سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

سریع ثروتمند شدن با دست خالی و راههای 100% فوق العاده میلیاردر شدن و تاثیر گذار

سریع ثروتمند شدن با دست خالی  و راههای 100% فوق العاده میلیاردر شدن و تاثیر گذار
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/09/22 0 نظر

سریع ثروتمند شدن با دست خالی و راههای عملی که بتوانید در کمترین زمان پولدار و ثروتمند شوید.

 

 

آیا می‌خواهید یاد بگیرید که چگونه ثروتمند شوید ؟ وقتی می‌گویم "ثروتمند" منظورم داشتن نوعی آزادی مالی یا موفقیت است. 

 

بنابراین ، یادگیری ثروتمند شدن می‌تواند به معنای آزاد شدن بدهی ، بازنشستگی زودهنگام یا صرف داشتن یک ارزش خالص مثبت باشد.

 

وقتی جوان‌تر بودم فکر می‌کردم خانه‌ای عظیم ، یک ماشین واقعاً فانتزی را می‌خواهم و برای اینکه بتوانم هر لباسی مرسوم ، مد روز را می‌خواهم بخرم.

برای من ، این ثروتمندی بود.

اکنون ، من می‌فهمم که ، ثروتمند بودن من به معنای راحت بودن است - عدم بدهی ، پول در بانک ، داشتن یک خانواده فوق‌العاده و صرف وقت برای انجام کاری که من دوست دارم.

تعریف شما از "ثروتمند" هر چه باشد ، شما این توانایی را دارید که زندگی خود را تغییر دهید و روی‌ای‌ای خود را عملی کنید.

اگر می‌خواهید یک روز به موفقیت مالی برسید ، پس باید با تشکیل عادات مالی خوب اکنون شروع کنید. شما باید سخت تلاش کنید ، بهتر از حد متوسط ​​باشید و مایل به کار خارج از هنجار باشید.

یادگیری ثروتمند شدن آسان نخواهد بود.

برای بسیاری از افراد ، یادگیری نحوه ثروتمند شدن ممکن است غیرممکن و کاملاً غیرقابل دستیابی به نظر برسد ، اما این صحیح نیست. به یاد داشته باشید که ثروتمند بودن فقط داشتن میلیون‌ها دلار در بانک نیست. داشتن ثروت یا استقلال مالی می‌تواند به اشکال مختلف به وجود آید.

 

مهم نیست که هدف شما چیست. یادگیری پولدار شدن ، داشتن ذهنیت درست است. دستیابی به موفقیت مالی کاری سخت است.

 

اگر می‌خواهید ثروت خود را بسازید ، هر آنچه ممکن است برای شما معنی داشته باشد ،از آن باید منابع مالی خود را بگیرید . دلیلش این است که یک فرد متوسط ​​با پول دست‌وپنجه نرم می‌کند و بسیاری از آنها به دلیل وضعیت نامساعد مالی ، دچار استرس و سختی می‌شوند. 

برای اینکه بهتر از حد متوسط ​​باشید و یاد بگیرید که چگونه ثروتمند شوید ، باید سخت تلاش کنید ، یاد بگیرید که چگونه بتوانید پول خود را بهتر مدیریت کنید و برخی از خطرات را در پیش بگیرید.


ابتدا بیاموزید که چگونه اکنون ثروتمند شوید

 

بسیاری از افراد را می‌شناسم که پس‌انداز بازنشستگی ، یافتن شغل رویایی خود یا ایجاد تغییراتی را ایجاد می‌کنند که باعث خوشبختی مالی آنها می‌شود. بیشتر مردم این کارها را کنار می‌گذارند زیرا فکر می‌کنند وقت زیادی دارند.

 

به‌جای اینکه فکر کنید شکست ناپذیر هستید و تمام وقت دنیا برای بهبود امور مالی خوددارید ، باید جلوی تعویق را بگیرید و یاد بگیرید چگونه اکنون زندگی مالی خود را تغییر دهید.

 

راههای یک شبه پولدار شدن

حتما بخوانید: راههای پولدار شدن در ایران با خارق العاده ترین ایده های کسب و کار

 

 

بسیاری از افراد پول خود را با بیاحتیاطی خرج می‌کنند زیرا فکر می‌کنند می‌توانند از فردا شروع کنند ، از ماه آینده شروع کنند و غیره.

هدر دادن وقت را متوقف کنید و کنترل وضعیت مالی خود را اکنون کنترل کنید.


به اهداف خود برسید

 

کسانی که اهداف را تعیین می‌کنند بسیار بیشتر از آنهایی که نمی‌کنند موفق هستند. به همین دلیل ، اگر می‌خواهید یاد بگیرید که چگونه ثروتمند شوید ، باید باهدف گذاری برای خودتان شروع کنید.

 

راههای پولدار شدن با سرمایه کم

حتما بخوانید: راههای پولدار شدن در خانه | بهترین و فوق العاده ترین راههای کسب درآمد در منزل

 

تعیین اهداف مهم است. اهداف می‌توانند انگیزه و تلاش خود را به بهترین وجه حفظ کنند.

 

هنگام برنامه‌ریزی برای آینده اقتصادی بهتر ، باید اطمینان حاصل کنید که هدف شما SMART است.

 

هدف SMART این است:

 

هدف شما چیست؟ آیا به اندازه کافی خاص است یا بسیار گسترده است؟ برای رسیدن به هدف خود چه‌کاری باید انجام شود؟ چرا می‌خواهید به هدف خود برسید؟

چگونه می‌توانید پیشرفت خود را بسنجید؟ چگونه می‌دانید که در مسیر هستید؟

قابل دستیابی - آیا این هدفی است که می‌توان بدست آورد؟

آیا می‌توانید به هدف خود برسید ؟ آیا هدف ارزش آن را دارد؟

 چارچوب زمانی شما برای رسیدن به هدف خود چیست؟

بنابراین ، آنچه را که ثروتمند شدن برای شما معنی دارد ، بگیرید و آن را به هدف تبدیل کنید. اما ، مطابق با استانداردهای فوق اطمینان حاصل کنید. 

 

حتی اهداف SMART می‌توانند بسیار بزرگ به نظر برسند ، بنابراین برای رسیدن به اهداف مالی خود و یادگیری ثروتمند شدن ، می‌توانید: اهداف خود را یادداشت کنید.

برنامه‌ای را برای رسیدن به اهداف زندگی خود ایجاد کنید.

هر هدف را از هم جدا کنید و به اهداف کوچک‌تر برسید.

پیشرفت تنظیم تنظیمات خود را پیگیری کنید و تغییر دهید (در صورت لزوم).

روش‌های کوچک برای رسیدن به هدف خود پیدا کنید.

روش‌هایی را برای ایجاد انگیزه در هنگام تعیین اهداف پیدا کنید.

رسیدن به هدف خود را به یک رقابت دوستانه تبدیل کنید.


پول خود را با بودجه مدیریت کنید

 

تقریباً همه به بودجه نیاز دارید ، خواه شما یک‌میلیون دلار در حال حاضر در بانک داشته باشید یا در تلاش برای پرداخت بدهی هستید. بنابراین ، برای یادگیری چگونه ثروتمند شدن ، بودجه ایجاد کنید. 

 

ایده برای پولدار شدن

حتما بخوانید: راه ثروتمند شدن ، راهیست آسان، سریع و لذت بخش برای کسب ثروت

 

بودجه همان چیزی است که به شما کمک می‌کند تا در جهت اهداف مالی که اخیراً ایجاد کرده‌اید ، کارکنید. و حتی وقتی به اهداف خود برسید ، بودجه به جلوگیری از فشارهای مالی در آینده کمک می‌کند. این امر به این دلیل است که بودجه شما را از درآمد و هزینه‌های خودآگاه می‌کند. با بودجه دقیق می‌دانید که هرماه چقدر می‌توانید در یک رده هزینه کنید ، چقدر باید با آن کارکنید ، چه زمینه‌های هزینه‌ای را باید ارزیابی کنید و ازجمله موارد دیگر.

 

بااین‌حال ، بسیاری از مردم بودجه ندارند. در حقیقت ، بیش از 60٪ خانوارها بودجه ندارند.

 

در اینجا برخی از هزینه‌ها ذکرشده است ، اما هزینه‌هایی را که ذکر نشده‌اند فراموش نکنید: اجاره ، تعمیر و نگهداری ، آب و برق ، بیمه ، مالیات بر املاک و غیره.

اتومبیل - پرداخت ماهانه ماشین ، بنزین ، نگهداری ، بیمه و غیره

تلفن همراه

اینترنت

غذا - مواد غذایی ، هزینه رستوران ، میان وعده و غیره

تن‌پوش

سرگرمی - سرگرمی می‌تواند موارد زیادی از قبیل رفتن به سینما، بیرون رفتن برای تفریح ، بلیط کنسرت ، ورزش و غیره را در بربگیرد

وجوه پس‌انداز - این می‌تواند برای صندوق بازنشستگی ، عروسی ، مسافرت و غیره باشد.

مالیات - اگر خود اشتغال هستید ، ممکن است مالیات بخش بزرگی از بودجه شمارا تشکیل دهد

بیمه سلامت

متفرقه - هزینه‌های حیوانات خانگی ، هزینه‌ها ، مراقبت از کودک ، مدرسه ، هدایا و غیره.

پس از دانستن هزینه‌های خود ، آنهایی را که با درآمد خود تعادل دارد ، متعادل کنید - باید بیشتر از هزینه‌های خود درآمد کسب کنید. بودجه می‌تواند با نشان دادن دقیقاً آنچه باید موردتوجه قرار گیرد ، ثروتمند شوید. شما ممکن است متوجه شوید که مواردی وجود دارد که می‌توانید آنها را حذف کنید ، می‌توانید پس‌انداز بیشتری از آنچه فکر می‌کنید و غیره کنید. 

من معتقدم که شما می‌توانید در کنار صرفه‌جویی در هزینه ،زندگی خوب و راحتی داشته باشید.

 

شما هنوز هم می‌توانید دوستان خود را ببینید ، با عزیزان خود سرگرم شوید ، به تعطیلات بروید و موارد دیگر ، در حالی که در بودجه نگاه واقع‌گرایانه داشته باشید.


وام و بدهی نرخ بهره بالا را از بین ببرید

 

اگر می‌خواهید یاد بگیرید چگونه پولدار شوید ، احتمالاً یکی از اهداف شما حذف بدهی خواهد بود.

 

پرداخت بدهی شما می‌تواند سطح استرس شما را کاهش دهد و به شما این امکان را می‌دهد که پول بیشتری برای قرار دادن چیز دیگری (مانند بازنشستگی) داشته باشید. فقط به این فکر کنید که فقط وقتی متوقف می‌شوید که پرداخت هزینه‌های بالای بهره را متوقف کنید ، چقدر پول بیشتری باید برای رسیدن به اهداف خود اختصاص دهید.

 

 خدایا من پول میخوام

حتما بخوانید: جذب فوری ثروت در 10 دقیقه و راههای جذاب پولدار شدن که نمی دانستید

 

 

اولین قدم برای از بین بردن بدهی ، درک این موضوع است که چرا در وهله اول بدهی دارید. من معتقدم اگر نفهمید که مشکل بدهی شما از کجا ناشی می‌شود ، ایجاد تغییر مثبت دشوار خواهد بود.

 

بعدازاینکه فهمید که چرا بدهی دارید (یا چرا بازهم به بدهی می‌پردازید) ، مرحله بعدی این است که بفهمید چگونه آن را از بین برید. روش‌های مختلفی برای حمله به بدهی‌های شما وجود دارد ، و فکر می‌کنم وقتی همه موارد زیر را انجام می‌دهید موفق‌ترین هستید.

 

برای پرداخت بدهی خود و یادگیری پولدار شدن ، باید:

 

ترک اضافه کردن بدهی بیشتر به زندگی .

با درآمد و هزینه خود واقع‌بین باشید. اگر بدهی دارید ، پس مشکل درآمد یا مشکل هزینه دارید. اگر می‌خواهید بیاموزید چگونه ثروتمند شوید ، شاید نیاز به درآمد بیشتری داشته باشید .

هزینه خود را کاهش دهید. بسته به اینکه چقدر سریع می‌خواهید از بدهی خود خلاص شوید ، موارد مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید آن را کاهش دهید.

 

هزینه رستوران خود را کم کنید و غیره.

درآمد بیشتری کسب کنید. با کسب درآمد بیشتر ، پول بیشتری برای پرداخت بدهی خود خواهید داشت و معمولاً می‌توانید این کار را حتی سریع‌تر انجام دهید.


بیش از 20 برابر نرخ پس‌انداز دریافت کنید

 

حساب‌های پس‌انداز با بازده بالا راهی عالی برای رشد پس‌انداز شما است ، اما بیشتر مردم پول خود را در حساب‌هایی با نرخ پایین دارند.


شروع به سرمایه گذاری کنید

 

سرمایه گذاری پول شما می‌تواند موضوعی ترسناک ، استرس‌زا و پرمشغله باشد. اما ، شما می‌خواهید سرمایه گذاری کنید تا بتوانید:

 

بازنشستگی داشته باشید.

برای رویدادهای غیرمنتظره در آینده آماده شوید.

اجازه دهید پول شما به‌مرور زمان رشد کند.

بیاموزید که چگونه ثروتمند شوید.

برای بسیاری ، سخت‌ترین بخش در مورد سرمایه گذاری درواقع شروع می‌شود. و من آن را کاملاً درک می‌کنم. از کجا شروع می‌کنید؟ چقدر سرمایه گذاری می‌کنید؟ دلارهای سرمایه گذاری خود را کجا قرار می‌دهید؟

 

راه های پولدار شدن از طریق اینترنت

حتما بخوانید: راه ثروتمند شدن سریع | تکنیک های فوق العاه برای ثروت فوری

 

بااین‌حال ، هر چه سریع‌تر شروع به سرمایه گذاری کنید ، عادت می‌کنید . با سرمایه گذاری در حال حاضر ، شما عادات سرمایه گذاری خوبی را یاد خواهید گرفت که به شما در آینده کمک می‌کند.

 

به یاد داشته باشید ، زمان در کنار شما است و به دلیل تأثیر قدرتمند علاقه مرکب می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. این بدان معناست که هرچه زودتر پول خود را سرمایه گذاری کنید ، در طولانی مدت درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

علاقه مرکب چیست؟ علاقه عمیق زمانی است که شما سود کسب می‌کند. این می‌تواند مقدار پولی که پس‌انداز کرده‌اید سال‌ها بعد به مبلغ بسیار بیشتری تبدیل شود.

پول خود را به‌طور خاص برای سرمایه گذاری اختصاص دهید. مقدار پولی که برای سرمایه گذاری صرفه‌جویی می‌کنید کاملاً به خودتان بستگی دارد .

پژوهش. قبل از شروع به ریختن پول خود به بورس سهام و سایر سرمایه‌گذاری‌ها ، این ایده خوبی است که بدانید پول خود را به سمت چه هدفی قرار می‌دهید. خواندن در مورد نکات مختلف مربوط به سرمایه گذاری و تحقیق در مورد هر سرمایه گذاری به شما کمک می‌کند تا در مورد تصمیمات سرمایه گذاری خودآگاه شوید ، که در این صورت به شما در تصمیم‌گیری بهتر به آینده کمک می‌کند.

برای مدیریت سرمایه گذاری خود یک کارگزاری آنلاین یا شخصی پیدا کنید. دو روش اصلی برای سرمایه گذاری پول شما وجود دارد. شما می‌توانید پول خود را از طریق کارگزاری سرمایه گذاری کنید یا می‌توانید شخصی را پیدا کنید که سبد سرمایه گذاری خود را برای شما مدیریت کند. برای شروع سرمایه گذاری در پول خود ، باید در یکی از این گزینه‌ها شرکت کنید.

تعیین کنید که چگونه پول خود را سرمایه گذاری کنید. اکنون که یک حساب سرمایه گذاری بازکرده‌اید ، می‌خواهید تصمیم بگیرید که سرمایه‌گذاری‌های خود را در کجا قرار دهید. نحوه سرمایه گذاری شما بستگی به تحمل ریسک شما ، مدت زمانی که در آن سرمایه گذاری می‌کنید (چه زمانی بازنشسته خواهید شد؟) و موارد دیگر. به طور کلی ، هر چه زودتر به منابع مالی خود نیاز داشته باشید ، ریسک کمتری تحمیل می‌کند .

سبد سرمایه گذاری خود را دنبال کنید. قدم بعدی در یادگیری چگونگی ثروتمند شدن با سرمایه گذاری ، ردیابی منظم مواردی است که در آن سرمایه گذاری کرده‌اید.

مراحل بالا را بارها و بارها ادامه دهید. برای سرمایه گذاری سال‌ها و سال‌های آینده می‌خواهید مراحل فوق را بارها و بارها ادامه دهید. اکنون‌که مراحلی را که برای سرمایه گذاری پول در نظر گرفته شده است می‌دانید ، این کار ساده‌تر می‌شود.


درآمد اضافی کسب کنید

 

مستقل شدن مالی ممکن است به معنای این باشد که شما باید راه‌هایی برای کسب درآمد بیشتر بفهمید ، به‌خصوص اگر می‌خواهید بفهمید که چگونه راه سریع ثروتمند شدن با دست‌خالی را بفهمید.

 

چگونه ثروتمند شویم برایان تریسی

حتما بخوانید: 10 روش اثبات شده در مورد چگونگی ثروتمند شدن

 

درآمد اضافی می‌تواند زندگی شما را به کلی تغییر دهد.

کسب درآمد بیشتر می‌تواند زندگی شما را به روش‌های عالی تغییر دهد ، ازجمله:

می‌توانید بدهی خود را پرداخت کنید.

برای خریدهای بزرگ مانند تعطیلات صرفه‌جویی کنید.

زودتر به بازنشستگی برسید.

با منابع درآمد خود متنوع‌تر شوید.

پیدا کردن راه‌های کسب درآمد بیشتر تنها به شما کمک می‌کند که یاد بگیرید چگونه ثروتمند شوید.


بعضی ثروتمندان افراطی خرج می‌کنند

 

یک افسانه در مورد افراد ثروتمند این است که همه آنها پول زیادی را صرف چیزهای دیوانه کننده‌ای می‌کنند که لازم نیست. این اصلاً درست نیست! 

مطمئناً ، داستان‌هایی در مورد افراد ثروتمند وجود دارد که پول خود را مانند دیوانه خرج می‌کنند و به ورشکستگی می‌رسند. اما باکمال تعجب ، میلیونر متوسط می‌داند که چگونه پول خود را به‌خوبی مدیریت کند.

با پیدا کردن راه‌هایی برای پس‌انداز پول ، می‌توانید بیشتر پول خود را حفظ کنید ، یاد بگیرید که چگونه ثروتمند شوید ، بیشتر به سرمایه‌گذاری‌های خود بیفزایید و غیره.

در هرماه روش‌هایی برای صرفه‌جویی در هزینه را پیدا کنید .


سعی نکنید دیگران را تحت تأثیر قرار دهید.

 

اگر می‌خواهید شروع به ساختن ثروت کنید و درک کنید که چگونه ثروتمند شوید ،از تلاش برای تحت تأثیر قرار دادن دیگران جلوگیری کنید وزندگی خود را آغاز کنید.

 

راه های میلیاردر شدن در ایران

حتما بخوانید: 6 راه برای ثروتمند شدن

 

ممکن است پولی را که ندارید خرج کنید. ممکن است هزینه‌هایی انجام دهید تا بتوانید (در دنیای تظاهر) چیزهایی را "تحمل کنید". ممکن است چیزهایی را بخرید که به آنها اهمیتی ندهید. مشکلات می‌توانند ادامه پیدا کنند.


ارزش زمان خود را بدانید

 

ثروتمندان و موفقان ارزش زمان خود را می‌فهمند و از آن به نفع خود استفاده می‌کنند.

فکر می‌کنید یادگیری چطور ثروتمند شدن طول می‌کشد؟ آیا خودتان را ثروتمند می‌دانید؟

 

source : keramatzade

مطالب مرتبط

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 6

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید