سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

جذب فوری عشق برای ازدواج فوق العاده ، جذب همسر و عشق گمشده

جذب فوری عشق برای ازدواج فوق العاده ، جذب همسر و عشق  گمشده
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/09/14 0 نظر

جذب فوری عشق برای ازدواج فوق العاده  ، رسیدن به خوشبختی و جذب معشوق و عشق از دست رفته که نمی دانستید

 

اگر امیدوار هستید که از قانون جذب برای نشان دادن جذب عشق فوری معتبر و ماندگار که همیشه در آرزوی داشتن آن هستید ، استفاده کنید ، تنها نیستید.

در کنار پول ، پیشرفت های شغلی و تقویت عمومی در عزت نفس ، عشق یکی از مهمترین اهداف برای افرادی است که به قانون جذب ،جذب می شوند.

احتمالاً یکی از مؤثرترین روشهای قانون جذب برای جذب عشق فوری ، که می توانم توصیه کنم ،  Romance Magnet است . این می تواند به شما کمک کند تا به سرعت و به راحتی از قانون جذب استفاده کنید تا "بدون آنکه احساس ناامیدی کنید" را پیدا کنید. جذب فوری عشق ،این شگفتی هایی برای کمک به ایجاد فضای در قلب شما برای شخص جدید دارد ... یا به سادگی "هماهنگ شدن" با جنس مخالف.
بیاموزید که چگونه با قانون جذب ، جذب عشق فوری را به طور مؤثرتری نشان دهید.بیاموزید چگونه به طور مثبت از قانون جذب استفاده کنید تا در زندگی شریک زندگی تان ظاهر شود ...
احساس عدم اعتماد به نفس را جایگزین کنید و توانایی خود را در دادن و دریافت عشق افزایش دهید

اقدامات بدنی خاصی وجود دارد که می توانید انجام دهید که در واقع هرچه سریع تر شانس جذب عشق فوری را بیشتر کنید.

در اینجا شش مورد اصلی جذب عشق فوری وجود دارد!


مرحله 1. جذب عشق فوری ،چشم اندازی از روح خود را ایجاد کنید
 

به همان روشی که تجسم می کنید ، برای مثال با داشتن پول بیشتر ، می توانید یک شریک را تجسم کنید. نیازی به خیلی خاص بودن نیست (مثل فکر کردن به رنگ مو ، سبک ، گروه موسیقی مورد علاقه و غیره).

 

تکنیک جذب عشق

حتما بخوانید: 8 گام قانون جذب عشق فوق العاده موثر برای رسیدن به عشق

در حقیقت ، بهتر است به جزئیات جزئی مانند آن توجه زیادی نکنید و یا اینکه خودتان را پیدا کردید که لیست طولانی از ویژگی هایی را تهیه کنید که بیشتر به لیست خرید شبیه است و بیایید با آن روبرو شویم ، هیچ کس کامل نیست.  هدف شما جذب عشق فوری است .

بنابراین بیش از حد وسواس و ترسناک نباشید ، و بیشتر به سؤالاتی مانند این توجه کنید: چه چیزی راجع به آنها جذاب خواهید بود؟ چه احساسی دارد که با آنها باشیم؟ چه کار می کنید با هم؟


مرحله 2. جذب عشق فوری ،یک صفحه رویای عشق ایجاد کنید
 

بعد از اینکه دید روشنی در ذهن خود دارید ، ممکن است بخواهید یادآوری جسمی را برای آنچه می خواهید بسازید کنید.

اگر قبلاً مطالعه قانون جذب عشق فوری را انجام داده اید ، به احتمال زیاد از قبل با ایده ایجاد تابلوهای رویایی آشنا هستید - در واقع ، این ها  تصاویر تحریک آمیز هستند که چیزهایی را که می خواهید تجلی کنید به شما یادآوری می کند.

بنابراین ، یک تخته یا فضای روی دیوار خود پیدا کنید ، و از این روش برای نمایش تصاویر (یا موارد دیگر) استفاده کنید که باعث می شود احساس اطمینان بیشتری پیدا کنید که عشق به زندگی شما می رسد.

می توانید تصاویر را از مجلات برش داده ، از عکس هایی که گرفته اید استفاده کنید ، چیزهایی را در دنیای طبیعی پیدا کنید ، طرح هایی بسازید ، یا حتی عباراتی بسازید که واقعاً حس شما را نسبت به آنچه عشق است به تصویر بکشد.

 روزانه چندین بار به آن نگاه کنید. اگر احساس کردید که مثبت بودن شما در حال پیشرفت است ، باید لبخند بزنید و احساس امیدواری کنید.


مرحله 3. جذب عشق فوری ،شما عاشق هستید
 

اگر بتوانید راهی برای شروع زندگی پیدا کنید گویی که قبلاً آن عشق را دارید ، پیدا کردن عشق واقعی و ماندگار در زندگی تان ساده تر خواهد بود .

 

مراحل قانون جذب عشق

حتما بخوانید: قانون جذب عشق که می توانید به جذب افراد و ازدواج برسید

 

از یک روش ساده شروع کنید.

علاوه بر این ، سعی کنید با دانستن اینکه در حال حاضر عاشق هستید ، یک نگرش متناسب حفظ کنید . لبخند بزنید ، به موسیقی رویایی گوش دهید و بگذارید همه زوجهای خوشحال آنچه را که قبلاً معتقدید بخشی از زندگی شماست به شما یادآوری کنند.

یکی دیگر از جنبه های مهم زندگی "گویی" شامل تغییر خانه خود برای ایجاد مناسب برای این شریک زندگی جدید شما می باشد. شما می خواهید که فضای زندگی شما پذیرای ، رومانتیک و نشان دهنده تعهد باشد.

بنابراین ، به این فکر کنید که شریک زندگی تان ممکن است وقت خود را در خانه شما بگذراند و چیزهایی را متناسب با آن شخص تنظیم کنید. ممکن است یک صندلی جدید بخرید ، دکوراسیون خود را تنظیم کنید ، یا روتختی های تختخوابی جدید تهیه کنید که برای یک زن و شوهر مناسب تر از یک فرد مجرد است.

در حالی که منتظر رسیدن عشق خود هستید ، می توانید بخشی از خانه خود را به انجام تجسم و تمرین های دیگر خود اختصاص دهید. فنگ شوی توصیه می کند این کار را در گوشه سمت راست اتاق خواب خود انجام دهید ، و این منطقه جایی است که شما باید بیشتر وقت خود را در هنگام تمرین تکنیک های قانون جذب بگذرانید.


مرحله 4. جذب عشق فوری ،گسترش عشق
 

از آنجا که قانون جذب می آموزد که جذابیت های زیاد داشته باشید ، جذب عشق فوری به شما نیاز دارد که یک فرد دوست داشتنی باشید! چیزهای اندکی وجود دارد که می توانید برای گسترش عشق هر روز انجام دهید .

همه این اقدامات کوچک باعث ایجاد عشق می شود و باعث می شود کائنات در عوض به شما عشق بیشتری بخشد .

برای ارسال پیام های عاشقانه تر ، برای کمک به یک هدف خوب ، مقداری از وقت آزاد خود را صرف این کار کنید.

شما از نظر مغناطیسی همان دلسوزی ، اندیشه و محبت را که تابش می کنید جذب خواهید کرد.


مرحله 5. جذب عشق فوری ،از فکرهای بالقوه جسمی خلاص شوید
 

در حالی که شما احتمالاً در حال کار روی بلوک های ذهنی و عاطفی هستید که می توانند بین شما و عشق موفقیت آمیز جذاب باشند ، تمرکز فعلی ما روی مراحل بدنی است که باید انجام دهید. بنابراین ، در نظر بگیرید که آیا موارد خاصی در محیط شما وجود دارد که می تواند نقش بلوک های جسمی را برای شخص جدیدی که وارد زندگی شما می شود بازی کند.

 

قانون جذب عشق از راه دور

حتما بخوانید: ارسال سیگنال عشق که می توانید به ازدواج برسید

 

اگر بازگشت این موارد به شریک سابق خود برای شما امکان پذیر نیست ، در نظر بگیرید که آیا می توانید به روش دیگری از آنها استفاده خوبی داشته باشید. 

البته ، از گذشته چیزهای ارزشمندی وجود دارد که کنار گذاشتن آنها بسیار سخت است - حتی به خاطر جذب عشق  فوری  جدید.

 

این رویکرد به شما کمک می کند تا به جای گذشته به فکر آینده باشید. با این حال ، اگر می فهمید که اشیاء خاصی را نگه دارید .زیرا هنوز آرزوی عشق گذشته را دارید ، هنوز ممکن است کارهای شخصی بیشتری برای شما انجام شود قبل از اینکه واقعاً آمادگی پذیرش یک عشق جدید را در زندگی خود داشته باشید. .


مرحله 6. جذب عشق فوری ،یک شیء را پیدا کنید تا به اهداف شما متصل شوید
 

به دنبال یک شی بگردید که فوراً باعث می شود در مورد شریک زندگی فکر کنید.

همچنین می توانید در طی فرآیند تجسم خلاق ، این شی را در دست (یا دستان) خود قرار دهید و به شما کمک می کند تا دائماً درگیر اهداف خود برای نمایش یک رابطه جدید فوق العاده باشید.

هر بار که شیء را دیدید ، بگذارید اعتماد ، امید ، عشق و خوشبختی خود را به شما یادآوری کند.

 

source : keramatzade

مطالب مرتبط

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 4

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید