سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

قدرت افکار | تاثیرگذاری بر افکار و قدرت نامحدود ذهن انسان

قدرت افکار | تاثیرگذاری بر افکار و قدرت نامحدود ذهن انسان
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/10/02 0 نظر

قدرت افکار مهم ترین اصل در کنترل و تصمیم گیری های زندگی است.با افکار مثبت ثروت و خوشبختی در انتظار شما می باشد.

 

قدرت ذهن و تاثیرگذاری بر افراد

قدرتمندترین نیرو در جهان شخص چیست؟ قدرت افکار را نمی‌توان بیش از حد ارزیابی کرد. سیاستمداران ، خیریه‌ها ، فروشندگان ، بازاریابان و بسیاری از حرفه‌های دیگر به توانایی خود در تأثیرگذاری بر افکار شخص اعتماد دارند. اگر بتوانید با موفقیت به این هدف دست پیدا کنید ، می‌توانید بر روی آن‌ها تأثیر بگذارید که فقط در مورد هر کاری که می‌خواهید انجام دهید. قدرت افکار و توانایی تأثیرگذاری آن‌ها از طریق بسیاری از موارد خوب نشان داده شده است ، به‌عنوان مثال  قدرت افکار نیز برای تأثیر برخی از بدترین جنایات شناخته شده برای انسان استفاده شده است ، به‌عنوان مثال :  افکار شما می‌توانند شما را برای دستیابی به چیزهای عالی و رؤیاهای خود توانمند کنند. انتخاب با شماست.


قدرت فکر انسان و درک قدرت افکار

7 نکته‌ای که در ادامه می‌آید برای نشان دادن و توضیح قدرت افکار است.

 

1. مهم‌ترین تغییر این است که قدرت افکار خود را تغییر دهید

 

هنگامی که افراد سعی می‌کنند نتیجه‌هایی را که تجربه می‌کنند ، تغییر دهند ، خیلی دیر تغییر قدرت افکار شروع می‌کنند. آن‌ها معمولاً بر تغییر رفتار خود تمرکز می‌کنند و این قدرت افکار را نادیده می‌گیرد.

 

قدرت ماورایی ذهن

حتما بخوانید: ثروت آفرینی با قدرت ذهن و بدون پول | آموزش و راهکارها

 

دستیابی به تفکر خوب که باعث می‌شود شما به روشی خاص رفتار کنید ، دشوار است. مهم است که دلایل انتخابی که انجام می‌دهید را درک کنید. وقتی این دلایل را می‌فهمید ،می‌توانید بهترین روش برای ایجاد تغییرات لازم افکار را شناسایی کنید.


2. ارتعاش فکری ،همه چیز با یک فکر شروع می‌شود

 

هر تصمیم ، اقدام یا اختراع به‌عنوان یک فکر در ذهن یک شخص شروع می شود. این‌که آیا شما در حال خرید یک خانه جدید هستید ، یا شغلی را انتخاب می‌کنید ، همه چیز فقط با یک فکر آغاز می‌شود. شما چیزی را تشخیص می‌دهید که می‌خواهید تغییر دهید و از آنجا جریان می‌یابد.

 

قدرت ذهن انسان

حتما بخوانید : جذب پول و ثروت با تکنیک های فوق العاده و منحصر به فرد افراد موفق

 

به‌عنوان مثال فکر اول شما ممکن است این باشد که شما حرفه خود را دوست ندارید. این به دنبال تفکری است که دوست دارید کار و حرفه دیگری انجام دهید. شما همچنان به این افکار خود ادامه می‌دهید و به‌زودی ، شما یک عقیده محکم دارید که باید یک حرفه جدید را پیدا کنید و به‌طور فعال در جستجوی گزینه‌های دیگر هستید.


3.ذهن خوانی ، اکثر افکار شما منفی هستند

 

ممکن است شما را شگفت زده کند که تحقیقات به‌طور مداوم نشان داده‌اند که اکثر افکار ، که فرد به‌طور متوسط ​​تجربه می‌کند ، در واقع منفی هستند.

 

قدرت افکار مثبت

حتما بخوانید : قانون جذب چیست؟چگونه عمل می کند؟

برآوردها حاکی از آن است که هر فرد 60،000 افکار در هر روز در منطق دارد. با توجه به قدرت افکار و اندیشه ، افزایش اندک  افکار مثبت می‌تواند تأثیر عمیقی بر کیفیت نتایج شما بگذارد.


4- عجایب قدرت ذهن ،نمی‌توانید جلوی تمام افکار منفی خود را بگیرید

 

هدف متوقف کردن همه افکار منفی نیست.هدف این است که آگاهی خود را از الگوهای تفکر منفی خود بالا ببرید. سپس می‌توانید فرکانس تفکر منفی و مشکل ساز خود را کاهش دهید.


5- قوانین ضمیر ناخودآگاه ،بیشتر مشکلات با تفکر منفی شروع می‌شود

 

روش‌های درمانی مبتنی بر فکر مانند مثال درمان شناختی رفتاری (CBT) و درمان عقلانی رفتاری (REBT) ، برای نشان دادن قدرت افکار می باشند. این روش‌های درمانی بر شناسایی و تصحیح خطاهای تفکر تمرکز دارند.

 

قدرت نامحدود

حتما بخوانید: 28 نکته مهم ذهن برای اینکه به موفقیت و ثروت برسید

 

اشتباهات تفکر در زندگی هر کسی ممکن است به وجود آید. زیرا زندگی کوتاه است که یک واقعیت غیرقابل انکار است. این بدان معنی است که از ما خواسته شده است که تفسیرهای خودمان را درباره وقایع انجام دهیم و عقاید خودمان را تعیین کنیم. بیشتر مواقع درد زیادی به خود تحمیل می‌کنیم و این هنگامی ایجاد می‌شود که فرد به‌طور مداوم تفسیرها و عقاید بسیار منفی را اتخاذ کند.


6. معجزه ضمیر ناخودآگاه ،لازم نیست فکر منفی خود را بپذیرید

 

CBT و REBT به‌طور مداوم نشان داده‌اند که شما فقط نباید فکر منفی خود را بپذیرید. وقتی یک فرآیند فکر سالم دارید ، بلافاصله تفکر منفی خود را به چالش می‌کشید تا ببینید واقعاً صحیح است یا نه. وقتی خود را بسیار منفی می‌دانید ، افکار خود را بررسی می‌کنید و سعی می‌کنید توضیحات بدیل برای افکار منفی و آنچه اتخاذ کرده‌اید پیدا کنید.


7.افکار مثبت و منفی ، واکنش‌ها از وقایع مهم‌تر هستند

 

موفق‌ترین افراد در زندگی بر آنچه می‌توانند کنترل کنند تمرکز می‌کنند. آن‌ها می‌پذیرند که بسیاری از حوادث اتفاق می‌افتد که خارج از کنترل آن‌ها است. اگرچه ممکن است یک رویداد خاص خارج از کنترل شما باشد ، اما هنوز هم می‌توانید واکنش خود را نسبت به آن رویداد کنترل کنید. این وقایع نیستند که سطح موفقیت شما را به دست می‌آورند. واکنش شما به این رویدادها بسیار مهم است.

 

استفاده از قدرت روح

حتما بخوانید: فواید یادگیری قانون جذب در زندگی

روشی که فکر می‌کنید تأثیر عمده‌ای بر اعتماد به نفس شما دارد را پیدا کنید. اگر فاقد اعتماد به نفس هستید ، اعتماد به نفس ناگسستنی را بررسی کنید.

 

قدرت افکار بسیار قدرتمند هستند. بسیار قدرتمندتر از آنچه به آن‌ها اعتبار داده می‌شود. تفکر منفی می‌تواند تأثیر مخربی بر زندگی شما بگذارد. اگر بر افکار منفی غلبه کرده باشید ، بر اعتماد به نفس ، تصمیم گیری ، روابط ، سلامتی و نتایج مثبت به دست آمده شما تأثیر می‌گذارد. پیشرفت اندک در کیفیت قدرت افکار شما منجر به پیشرفت چشمگیر در هر یک از این موارد خواهد شد. اولین و مهم‌ترین قدم ، آگاهی از افکار خود است. اگر یک فکر منفی را تجربه می‌کنید ، یادداشت کنید. اگر فهمیدید که همان افکار منفی به‌طور مکرر اتفاق می‌افتد ، برای به چالش کشیدن و از بین بردن آن‌ها ، باید کارهایی انجام دهید. نمی‌توان قدرت افکار و اندیشه را نادیده گرفت.

 

source: keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید