سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

ارسال سیگنال عشق که می توانید به ازدواج برسید

ارسال سیگنال عشق که می توانید به ازدواج برسید
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/08/21 1 نظر

ارسال سیگنال عشق که با آن می توانید دختر یا پسر از راه دور جذب و ایجاد ارتباط عاطفی و ازدواج کرد.

 

ارسال سیگنال جذب 

 

ارسال سیگنال عشق و ازدواج  ، عشق چیست؟ عاشق کیست؟ ،موقعیت های بسیاری وجود دارد که ما فقط می خواهیم همه عشق خود را به آن دسته از مسائل مهم برسانیم ، مواردی که به آنها اهمیت می دهیم. قانون جذب عشق ، مهم نیست که مسافت ، موانع جاده ای یا عواملی که به شما امکان می دهد از نظر جسمی  با آن شخص ارتباط برقرار کنید ، انرژی عشق شما می تواند از طریق کانال دیگری به آنها برسد.

ارسال سیگنال عشق و ازدواج ،تله پاتی کانالی است که از طریق آن ، علاوه بر افکار ، می توان انواع مختلفی از انرژی را نیز ارسال کرد. همه ما از نظر تلپاتیک توانایی داریم و وقتی که از نظر عاطفی با یک فرد در ارتباط باشید ، این هدیه حتی قوی تر می شود.


سیگنال جذب از راه دور

ارسال سیگنال عشق و ازدواج ،اگر شما تجربه هایی را تجربه کرده اید که به راحتی به شخص فکر می کنید ، و آنها ناگهان با آنها تماس می گیرند یا متن می نویسند ، یا حتی در جایی در امتداد جاده ظاهر می شوند ، این ارتباط تله پاتی است که شما ایجاد کرده اید و باعث می شود این اتفاق بیفتد.

بنابراین ، چگونه می توانید از آن برای ارسال انرژی عشق استفاده کنید؟ ارسال سیگنال عشق و ازدواج ،عشق یک انرژی شفابخش است که می تواند هر کسی را که در مشکل است ، در آشفتگی عاطفی و یا در هر دوره ای چالش برانگیز ، بالا ببرد و یاری کند.

حتما بخوانید: قانون جذب عشق که می توانید به جذب افراد و ازدواج برسید

با این حال ، قبل از خواندن مراحل ارسال عشق به صورت تلفنی ، کلمه ای از احتیاط: اگر مایل هستید این انرژی را به کسی ارسال کنید ، باید از نیت خود آگاه باشید.ارسال سیگنال عشق و ازدواج ، هر انرژی شفابخشی ، از جمله انرژی عشق ، نیاز به ارسال بدون رشته های پیوست شده دارد ، و با علاقه قلبی برای شخص دریافت کننده آن ارسال می شود.

اگر می بینید که به دنبال نوعی منافع شخصی هستید ، در آنجا متوقف شوید و افکار و اعمال خود را دوباره ارزیابی کنید. ارسال سیگنال عشق و ازدواج ،علاوه بر این ، ارسال انرژی عشق به شخصی که احتمالاً آن را نمی پذیرد (لازم نیست از آنها بخواهید که بدانند) نیز کاری است که باید از آن جلوگیری کنید. شما نمی توانید آنها را مجبور به پذیرش آن از راه دور ، به همان اندازه که نمی توانید این کار را به صورت رو در رو انجام دهید.

ارسال سیگنال عشق و ازدواج ،عشق خود را به شخصی بپیوندید که احساس ارتباط متقابل دارید و هرگز آن را انجام ندهید تا چیزی از آن حاصل شود. انرژی عشق بی قید و شرط است و شما همیشه باید آن را حفظ کنید.

بنابراین ، در اینجا مراحل ارسال عشق به صورت تلفنی آمده است.


1. ارسال سیگنال عشق و ازدواج 

برای انجام این کار ، باید مکانی آرام پیدا کنید که بتوانید در حالت مراقبتی راحت بنشینید ، یا روی تخت ، نیمکت یا روی تشک روی زمین دراز بکشید.

 

ارسال سیگنال جذب از راه دور

حتما بخوانید: 8 گام قانون جذب عشق فوق العاده موثر برای رسیدن به عشق


2. جذب افراد با‌ ذهن

 

اجازه دهید بدن و ذهن شما آرامش یابد. شما باید بدن خود را برای ارسال سیگنال عشق و ازدواج ،آماده کنید تا در حالت مدیتیشن قرار بگیرد و حتی می توانید یک مراقبه آرامش بخش سریع را انجام دهید.


3. آرام باشید

به آرامی در حالی که به 4 عدد خود را تنفس می کنید ، نفس خود را با تمام ریه ها به اندازه 4 بکشید ، بازدم را به تعداد 4 بکشید ، نفس خود را با ریه های خالی بشمارید.ارسال سیگنال عشق و ازدواج ، تا زمانی که شروع به احساس آن حالت کلی "خوب" نکنید ، این کار را انجام دهید.


4- تمرکز کنید

چشمان خود را ببندید و تمرکز خود را روی شخصی که می خواهید انرژی عشق خود را برای شما ارسال کند ، شروع کنید. ارسال سیگنال عشق و ازدواج ،ظاهر بدنی آنها را تصویر کنید و تصویر آنها را قبل از شما قرار دهید ، گویی در آنجا ایستاده اید.


5- احساسات خود را رها کنید

سپس روی خالص ترین احساساتی که نسبت به این شخص احساس می کنید تمرکز کنید ، عشقی که در عمق و ارتفاعات آن احساس می کنید. ارسال سیگنال عشق و ازدواج ،این احساسات زیبا را در بدست گرفتن بدن خود احساس کنید و انرژی را در قلب خود متمرکز کنید.


6. اهداف قلبی خود را مجدداً ارزیابی کنید

 اطمینان حاصل کنید که عشق شما ملایم ، خالص و نیکوکار است.ارسال سیگنال عشق و ازدواج ، اگر احساس انرژی منفی یا هر نیت بیمارى دارید ، یک مراسم تمیز کردن سریع انجام دهید ، و از آن جنبه هاى منفى رها شوید. به سادگی وجود آنها را بپذیرید و بگذارید به پیش بروید. این کار را انجام دهید تا چیزی جز پاکی و نیت نیک باقی نماند.


7. ارسال سیگنال عشق و ازدواج ،این جمله را به خودتان تکرار کنید

 "من عشقم را بدون قید و شرط و بدون تعصب می فرستم. من می توانم از اقدامات این افراد که من دوست دارم. کنترل نمی خواهد عشق من بر آنها زور، با این حال، من عشق من در دسترس است باید او / او را انتخاب کنید به آن را قبول خواهد کرد. " شما لازم نیست به صوتی، اما آن را بسیار مهم که شما این پیام را به قلب.


8- توجه خود را به عشق و علاقه فراوان متمرکز کنید 

اما این بار تمرکز خود را به طور خاص روی عشق به شخصی که در حال تصویر کردن است بچرخانید. ارسال سیگنال عشق و ازدواج ،عشق عمیق و دلسوزانه را نسبت به فرد احساس کنید و عشقی را که برای اهدا کردن در نظر دارید نشان دهید.


9- ارسال سیگنال عشق و ازدواج ،انرژی عشق را آزاد کنید

تمام عشق را از بدن خود به محلی متمرکز و پر انرژی در قلب خود بکشید و اجازه دهید این عشق مانند انرژی در حال ساخت و رشد باشد.


10- ارتباط برقرار کنید

تصور کنید بند نافی که از طریق آن شما و شخص به هم وصل شده اید و از طریق آن می خواهید عشق خود را ارسال کنید. ارسال سیگنال عشق و ازدواج ،این ارتباط باید از قلب شما تا چشم سوم شخص انجام شود. این بند ناف را تصور کنید و آن را در ذهن خود واقعی کنید.


11-سفر خود را شروع کنید

اکنون ، به تمام انرژی هایی که در قلب خود جمع کرده اید اجازه دهید تا از طریق کانال ایجاد شده در امتداد سیم عبور کنید. 

حتما بخوانید: جذب فوری عشق برای ازدواج فوق العاده ، جذب همسر و عشق گمشده

ارسال سیگنال عشق و ازدواج ،به آن اجازه دهید سفر خود را یکنواخت انجام دهد و سعی کنید هرگونه انسداد را حس کنید. به انرژی دوست داشتنی خود کمک کنید تا این بلوک ها را پراکنده کند تا صاف به گیرنده برسد.


12. حداقل 10 دقیقه ادامه دهید 

اجازه می دهد جریان مداوم انرژی وجود داشته باشد.ارسال سیگنال عشق و ازدواج ، اگر احساس انرژی دوست داشتنی را که برایشان می فرستید احساس کنید از Telepathy خود استفاده کنید. ارسال سیگنال عشق و ازدواج ،شما می توانید این تمرین درمانی را هر چند وقت که بخواهید تکرار کنید ، طی روزها ، تأثیر انرژی عشق را بر آن شخص افزایش و بهینه کنید.

انرژی عشق انرژی تحول گرا و بالنده ای است که ذهن و بدن را بهبود می بخشد.ارسال سیگنال عشق و ازدواج ، این یکی از خالص ترین انرژی هایی است که ما به عنوان انسان می توانیم تولید کنیم. این وفور است و نمی تواند متوقف شود ، زیرا چاکراهای قلب ما پتانسیل تولید مقادیر عظیمی از این انرژی را دارند.

بنابراین ، عشق خود را به شخصی که بیشتر از همه برای شما مهم است ، ارسال کنید و بدانید که آنها به دلیل عشق شما بهتر هستند!

 

source : keramatzade

مطالب مرتبط

نظرات

ناشناس
۱۳۹۸/۱۲/۱۰۰۰
پاسخجالب بود ولی اگز کسی راندیده باشیم چ

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 14

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید