سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

چگونه توجه اطرافیان را جلب کنیم؟

چگونه توجه اطرافیان را جلب کنیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/05/17 0 نظر
اگر شما به یک مرد جذب شده و مایل به توجه او هستید، رویکرد شما بستگی دارد که آیا شما با او ارتباط برقرار کرده اید یا اگر توجه خود را در مورد اتاق انجام دهید. اگر شما قبلا با او صحبت کرده اید یا قصد دارید با او صحبت کنید، مهم است که خودتان باشید و بهترین ویژگی های خود را نشان دهید (بدون اینکه به عنوان متاهل به سر می برید)، در حالی که توجه خود را از سراسر اتاق توجه بیشتری به خود خواهد کرد ظاهر و زبان بدن.
توجه خود را با صحبت کردن با او حفظ کنید
 1. Image titled Attract a Man's Attention Step 12
  1
  خودت باش. وقتی او می آید تا با شما صحبت کند، یا به او نزدیک شوید، در خودتان اطمینان داشته باشید(رازمتقاعدکردن افراد). سعی نکنید تظاهر کنید که شخص دیگری باشد شما در حال حاضر به اندازه کافی شگفت آور آن است که است. اگر شروع به مکالم کنید که تظاهر به شخص دیگری می شود، اما متوجه می شوید که می خواهید دوباره این مرد را ببینید، تبدیل سریعتر به رکورد بسیار سخت تر خواهد بود، پس فقط خودتان از ابتدا باشید.
  • صداقت یک سیاست عالی است، به ویژه اگر شما در حال برنامه ریزی برای دیدن این مرد دوباره هستید. اگر او از شما می خواهد خودتان را معرفی کنید، ساده باشد اما هرگز سعی نکنید بیش از حد در مورد خودتان حرص بخورید، گرچه ممکن است به معنای «اعتماد به نفس» در هر شیوه ای باشد.
  • مقاله مرتبط : متقاعد کردن افراد
  • مقاله مرتبط : مبهوت کردن افراد
 2. Image titled Attract a Man's Attention Step 13
  2
  هوش خود را نشان دهید نگران نباشید کمی شوخ طبع باشید. هوش برای بسیاری از مردان جذاب است. بخشی از خود بودن، فقط برای گرفتن توجه مردی به نظر شما احمق نیست. در عقل خود اطمینان داشته باشید.
  • بحث در مورد چیزهایی را که علاقه مند هستید یا بیشتر بدانید تا نشان دهید که نمی ترسید هوشمند باشید.
 3. Image titled Attract a Man's Attention Step 14
  3
  نترسید که بخندید آیا شما او را خنده می زنید، یا او باعث می شود شما خنده، احساس رایگان برای شکستن یک لبخند و دادن به giggles. خنده می تواند جذاب باشد، و داشتن حس شوخ طبعی مطمئنا را جذب می کند و توجه مرد را حفظ می کند.(قانون جذب)
  • به خودتان فشار نیاورید تا جوک های مردانه را بخاطر بیاورید که احساس خوبی داشته باشید. با این حال، اگر شما فکر نمی کنید او خنده دار باشد، بی ادب باشید - در عوض تغییر موضوع را در نظر بگیرید.
  • اگر مردی که با آن صحبت می کنید به نظر نمی رسد دوست دارد خنده دهد یا به نظر می رسد که توانایی شما به راحتی خندید، ممکن است مردی که می خواهید توجه کنید.
 4. Image titled Attract a Man's Attention Step 15
  4
  در مورد چیزهایی که شما در مورد آن علاقه دارید صحبت کنید شور و شوق برای همه مردان بسیار جذاب است.صحبت کردن در مورد چیزهایی که شما علاقه مند هستید می توانید بخش هایی از خود را در مورد خودتان نشان دهید: عقل، اندیشه های شما و عشقتان.
  • با این حال، در مورد یک موضوع که در آن شما همه صحبت کردن برای بیش از حد طولانی است. اگر به مدت 45 دقیقه در مورد سوارکاری سوارکاری خود صحبت کنید، ممکن است شروع به از دست دادن علاقه خود کنید یا به طور بالقوه احساس بدی کنید.
 5. Image titled Attract a Man's Attention Step 16
  5
  توجه به آنچه که او می گوید. در حالی که در مورد علاقه و علاقه شما بسیار مهم است، گوش دادن به آنچه که مرد شما می گوید، به همان اندازه مهم است. نمایش دادن که شما علاقمند هستید و در حقیقت در گفتگو با او مشارکت می کنید، او را متعهد می سازد که توجه شما را به خود جلب کند.
  • وقتی او داستان را می گوید، به او نگاه می کند و جوک هایش را می بخشد (اگر فکر می کنید آنها خنده دار هستند). از سؤالاتی بپرسید که نشان می دهد شما به آنچه که می گویند توجه می کنید.
 6. Image titled Attract a Man's Attention Step 17
  6
  تماس فیزیکی را برقرار کنید. هنگام صحبت با مردتان، وقتی دستشویی را روی دست خود قرار می دهید، "لمس مانع" را از بین ببرید، یا اگر زانو زانو زده اید، اگر روی صندلی نشسته باشید شکستن این مانع نامرئی با ایجاد تماس فیزیکی ممکن است به حفظ توجه شما صرفا بر روی شما کمک کند. راه های دیگر برای شکستن لمس مانع عبارتند از: اما لطفا، تا زمانی که متوجه نشود که شما آن را به طور هدفمند انجام می دهید، خیلی واضح نیست.
  • وقتی چیزی را به او تحویل دادید، دست خود را با خود بکشید.
  • وقتی دست خود را کنار می گذارید دست خود را با دستان خود بردارید.
 7. Image titled Attract a Man's Attention Step 18
  7
  برای گفتن یک داستان از دستان خود استفاده کنید. هنگامی که دستان خود را در مقابل خود قرار می دهید، می توانید از لرزش دست بکشید که از دست و سلاح هایتان به عنوان یک مانع استفاده می کنید. برای از بین بردن این مانع درک شده، هر آنچه را که در دست دارید، کنار بگذارید، آن را یک نوشیدنی، کیف پول یا تلفن همراه، و از دستان خود برای تحریک یک داستان که می گوید، استفاده کنید.

ویدیو رایگان: چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟

علم ثروت

مطالب مرتبط

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید