سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

عشق جدید برد پیت

چکیده این مطلب : انتشار : 1396/08/27 0 نظر 1,141 بازدید

عشق جدید برد پیت آنجلینا جولی جوانی است که تنها 21 سال دارد ، به عقیده ی برخی شباهت این دختر جوان به همسر سابق پیت باعث این رابطه عاشقانه شده است.

عشق جدید برد پیت به آنجلینا جولی شباهت دارد

برد پیت آنجلینا جولی را در سال 2016 طلاق داد و این جدایی برای همیشه به زندکی مشترک پرحرف و حدیث آنها پایان بخشید اما به شایعات و اخبار داغ دامن زد ، رابطه های عاشقانه هر کدام از این بازیگران هالیوودی بیشتر از قبل زیر ذره بین بود تا اینکه اخیرا حضور دختر جوان 21 ساله در زندگی آقای بازیگر مورد بحث قرار گرفته.

برد پیت آنجلینا جولی برد پیت فوق ستاره هالیوودی که خبر طلاقش از انجلینا جولی بسیار جنجال بپا کرد ،بتازگی با دختری که شباهت زیادی به انجلینا جولی دارد آشنا شده و رابطه عاشقانه برقرار کرده است . برد پیت بازیگر سرشناس هالیوودی با یک دختر جوان که 32 سال از خودش کوچکتر است آشنا شده است!برد پیت عاشق دختری شده که 20 سال جوان تر از آنجلینا جولی است.


رابطه عاشقانه برد پیت با دختر جوانی شبیه آنجلینا جولی خبرساز شد

برد پیت بازیگر هالیوود پس از یک سال جدایی از آنجلینا جولی، برای وی جایگزین پیدا کرده است. این دختر جوان که الا پرنل نام دارد یک بازیگر بریتانیایی 21 ساله است، در واقع 32 سال از خود برد پیت جوان تر است. این بازیگر بریتانیایی بسیار شبیه آنجلینا جولی است. 

در حـال حـاضر، پیت مشغول فیلمبرداری در سریال Sweetbitter است که خانم پرنل یکی از نقش های کلیدی این سریال را ایفا می کند. گزارش شده است که پیت در فصل نخست فیلمبرداری این سریال مجذوب بازیگر جوان شده است. پرنل نیز بارها ابراز داشته که از گذشته پیت یکی از بازیگران مورد علاقه او بوده است. 

 

 

برد پیت آنجلینا جولی

عکس برد پیت و عشق جدیدش با شباهت بسیار به آنجلینا جولی

عدم تفاهم جولی و پیت در پاییز 2016 به طور رسمی اعلام شد. این زن و شوهر شش فرزند دارند که در این میان سه کودک را به فرزندی قبول کرده اند.رابطه عاشقانه برد پیت با الا پرنل سوژه رسانه ها شده است . به نظر میرسد که برد پیت معشوقه جدیدی پیدا کرده و پس از جدایی از آنجلینا جولی برای اولین بار با یک بازیگر دیگر قرار ملاقات گذاشته است.خبرهای منتشر شده حکایت از این دارد که این دو بازیگر چند مرتبه قرار ملاقات گذاشته اند.عده ای معتقدند که شباهت الا پرنل به آنجلینا جولی باعث علاقه برد پیت به وی شده است!

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید