامه حرکت کنید.


8. عشق مشروط


عشق مشروط به این معناست که برای رسیدن به عشق شما ، شریک زندگی شما انجام می شود. این دستور العمل برای یک رابطه خوشایند و دوست داشتنی است.

 

راه های افزایش صمیمیت

 

شریک زندگی خود را آزادانه دوست داشته باشید زیرا از دوست داشتن او یا او لذت می برید. شریک زندگی خود را با انتظارات دوست نداشته باشید که او کاری را برای شما انجام می دهد. این امر منجر به رفتارهای مخرب و استدلال مداوم خواهد شد.

عشق بدون قید و شرط کلید ایجاد شکوفایی روابط عاشقانه است. با وجود نقص های خود ، شریک زندگی خود را دوست داشته باشید زیرا هیچ کس کامل نیست. این امر با پذیرش شریک زندگی شما بدون توجه به آنچه آغاز می شود ، آغاز می شود. اگر نمی توانید شریک زندگی خود را بپذیرید ، نمی توانید بدون قید و شرط عاشق شریک زندگی خود باشید. بدون هیچ دلیلی عاشق شریک زندگی خود باشید همانطور که خودتان را دوست دارید و از او در زندگی خود سپاسگزار باشید

از رابطه عاشقانه خود لذت ببرید. عاشق بودن یکی از تجربیات عالی زندگی است بنابراین به خود و شریک زندگی خود فرصت دهید تا از این تجربه لذت ببرید. بگذارید از مشکلات بسیار قابل کنترل که مانع روابط طولانی و شاد می شوند ، بروید. مسائل را در رابطه با هم به عنوان یک تیم حل کنید. به احساسات منفی خود ادامه ندهید ، بلکه ارتباط شفاف با شریک زندگی خود داشته باشید. دوست داشتن و دوست داشته شدن!

 

source : keramatzade

مطالب مرتبط

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید