سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

رسیدن به خواسته ها با نوشتن ، قدرت ذهن و سرعت فراتر نور

رسیدن به خواسته ها با نوشتن ، قدرت ذهن و سرعت فراتر نور
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/09/16 0 نظر

رسیدن به خواسته ها و آرزوها با تکنیک های فوق العاده با مراقبه و دستور به کائنات و رهاسازی ذهن که تا الان نمی دانستید.

 


آیا شما می خواهید خواسته های قلب خود را به سرانجام برسانید؟ تسلیم نشو! از این هفت مرحله استفاده کنید و به هر چیزی که در خواب آرزو کرده اید ، نزدیک شوید.

 

خواسته های قلب شما چیست؟ خواسته های قلب شما برابر با همه چیزهایی است که مخفیانه در مورد آن آرزو می کنید ، تجسم می کنید یا تصور می کنید. آنها نه تنها آرزوهای دور از ذهن ، غیر عملی و یا امیدهای غیرممکن نیستند ، بلکه از نظر ماهیت آنها کاملاً معنوی هستند.

 

شاید شما مایل به ازدواج یا داشتن فرزند باشید. شاید شما همیشه خواستار شروع یک تجارت باشید. یا آزادی و فراوانی مالی چیست؟ آیا این رویای شماست؟ هرچه آرزوهای قلب شما باشد ، هرگز پذیرش آنها خیلی دیر نیست. مهم نیست که چند ساله باشید یا مدت مدیدی است که انتظار دارید - می توانید زندگی خود را همیشه در خواب ببینید.

 

بسیاری سؤال می کنند که آیا خواسته های قلب آنها خواست خداست؟  به درستی چنین است. قبل از شروع تعقیب خواسته های قلب ، باید بدانیم که آنها مطابق با کلام و خواست خدا هستند. هرچه وقت بیشتر با خدا بگذرانید  به جستجوی او و پیروی از کلام او  اطمینان بیشتری خواهید یافت که خواسته های قلب شما با خواست او مطابقت داشته باشد. در واقع ، هنگامی که از او پیروی می کنید ، او این خواسته ها را در قلب شما قرار می دهد . آنها با خواست او هماهنگ می شوند.


 

هنگامی که شما اطمینان یافتید که با خواست و کلام خدا مطابقت دارید ، این هفت قدم را برای دریافت خواسته های قلب خود دنبال کنید.


1. گرفتن یک چشم انداز
 

اولین قدم برای دریافت خواسته های قلب شما گرفتن چشم انداز است. اگر بتوانید آن را ببینید ، می توانید آن را داشته باشید. این بدان معنا نیست که اگر آن را به اندازه کافی بد بخواهید ، آن را دریافت خواهید کرد. این بدان معناست که اگر بتوانید در روح خود (انسان باطنی) چشم انداز بگیرید و ایمان داشته باشید آنچه را که برای آن دعا می کنید دریافت خواهید کرد ، این مال شما خواهد بود .

 

رسیدن به خواسته ها با مراقبه

حتما بخوانید: رازهای رسیدن به آرزوها

 

دو نوع انسان وجود دارد - کسانی که می توانند خواسته های خود را در حال انجام شدن ببینند و کسانی که نمی توانند (یا نمی توانند). فقط یک گروه در دایره پیروزی قرار می گیرند. با کلام خدا چشم انداز خود را در روح خواسته های قلب خود بگنجانید و با صدای بلند بگویید ، "من به هر حال خواسته های قلبم را تصاحب خواهم کرد ، زیرا من به خوبی قادر هستم که با خدا هر سختی را پشت سر بگذارم!"


2. قطع ارتباط از جهان
 

"آیا نمی فهمید که دوستی با جهان شما را به دشمن خدا تبدیل می کند؟"
 

به محض دیدن خواسته های قلب خود ، وقت آن رسیده است که قلب خود را برای دریافت آنها آماده کنید.

چگونه این کار را می کنید؟ این کار با قطع ارتباط از جهان آغاز می شود - این تنها راهی برای کسب مقام اول در زندگی شما با خدا است. بسیاری از مؤمنان تعجب می کنند که چرا چیزهای خوب هرگز برای آنها اتفاق نمی افتد. آنها انتظار دارند که خداوند نقش خود را انجام دهد ، اما آنها حاضر نیستند نقش خود را انجام دهند.

 

"شما باید به جایی برسید که واجد شرایط دریافت چیزهای خوبی باشید که خدا می خواهد به شما بدهد. وقتی او را جستجو می کنید ، به او اعتماد کنید و خوشحال شوید ، پس مسئولیت او این است که چیزهای خوبی را که خواسته های قلب شما را برآورده می کند ، برای شما به ارمغان بیاورد. بنابراین ، صورت خدا را جستجو کنید - نه دست او. وقتی شما صمیمیت با خدا دنبال می کنید ، خود را واجد شرایط دریافت هر آنچه که وعده داده شده است می کنید. و بهترین بخش این است که شما هیچ چیز خوبی را از دست نخواهید داد. "

هر روز با خدا ارتباط برقرار کنید. او تمام خواسته های قلب شما را اجابت می کند.


3. بی ادبی را دور بیندازید و ببخشید


"همه چیز را که مانع است ، دور بیندازید . "
 

در حقیقت ، بخشش چیزی نیست که بین شما و شخص دیگری رخ دهد - این چیزی است که در درون شما اتفاق می افتد. این یک تحول آرام و شخصی در قلب شما است.

 

رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن

حتما بخوانید : قانون جذب عشق که می توانید به جذب افراد و ازدواج برسید

تصمیم بگیرید که ببخشید - مهم نیست چه اندازه کوچک باشد. اطاعت کنید از خدا ، نابخشودگی را دور بیندازید ، منتظر آنچه پیش روی شماست قرار بگیرید و مسیر آرزوی قلب شما دقیقاً برای شما باز می شود.


4- عشق را بیش از حد ساده نکنید

آیا می دانستید که دستیابی به خواسته های قلب شما ،بخش های زیادی را شامل می شود؟ این شبیه به بدن انسان است. و اگرچه هر قسمت جداگانه یک عملکرد منحصر به فرد و خاص دارد ، هیچ کس نمی تواند به هیچ وجه کار کند بدون اینکه یک جزء در آن خون جاری شود. این سیستم پیچیده ای است که آنچه که هر قسمت از بدن به آن نیاز دارد را دریافت و بازیابی می کند ، و بدون آن - هیچ چیز دیگری کار نمی کند.

 

تکنیک تبسم برای رسیدن به خواسته ها

حتما بخوانید : جذب پول و ثروت با تکنیک های فوق العاده و منحصر به فرد افراد موفق

 

همین مسئله در مورد انسان و روح شما نیز صادق است. تنها عنصر مهم در قلمرو روح ، عشق است. تمام جهان توسط خود او (خدا) ایجاد شده است. عشق همان چیزی است که ما را نجات داده است ، همان چیزی است که ما را شفا می دهد ، و این همان چیزی است که ما را در اینجا در زمین حفظ می کند. آنقدر قدرتمند است که بدون عشق (با توجه و دریافت) بدن جسمی فرد می تواند رو به زوال بگذارد و باعث  بیماری شود.

 

وقتی عشق را قطع می کنید ، جریان خون را به کل هستی خود قطع می کنید. زندگی بدون عشق سایر مناطق زندگی معنوی شما را خفه می کند. بدون عشق ، شما نمی توانید مطیع کلام خدا باشید: نمی توانید ببخشید ، نمی توانید هدیه دهید ، نمی توانید خود را از شر دور نگه دارید. عشق ، خون حیات خواسته های قلب شما است.


وقت بگذارید تا دریابید که واقعاً عشق چیست .عشق به آرزوهای قلب شما زندگی می بخشد.


5. ایجاد یک ارتباط با کلمات فکری

 

ما چندین مرحله لازم برای رسیدن به خواسته های قلب شما را پوشش داده ایم و یاد گرفته ایم که هرکدام در تولید نتایج نقش اساسی دارند. گام مهم بعدی ایجاد ارتباط بین اندیشه و کلمه است. چرا این مهم است؟

رسیدن به خواسته های قلب شما یکسان است. اگر فقط یک سیم معنوی از دست رفته باشد ،هیچ کاری مؤثر نخواهد بود و ایمان شما خلع سلاح خواهد شد. دو سیم "سیم" وجود دارد که ، در هنگام اتصال ، قدرت بسیار فراتر از هر چیزی را دارند که انسان در اینجا روی زمین می تواند ایجاد کند - افکار و کلمات.

اما ، این سیم اتصال دهنده در اینجا وجود دارد: برای تغییر آنچه از دهان خارج می شود ، باید افکار مورد نظر خود را تغییر دهید.اگر بیشتر توجه خود را به موارد طبیعی متمرکز می کنید ، تماشای تلویزیون ، فکر کردن در مورد امور دنیوی ، نگرانی در مورد شغل و خانواده خود ، پس این همان چیزی است که به وفور در قلب شما خواهد بود و این چیزی است که شما در مورد آن صحبت خواهید کرد.

 

شما نمی توانید چیزهای طبیعی را در اولویت قرار دهید و انتظار داشته باشید که خداوند خواسته های قلب شما را برآورده سازد. قلب خود را با وفور کلمه پر کنید  و با دهان شما مطابقت یابد. وقتی افکار و سخنان خود را با ایجاد یک ارتباط متفکرانه به هم وصل می کنید ، برای یک واکنش انفجاری در قلمرو روح آماده شوید! خواسته های قلب شما نتیجه خواهد گرفت.


6. در ایمان استقامت کنید
 

بعد از اینکه افکار و سخنان شما مطابق با کلام خداست ، بعد چه می کنید؟ شما صبر کنید. در مقیاس 1 تا 10 ، چقدر دوست دارید منتظر دریافت خواسته های قلب تان باشید؟ انتظار احتمالاً رتبه خیلی بالایی ندارد. صبر به اندازه تسخیر ایمان ، سرگرم کننده نیست؟ اما برای رسیدن به خط پایان ، پشتکار لازم است.

 

رسیدن به آرزوها با سرعتی فراتر از نور

حتما بخوانید : قانون جذب کائنات

در حالی که منتظر هستید ، به ایمان خود پایدار هستید ، به این معنی که اجازه نمی دهید کسی شما را از آنچه به آن اعتقاد دارید صحبت کند. و در حالی که منتظر هستید ، در تمام طول مسیر از دستورات خدا پیروی می کنید.

 

شاید آرزوی قلب شما همسر باشد. ممکن است شما از اینکه چقدر طول می کشد تا واقعیت این اتفاق بیفتد ناامید شوید. با این حال ، بسیاری از مجردها که از خدا درخواست یک همسر دارند ، کارهای خود را انجام می دهند ، به روش خود زندگی می کنند و به خدا اعتماد ندارند یا منتظر هستند. بسیاری افراد بی ایمان را تعقیب می کنند و درگیر یک سبک زندگی ناخوشایند هستند. این مانع از خواسته های قلب آنها خواهد شد.

 

برای استقامت در ایمان ، از موضع خود دور نشوید - مطیع باشید ، به طور مستمر در خدا رشد کنید .


7. ایجاد یک قلب از قدردانی
 

"با شکرگذاری به دروازه های او وارد شوید .
اگر مدتی منتظر خواسته های قلب تان بوده اید ، یک وسوسه فریبنده وجود دارد که می تواند درون شما خزش کند و دل شما را مسموم کند ، غصه خوردن. چرا هنوز اتفاق نیفتاده؟ من 20 سال است که از خداوند پیروی می کنم. هیچ چیز خوبی برای من اتفاق نمی افتد مانند دیگران .

 

زمان رسیدن به خواسته ها

حتما بخوانید : قانون جذب ثروت | راههای کسب ثروت و درامد با قانون جذب که نمی دانستید

 

قلب قدردانی پر از ستایش و شکرگذاری است و قدرت شگفت انگیزی را در خود نگه می دارد. اگر مؤمنان واقعاً قدر آن قدرت را درک می کردند ، با هر نفس می توانند خدا را ستایش کنند. خواسته های قلب شما وابسته به ایجاد قلب قدردانی است. این شما را از اسارت رها می کند و قدرت فراوانی در زندگی شما را رها می کند. ممکن است در ابتدا اینطور احساس نشوید ، اما تمرین خود را ادامه دهید. خدا شایسته ستایش همه ما است. همانطور که شما او را ستایش می کنید که او چه کسی است و پیروزی که برای شما تضمین شده است ، راهی را برای رسیدن به خواسته های قلب شما ایجاد می کند.

 

اکنون که هفت قدم برای دریافت خواسته های قلب خود را می دانید ، می توانید امروز آنها را به مرحله عملی بپردازید. وقت خود را برای دیدن یک چشم انداز ، جدا شدن از جهان ، بخشش ، عشق ، فکر کردن و گفتگو در مورد کلام ، و با یک قلب قدردانی صبر کنید. وقتی این کار را کردید ، "ممکن است او به شما بخشد و تمام برنامه های شما را موفق سازد.

 

source : keramatzade

مطالب مرتبط

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 4

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید