سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

راز جذب پول و ثروت که می توانید به درآمد و افزایش ثروت برسید

راز جذب پول و ثروت که می توانید به درآمد و افزایش ثروت برسید
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/08/06 0 نظر

راز جذب پول و ثروت چیست؟ مهمترین راهکار برای رسیدن به زندگی راحت و ثروت میلیاردی که نمی دانستید!!

 

7 راز برای جذب پول و ثروت با استفاده ازقانون جذب

 
چه احساسی خواهید داشت اگر به شما گفته می شود که هر کودک خردسال چه آرزو می کند - اینکه ابرقدرتی دارید که می تواند راز جذب پول و ثروت  ، درآمد ، افزایش ثروت و هر چیزی را که می خواهید برای شما به ارمغان بیاورد. معلوم است که این رویا ممکن است آنقدر که ممکن است کسی فکر کند از واقعیت دور نباشد. در حقیقت ، این مفهوم جدید ارتباطی با شیوه دقیق عملکرد واقعیت دارد. آن را قانون جذب می نامند.

 

راز  جذب پول و ثروت با استفاده ازقانون جذب

 

 شما می توانید با راز جذب پول و ثروت  ، درآمد ، افزایش ثروت هر چیزی را که می خواهید داشته باشید ، تا زمانی که شما قادر هستید ابتدا آن را در ذهن و وضعیت عاطفی بودن خود ایجاد کنید. مردم عمدتا از راز جذب پول و ثروت  برای  درآمد ، افزایش ثروت استفاده می کنند و بسیاری از افراد با این روش به ظاهر غیر منطقی وضعیت مالی خود را با موفقیت بهبود بخشیده اند. در اینجا 7 قانون استفاده از راز جذب پول و ثروت  برای  درآمد ، افزایش ثروت آورده شده است.


7 راز استفاده از قانون جذب
 

1-دستیابی به وضوح
 

مهم است که در فهمیدن دقیقاً آنچه در آن می خواهید ، مدتی صرف کنید. برای اینکه این کار سریعتر انجام شود باید در اهداف خود شفاف باشید. شما اهداف خود را بر مبنای میزان پولی که با راز جذب پول و ثروت  برای  درآمد ، افزایش ثروت که می خواهید دریافت کنید تعیین کنید.


2-از تکنیک های تجسم استفاده کنید


تجسم یکی از قدرتمندترین روشهای ایجاد انگیزه و راز جذب پول و ثروت  برای  درآمد و افزایش ثروت و تغییر وضعیت روحی و عاطفی شماست. طبق  فیزیک ، هر انرژی ای که می گذارید باید به شما بازگردد. وقتی چیزی را که می خواهید دریافت کنید تجسم می کنید ، آن را به واقعیت روزمره خود جذب می کنید.

 

مقادیر زیادی پول و آزادی مالی

 

بیایید بگوییم که شما می خواهید مقادیر زیادی پول و آزادی مالی و راز جذب پول و ثروت  برای  درآمد ، افزایش ثروت داشته باشید. باید خود را در این وضعیت جدید هستی تصور کنید - اگر تمام پول مورد نیاز خود و بیشتر را داشتید ، چه حسی دارید؟ با راز جذب پول و ثروت  برای  درآمد ، افزایش ثروت  تصور کنید که پول را در دست بگیرید ، وارد خانه جدید خود شوید ، ماشین رؤیایی خود را رانندگی کنید یا به یک مقصد خارجی سفر کنید. هرچه بیشتر از حواس خود استفاده کنید ، نتیجه سریعتر خواهد بود. حتی می توانید از تکنیک بو کردن پول استفاده کنید تا از روشی که در هنگام داشتن آن احساس می کنید ، استفاده کنید.


3-محدود کردن اعتقادات
 

بیشتر افراد وقتی صحبت از پول می شود مجموعه ای از ارزشهای منفی دارند. از آنجا که پول مبارزات بزرگی برای بشریت بوده است ، تبدیل به مبحثی برای کتابهای منفی بزرگ شده است.

 

چگونه سریع ثروتمند شویم

 

شما نمی توانید چیزی را که در مورد آنها قضاوت می کنید و یا پناهگاه های منفی نسبت به آن هستید ، جلب کنید. درست است که در ابتدا با مشکلاتی روبرو خواهید شد ، اما اعتقاداتی را که نسبت به پول دارید ، بدانید. آیا به افراد ثروتمند پاسخ منفی می دهید و انتظارات منفی از پول دارید؟ می توانید از تکنیک های تجسم برای پاک کردن الگوهای قدیمی و از  راز جذب پول و ثروت  برای  درآمد ، افزایش ثروت استفاده کنید و اجازه دهید فراوانی در زندگی شما جاری شود.


4-روی فراوانی تمرکز کنید


هرچه بیشتر روی یک موضوع و راز جذب پول و ثروت  برای  درآمد ، افزایش ثروت تمرکز کنید ، شیوع آن در زندگی شما بیشتر می شود. برای تمرکز بیشتر روی وفورهایی که قبلاً داشتید ، آن را به صورت روزمره تبدیل کنید.

 

فراوانی

 

قدردانی از پولی را که قبلاً داشته اید ، خانه خود ، ماشین خود و سایر راحتیهایی که در زندگی روزمره خود استفاده می کنید. احساس می کنید که فراوان هستید و با گذشت هر روز ثروتمندتر می شوید.


5-غلبه بر منتقد داخلی


اعتقادات ما همانهایی هستند که باعث می شوند خودمان را خراب کنیم وقتی که واقعاً آنقدرها که به نظر می رسد سخت نیست. هر وقت سعی می کنید با راز جذب پول و ثروت  برای  درآمد ، افزایش ثروت و فراوانی و وفور زندگی به خود جلب کنید ، صدای درونی ممکن است به شما بگوید که شما نمی توانید یا لیاقت آن را ندارید. این صحبت منفی از طرف شما بر نمی آید - این بازتابی از والدین شما و شرطی است که جامعه با موضوع پول دریافت کرده است. هر وقت منتقد درونی با تفکر خوشبختانه در تضاد با پول است ، می توانید از تکنیک های تجسم مانند نشان جاده "توقف" یا یک X بزرگ استفاده کنید ، یا می توانید عباراتی را خلاف واقع با انتقاد بیان کنید. این عبارت می تواند "درآمدزایی آسان باشد و هر کس سزاوار فراوانی است."


6-تمایل به احساسات شما


ثروتمند بودن و فراوان بودن با  راز جذب پول و ثروت  برای  درآمد ، افزایش ثروت باعث می شود تا روشی خاص احساس کنید. اگر همه چیزهایی را که می خواستید داشته باشید ، چه حسی دارید؟ سعی کنید این حالت احساسات را تا حد ممکن در طول روز حفظ کنید.

 

ثروتمند بودن و فراوان بودن

 

بسیاری از افراد می خواهند ثروتمند شوند و بعد خوشحال شوند. این در حالی است که برعکس کار می کند. همانطور که توسط اکثر آموزه های دینی جهان آموزش داده شده است ، ایمان مقدم بر واقعیت است. نسبت به خود مهربان باشید و به حد احساسی خود را در حد توان بودن قرار دهید - هرچه احساس بهتری داشته باشید در تمام جنبه های زندگی خود بهتر عمل خواهید کرد.


7-قانون جذب

 

تنها چیزی که می تواند قانون جاذبه  (حداقل برای مدتی) خرابکاری  کند ، سرنگونی آنچه می خواهید است. این می تواند به احساس تنش و مقاومت منجر شود.

 

پول زیادی

 

مهمتر این است که به وضعیت عاطفی خود گرایش پیدا کنید و بدانید که آنچه می خواهید با راز جذب پول و ثروت  برای  درآمد ، افزایش ثروت در حال حاضر به نتیجه می رسد. اجازه دهید چون خدا و جهان پشت شماست.


افکار نهایی


شما می توانید  برای همه چیز از قانون جذب و راز جذب پول و ثروت  برای  درآمد ، افزایش ثروت استفاده کنید  . فقط به یاد داشته باشید که سفر باید خوشایند باشد و نیازی به سختی ندارد. در حقیقت هرچه نسبت به آن راحت تر باشید ، قانون جذب سریعتر و کارآمدتر برای شما خواهد بود.

 

source : keramatzade

مطالب مرتبط

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید