سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

تحمل و غلبه بر بدترین سختی های زندگی که با آن می توانیم به موفقیت برسیم

تحمل و غلبه بر بدترین سختی های زندگی  که با آن می توانیم به موفقیت برسیم
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/04 0 نظر

هر کس با سختی در زندگی و درد روبرو می شود، اما راه هایی برای رفع درد و رنج و وضوح و چشم انداز وجود دارد

 

چگونه برای تحمل و غلبه بر بدترین سختی های زندگی

 

من مطمئن هستم در برخی از نقطه زندگی شما، شما مجبور به تحمل برخی از انواع سختی ها بوده اید 


سختی های زندگی می تواند شخصی باشد

 

سختی زندگی در ایران

حتما بخوانید: موفقیت

شاید شما با همسرتان مشکل دارید . شاید نیاز به تغییر در شما باشد. ما انسان هستیم. راز موفقیت این است که ما تغییر می کنیم و ما می توانیم در محیط زندگی راحت باشیم. اما گاهی اوقات ما خیلی راحت هستیم و تمایل به تغییر در آن وجود دارد. این خوب است، اما اگر شما اجازه تغییر دهید ممکن است دشمن شما باشد و به ضرر شما باشد.


سختی های زندگی می تواند مالی باشد

 

سختی زندگی در کانادا

حتما بخوانید: 12 قانون موفقیت که لازم است بدانید

شاید کار شما پولی را به شما نمی دهد که بیشتر از آنچه که می خواهید بکنید، انجام می دهید، بنابراین هنگامی که از رکود رنج می برید، واقعا مبارزه می کنید. شما نه تنها با مسائل مالی مبارزه می کنید، بلکه شما نیز با احساسات خود مبارزه می کنید. بدون داشتن مبلغی که شما نیاز دارید بدون ترس که همراه با خراب شدن زندگی می کنید، بکشد.

شما می توانید از لحاظ ذهنی و جسمی احساس خوبی داشته باشید و قادر به انجام بهترین کارها باشید، اما اگر شما در حال مبارزه با مالی هستید، شانس خوبی است که با استرس، نگرانی و خشم همراه با آن باعث آسیب بیشتر به بدن شما شود. این نیز نقش مهمی در زندگی شخصی شما ایفا می کند، آیا چنین نیست؟

 

ما اجازه می دهیم که ناامیدی های مالی ما خود و روابط شخصی اطراف ما را تحت تاثیر قرار دهد. این مسئله مشکلات و رنج های بیشتری را به ارمغان می آورد و خیلی زود ما فقط دو گزینه را ترک می کنیم .


 تغییر در سختی های زندگی

 

حدیث در مورد سختی های زندگی

حتما بخوانید: اصول اولیه موفقیت چیست؟چگونه تبدیل به فرد موفقی شویم؟

شما می توانید شرایط خود را تغییر دهید تا از وضعیت ناخواسته خود خارج شوید. این کار می تواند دشوار باشد، مخصوصا وقتی که چیزی جز منفی بودن شما را احاطه نمی کند، اما اگر تصمیم بگیرید که مایل به تغییر شرایط خود باشید، می توانید. این تنها مسئله دانستن چگونگی آن است.

مجبور به تغییر شوید

طبیعت انسانی در حال رشد، تکامل و تغییر است. اگر بیدار شوید و به مدت طولانی در روال قرار بگیرید، چه اتفاقی می افتد؟ خوب، اغلب اوقات، احساس خستگی، تمایل به تغییر یا ناامیدی را میبینید که ناشی از تحول در حالت توقف است. این فقط به خودتان می گوید که باید چیزی را تغییر دهید.

اگر بخواهید فرآیند کمی بهتر انجام دهید، می توانید به خودتان کمک کنید زمانی که به فهمیدن چگونگی تحمل و غلبه بر بدترین شرایط سخت های زندگی خود کمک کنید. دانستن اینکه دلیل خاصی برای شما در معرض دشواری است، به شما کمک خواهد کرد تا یاد بگیرید چگونه از طریق آن به روش مثبت و منفی برسید.

پس چه فرآیندی برای تحمل سختی های زندگی و غلبه بر شما وجود دارد؟ خوب، همان طور که احتمالا قبلا می دانید، هیچ یک از فرآیندها برای همه کار نخواهد کرد، درست همان طور که (معمولا) هیچ راه حل سریع برای مشکلات مختلفی که در زندگی شما اتفاق می افتد وجود ندارد. با این حال، راه های خاصی وجود دارد که می توانید واقعیت هایی را که با آن روبرو شده اید را درک کنید.


ادراک در سختی های زندگی

 

سختی کشیدن در زندگی

حتما بخوانید: 6 مواردی که باید انجام دهید ،اگر می خواهید موفقیت بیشتری داشته باشید

ادراک در چشم مخاطب است، بنابراین اگر من زندگی خود را به شیوه ای منفی درک می کنم، بیشتر احتمال دارد که با تمام احساسات و افکار که از این ادراک حاصل می شود برخورد شود. به عبارت دیگر، تفکر افکار منفی - در هر موقعیتی - در حال ایجاد احساسات منفی است. این می تواند شما را در یک گیره گیر بیندازد و احساسات گذشته مانند خشم، غم و اعتماد به نفس پایین، که همراه با تصورات منفی است،برای شما بسیار دشوار است.

این بدان معنا نیست که شما نباید این احساسات را احساس کنید - آنها بخش مهمی از پیشرفت در زندگی شما هستند. احساسات منفی وجود دارد،اما شما می توانید بر آنها را غلبه کنید. بگذارید نگاه کنیم که چگونه می توانید احساسات رنج خود را تغییر دهید وقتی که سختی ها به زندگی شما ضربه می زنند، که به شما اجازه می دهد زمانی که رنج می برید، تحمل کنید و بر سختی های زندگی  غلبه کنید.


پایدار بودن در سختی های زندگی

 

سختی زندگی در تهران

حتما بخوانید: 19 عاملی که برای موفقیت نیاز دارید

هنگامی که با هر نوع سختی مواجه شدید ، که کدام نوع احساسات در آن شرایط دشوار است؟ مطمئنا شما در معرض درد و رنج خواهید بود، بنابراین احساسات بد به دنبال آن هستند که وارد  دنیای شما شوند. یکی از بدترین چیزهایی که می توانید انجام دهید (البته به غیر از آسیب رساندن به خود یا دیگری، البته) سعی کنید احساسات خود را پنهان کنید یا آنها را تصدیق نکنید.

  • تایید کنید

بسیار مهم است که آنچه را که از لحاظ واقعیت خارجی و واقعیت داخلی شما، با افکار، احساسات و غیره، پذیرفته شود.

  • احساس کنید

  • گوش بده

هنگامی که آخرین بار شما بدون هیچ حواس پرتی (فناوری، تلفن همراه، فیس بوک، ایمیل، تلویزیون، و غیره) نشستید وگوش کردید؟ هر روز یک لحظه به داخل خود نگاه کنید و بشنوید که چه آگاهی شما بالاتر است. فکر نکن، تعجب نکن - فقط گوش کن.


فائق آمدن بر سختی های زندگی

 

چه امری سبب تحمل سختی ها در زندگی میشود

حتما بخوانید: 10 اصول موفقیت در کسب وکار

پس از اتمام زمان برای نشستن، منعکس کردن و به دست آوردن وضوح در شرایط فعلی خود، زمان شروع حرکت به جلو است.چگونه می توان انتظار داشت که در زندگی خود چالش برانگیزانده شود و شما حرکتی نکنید؟ برای رسیدن به موفقیت شما باید آن سختی های زندگی را بگذارید. در اینجا برخی از راه های برای غلبه بر هر شرایط دشوار است که شما فقط می توانید از افکار و احساسات خود فرار کنید.


الهام بخشیدن به زندگی شما  

 

علت سختی کشیدن در دنیا

حتما بخوانید: 14  عوامل کلیدی موفقیت کارآفرینی برای افزایش کسب و کار شما

شما می توانند ابزارهایی را که برای حرکت به جلو آماده شده اند، دور از اعماق ناامیدی که در مواجهه با سختی های زندگی را تحریک می کنند، ارائه دهید.


استراتژی در سختی های زندگی

 

علت سختی ها در زندگی

حتما بخوانید: موفقیت شغلی چگونه به دست می آید؟

 هنگامی که شما یک نگرش مثبت و آرزوی خود را در خود داشته باشید، وقت آن است که یک طرح فرار از وضعیت کنونی خود را ارائه دهید. وقتی متوجه می شوید که کجا می خواهید، می توانید شروع به تکمیل جزئیات کنید تا مسیر حرکت خود را آغاز کنید. کلید اصلی این است که تصمیم بگیرید که آگاهانه حرکت کنید و برنامه ای جامع برای پیروی داشته باشید.


Take Action  

این یکی از واضح ترین توصیه هایی است که مردم می توانند انجام دهند. شما آن را می دانید، من آن را می دانم، همه ما انجام می دهیم

علت وجود مشکلات در زندگی

حتما بخوانید: عوامل موفقیت در کارآفرینی

بسیاری از عوامل می توانند در اینجا بازی کنند، اما فراتر از آشکار بودن (که شما ممکن است تحت تأثیر قرار دهید، خسته، مودبانه و افسرده باشید) دلیل دیگری وجود دارد، یک دلیل عمیق تر که بیشتر مردم را پشت سر می گذارد. تقریبا هر کس باید توانایی تصویری از نتایج مثبت در ذهن خود داشته باشد، اما وقتی که به اقدام و تغییر واقعی می رسد، تعداد کمی از ما از آن پیروی می کنیم و ما همچنان در همان مسیر ادامه می دهیم، که در وهله اول به شرایط کنونی منجر می شود.

اگر واقعا می خواهید بر آن غلبه کنید، نه تنها باید تحمل کنید،بلکه باید وضعیت موجود را تغییر دهید. کشف و پیگیری یک زندگی است که پیشرفت و تغییرات مثبت را در جهان شما به ارمغان می آورد. مهمترین عامل این است که به یاد داشته باشید که تنها نیستید گاهی اوقات ممکن است ساده تر به نظر برسد و روی صورت شاد قرار گیرد، اما اینطور نیست.

تغییر واقعی اتفاق می افتد، زمانی که شما به طور کامل روابط و ارتباطات اطراف خود را در آغوش بگیرید. 

 

source : lifehack

مطالب مرتبط

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در20 روز-آنتونی رابینز

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در20 روز-آنتونی رابینز

کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز اثر آنتونی رابینز، مدرس – سخنران و مربی موفقیت است که میشه این کتاب رو معروف ترین و بهترین کتاب رابینز در ایران دونست

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید