سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

10 نوع از زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند

10 نوع از زنانی که مردان نمی خواهند با آنها  ازدواج کنند
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/08/07 0 نظر

شخصیت خود را به‌ نمایش بگذارید تا مردی را که خواستارش هستید، جذب کنید.چه کارهای اشتباهی در ملاقات خود با مردان انجام می‌دهید؟

10 نوع از زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند


شاید از خود پرسیده باشید زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند چه خصوصیتی دارند؟ فهرستی را از تیپ شخصیتی زنان که مردها به ازدواج با آنها علاقه‌ای ندارند، در اینجا آماده کرده‌ایم؛ البته با استفاده از نظرات ده‌ ها هزار مردی که در سال‌های گذشته در جلسات مشاوره‌ی خانواده با آنها صحبت شده است. واقعیت این است که اگر شما زن هستید و می‌خواهید ازدواج کنید، باید در ملاقات‌هایتان با یک مرد بسیار زیرک و باهوش باشید.


با خواندن این نوشته شما می‌فهمید که از چه مردانی باید فاصله بگیرید و چه کارهای اشتباهی در ملاقات خود با مردان انجام می‌دهید. همچنین شما را راهنمایی می‌کند تا جنبه‌هایی از شخصیت خود را به‌ نمایش بگذارید تا مردی را که خواستارش هستید، جذب کنید. برای فهمیدن این موضوعات ادامه مقاله را بخواهید.


زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند ،زن‌ هایی که اهل رئیس‌ بازی هستند

 

زن رئیس

حتما بخوانید: قانون جذب ثروت چیست؟


این دسته از زنان نمی‌توانند به‌راحتی تغییر کنند و رئیس‌بازی در خون آن‌هاست. وقتی مردی برای اولین بار چنین زنی را ملاقات می‌کند، کاراکتر و شخصیت جذاب درنظرش خواهد آمد. البته این جذابیت برای مرد موقتی است. وقتی احساس کند که با او مانند زیردستی برخورد می‌شود که زن به او می‌گوید که چه کاری را انجام دهد و چه کاری را انجام ندهد، اینجاست که مرد رابطه را ترک می‌کند. مردان با چنین زنانی ازدواج نمی‌کنند.


زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند ،زن‌هایی که با احساسات مرد بازی می‌کنند

 

احساسات مرد

حتما بخوانید: دلیل نرسیدن به استقلال مالی خانم ها چیست؟

این دسته از زنان فکر می‌کنند که با درگیرکردن فرد مقابل در بازی‌های احساسی می‌توانند او را جذب کنند.زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند ،البته شاید در ابتدای رابطه‌ عاطفی این ترفند اثر داشته باشد اما به‌محض اینکه مرد، طرف مقابل خود را می‌پذیرد، دیگر انتظار بازی‌های احساسی را ندارد و به‌دنبال صداقت در رابطه‌ی عاطفی خود است. اگر زن چنین بازی‌های احساسی را در رابطه‌ی عاطفی خود سریعا به‌پایان نرساند، به‌زودی مردی را می‌بیند که رابطه‌ی خود را فراموش کرده و از او فاصله گرفته است.


زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند ،زن‌هایی که می‌خواهند مرد را تغییر دهند

 

تغییر مرد

حتما بخوانید: پولدار شدن با ترک چند عادت

این دسته از زن‌ها چنان رفتار می‌کنند که انگار همیشه از دور رفتار مرد را زیرنظر گرفته‌اند و در کمین هستند که اشتباهی از مرد سربزند تا به او هشدار بدهند و متوجه اشتباهش کنند. البته مردانی هم از چنین زن‌هایی خوش‌شان می‌آید، زیرا احساس ناامنی درونی بعضی مردان چنین نیازی را در آن‌ها به‌وجود می‌آورد. زن می‌گوید که عاشق مرد است اما می‌خواهد کم‌کم او را تغییر دهد. زن سعی می‌کند مرد را به‌آرامی از چیزی که بوده به فرد دیگری تبدیل کند. از نحوه‌ی لباس‌پوشیدن مرد شروع می‌کند و در قدم‌های بعدی حتی سعی در تغییر علاقه‌ی موسیقی دارد. هرچند وقتی چنین زنی بخواهد در دوستان مرد و یا سرگرمی‌های او تغییری بدهد، به‌احتمال خیلی زیاد شکست می‌خورد.


زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند ،زن‌هایی که به‌ طرز مشکوکی همیشه حس حسادت دارند

 

حسادت زن

حتما بخوانید: راههای کسب درآمد از اینترنت چیست؟

این زن‌ها همیشه روی لبه‌ی جدایی رابطه عاطفی قرار دارند، زیرا اصلا قابل‌ اعتماد نیستند. بارها از روی حسادت عصبانی می‌شوند و یا نسبت به هر چیزی که آن را اشتباه می‌دانند، واکنش نشان می‌دهند و سعی می‌کنند فقط از خود محافظت کنند.

اگر از ما بپرسید زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند ، به شما خواهیم گفت مردی با دیدن چنین زنی برای اولین بار، حس می‌کند او دختر بسیار غمگینی است. بنابراین سعی می‌کند با دادن حس اطمینان این غم و اندوه و اضطراب را از او دور کند و بهتر از مردهایی باشد که قبلا در زندگی آن زن بوده‌اند. اما وقتی می‌بیند که زن او را بسیار تحت‌فشار قرار می‌دهد و گاهی اوقات او را به دلایل مختلف برای کارهایی که انجام نداده متهم می‌کند، مرد به‌زودی تصمیم می‌گیرد که راهی به‌جز ترک رابطه‌ی خود ندارد و نمی‌تواند به‌خاطر اشتباهات زن همیشه خود را در معرض حس اتهام او قرار دهد.


زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند ،زن‌هایی که احساس می‌کنند تمام زندگی‌شان صرف مرد می‌شود

 

احساس زن

حتما بخوانید: افراد وظیفه شناس چگونه هستند؟

در پاسخ به این سؤال زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند ، باید بگوییم مردان برقراری رابطه با زن‌هایی که احساس می‌کنند زندگی خود را با انتظار فراوان فدای مرد می‌کنند، بسیار دشوار می‌دانند. در ابتدای رابطه این زن‌ها با ابراز عشق و علاقه، توجه مرد را به خود جلب می‌کنند اما مرد به‌ زودی دچار سردرگمی و احساس خفگی در رابطه می‌شود، زیرا زن این حس و انتظار را درون خود پرورش داده است که زندگی‌اش را وقف مرد می‌کند. در قبالش مرد هم مسئولیت تمام زندگی او را به‌عهده دارد. شما به‌ عنوان یک زن باید برای زندگی خود برنامه و هدف‌های شخصی داشته باشید و به این صورت نباشد که در کل زندگی منتظر کارها و رسیدن مرد به اهدافش باشید.


زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند ،زن‌هایی که با مرد مانند پدر خود برخورد می‌کنند

 

سردی زن

حتما بخوانید: آگاهی تجاری چه می باشد؟

این دسته از زن‌ها بیشتر به دنبال مردانی با اختلاف سنی بیشتر و به‌نحوی دنبال حس پدرانه‌ی مرد هستند و نه یک دوست و یا همسر. در ابتدای رابطه عاطفی، شاید زن فکر کند که مرد مورد علاقه‌‌اش را پیدا کرده و تأییدهای مرد و پاسخ به سؤالات او تمام چیزی است که در زندگی نیاز دارد، اما به‌زودی متوجه می‌شود که مرد به‌دنبال زنی است که بتواند با او نیازهای عاطفی خود را تأمین کند؛ نه اینکه به‌دنبال زنی باشد که دائم درحال یادگیری، پرسیدن و گرفتن تذکرها و هشدارهای پدرانه از سوی مرد است.


زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند ،زن‌هایی که درباره‌ی هر چیزی با مادر خود صحبت می‌کنند

 

زن و مادر زن

حتما بخوانید: چه عادت های خوب داشته باشیم تا به همه چیز برسیم؟

بعضی زن‌ها عادت دارند که همیشه با مادر خود صحبت کنند و حتی میان‌بر تماس با مادرشان روی صفحه گوشی آن‌ها وجود دارد. انگار آنها به‌تنهایی قادر به تصمیم گیری نیستند و یا بدون نظر مادرشان نمی‌توانند کاری انجام دهند. می خواهید بدانید مردان با چه زنانی ازدواج نمی‌کنند؛ این دسته از زنان، همان‌هایی هستند که مردان در بلند مدت به آنها علاقه نخواهند داشت. وقتی مردی چنین زنی را برای اولین بار ملاقات می‌کند، فکر می‌کند که این زن خیلی به خانواده‌ی خود نزدیک است و با آنها رابطه‌ی بی‌نظیری دارد اما به‌زودی متوجه می‌شود که این رفتار خیلی به رابطه‌ی آن‌ها ضربه خواهد زد. مرد اصلا دوست ندارد که برای هر تصمیمی در زندگی‌اش نظر مادر زن خود را دخیل بداند.


زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند ،زن‌هایی که درباره‌ی همه‌ کس و همه‌ چیز صحبت می‌کنند

 

زن فضول

حتما بخوانید: راز ثروتمند شدن افراد مشهور

زن‌هایی هستند که عاشق شایعات درباره‌ی افراد و چیزهای مختلف هستند و دائما درباره‌ی دیگران صحبت می‌کنند. همچنین، عاشق این هستند که درباره‌ی دیگران نیز حرف‌هایی بشنوند. وقتی مردی برای اولین بار با چنین زنی ملاقات می‌کند، او را به‌خاطر روحیه‌ی سرگرم‌ کننده‌اش همراه با داستان‌ها و حرف‌هایی که به‌زبان می‌آورد، جذاب می‌بیند اما بعد از مدتی مرد به این موضوع فکر می‌کند که چه حرف‌هایی درباره‌ی او به دیگران خواهد گفت و برای جلوگیری از این قضیه، پایان رابطه رقم می‌خورد.


زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند ،زن‌هایی که چشم و هم‌ چشمی زیادی دارند

 

چشم و هم چشمی

حتما بخوانید: چگونه کمال گرایی را کنترل کنیم؟

بعضی زن‌ ها دائما خود را با دیگران مقایسه می‌کنند و می‌خواهند وضعیتی مانند هرکسی که می‌شناسند، داشته باشند. دائما درباره‌ی داشته‌های دیگران صحبت می‌کنند و با این کار مرد را تحت‌ فشار قرار می‌دهند. زمانی‌ که مرد متوجه می‌شود زن دیگر چیزی برای قدردانی و تشکر در زندگی مشترک ندارد، سعی می‌کند رابطه را تمام کند تا چنین زنی دیگر در زندگی‌اش حضور نداشته باشد.


زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند ،زن‌هایی که همیشه رژیم غذایی می‌گیرند

 

رژیم لاغری زنان

حتما بخوانید: نتیجه مشورت کردن چیست؟

زنانی که مردان نمی خواهند با آنها ازدواج کنند ،این زن‌ها همیشه مقدار کمی از غذای خود را می‌خورند، هیچ‌ وقت رژیم غذایی‌شان را تمام نمی‌کنند و هرچیزی را به‌اندازه‌ی بقیه‌ی افراد نمی‌خورند. مرد در اولین دیدار با چنین زنی، با خود فکر می‌کند که این زن هیچ‌گاه اضافه‌ وزن پیدا نمی‌کند اما به‌زودی متوجه خواهد شد که به‌تنهایی غذا خوردن اصلا جالب نیست. نکته‌ی اساسی اینجاست که مردان به خوردن غذاهای مختلف علاقه دارند، دوست دارند کباب و استیک بخورند و مزه‌های جدید را امتحان کنند و از خوردن دسر لذت ببرند. آنها دوست دارند که همسرشان نیز در این راه مثل آن‌ها باشد؛ حداقل بعضی وقت‌ها این‌گونه باشد.

به‌ خاطر داشته باشید که مردها فقط یک زن خوشحال و راحت می‌خواهند که ویژگی‌های ارزشمندی نیز داشته باشد؛ پس سعی کنید همیشه بهترین خود باشید.

آیا شما ویژگی‌های دیگری از زنان می‌شناسید که برای مردها غیرجذاب باشد؟ در کامنت‌ها برای‌مان بنویسید.


منبع : huffingtonpost
 

دانلود PDF مقاله : 10 نوع از زنانی که مردان نمی خواهند با آنها  ازدواج کنند

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید