سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

تقویت هوش مالی که می توانید به کسب و کارهای جدید برسید

تقویت هوش مالی  که می توانید به  کسب و کارهای جدید برسید
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/08/09 0 نظر

تقویت هوش مالی که راه و روش هزینه و سرمایه گزاری میلیاردی را اسان می کند.

 

چگونه می توان با تست هوش اقتصادی ، هوش مالی خود را توسعه داد و ثروت و کسب و کارهای جدید خود را رشد داد

 

ثروت محصول ظرفیت تفکر انسان است. - عین رند


ضریب هوش مالی

تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید - ضریب هوش مالی حالت ذهنیت دارد ، این امر به معنای خاص بودن و انجام کارهای خاصی است که ثروت و فراوانی را در زندگی شما به وجود می آورد.

با پیشرفت در این اطلاعات و تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید ، با ویژگی های یک مدیر پول شایسته و بی کفایت آشنا می شوید. ذهنیت موفقیت و شکست؛ چگونه می توان اعتقادات محدود کننده را که می تواند خرابکارانه در پتانسیل بدست آوردن پول شما باشد ، شناسایی کند و دستورالعمل هایی را برای طراحی زندگی مالی خود به روش هایی ارائه دهد که شما را به سمت اهداف اصلی ایجاد ثروت متمرکز و هدایت کند. علاوه بر این تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید ، نقشه ذهن دانش و راهکارهای ساده مالی را تجزیه می کند که به شما در ساختن ثروت طولانی مدت کمک می کند.

این پست ترکیبی از تفسیر من همراه با نقل قول ها و بینش های مستقیم از کتاب پرفروش جیمی خواهد بود.


ذهنیت هوشمند مالی

جیمی راه سخت تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید را وقتی فهمید که اقدامات مشخصی وجود دارد که مدیران صالح پول برای ساختن مقادیر عظیمی از ثروت مالی و فراوانی انجام می دهند. این به طور طبیعی منجر به درک تفاوت های بین ذهنیت افراد موفق اقتصادی و فقیر مالی این جهان می شود. این دو یافته با هم جمع شدند تا نشان دهند که موفقیت مالی ما بسیار تحت تأثیر اعتقادات اساسی ما درباره پول است. پیش فرض این است که اگر ما همچنان اعتقادات محدود در مورد پول داشته باشیم ، به همین ترتیب همچنان عواقب تحمل این نیروهای خودکشی را متحمل می شویم که مانع از رسیدن به اوج آزادی مالی می شوند.


ویژگی های مدیر شایسته پول

این لیست از ویژگی های رایج تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید در بین کسانی است که سابقه طولانی اثبات درآمد زیادی دارند.

دارای برنامه عمل است

افراد باهوش با  تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید یک برنامه عملی را ایجاد می کنند که روزانه آنها را مدیریت و اجرا می کنند.


10٪ درآمد را ذخیره می کند

افراد باهوش اقتصادی با  تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید به طور مداوم حداقل 10٪ از درآمد کسب شده خود را پس انداز می کنند و از آن برای اهداف سرمایه گذاری استفاده می کنند یا پول خود را برای سودهای بلند مدت ترکیب می کنند.


به حداقل رساندن بدهی های خرید

افراد باهوش تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید  متوجه مسئولیت ها و چگونگی تأثیر این امر بر ثروت بلند مدت آنها هستند. از این رو ، آنها بدهی های خرید را به حداقل می رسانند. اما اگر آنها باید بدهی های خود را خریداری کنند ، قبل از تصمیم گیری در مورد خرید بهترین و پایین ترین قیمت را جستجو می کنند. غالبا بدهی ها از سود حاصل از سرمایه گذاری های هوشمند خریداری می شوند.


اهداف پول بلند مدت و کوتاه مدت را تعیین می کند

اهداف پول با تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید و یک برنامه عملی مؤثر به صورت دستی به کار می روند. اهداف این افراد را با اهداف کوتاه مدت و بلند مدت در اختیار افراد قرار می دهد که آنها را در طول روز متمرکز و انگیزه می بخشد.


استراتژیک پول خرج می کند

هر خریدی که افراد باهوش مالی انجام می دهند با دقت مورد بررسی قرار می گیرد.

مدیران پول بزرگ درک عواقب طولانی مدت حتی کوچکترین تصمیمات خرید را درک می کنند. آنها می دانند که انباشت تصمیمات کوچک به ظاهر ناچیز خرید معمولاً منجر به عواقب طولانی مدت خواهد شد که یا به بدهی آنها می افزاید و یا فرصتی برای کسب سود در اختیار آنها قرار می دهد.

باهوش مالی با تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید  ، توانایی غافلگیری در آینده را دارد. با استفاده از عمل پیش بینی برای کمک به شناسایی عواقب احتمالی که به طور بالقوه ناشی از هر تصمیم هزینه ای است که می گیرند ، آنها تعیین می کنند که آیا عواقب قابل توجیه هستند یا خیر. اگر سود دراز مدت حاصل نشود ، قبل از هرگونه اقدام بیشتر ، تصمیم خود را با دقت وزن می کنند.


به دنبال مشاوره مالی حرفه ای است

افراد باهوش مالی می دانند که همه اینها را نمی دانند. از این رو آنها به دنبال مشاوره حرفه ای از متخصصانی هستند که سابقه طولانی موفقیت مالی دارند.


تعامل با مدیران موفق پول

برای تبدیل شدن به یک مدیر عالی پول و تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید  ، باید آموخت که خصوصیات ، عادات و مناسک روزانه کسانی را که قبل از آنها موفق شده اند ، جذب کند. به همین دلیل ، مدیران صالح پول با مدیران پول موفق تعامل و معاشرت می کنند. آنها درک می کنند که از طریق هر تعامل ، بینش و دانش عمیق تری کسب می کنند که می توانند برای تصمیم مهم بعدی مالی مهم باشند.


یادگیری استراتژی های پول جدید را ادامه می دهد

افراد باهوش اقتصادی با تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید  هرگز به یادگیری پول ، امور مالی ، سرمایه گذاری ، دارایی ، سهام و غیره هرگز متوقف نمی شوند. برای آنها پول به اندازه نفس کشیدن طبیعی است. هر لحظه در طول روز آنها یا در حال گوش دادن به یک برنامه صوتی درباره ثروت ، خواندن کتاب ، صحبت با دیگران در مورد پول ، شرکت در سمینار مالی ، مطالعه بخش مالی روزنامه و موارد دیگر هستند. پول روشی برای زندگی است ، به همین دلیل آنها از نظر مالی موفق هستند.

آیا پول راهی برای زندگی شما شده است؟


دائماً بدهی ها را خریداری می کنید

مدیران پول شایسته با تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید از خرید بدهی به هر قیمتی خودداری می کنند. از طرف دیگر ، به نظر می رسد مدیران بی کفایت پول به طرز مغناطیسی به سمت وسوسه بدهی های فوق العاده بسته بندی شده و دارای عواطف برانگیخته می شوند که در درازمدت مقدار قابل توجهی از پول را از دست می دهند.


تمام پس انداز را خرج می کند

مدیران پول بی کفایت هر زمان که احساس نیاز به هزینه کنند ، هر چیزی را خریداری می کنند. آنها موجودات عاطفی هستند که از احساس هزینه کردن و احساسات ناشی از رضایت فوری لذت می برند. از این رو ، آنها از بازپرداخت تا چک چک زندگی می کنند. وقتی پول وارد می شود ، آنها خرج می کنند. وقتی پول در دسترس نباشد ، آنها یا هزینه های خود را عقب نگه دارند و یا عادات خرج خود را بر روی کارت های اعتباری خود هدایت می کنند.

اهداف و برنامه های پول را غفلت کنید

مدیران بی کفایت پول اهمیت کافی برای داشتن پول در زندگی خود نمی دهند ، به همین دلیل آنها صرفا برای تعیین اهداف و ایجاد یک برنامه عملی مالی صرف نظر می کنند تا آنها را از بدهی و آزادی مالی دور کنند.


ذهنیت موفقیت

دو ویژگی اصلی وجود دارد که افراد موفق با تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید  را از بقیه جدا می کند.

مسئولیت

 

تا به حال بهانه کردم و سرزنش را تغییر دادم. وقتی قانون مخالفان را به کار گرفتم ، فهمیدم که اگر قصد داشتم آنرا از نظر مالی و در هر زمینه دیگری از زندگی ام تهیه کنم ، باید پاسخگو باشم. هنگامی که من پذیرفتم که مسئولیت اشتباهات خود را بر عهده گرفتم ، توانستم قدرت شخصی خود را به دست بیاورم ... همراه با پاسخگویی ، عمل نیز انجام می شود.


حق شناسی

اگر می خواهید موفق باشید ، اینجا کاری است که من توصیه می کنم انجام دهید. هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید ، پنج چیز را پیدا کنید که می توانید در زندگی سپاسگزار باشید. شاید شما نیاز به آموزش خود داشته باشید تا بر آنچه می توانید سپاسگزار باشید ، تمرکز کنید ، زیرا بدون قدردانی هرگز ثروت واقعی نخواهید داشت.

 

ذهنیت عدم موفقیت

در طرف دیگر سکه ، ذهنیت محوری را داریم که اکثر قریب به اتفاق جمعیت ما را تحت تأثیر قرار می دهد.

در اینجا برخی از خصوصیات این نوع ذهنیت وجود دارد که شما باید از هر قیمتی آنها را اجتناب کنید.تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید 


ارضاء فوری

اگر شما فردی هستید که رضایت فوری را در زندگی کسب می کنید ، پس آزاد بودن مالی متاسفانه در کارت های شما قرار نخواهد گرفت (مگر اینکه خوش شانس باشید و برنده مسابقه شوید). ارضای فوری یک قاتل خاموش است که شما را در بدهی - یا درست بالاتر از خط فقر - ​​تا زمانی که در طلسم ظریف آن هیپنوتیزم بمانید ، نگه می دارد.تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید 


شناسایی باورهای محدود در مورد پول

 

آمار نشان می دهد که بسیاری از ما متأسفانه هرگز آزادی مالی به دست نخواهیم آورد. دلیل اصلی این امر این است که اکثریت مردم دارای اعتقادات مربوط به خرابکاری خود در رابطه با پول هستند که آنها را در معاشرت های بقا روز به روز نگه می دارد.

جیمی در کتاب خود به برخی استراتژی ها اشاره کرده است که می تواند به شما در شناسایی این باورهای محدودکننده در مورد پول کمک کند و یک بار برای همیشه از آنها رهایی یابد.تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید 

برای شروع ، به کسی بخواهید که مجموعه سوالات زیر را از شما بپرسد. این پاسخ به طور خاص پاسخی مهم نیست ، بلکه حافظه مرتبط با جواب شماست که می تواند منشاء باورهای محدودکننده شما را نشان دهد.

پول چیست؟

پول نداشتن چیست؟

پول واقعاً چیست؟


جذب عمد مالی به طور عمدی

گفته می شود: " اگر نتوانید برنامه ریزی کنید ، به سادگی قصد دارید که شکست بخورید ". وقتی صحبت از آزادی مالی می شود ، احتمالاً پول درستی وجود دارد.

در این بخش ، ما در مورد استراتژی های ساده تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید و در عین حال بسیار مؤثر صحبت خواهیم کرد ، که به شما کمک می کند زندگی خود را به طور عمدی طراحی کنید و شما را به سمت اهداف مالی خود سوق دهید.

اول و مهمترین چیز ، باید هدف خود را تعیین کنید. ثانیا ، شما باید اهداف موثری را تنظیم کنید که شما را به سمت هدف سوق داده و به سمت اهداف خود حرکت کند. و سرانجام ، برای اینکه از نظر عاطفی و مالی باهوش شویم ، همه ما باید یاد بگیریم که مهارتهای اساسی را که برای ایجاد فراوانی ثروت در زندگی ما ضروری است ، کسب کنیم.


هدف اصلی زندگی خود را تعیین کنید

در صورتی که برای اولین بار در هدف خود روشن نشویم ، هیچ رویایی مالی به حقیقت نمی رسد. جام می گوید:

این احتمالاً مهمترین مرحله است ، زیرا مگر اینکه در مورد آنچه می خواهید شفافیت داشته باشید ، پس هیچ راهبردی به شما کمک نمی کند تا آنچه را می خواهید بدست آورید.

در اینجا لیستی از چهار سؤال وجود دارد که باید از خود بپرسید تا مشخص کنید که واقعاً از زندگی خود چه می خواهید. شما فقط با صادقانه و اصیل بودن در پاسخ های خود از این تمرین بهره مند خواهید شد.

چه چیزی را  در زندگی خود نمی خواهم؟

من در زندگی چه  می خواهم ؟

اولویت های من چیست؟

در حال حاضر با چه چالش هایی روبرو هستم؟

هدف اصلی خود را روی کاغذ بنویسید

نوشتن جمله ای بسیار کوتاه - یک عبارت ، یک جمله ، بیش از چند جمله - بیانگر ذات آنچه می خواهید زندگی شما همه چیز باشد. آزمایش برای هدف اصلی شما فشارسنج داخلی شما است. وقتی آن را می نویسید ، باید احساس انرژی ، اشتیاق ، تعهد و احساس " بله! این برای من است! اگر این احساس را ندارید ، به نوشتن ادامه دهید.

 

اهداف مالی مؤثر را تنظیم کنید

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، تعیین اهداف مالی مؤثرو تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید  فرایندی است که توسط مدیران پول شایسته انجام می شود و در زندگی مالی موفق می شوند. روش ها و فرآیندهای مختلفی برای تنظیم و ساختار بندی اهداف شما وجود دارد. 

خاص

هنگام تعیین اهداف ، کاملاً خاص باشید و فقط از عبارات مثبت فعلی استفاده کنید.

قابل اندازه گیری

اهداف شما باید قابل اندازه گیری باشند ، به عبارت دیگر ، شما باید بتوانید پیشرفت خود را کنترل کنید تا بتوانید موفقیت خود را اندازه بگیرید.

قابل دستیابی

شما همچنین باید بتوانید هدف خود را برای رسیدن به آن درک کنید. تا زمانی که نتوانید خود را در رسیدن به هدف خود ببینید ، بسیار بعید است که این اتفاق بیفتد.

واقع بین

بدیهی است که اهداف باید در محدوده منطق و شرایط قرار گیرند.

محسوس

هدف شما باید چیزی واقعی یا جسمی باشد که بتوانید آنرا ببینید و لمس کنید.

الهام بخش

اگر اهداف شما الهام بخش نیستند ، غیر واقعی بودن انتظار است که شما را به سمت عملی برای رسیدن به آنها سوق دهد.

عاطفی

هرچه از نظر عاطفی بیشتر با هدف خود درگیر شوید ، سریعتر در زندگی شما نمایان خواهد شد.


مهارتهایی را کسب کنید که سبب تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید می شود

اگر به دنبال به دست آوردن آزادی مالی در زندگی خود باشید ، هم هوش هیجانی و هم هوش مالی از اهمیت اصلی برخوردار هستند.  هوش هیجانی را اینگونه تعریف می کنند:

داشتن توانایی پاسخگویی آگاهانه به یک وضعیت به جای اینکه تحت تأثیر احساسات ما در آن زمان واکنش نشان دهیم.

از طرف دیگر ، هوش مالی چیزی است که از دانش و تجربه ای که از کار با پول به دست می آید بدست می آید. تمام استراتژی های طرز فکر ، خصوصیات ، عادات پول و ابزار فنی مورد بحث در این پست به ضریب هوشی مالی شما می افزاید.

علاوه بر این ، چهار حوزه مهارت مهمی نیز وجود دارد که جیمی آن را از نظر اهمیت حیاتی در دستیابی به موفقیت مالی طولانی مدت می داند. در اینجا به تفصیل این زمینه های مهارت کلیدی در سخنان خود جیمی آورده شده است:

تفکر خلاقانه

از چهار زمینه اصلی که در طول 8 سال زندگی ام روی آنها کار کرده ام ، اولین توانایی تفکر است. منظور من از تفکر خلاقانه داشتن توانایی حل چالش ها است.

مذاکره

حوزه دوم که ما باید آن را پرورش دهیم ، امکان مذاکره است. در زندگی برای به دست آوردن آنچه می خواهیم باید بدانیم که چگونه مذاکره کنیم. اگر می خواهید به موفقیت، راز این است که هرگز هیچ برای پاسخ.

برقراری ارتباط

مهارت سوم توانایی برقراری ارتباط است. اگر نتوانید منافعی را با شخص دیگری برقرار کنید تا بتواند آن را درک کند ، پس شما به طور مؤثر ارتباط برقرار نمی کنید و به نتیجه دلخواه خود نخواهید رسید.

بازار یابی

حوزه چهارم توانایی بازاریابی یا بازاریابی است. من در مورد بازاریابی مبتنی بر نتیجه صحبت می کنم. چگونه می توانید ایده یا مفهومی را در پیش بگیرید و آن پیام را در قالب تجارت به بازار ارتباط برقرار کنید تا آن را به واقعیت تبدیل کنید؟


آگاهی مالی

آموزش مالی و آگاهی دست به دست هم می دهند تا به ما در مدیریت بهتر و تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید  کمک کنند. در این بخش به برخی از یادگیری ها و استراتژی های بسیار مؤثر که قبل از شروع حرکت در مسیر خود برای دستیابی به آزادی مالی خود ، مهم است بدانید و درک کنید ، پرداخته می شود.

مسئولیت چیست؟

بدهی به سادگی هر چیزی است که در کوتاه مدت یا بلند مدت از جیب شما پول می گیرد. بدهی تقریباً هر چیزی است که شما خریداری می کنید و باعث می شود پول شما را از دست بدهد یا با گذشت زمان کاهش یابد. این نوع خریدها می تواند شامل لباس ، الکترونیک ، اسباب بازی ، ماشین و سایر تجملات باشد.تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید 

دارایی چیست؟

دارایی صرفاً چیزی است که پول را به جیب شما وارد می کند. این اساساً چیزی است که در کوتاه مدت یا بلند مدت بازده مالی برای شما به همراه خواهد داشت. دارایی ها می توانند شامل وصول ، اوراق بهادار سرمایه گذاری ، دارایی یا حتی حساب پس انداز باشند.تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید 


اصل سطل کودک

این یک استراتژی بسیار موثر مدیریت مالی و تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید  است که به تدریج شما را از نردبان رفاه مالی بالا می برد. یک رویکرد مشابه در ماتریس ضریب هوشی مدیریت ثبات مورد بحث قرار گرفت .

سطل امنیتی

این برای سرمایه گذاری های کم خطر است. اینها شامل حسابهای اعتماد مدیریت وجه نقد ، یعنی پول نقد فیزیکی ، 404k و فوق مالی است. شما شامل بیمه می شوید. من حمایت از درآمد ، ناتوانی و سلامتی را پیشنهاد می کنم ، اگر یک وام گیرنده فعال برای سرمایه گذاری برای کاهش ریسک خود در نظر بگیرید در صورت از دست دادن شغل خود در هنگام ساختن ثروت یا داشتن بیماری ، باید انواع بیمه ها را در نظر بگیرید.

سطل رشد

این شامل املاک مسکونی ، شرکت های با کیفیت ، اجاره و غیره ، سرمایه گذاری هایی است که در این سطل تعلق دارد.

سطل حرکت

این امر می تواند اجاره ، املاک تجاری ، سرمایه گذاری در تجارت سنتی و غیره را تحت پوشش خود قرار دهد. با این وجود ، تا زمانی که نتوانید پول خود را از دست بدهید ، برای یک تجارت قرض نکنید.

سطل سبک زندگی

در اینجا شما در حال تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید وسرمایه گذاری در شیوه زندگی شخصی خود مانند تفریحگاه ، تعطیلات ، مزرعه و یا شیوه زندگی هستید. 


استراتژی های کسب درآمد

در بخش های قبلی ، ما در مورد راهکارهای مؤثر در مدیریت پول خود و تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید  ، به همراه ارائه برخی از استراتژی ها و ابزارهایی که بطور طبیعی تمرکز کرده و ذهن شما را به سمت ثروت و فراوانی هدایت می کند ، بحث کردیم.

در بخش پایانی ، ما همه چیز را به طور کامل دور می کنیم و راهکارهای خاصی بطور روزانه برای ایجاد فراوانی مالی در زندگی خود استفاده می کند ، بحث خواهیم کرد.


سرمایه گذاری از طریق بانک ها

 

اولین و امن ترین گزینه شما سرمایه گذاری و کسب درآمد از طریق سیستم بانکی است. 

اگر پول خود را در بانک بگذارید ، نرخ سود نقدی ممکن است بین 4 تا (اگر خوش شانس باشید) 6 درصد باشد ، بنابراین می رود پول های زیادی را برای ثروتمند شدن بدست آورید. به همین دلیل است که بسیاری فکر می کنند که باید برنده ی لوتو شوند ، زیرا اگر یک میلیون دلار از لوتو داشته باشند و مبلغ 5 یا 6 درصد بازده این پول را دریافت کنند ، پس از آن 50،000 دلار - 60،000 دلار در سال برای جایگزینی درآمد خود دارند.تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید 


سرمایه گذاری در مشاغل

اگر بیش از پنج سال در تجارت بوده اید ، چنان هیجان زده نشوید که پنج سال بعد از آن 80 درصد از این مشاغل شکست خواهند خورد. یک مورد که من متوجه شده ام اشتباه بزرگی است که بسیاری مرتکب شده اند. کاری که آنها انجام می دهند این است که در یک خط اعتباری از خانه خود وام بگیرند و از این پول برای شروع یک تجارت سنتی استفاده کنند. غالباً آن مشاغل سنتی با شکست مواجه می شوند و در نتیجه این افراد تجارت و احتمالاً خانه را نیز از دست می دهند - این همه در یک فاجعه مالی تمام می شود. قبل از سرمایه گذاری در یک تجارت ، به خاطر داشته باشید که یک تجارت واقعی یک شرکت سودآور است که بدون شما ایده آل کار خواهد کرد.تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید 

 

نتیجه گیری افکار

امیدوارم که پس از خواندن این احساس اطمینان بیشتری در توانایی خود در ایجاد و  تقویت هوش مالی برای کسب و کارهای جدید به دست آوردن آزادی مالی در زندگی داشته باشید.

این استراتژیها کار می کنند ، با این وجود آنها به صبر ، تعهد و فداکاری نیاز دارند تا بتوانند نتایج مورد نظر خود را حاصل کنند.

 

source : keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید