سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

قانون جذب ثروت استر هیکس​ | داستان جالب ابراهیم هیکس و جری هیکس

قانون جذب ثروت استر هیکس​ | داستان جالب ابراهیم هیکس و جری هیکس
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/07/01 0 نظر

آموزه های ابراهیم-هیکس ، که بر پیام های آزادی ،قانون جذب ثروت استر هیکس ، آفرینش ، جذب فوری ثروت ،قدرت و شادی انجام می شود

استر هیکس ، نویسنده مشهور قانون جذب ثروت ، در اصل یکی از معلمان خبره فیلم راز The Secret بود و تاکنون نه کتاب در مورد آموزه های ابراهیم هیکس و قانون جذب ثروت نوشته است. بخش اعظم کار قانون جذب ثروت استر هیکس که با همسر جری هیکس همکاری داشت. استر هیکس همچنین به دلیل صحبت های الهام بخش قانون جذب ثروت و جذب فوری ثروت و ظاهر او در اپرا مشهور است ، توجه زیادی را برای نوشتن در مورد رشد و پیشرفت شخصی داشته است.


1. بیوگرافی استر هیکس

 مهمترین چیزی که باید بدانید این است که او این وظیفه را برای مأموریت مادام العمر خود برای ارائه جوهر آموزه های ابراهیم-هیکس ، که بر پیام های آزادی ،قانون جذب ثروت استر هیکس ، آفرینش ، جذب فوری ثروت ،قدرت و شادی انجام می شود ، انجام داده است. در ادامه در زیر بحث شده است) استر هیکس در سال 1980 با جری هیکس ازدواج کرد و با همسرش رابطه غنی شخصی و حرفه ای برقرار کرد ، اگرچه متاسفانه در سال 2011 درگذشت.

 

قانون جذب ثروت اثر استر هیکس

 

وقتی از او برای شرکت در فیلم راز  The Secret دعوت شد ، استر هیکس در پایان روایت در این فیلم و همچنین حضور در آن را به پایان رساند. او بعنوان الهام بخش اصلی این فیلم شناخته می شود ، اگرچه به دلیل مسائل پیمانکاری و تصمیم بعدی برای انتقال به پروژه های دیگر ، دیگر در آن ظاهر نمی شود. از آن زمان ، او همچنان به انتشار کتابهای بسیار موفق در مورد قانون جذب ثروت استر هیکس و جذب فوری ثروت و آموزه های ابراهیم پرداخت.


2. فیلم های YouTube Esther Hicks

کار (Esther Hicks Law of Attraction) در طیف وسیعی از فیلم ها با دسترسی آزاد ارائه شده است. ویدئوهای YouTube او بخش اعظمی از مطالبی را که در سمینارهای قانون جذب ثروت استر هیکس می یافتید ، پوشش می دهد. به عنوان مثال ، در یوتیوب ، استر هیکس برخی از سخنان انگیزشی خود و سریال معروف "قانون جذب ثروت استر هیکس در عمل" را به اشتراک می گذارد. با وجود ده ها کلیپ در دسترس ، طیف وسیعی از فیلم های موجود استر هیکس همه چیز را از تکنیک های مراقبه گرفته تا یک برنامه بهبود 30 روزه قانون جذب ثروت استر هیکس و بحث در مورد کتب او جستجو می کند.


3. کتاب های استر هیکس

هر کتاب استر هیکس را که انتخاب می کنید، به احتمال زیاد چیزی را می بینید که برای مبارزات خودتان کاربرد دارد. کتاب های استر هیکس همه آموزه های ابراهیم را شامل می شوند ، اما در منطقه خاصی متمرکز هستند که رشد شخصی و قانون جذب ثروت استر هیکس می تواند جلوه ای از آن ایجاد کند.

 

خرید کتاب قانون جذب ثروت استر هیکس

 

بپرسید و داده می شود

بسیاری از مردم هنگامی که در مورد مطالب Ask and It Give داده می شوند ، تعجب می کنند که "استر هیکس چیست؟" که مسلماً یکی از منتقدین ترین کتاب های اوست. اگر قبلاً چیزی در مورد آموزه های ابراهیم نخوانده باشید بهترین مکان برای شروع است و پیام اصلی این است که می توانید خود را با رفاه و قانون جذب ثروت استر هیکس  هماهنگ کنید ، و این موارد مثبت به طور خودکار دنبال می شوند. علاوه بر این ، شامل 22 فرایند توصیه شده است که خواننده را ترغیب می کند به روش هایی که توانایی های قانون جذب ثروت استر هیکس خود را تقویت می کند ، توسعه یابد.

 

قانون جذب ثروت استر هیکس : مبانی تعالیم ابراهیم

کتاب قانون جذب ثروت استر هیکس ، یکی دیگر از توصیه های هیکس می باشد. قانون جذب ثروت استر هیکس : مبانی تعالیم ابراهیم آنچه را که همه می توانند از گفتگوی بین جری هیکس و ابراهیم (که از طریق استر هیکس صحبت می کردند) آموخته اند ، شامل می شود. این کتاب که غالباً در فیلم های استر هیکس نیز مورد بحث قرار می گیرد ، نه تنها برای آموزش تکنیک، بلکه هدف خواندن این استدلال در تاریخ قانون جذب ثروت استر هیکس است. قانون جذب ثروت استر هیکس را می توان از طریق شخصیت پردازی ابراهیم بهتر درک کرد و در این کتاب نحوه کار انرژی جهان هستی توضیح داده شده است. پس از آن ، این حرکت به دنبال این است که چگونه می توانید از این قوانین به نفع خود استفاده کنید ، چراغ زندگی خود را مانند گذشته توسعه داده و چگونه می توانید آن را برای بهتر تغییر دهید.

 

گرداب

در The Vortex ، استر هیکس و جری هیکس کشف می کنند که آموزش ابراهیم می تواند در مورد روابط تعاونی و قانون جذب ثروت چه چیزی برای ما تعریف کند. این کتاب نه تنها به پویایی روابط عاشقانه ، بلکه به پیوندهای خانوادگی ، روابط کاری و دوستی نیز مرتبط است. این کار با طیف وسیعی از فرضیات دروغین که بیشتر مردم در مورد روابط ایجاد می کنند ، توضیح می دهد که چگونه روابط به وجود می آیند و خواننده را راهنمایی می کند تا وارد "گرداب" شود تا در آنجا بتواند رابطه ای را که همیشه می خواست ، توسعه دهد.


4. مراقبه استر هیکس

 

مراقبه استر هیکس

 

اغلب در سمینارهای استر هیکس ذکر می شود ، تکنیک های مراقبه و قانون جذب ثروت استر هیکس با قدرت بسیار مؤثر و در عین حال ساده برای یادگیری است. یک متخصص در زمینه های مراقبتی ، استر هیکس مراقبه های ابراهیم هیکس را ارائه می دهد که می تواند بعنوان تمرین روزانه اتخاذ شود که ذهن را در زمینه های مختلف بهزیستی متمرکز می کند (از عشق تا فراوانی ، سلامتی و شادی).


5. ابراهیم هیکس

بسیاری از افراد در مورد پیوند بین قانون جذب ثروت استر هیکس و ابراهیم هیکس سؤال دارند ، و می پرسند ابراهیم (یا چه کسی) است. به گفته استر هیکس ، ابراهیم "آگاهی گروهی غیر فیزیکی" یا "هوش بی نهایت" است و ما را با جریان انرژی جهان پیوند می دهد.


6. آموزه های ابراهیم

در حالی که طبیعت ابراهیم هیکس ممکن است مرموز به نظر برسد ، مجموعه تعالیم ابراهیم-هیکس برای خیلی ها حس شهودی دارد.

 

ابراهیم هیکس

 

 ارزشهای اساسی آموزه های ابراهیم هیکس بر قدرت ما برای تأثیرگذاری بر غیر جسمی تأکید دارد. براساس آموزه های ابراهیم ، به عنوان مثال ، شادی هدف زندگی است ، هر چیزی که تصور کنیم می تواند به واقعیت تبدیل شود ، عواطف خود را انتخاب می کنیم و زندگی ابدی داریم.  آموزه های بیشتر در وب سایت ابراهیم-هیکس کشف نشده اند.


3. جری هیکس

حقایق اصلی در زندگی نامه جری هیکس به روشنایی رابطه بین جری و قانون جذب استر هیکس کمک می کند. او تجربه ای را به عنوان نوازنده سیرک ، کمدین ، ​​بازرگان (به اسم اما چند مورد از نقش هایی که در آن اشغال کرده است) داشت و از پس زمینه بیماری و فقر ناشی می شد که به او اجازه می داد تا برای تغییر مسیر زندگی ما به قدرت ما ضربه بزند. 

 

جری هیکس

 

کتاب های قانون جذب ثروت استر هیکس و جری هیکس عمدتاً از طریق گفتگوهایی که جری با ابراهیم انجام داده است (از طریق استر) ساخته شده است و گفته می شود که جری تقریباً همه آنچه ابراهیم تاکنون گفته است را ثبت کرده است. برای قانون جذب ثروت و جذب فوری ثروت حتما در دوره ثروت کرامت زاده شرکت کنید و زندگی و آینده تان را تغییر دهید.موفق و پیروز باشید.

 

source : keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید