سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

چگونه عاشق شویم ؟ نشانه های فوق العاده عاشق شدن و عاشق ماندن

چگونه عاشق شویم ؟ نشانه های فوق العاده عاشق شدن و عاشق ماندن
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/09/10 0 نظر

چگونه عاشق شویم ؟ روش های علاقمند شدن به همسر و رفع عاشق نشدن با بهترین روشهای تجربه شده رابدانید.

 

آیا در عاشق شدن مشکل دارید؟ یک قدم مهم برای عشق ورزیدن این است که به خود اجازه دهید آسیب پذیر باشید ، بنابراین برای رها کردن نگهبان خود تلاش کنید. اگر در حال حاضر کسی را نمی بینید ، خود را در آنجا قرار دهید و سعی کنید با افراد جدیدی ملاقات کنید . وقتی دوستی را با کسی شروع می کنید ، یک ذهنیت مثبت داشته باشید و از آشنایی با آنها لذت ببرید به یاد داشته باشید ، شما نمی توانید عشق را عجله کنید ، بنابراین صبور باشید ، سعی کنید به زور چیزها را نزنید و بگذارید ارتباط شما به طور طبیعی توسعه پیدا کند.


1-اجازه دهید خودتان آسیب پذیر باشید

 

مکانیسم های دفاعی خود را مشخص کنید. از خودتان بپرسید که آیا تا به حال دیوار در آورده اید تا صدمه نبیند. گشودن به روی یک شخص می تواند احساس خطر کند و اشکالی ندارد اگر تا به حال ترسیده اید به کسی اجازه دهید خیلی نزدیک شود ترسیده اید. عاشق شدن شامل آسیب پذیری خود می شوید و درک دفاعی شما اولین قدم برای پایین آوردن آنهاست. 

 

روش های علاقمند شدن به همسر

حتما بخوانید: عاشق شدن | علائم و حرکات عاشق شدن پسران و دختران100% کاربردی


اگر در گذشته رابطه داشته اید ، در مورد مواقعی فکر کنید که از نزدیک شدن به شریک زندگی خودداری کردید. به عنوان مثال ، شاید شما از ترس اینکه آنها احساس یکسان نکنند ، به آنها نگفتید که چقدر آنها را دوست دارید.
فکر کردن در مورد سازوکارهای دفاعی دشوار است ، به ویژه که معمولاً مربوط به آسیب دیدگی در گذشته است. سعی کنید با خودتان صادق باشید و به یاد داشته باشید که همه دارای ناامنی و ترس هستند.

 


2-چیزهایی راجع به خودتان بپذیرید که نمی توانید تغییر دهید

 

به یاد داشته باشید که هیچ کس کامل نیست ، و خود را برای کسی که هستید قبول کنید. در آغوش گرفتن از خود می توانید به باز کردن شریک زندگی عاشقانه و عاشق شدن در آنها کمک کنید.
این گفته ، همیشه جایی برای رشد وجود دارد. به عنوان مثال ، شما نمی توانید خود را بلندتر یا کوتاهتر کنید ، اما می توانید روی سالم غذا خوردن و ورزش کردن کار کنید تا سالم ترین خود باشید.
به خودتان یادآوری کنید که آدم خوبی هستید ، و خصوصیات شگفت انگیز زیادی دارید! به آینه نگاه کنید و به خود بگویید ، "شما آدم خوبی هستید ، پس نترسید که خودتان باشید! بگذار نگهبان خود را پایین بیاورد و به خودت اجازه دهید عاشق شوند. "

 


3-افکار بیش از حد انتقادی را تغییر دهید

 

 هر کس یک منتقد درونی دارد و گاهی اوقات افکار خود انتقادی می توانند غیر منطقی و غیرواقعی شوند. اگر متوجه می شوید که در حال فکر کردن به مواردی مانند "شما خوب نیستید" یا "آنها هرگز شما را دوست ندارند" ، روند فکر را متوقف کنید و به خود یادآوری کنید که هدفمند باشید.
نکته: هر وقت شروع به فکر کردن به افکار مزاحم و منفی کنید ، آنها را تغییر مسیر دهید. به جای "شما هیچ وقت درست کار نمی کنید" ، به خود بگویید ، "هیچ کس کامل نیست ، بلکه بهترین تلاش خود را بکنید. بعضی وقتها اشتباه می کنید و این اشکالی ندارد. "


4-در برابر اصرار بازی کردن مقاومت کنید

 

 بازی کردن احساسات سخت گیر و محروم از روشهای متداول در دنیای آشنایی امروز است. با این حال ، بهتر است در مورد احساسات خود صادق باشید. در حالی که لازم نیست همه جزئیات کوچک را در تاریخ اول به اشتراک بگذارید ، سعی کنید به جای بازی کردن ، اصالت داشته باشید.

 

چگونه به همسر نزدیک شویم


به عنوان مثال ، اگر با کسی به قدمت رفتید و اوقات خوبی داشتید ، به آنها بگویید. اگر می خواهید متن بنویسید ، "از یک شب جالب! وقت خوبی داشتم ، "این کار را انجام دهید. احساس نکنید که باید 3 روز قبل از تماس صبر کنید و یا وانمود کنید که در آن ها نیستید تا آنها را به تعقیب خود ببرید.
افتتاح بخش مهمی از ایجاد رابطه نزدیک است. لازم نیست فوراً احساس عمیق خود را اعتراف کنید ، اما شما و شریک زندگی تان با بازی کردن با یکدیگر عاشق نمی شوید.


5- نترسید

 

دوست داشتن کسی که شما را دوست ندارد ، صدمه دیده است ، اما چیزی است که همه آن را تجربه می کنند. می توانید از درد حرکت کنید ، حتی اگر در حال حاضر غیرممکن به نظر بیاید. با این حال ، اگر هرگز به خود اجازه ندهید این خطر را انجام دهید ، همه چیز دلپذیر بودن را از دست خواهید داد.
اگر خود را به آنجا برسانید و از بین برید ، آن را به عنوان پایان جهان نبینید. به دلایل زیادی روابط برقرار می شود. ناسازگاری با کسی به معنای مشکلی در شما نیست.

 


6-خود را به جای تکیه بر سرنوشت ، در آنجا بگذارید

 

 اگر قبلاً با کسی ملاقات نکرده اید ، سعی کنید مکالمات خود را با افراد جدید برقرار کنید. با فرد پشت سرتان در فروشگاه های مواد غذایی چت کنید ، با کسی در کافی شاپ سلام کنید ، یا با کسی که در مدرسه یا محل کار است ناهار بخورید.
پیدا کردن عشق گاهی کار کمی می کند. فقط منتظر نمانید و فرض کنید که به همرزمان روح کامل خود متصل خواهید شد. از آنجا خارج شوید ، با افراد ملاقات کنید و درک بهتری از آنچه که در جستجوی شریک زندگی هستید کسب کنید.
حتی اگر علاقه ای به ملاقات با یک شخص ندارید ، گپ زدن با آنها می تواند به شما کمک کند در شرایط اجتماعی راحت تر شوید.


7-سرگرمی جدیدی بگیرید یا به یک باشگاه بپیوندید

 

 یک سرگرمی اجتماعی جدید می تواند شما را در معرض دید افراد جدید قرار دهد و شما را از منطقه راحتی خود بیرون کند. برای فعالیتی مربوط به علایق خود ثبت نام کنید. به این ترتیب ، شما قبلاً با افرادی که ملاقات می کنید مشترک است.
به عنوان مثال ، اگر در حال خواندن هستید ، به یک باشگاه کتاب بپیوندید. می توانید کلاس های آشپزی ، یوگا یا صخره نوردی را انجام دهید یا به یک باشگاه کیک بال یا سافت بال بپیوندید. اگر دانش آموز هستید ، در مدرسه به یک باشگاه بپیوندید. اگر سگ دارید ، سگ خود را به پارک سگ ببرید و با دیگر عاشقان سگ ملاقات کنید.


8- دوستیابی آنلاین را امتحان کنید

 

 در نمایه خود ، خود را با زبانی مختصر اما واضح توصیف کنید. چند مورد را ذکر کنید ، اما در مورد خودتان ادامه ندهید. در مورد تصاویر ، مطمئن شوید که آنها واضح هستند ، با دوربین تماس بگیرید و لبخند برنده خود را نشان دهید.
آهسته بروید و هنگام ملاقات با مردم به غرایز خود اعتماد کنید. از طریق برنامه دوست یابی یا وب سایت گپ بزنید ، سپس در هنگام راحتی ، تبادل شماره تلفن ها را در نظر بگیرید. قبل از ملاقات حضوری با تلفن گپ بزنید و وقتی ملاقات کردید این کار را در یک مکان عمومی انجام دهید.
در نظر داشته باشید که دوستیابی آنلاین برای بزرگسالان است. اگر زیر 18 سال دارید ، به ملاقات با افراد در مدرسه ، از طریق دوستان یا از طریق فعالیتهای خارج از برنامه بپردازید.


9-با ویژگی های خاصی که می خواهید در یک شریک زندگی قرار بگیرید ، آشنا شوید

 

هنگامی که بیرون می روید و با افراد جدیدی ملاقات می کنید ، وقتی فکر می کنید که همسر کامل خود را پیدا می کنید ، فقط تصور کنید که همه چیز فقط وقتی کلیک می کنید شهود بخشی را بازی می کند ، اما شما هنوز هم باید یک لیست ذهنی از خصوصیات خاص مورد نیاز خود را در موارد مهم دیگر داشته باشید.
به عنوان مثال ، ممکن است مسئولیت ، صداقت و حس شوخ طبعی در صدر لیست شما باشد. اگر اهدافی دارید ، مانند فرزند داشتن یا دنیای مسافرت ، به دنبال شریکی باشید که آنها را با شما سهیم باشد.
در حالی که جذابیت بدنی در اشتعال جرقه نقش دارد ، سعی کنید آن را در اولویت خود قرار ندهید. مهمتر این است که کسی را پیدا کنید که برای شما ارزش قایل باشد و شما را همانطور که هست بپذیرد.


10-از عجله به قضاوت خودداری کنید

 

 چه با کسی در یک کلاس و چه به صورت آنلاین ملاقات کنید ، سعی کنید ذهن را باز نگه دارید. خوب است که خصوصیات مورد نظر خود را در یک شریک زندگی بدانید ، اما سعی کنید قضاوت های فوری را انجام ندهید و فرض کنید کسی به اندازه کافی برای شما مناسب نیست.
به همین ترتیب ، هرگز به خود نگویید که به اندازه کافی برای شخص دیگری خوب نیستید. چشم انداز متعادل داشته باشید و فروش خود را کوتاه نکنید.
همچنان در فرصتها باز باشید. سرانجام ممکن است خود را برای شخصی که حداقل انتظارش را دارید جذابیت خود را پیدا کنید.


11-بگذارید یک رابطه بجای تلاش برای وادار کردن آن ، به طور طبیعی توسعه یابد

 

تمام تلاش خود را بکنید تا از ضرورت کنترل نتیجه رابطه رها شوید. وقتی صحبت از عشق می شود ، همیشه کنترل نمی شوید ، بنابراین تمام تلاش خود را بکنید تا صبور باشید. شما فقط نمی توانید تصمیم بگیرید عاشق کسی شوید یا کسی را وادار کنید که عاشق شما شود.

 

آیا می توان دوباره عاشق شد

حتما بخوانید: 45 راه عاشق شدن و مهارت دلبری برای رسیدن به عشق و معشوق

 


اگر از کنترل نکردن احساس نگرانی می کنید ، نفس عمیقی بکشید و به خود بگویید ، "نگران نباشید و مسائل را جدی نگیرید. شما دوست دارید در کنار این شخص باشید ، و این مهم است که هم اکنون اهمیت دارد. اگر آنها یکی نبودند ، اشکالی ندارد! "
در طول راه ، ممکن است افرادی را پیدا کنید که روی کاغذ عالی به نظر می رسند ، اما همه چیز به جایی نمی رسد. هیچ راهی برای مجبور کردن خود به عاشق شدن وجود ندارد. اگر با کسی آشنا شدید و احساسات در آنجا نبود ، با آن به عنوان یک فرصت یادگیری رفتار کنید. سرانجام ، شخصی را پیدا خواهید کرد که برای شما مناسب باشد.


12-سعی کنید طرز فکر مثبت و کنجکاوی را حفظ کنید

 

 وقتی با کسی ملاقات می کنید ، روی تفریح ​​و تفریح ​​آنها تمرکز کنید. از آشنایی با آنها ، امتحان کردن چیزهای جدید با آنها و به اشتراک گذاشتن چیزهایی در مورد خود با آنها لذت ببرید. سعی کنید بیش از حد به خود یا شخصی که با او ملاقات دارید فشار وارد نکنید.
به عنوان مثال ، وقتی در اولین روزهای اول با شخصی می روید ، از آنها سؤال کنید و به پاسخ آنها علاقه ای صمیمانه نشان دهید. اگر این کار را بزنید ، واقعاً مشتاق یادگیری در مورد کودکی یا سرگرمی های آنها خواهید بود.
حتی بعد از اینکه عاشق کسی شدید ، مثبت و کنجکاو باشید. عاشق شدن فقط اتفاق می افتد ، اما ماندن در عشق یک سلسله انتخاب است. برای لذت بردن ، یادگیری بیشتر درباره یکدیگر و به اشتراک گذاشتن تجربیات جدید ، انتخاب کنید.


13-با شریک زندگی خود آشکارا ارتباط برقرار کنید

 

 ارتباط شما ضروری است ، خواه در یک رابطه جوانه زنی هستید یا سالهاست که ازدواج کرده اید. سعی کنید تا حد ممکن مکالمات با کیفیت داشته باشید. امیدها و ترس های خود را به اشتراک بگذارید ، داستان های خنده دار به یکدیگر بگویید و در مورد سلامت رابطه خود با یکدیگر در میان بگذارید.
برای ترویج مکالمات با کیفیت ، زمان بدون حواس پرتی را برای صحبت کردن ، مانند هنگام یا درست بعد از شام ، کنار بگذارید به جای سؤالات ساده بله یا خیر ، از سؤالات متداول مانند "جالب ترین قسمت روز شما کدام بود؟" بپرسید.


14-در مورد اهداف و برنامه های خود بحث کنید

 

به یکدیگر بگویید که در کجا می بینید رابطه برقرار می شود و به آینده امیدوار هستید. همانطور که رابطه شما بالغ می شود ، در مورد اهدافی مانند ازدواج ، فرزند داشتن و خرید خانه صحبت کنید.
تأمین نیازهای یکدیگر عاملی است که به عاشق شدن کمک می کند. به اشتراک گذاشتن اهداف و کمک به یکدیگر برای رسیدن به آنها می تواند به شما و شریک زندگی شما کمک کند تا پیوند خود را عمیق تر کنید.
علاوه بر این ، ایده خوبی است که هنگام رسیدن به اهداف زندگی ، مطمئن شوید که هر دو در یک صفحه هستید. به عنوان مثال ، اگر شما آماده حل و فصل کردن هستید ، نمی خواهید با کسی که تمایل شما به بچه دار شدن را ندارد ، جدی بگیرید.
نکته: زمان مناسب برای بحث در مورد مواردی مانند حرکت در کنار هم و درگیری بستگی به رابطه شما دارد. سعی کنید این مباحث را با صدای کم فشار مطرح کنید. شما می توانید بپرسید ، "آیا شما امیدوار هستید که یک روز بچه دار شوید؟" یا "فکر می کنید یک زن و شوهر کی آماده است تا با هم حرکت کنند؟"


15-برای تازه نگه داشتن چیزها ، تجربیات جدیدی را به اشتراک بگذارید

 

راحت بودن با همسرتان عالی است ، اما شما نمی خواهید در یک رودخانه گیر بیفتید. چیزهای جدید را امتحان کنید و برای تعمیق پیوند خود از مکان های جدید بازدید کنید. اگر احساس می کنید رابطه شما به انتخاب من نیاز دارد ، در مورد اضافه کردن تنوع به روال خود با شریک زندگی خود صحبت کنید.
شبهای عادی را به طور منظم تنظیم کنید ، و بارها و بارها به همان کارها انجام ندهید. می توانید یک رستوران یا نوع غذای جدید را امتحان کنید یا قسمت جدیدی از شهر خود را گشت و گذار کنید.
یک چالش هیجان انگیز را تجربه کنید یا یک مهارت جدید را با هم یاد بگیرید. می توانید به صورت اسکی بچرخید ، پیاده روی کنید یا به سنگ نوردی بروید ، یا یک کلاس آشپزی بگیرید.


16-به علاقه های فردی یکدیگر علاقه نشان دهید

 

 یکدیگر را ترغیب کنید که علایق خارج از رابطه شما را دنبال کنند. به یکدیگر فرصت دهید تا منافع فردی داشته باشند ، اما به عنوان یکدیگر تشویق کنند.
به عنوان مثال ، فرض کنید شریک زندگی شما دویدن را از مسافت طولانی دوست دارد. شما می توانید از فعالیت های زیادی در کنار هم لذت ببرید ، اما آموزش می تواند "چیز اصلی" آنها باشد. به من وقت دهید ، اما آنها را در مسابقات تشویق کنید و مواردی مانند این را بگویید ، "من بسیار افتخار می کنم که شما بهترین هفته خود را در این هفته شکست دادید. ! "
به عنوان یک رابطه بالغ می شود ، شایع است که شرکا احساس کنند بخشی از خود را گم می کنند. پیگیری اهداف هم به صورت مستقل و هم در کنار هم می تواند به شما و شریک زندگی خود کمک کند تا رابطه ای ماندگار و دوست داشتنی برقرار کنید.


17-کارهای کوچک مهربانی را برای یکدیگر انجام دهید

 

 نعمت های کوچک راهی عالی برای نشان دادن شریک زندگی خود است که آنها را دوست دارید. به عنوان مثال ، قبل از عزیمت به محل کار ، یک یادداشت "دوستت دارم ، روز خوبی داشته باش!" را ترک کنید یا بعد از صرف شام ظروف را بشویید. اقدامات مهربان می توانند احساس عشق شما را عمیق تر کنند.

 

نشانه های عاشق شدن

حتما بخوانید: برای عاشق شدن پسر باید چکار کنیم؟

 


اگر احساس می کنید که عاشق همسرتان یا شریک زندگی طولانی مدت خود شده اید ، اعمال کوچک مهربانی می تواند به شما کمک کند. دست به ابتکار عمل بزنید و یادداشت های دلپذیری بگذارید ، یک هدیه کوچک برای آنها به خانه بیاورید ، یا کاری را انجام دهید که نمی توانند تحمل کنند. وقتی می بینند که شما تلاش می کنید تا رابطه برقرار کنید ، آنها از این روند پیروی می کنند.


18-راه‌های سالم برای مقابله با درگیری پیدا کنید

 

 به جای متوسل شدن به حملات شخصی ، یک مسئله یا رفتار خاص را با آرامش و سازنده خطاب کنید. اختلاف نظرها در هر رابطه ای اجتناب ناپذیر است. برخورد مناسب با آنها نقش اساسی در سقوط و ماندن در عشق دارد.
به عنوان مثال ، گفتن ، "احساس می کنم بسیاری از مسئولیت های خانواده بر من وارد می شود. می توانید بیشتر به خانه کمک کنید؟ "سازنده است. "شما تنبل هستید و من از آن بیمار هستم" یک حمله شخصی است.
هنگام حل و فصل یک استدلال ، از نگه داشتن کینه ها ، به وجود آوردن گذشته ، تهدید به شکستن به عنوان یک پاسخ زانو و یا اظهار نظرهای طعنه آمیز خودداری کنید.

 

source : keramatzade

مطالب مرتبط

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید