سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

راه ثروتمند شدن سریع | تکنیک های فوق العاه برای ثروت فوری

راه ثروتمند شدن سریع | تکنیک های فوق العاه برای ثروت فوری
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/08/06 0 نظر

راه ثروتمند شدن سریع ، راه اسان و سهلی نیست.اما با راهکارهایی می توان به ان رسید و درامد چند برابر کرد.

 

حقیقت این است که هیچ راه ثروتمند شدن سریع وجود ندارد. اگر راه ثروتمند شدن آسان بود ، هرکسی که در تلاش است کتاب یا سیستمی را به شما بفروشد قبلاً ثروتمند خواهد بود.

 

ساختن ثروت و راه ثروتمند شدن سریع  در طول زمان و در حالی که توصیه استاندارد صرفه جویی 10٪ از درآمد شما ، اجازه دادن به آن ترکیب و تبدیل شدن به یک میلیونر در 30 سال کار می کند .

 

در این مقاله واقع بینانه ترین مسیر برای رشد سریع ارزش خالص خود را به شما نشان می دهیم.

 

از این راهنما به عنوان یک طرح استفاده کنید. شما مفاهیم و استراتژی های اصلی را برای رشد ارزش خالص خود یاد خواهید گرفت ، اما تاکتیک های خاص بسته به جایی که امروز در آن هستید متفاوت خواهد بود.

 

در اینجا ما چه مواردی را پوشش خواهیم داد:

 

داشتن ذهنیت درست

تعریف "راه ثروتمند شدن سریع و ثروتمند بودن" به معنی است

فرمولی که برای رشد ارزش خالص خود باید درک کنید

چگونه سریع درآمد خود را افزایش دهید

استراتژی های بیان شده در این راهنما حتی اگر پول ، دارایی یا منابع کمی نیز داشته باشید مؤثر است. توسعه ذهنیت درست ، یادگیری نحوه مدیریت مالی شخصی ، سرمایه گذاری هوشمند و رشد درآمد شما به شما کمک می کند تا بر موانع مالی خود غلبه کرده و آینده ای مرفه بسازید - شاید بطور قابل توجهی سریعتر از آنچه انتظار دارید.

 

مدیریت مالی شخصی

 


ثروت یک فرآیند است . از جستجوی ثروت فوری دست بردارید و در عوض روی فرآیند تمرکز کنید.

بر آزادی متمرکز شوید. تعریف "راه ثروتمند شدن سریع" غیرممکن است ، اما یک انگیزه مشترک وجود دارد که باعث ثروتمند شدن می شود - آزادی که در زندگی خود دارید.

معادله ثروت

دو عاملی که به شما امکان می دهد ثروت خود را افزایش دهید توانایی افزودن به ارزش و کسب و کار شما است. بهینه سازی این دو عامل می تواند به شما امکان دهد سریع ثروت خود را رشد دهید.


داشتن ذهنیت درست

محصولات و سیستم های بسیاری وجود دارند که راه ثروتمند شدن سریع و راز ثروت فوری را به شما وعده می دهند.

 

موضوع مشترک بین آنها این است:

 

خرید محصول + کار سیستم گام به گام = ثروتمند شوید!

 

 

راه ثروتمند شدن سریع یک فرآیند است ، نه یک رویداد


در مورد راه ثروتمند شدن  سریع به عنوان یک روند و یک سفر فکر کنید ، نه یک رویداد.


تعریف "ثروتمند"

میلیونر بودن کاملاً مشخص است. شما می توانید با قاطعیت اعلام کنید که آیا شما یک میلیونر بر اساس ارزش خالص خود هستید.

 

اما معنای راه ثروتمند بودن سریع به ارزشها ، خواسته ها و دیدگاه شما بستگی دارد. برخی فکر می کنند داشتن درآمد 10،000 دلاری در هر ماه باعث ثروتمند شدن آنها می شود. دیگران برای دستیابی به همان سطح رضایت مالی نیاز به یک سبد 10 میلیون دلاری دارند.

 

تعریف

 

در حالی که من نمی توانم معنای راه ثروتمند بودن سریع را برای شما تعریف کنم ، من فکر می کنم همه می توانیم قبول کنیم که یک انگیزه مشترک وجود دارد که باعث ثروتمند شدن می شود: آرزوی افزایش آزادی.

 

این در مطالعه‌ای اخیر  که در مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی منتشر شد ، تأیید شد و نشان داد که استقلال - با عنوان "این احساس که زندگی شما ، فعالیتها و عادات آن ، خود برگزیده و خود تأیید شده است" تعریف شده است. عامل کمک به شادی .

 

ما می خواهیم کنترل بیشتری بر برنامه خود داشته باشیم. ما می خواهیم استرس مالی روزانه خود را کاهش دهیم. ما می خواهیم آزادی خرید چیزهای خوب و لذت بردن از تمام زندگی خود را با محدودیت های کمتری داشته باشیم. و این برای ما چه معنایی دارد؟ بستگی به جایی دارد که در هر زمان معینی از نظر مالی داریم.

 

 

برای کسی که تلاش می کند شغل مداوم پیدا کند و خود را از فقر بیرون بکشد ، ممکن است به معنای داشتن خانه ای باشد که بتواند از آن برخوردار باشد ، حمل و نقل مطمئن و کمی درآمد یکبار مصرف برای رفتن به کنسرت یا لذت بردن از یک شام خوب. برای کسی که قبلاً تمام آن موارد را داشته باشد ، ارزو بالاتر است.

 

به همین دلیل است که باید ثروت را به عنوان یک قشر اصلی و نه به عنوان یک مقصد خاص فکر کنیم.

 

در سمت چپ آن زنجیره ممکن است شخصی باشد که بدهی بلعیده شده است و نمی تواند بدون تأکید بر پول تصمیم گیری کند. در سمت راست ممکن است کسی باشد که پول کافی برای دوام آوردن یک عمر (و سپس برخی از آنها) داشته باشد. هدف شما باید این باشد که به طور مداوم از چپ به راست حرکت کنید.


 

در اکثر موارد ، حرکت از چپ به راست به پیوستار ثروت باعث افزایش آزادی شما خواهد شد. و در بیشتر موارد ، افزایش آزادی شما باعث افزایش خوشبختی خواهد شد. به همین دلیل شما باید قدم بردارید ، حتی اگر به نظر کوچک باشد.

 

اگر هدف شما راه ثروتمند شدن سریع اما داشتن بدهی کارت اعتباری است ، تمام انرژی و منابع شما برای مقابله با آن بدهی شروع می شود. و این بدان معنی است که شما نمی توانید روی مرحله بعدی تمرکز کنید - خواه سرمایه گذاری در سهام ، ایجاد یک تجارت ، ارتقاء تحصیلات خود یا هر چیز دیگری که ممکن است شما را به سمت راست سوق دهد. بنابراین ابتدا باید روی بدهی کارت اعتباری تمرکز کنید .

 

هر مرحله بخشی از روند ساختن ثروت و راه ثروتمند شدن سریع است.


اما آیا هدف راه ثروتمند شدن سریع ، خوشبختی نیست؟

 

شاون آکور ، محقق آموزش دیده دانشگاه هاروارد - که کتاب پرفروش ترین کتاب Happiness Advantage را نوشت ، و که Ted Talk بیش از 19 میلیون بازدید دارد - یکی از متخصصان جهان در زمینه موفقیت و خوشبختی است. عمده ترین کار او این است که ما معادله موفقیت را به عقب داریم. این موفقیت نیست که منجر به شادی شود ، بلکه خوشبختی است که به موفقیت منجر می شود.
 

این خوشبختی است که به موفقیت منجر می شود - و نه راه دیگر


فرمول مورد نیاز برای درک

 

بنیامین فرانکلین گفت:

 

دو راه ثروتمند شدن سریع و افزایش ثروت شما وجود دارد. وسایل خود را افزایش داده یا خواسته های خود را کاهش دهید. بهترین کار این است که هر دو کار را همزمان انجام دهید. "

بیایید تفاوت بین درآمد و هزینه را شکاف خود بدانیم. هدف شما این است که به طور ایده آل پس اندازهای خود را به بهترین استفاده ممکن تبدیل کنید. برای برخی از افراد ، این ممکن است به معنای پرداخت بدهی های با بهره بالا باشد. برای دیگران ، این سرمایه گذاری است.

 

شکاف بین درآمد و هزینه های خود را رشد دهید

 

در ابتدا ، برای گسترش شکاف ، با افزایش پس انداز خود شروع کنید. به طور کلی ، کاهش هزینه ها راحت تر از درآمد بیشتر است.

 

در حالی که صدها استراتژی برای صرفه جویی در هزینه وجود دارد ، باید درک کنید که داشتن بدهی با بهره بالا امکان پیشبرد تقریباً غیرممکن را فراهم می کند.

 

 افزایش پس انداز

 

در مورد آن فکر کنید: اگر تعادل را در کارت اعتباری خود داشته باشید ، ممکن است سالانه 20٪ یا بیشتر به ازای هر آنچه خریداری کرده اید پرداخت کنید. این 20٪ است که شما نمی توانید برای استفاده بیشتر کنار بگذارید.


 

به همین دلیل اولویت اصلی شما باید یافتن راه هایی برای پرداخت بدهی های با بهره بالا باشد. اگر چندین بدهی کوچک دارید ، تحقیقات  نشان می دهد بهترین روش برای شروع پرداخت آنها با روش گلوله برفی بدهی است .

 

نکته دیگر این است که اهداف پس انداز خود را تا حد امکان مشخص کنید. به جای تلاش برای کاهش 20 درصدی هزینه های خود ، هدف یک ماهه ای بگذارید  تا 20 درصد هزینه های مواد غذایی خود را کاهش دهید . حتی اگر این تنها بخشی از بودجه کلی شما باشد ، این یک اقدام کوچک عملی است که شما را به سمت راست روی زنجیره حرکت می دهد.

 

هدف شما باید یکپارچه سازی بیشتر و بیشتر این عادت های ناخوشایند باشد  در زندگی تان شوید.

 

گذشته از این عادتها ، اقدامات مالی یکبار مصرف شخصی وجود دارد  که می توانند هزینه های آینده شما را برای همیشه کاهش دهند. از هر فرصتی برای کاهش هزینه های خود استفاده کنید. هرچه هزینه های امروز شما بیشتر باشد ، راه ثروتمند شدن سریع بیشتر طول خواهد کشید.


 

همانطور که نویسندگان درباره میلیونرها توضیح می دهند:

 

آنها می دانند که راه ثروتمند شدن سریع برنامه ریزی ، بودجه ریزی و ناامیدی بخش های اساسی ثروت در ساختمان سازی ، حتی برای تولید کنندگان بسیار پر درآمد است. حتی تولیدکنندگان پردرآمد نیز اگر قصد استقلال مالی داشته باشند ، باید زیر حد خود زندگی کنند. و اگر از نظر مالی مستقل نباشید ، مقدار فزاینده ای از وقت و انرژی خود را صرف نگرانی در مورد آینده اقتصادی و اقتصادی خود خواهید کرد. "

 


ثروتمندان مدیریت مناسب پول راو پس انداز پول یک بخش اساسی ثروتمندی می دانند

اولویت اصلی شما باید پرداخت بدهیهای با بهره بالا باشد


چگونه سریع درآمد خود را افزایش دهیم

 

پس انداز کردن پول به شما امکان می دهد به سرعت فاصله بین درآمد و هزینه های خود را گسترش دهید. اما اگر می خواهید راه ثروتمند شدن سریع را طی کنید ، بیش از درآمد متوسط ​​نیاز دارید.

 

چگونه سریع درآمد خود را افزایش دهیم

 

شما باید به سرعت صاحب شخصیت بالایی شوید. کار ساده ای نیست اما امکان پذیر است.

فرمول دوم شما باید درک کنید

چگونه می توان ارزش و مهارت های شغلی خود را افزایش داد

مسیری 10 ساله برای موفقیت یک شبه


پول چیست؟

اگر می خواهید پول زیادی کسب کنید ، ابتدا مهم است که بفهمید پول چیست و نیست. این ممکن است ساده به نظر برسد ، اما بسیاری از افراد اشتباه می کنند.

 

پول چیست؟

 

در ابتدایی ترین شکل ، پول واسطه ای است. تصور کنید که در یک جامعه بدون پول فعالیت کنید. بگو شما یک کشاورز سیب زمینی بودید و تخم مرغ می خواستید. برای گرفتن تخم مرغ ، باید یک مرغ کشاورز پیدا کنید و از کشاورز بخواهید که تخم مرغ های خود را برای سیب زمینی های شما تجارت کند.

 

اکنون بگویید که کشاورز سیب زمینی نمی خواهد. او می خواهد گندم نان بپزد. پس از آن شما باید یک کشاورز گندم را پیدا کنید تا ببینید که آیا آنها سیب زمینی را برای گندم تعویض می کنند یا نه. اگر جواب "بله" است ، پس باید به مرغدار برگردید و گندم خود را برای تخم مرغ تجارت کنید.

 

به هر حال ، من امیدوارم که شما یک نرخ ارز معادل سیب زمینی-تخم مرغ و نان درست کار کرده باشید. از این گذشته ، اگر آن روز کشاورز گندم فروشی در بازار سیب زمینی نبود ، ممکن است مجبور شوید سیب زمینی اضافی را ترغیب کنید تا وی را متقاعد کند که این معامله را انجام دهد. این بدان معنی است که در نهایت می خواهید مبلغی بیش از حد معمول برای تخم مرغ بپردازید.

 

همانطور که مشاهده می کنید ، این کار روشی پیچیده و بسیار ناکارآمد برای انجام تجارت خواهد بود. با این حال ، این کاری است که مردم قبل از اختراع پول در واقع انجام می دادند.


 

مزیت ارز مبادله ای این است که تجارت را عملی می کند. نقطه ضعف این است که تمایل دارد مبهم شود که تجارت به معنای واقعی چیست. مردم فکر می کنند کاری که انجام می دهند پول است. اما پول فقط مرحله میانی است - فقط یک کوتاه مدت- برای آنچه مردم می خواهند. آنچه اکثر مشاغل واقعاً انجام می دهند ثروت است. آنها راه ثرونمد شدن سریع را کاری را انجام می دهند که مردم می خواهند . "

 

پول در ابتدایی ترین شکل خود ، مبادله ای است

می توانید با انجام کاری که مردم می خواهند راه ثروتمند شدن سریع و درآمد کسب کنید


فرمول دوم که شما باید درک کنید

با درک این که پول در واقع چیست ، می توان یک فرمول خشن برای چگونگی بدست آوردن مقدار زیادی از آن جمع کرد.

 

ما می دانیم که از آنجا که پول واسطه ای است ، بهترین راه برای کسب درآمد با انجام کاری است که مردم می خواهند. اما انجام کارهایی که مردم می خواهند ، حتی اگر ارزش زیادی را برای آنها فراهم کند ، به شما پول نمی دهد.

 

کسب درآمد
 

اکنون یک فرمول خشن برای بدست آوردن پول زیادی داریم:


 

هدف شما بهینه سازی ارزش و کسب و کار است که به نوبه خود منجر به درآمدزایی زیادی می شود. بیایید با نحوه افزایش ارزش ارائه شده شروع کنیم.

 

خلاصه:

 

برای راه ثروتمند شدن سریع و رشد ثروت خود ، هم ارزش خود را ارائه دهید و هم مهارت خود را در تبدیل این ارزش به پول افزایش دهید

ارزش خود را افزایش دهید

افزایش پتانسیل درآمدی شما با افزایش ارزش پیشنهادی شما شروع می شود ، همانطور که پل گراهام آن را بیان کرد ، به معنای انجام کاری است که مردم می خواهند .

 

هرچه درآمد شما بیشتر باشد ، خواه کارمند باشید یا کارآفرین باشید ، بیشتر باید به مهارت و دانش تکیه کنید تا ارزش کافی برای توجیه درآمد خود داشته باشید.

 

از آنجا که هدف شما راه ثروتمند شدن سریع است ، بهترین استراتژی شما ارائه هر چه بیشتر ارزش برای بیشتر افراد است.

 

درصورتی که فقط به یک نفر (مانند کارفرما) ارزش دهید ، می توانید پول زیادی بدست آورید. مشکل این است که به طور معمول مقداری که ارائه می دهید به مدت زمانی که در دسترس هستید محدود می شود.


توسعه کسب و کار شما

توانایی تبدیل ارزش به پول یک مهارت است.

ما با این مهارت متولد نشده ایم. در عوض ، باید توسعه یابد.

 

بنابراین ، به هر تاکتیک و استراتژی جدیدی که سعی می کنید فکر کنید - خواه از رئیس خود بخواهید دستمزد بالاتری داشته باشید یا شروع یک فشار کار جانبی - به عنوان تمرین.

 

شاید تاکنون بیش از 30،000 دلار در سال هزینه نکرده باشید. در این حالت برای راه ثروتمند شدن سریع برنامه ای را برای ساخت 200 دلار اضافی در این ماه تهیه کنید . این هدف ممکن است با کار کردن ساعات بیشتر ، با به کار گرفتن کار پاره وقت یا با راه اندازی یک فشار کار جانبی انجام شود. این وظیفه شماست که در مورد خود فکر کنید و تصمیم بگیرید که چه چیزی در شرایط خاص شما بهترین عملکرد را خواهد داشت.

 

مهم این است که چیزی را انتخاب کنید و شروع کنید. نگران تصمیم نادرست نباشید. وقتی صحبت از پول در می آید ، عدم تحمل تقریباً همیشه بدتر از اقدام نادرست است.

 

و اگر شکست بخورید نگران نباشید. آیا در این ماه 200 دلار درآمد نکردید؟ بدون عرق. چیز دیگری را امتحان کنید. راه ثروتمند شدن سریع و ساختن ثروت یک روند است. (من آن عبارت را تکرار می کنم. شما نیز باید این کار را انجام دهید.)

 


چگونه سریع ثروتمند شویم

چیزی که امروز واقعاً من را هیجان زده می کند این است که با چه سرعتی می توان راه ثروتمند شدن سریع از سمت چپ استقلال آزادی مالی به سمت راست حرکت کرد. لزوماً داشتن پول کافی برای ماندگاری بقیه عمر خود نیست ، بلکه مطمئناً داشتن آزادی کافی برای انجام آنچه می خواهند ، جایی که می خواهند ، وقتی می خواهند. و حتی مورسو ، داشتن شغلی که تحقق عظیمی در زندگی آنها فراهم می کند.

 

چگونه سریع ثروتمند شویم

 

یک بازه زمانی سه تا پنج ساله برای راه ثروتمند شدن سریع و این نوع موفقیت مالی واقع بینانه است. و گرچه داشتن دید طولانی مدت در مورد مکانهایی که می خواهید به آنجا بروید بسیار مهم است ، تمرکز روی خود سفر حتی مهمتر است.

 

بله ، کار سخت است. اما زمان به هر صورت می گذرد ، بنابراین از آن بیشترین استفاده را ببرید.

 

source : keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید