سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

جذب پول و ثروت با تکنیک های فوق العاده و منحصر به فرد افراد موفق

جذب پول و ثروت با تکنیک های فوق العاده و منحصر به فرد افراد موفق
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/04/29 0 نظر

ضمیر ناخودآگاه  در جهت جذب پول و ثروت برنامه ریزی کنید

 

در برنامه ی قبلی میلیاردر شدن در مورد این موضوع صحبت کردم که چگونه هر کسی می تونه روش ورود به درآمد میلیاردی و پولدار شدن رو یاد بگیره و به یک شکست ناپذیر تبدیل بشه و اینکه چگونه این کار کاملا علمی هست

در ویدیوی جدید راه میلیاردر شدن میخوام بهت نشون بدم که چگونه در سریع ترین زمان ممکن می تونی از نیروی قدرتمند قانون جذب ثروت برای خلق اهداف و رویاهایی که داری استفاده کنی

 روش علمی و تایید شده ورود به ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد اون 

اینکه چگونه می تونی این علم رو یاد بگیری و ازش استفاده کنی 

بیش از 8 سال هست که به صورت حرفه ای با علم جذب ثروت آشنایی دارم و دارم در زندگی خودم ازش استفاده می کنم و در ویدیوی امروز شکست ناپذیر دقیقا میخوام تکنیک هایی رو باهات به اشتراک بگذارم که می تونه زندگیت رو متحول کنه

 

دوست دارم همین حالا ویدیوی جدید درآمد میلیاردی رو دانلود کنم

 

دلیل اینکه این روش انقدر جادوییه و عالی جواب میده اینه که کاملا علمیه و بر اساس نحوه ی عملکرد ذهن انسان هستش

همه ی اتفاق هایی که در زندگی تو رخ میده دلایل مشخصی داره و تنها کار مهم تو اینه که به داخل ضمیر ناخودآگاه و ذهنت بری

ببینی چه باور مخربی هست که درست کار نمیکنه و باعث شده به خواسته های خودت نرسی، اونها رو بکشی بیرون و حذفشون کنی و باورهای مفید و اثربخش رو جایگزین اون باورهای تاریخ مصرف گذشته کنی

این ویدیو 18 دقیقه آموزش خالص و حرفه ای هستش که بهت کمک میکنه یاد بگیری

چگونه می تونی سریع تر و راحت تر خودت رو در یک لول مشخص و معین موفقیت در هر جنبه ای از زندگی تثبیت کنی

دلیل تمامی اتفاق هایی که داری در زندگی خودت تجربه میکنی چیه

کی و چگونه باید به سراغ ضمیر ناخودآگاهت بری

و … 

 

دوست دارم همین حالا ویدیوی جدید میلیاردر شدن رو دانلود کنم

 

سریع ترین راه استفاده از قدرت جادویی قانون جذب ثروت


1-جذب فوری ثروت

«خانواده‌ی من هیچ‌وقت پول نداشت و همه‌چیز به‌ سختی به‌ دست می‌آمد. زمانی‌که من موفق شدم هزینه‌ها‌ی مدرسه‌ی کسب‌وکارم را پرداخت کنم، همسر سابقم من را از خانه بیرون کرد. آخرین سرمایه گذاری های پرخطری که انجام دادم، به‌شدت شکست خوردند و مجبور شدم برای تأمین هزینه‌های مدرسه‌ی فرزندم خانه‌ی ساحلی‌ام را بفروشم. چه زمانی قرار است برای من اتفاق خوبی بیفتد؟ کی قرار است من میلیونر شوم؟» اینها داستان‌‌هایی بود که مشتری‌ام برایم تعریف می‌کرد. 


من به او گفتم: «شما برای چیزهایی که ندارید کارهای بسیار زیادی انجام می‌دهید. هنگامی‌که روی نداشته‌هایتان تمرکز می‌کنید، تنها باعث می‌شود که بیشتر آن را نداشته باشید. این قانون جذب است: روی هر چیزی که تمرکز کنید، گسترش پیدا می‌کند. درنتیجه اگر می‌خواهید چیزی را از زندگی‌تان حذف کنید، روی آن تمرکز نکنید.»

او از من پرسید: «چگونه وضعیت مالی‌ام را نادیده بگیرم؟»

در پاسخ به او گفتم: «تو این کار را نمی‌کنی و حتی نمی‌توانی چنین کاری انجام دهی، چراکه این قوی‌ترین فکری است که در سرت پرورش می‌دهی. سعی نکن آن را نادیده بگیری، بلکه تلاش کن آن را با اندیشه‌ی دیگری جایگزین کنی.»

اگر یک اندیشه باعث می‌شود که احساس بدی پیدا کنی، آن را با اندیشه‌ی دیگری جایگزین کن که باعث می‌شود احساس بهتری پیدا کنی.

او گفت: «آیا از من می خواهید وانمود کنم که فرد ثروتمندی هستم؟ واقعا چنین انتظاری دارید؟»

با لبخند به او پاسخ دادم: «در واقع درست حدس زده‌ای. اکنون یاد می‌گیری که چگونه در بازی زندگی موفق باشی. کافی است که قوانین این بازی را بیاموزی.»

 

جذب سریع پول و ثروت

 

1. سخت‌کوشی و مصمم‌بودن اهمیت بسیار زیادی دارد اما این فقط نیمی از معادله است
 

جذب ثروت - سخت کار کردن

اگرچه سخت کوشی یکی از عوامل موفقیت است، اما به‌تنهایی کافی نیست، باید کاری کنید که تلاش‌تان به‌خوبی جواب بدهد. شما مسئول این هستید که خودتان را در مسیر رؤیاهایتان قرار بدهید و برای رسیدن به آنها تلاش کنید. تلاش بخش بسیار مهمی از معادله‌‌ی شماست، اما همه‌ی آن نیست. نه‌تنها لازم است برای پول‌درآوردن سخت کار کنید، بلکه باید این احساس را در خودتان ایجاد کنید که شایسته‌ی رسیدن به آن نیز هستید.

افراد درباره‌ی خودشان و توانایی‌هایشان تردید دارند. مسئله فقط این نیست که سخت کار کنید، بلکه باید هوشمندانه‌تر کار کنید و به خودتان، دانش‌تان و شایستگی‌هایتان اعتماد داشته باشید. بسیاری از افراد به این موضوع دقت نمی‌کنند و مجبور می‌شوند وارد نبردی سخت با خودشان شوند، اما هنگامی‌که به خودتان باور داشته باشید، می‌توانید زندگی رؤیایی خود را بسازید و قوانین بازی زندگی را به سود خودتان به‌کار بگیرید.

2. جهان ماشین کپی بزرگ است
 

جذب ثروت - تکرار افکار

جهان کلمات، افکار و اعمال شما را کپی می‌کند و آنها را در تجربه‌های بعدی به شما باز می‌گرداند.از خودتان بپرسید تفکرتان چگونه است؟ گفتار شما چگونه است؟‌ عمل‌کردن شما چگونه است؟ انرژی و افکاری که از شما در جهان پخش می‌شود، درنهایت به خودتان باز می‌گردد. در نتیجه اگر بر چیزی تمرکز کرده‌اید که در زندگی‌تان با مشکل مواجه شده است، شما احتمال بیشترشدن آن را افزایش می‌دهید.

 

3. اگر انرژی خود را روی چیزی بگذارید که آن را نمی‌خواهید، باعث می‌شود آن چیز را بیشتر از پیش داشته باشید


این مورد ربطی به قانون مورفی ندارد. اگر این احتمال وجود دارد که چیزی درست پیش نرود، این اتفاق تنها یک احتمال نیست بلکه چیزی قریب‌الوقوع است، چراکه شما تکانه‌ی قابل‌توجهی پشت این تفکر که اتفاق بدی رخ خواهد داد، قرار داده‌اید و در نتیجه چنین اتفاقی می‌افتد. به‌‌یاد داشته باشید که همیشه چیزی را که به آن فکر کنید به‌دست می‌آورید، چه آن را بخواهید و چه نخواهید.

4. اگر چیزی را می‌خواهید این احساس را در خودتان ایجاد کنید که واقعا آن را دارید


ازآنجاکه چیزی را به‌دست می‌آورید که روی آن تمرکز کرده باشید، چرا به‌‌جای ترس‌ها، افکارتان را روی چیزهایی که می‌خواهید، متمرکز نکنید؟ خود را در شرایطی تصور کنید که همه‌ی چیزهایی را که می‌خواهید در اختیار دارید. اگر روی چیزهایی که خواستارش هستید تمرکز کنید، در این صورت تکانه‌ای در پشت این افکار ایجاد می‌کنید.

من از او پرسیدم: «من فکر می‌کنم تو به‌دنبال پول و آزادی‌ای هستی که همراهش می‌آورد، درست است؟»

او در پاسخ گفت: «درست است، آیا همه‌ی افراد این‌گونه نیستند؟»

با لبخند گفتم: «شاید، اما تو فردی منطقی هستی، پس چرا روی افکاری تمرکز می‌کنی که معکوس آن را برای تو به‌همراه می‌آورد؟»

 

5. ما در جهانی زندگی می‌کنیم که در آن چیزهای مشابه همدیگر را جذب می‌کنند
 

جذب ثروت - چیزهای مشابه هم را جذب می‌کنند

ما از قوانین جهان جدا نیستیم. هر چیزی که در جهان وجود دارد، مشابه خود را جذب می‌کند.
«پس تو در وضعیتی قرار داری که به‌خاطر وضعیت مالی‌ات تأسف می‌خوری و همه‌ی آن به بچگی‌ات باز می‌گردد. درنتیجه، جهان نیز به‌سادگی همه‌ی این افکار، کلمات و رفتارها را به تجربه‌های آینده‌ات باز می‌گرداند و تو در تعجب هستی که چرا وضعیت آن‌طور که تو می‌خواهی، تغییر نمی‌کند. تو در تعجب هستی که چرا در جذب ثروت موفق نیستی.»

 

6. این به جذب مربوط می‌شود و نه عمل‌کردن
 

اگر در زندگی به چیزی دست پیدا می‌کنی به این دلیل نیست که لیاقت آن را داشته‌ای، بلکه به این دلیل به آن می‌رسی که با آن متناسب هستی.

من به او گفتم: «ترس تو از اینکه نتوانی به اندازه‌ی کافی پول دربیاوری بسیار قوی است. این تفکر به‌قدری قوی است که توانسته‌ است، ذهنیت فقر را در تو ایجاد کند. این باوری مستحکم در وجودت است که تو نمی‌توانی به رفاه مالی برسی. بچگی‌ تو باعث شده است که این ذهنیت در تو قوت بگیرد و مانند نواری مدام در ذهنت تکرار می‌شود. این تنها چیزی است که جهان از تو می‌شنود، پس جلوی آن را بگیر.» من از او پرسیدم: «آیا آماده هستی که این نوار را متوقف کنی و یک داستان جدید بنویسی؟»

هر زمان که آماده بودی جنگ با خودت را متوقف کنی، زندگی جدیدت آغاز خواهد شد.

«مسئله این نیست که پول دربیاوری یا نه، اینکه درباره‌ی خودت و زندگی‌ات چگونه فکر می‌کنی، تجربه‌ی بعدی‌ات را مشخص خواهد کرد. آیا احساس می‌کنی که می‌توانی آن را به اتمام برسانی؟ آیا احساس خوشبختی می‌کنی؟ آیا فکر می‌کنی در زندگی حرفه‌ای یا شخصی‌ات به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده‌ای؟ آیا روابطی داری که از داشتن آنها احساس رضایت می‌کنی؟ آیا در خودشناسی پیشرفت کرده‌ای؟ آیا به خودت باور داری و آیا باور داری که لیاقت همه‌ی چیز‌هایی را که می‌خواهی، داری؟»

اما راهی برای تغییر این بازی وجود دارد.

روی سلامتی و دانش‌تان تمرکز کنید، چراکه شما را برای کسب همه‌ی چیزهایی که می‌خواهید آماده می‌کند و موجب جذب ثروت می‌شود. ثروت به این دلیل که شما کار خاصی انجام داده‌اید جذب‌تان نمی‌شود، بلکه به این دلیل جذب می‌شود که به خودتان اجازه داده‌اید، احساس ثروتمندبودن کنید. در اینجا سه عملی را معرفی می‌کنیم که به کسب موفقیت و جذب ثروت کمک می‌کنند.
 

چگونه از قوانین جذب ثروت استفاده کنیم؟


 روی چیزهایی که ندارید یا هرگز نمی‌توانید آنها را داشته باشید تمرکز نکنید. جهان چیزی را به سمت‌تان می‌فرستد که روی آن تمرکز می‌کنید. دیگر بر شکست‌خوردن تمرکز نکنید. زمانی که پولدار شدید، هیجان‌زده شوید و روی کارهایی که می‌خواهید انجام دهید تمرکز کنید.


جذب ثروت - بر روی چیزی که می‌خواهید تمرکز کنید

توجه خود را از روی چیزهایی که شما را ناراحت می‌کنند بردارید و آنها را با اندیشه‌های خوشایند‌تر جایگزین کنید. اگرچه تمرکز روی اندیشه‌های منفی آسان‌تر است، اما نمی‌توانند چیزی را که به‌دنبال آن هستید، برای شما به‌ارمغان بیاورند. اگر اندیشه‌ای شما را ناراحت می‌کند، آن را با اندیشه‌ی دیگری که باعث می‌شود حس بهتری داشته باشید جایگزین کنید. این اندیشه‌ی تازه می‌تواند در جهت چیزی که می‌خواهید، تکانه‌ای ایجاد کند. اندیشه‌ی جدید نباید موضوع اندیشه‌ی پیشین را داشته باشد. بلکه فقط کافی است اندیشه‌ی بهتری باشد. هدف این است که با استفاده از افکار، جنبش شما بیشتر شود. جنبش بیشتر، همیشه و در همه‌ی حوزه‌های زندگی منجر به نتایج بهتری می‌شود.


توجه داشته باشید که شما نباید وقوع چیزی را محقق کنید، بلکه فقط باید شرایط را برای وقوع آنها فراهم کنید. سعی کنید احساس خوبی در خودتان ایجاد کنید. هنگامی‌که حس خوبی دارید، می‌توانید تحرک بیشتری داشته باشید، افراد بهتری را به خود جذب کنید و در جذب موقعیت‌های بهتر، موفق‌تر عمل کنید. چنین معادله‌ای نه‌تنها در جذب ثروت بیشتر کمک‌تان می‌کند، بلکه عشق و خوشحالی بیشتری نیز به سراغ شما می‌آید.

منبع: observer.com


2-قانون جذب

 طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان میشود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید.
اگر قصد دارید به خواسته و هدفی که دارید برسید ما در این مطلب شما را با ساده ترین و قویترین راه های قانون جذب کائنات آشنا کرده ایم، مطمئن باشید که با خواندن این مطلب میتوانید  تحولی عظیمی در زندگی خودتان ایجاد خواهید کرد .

در این قسمت قصد داریم ساختار ذهن و افکار انسان ها را از نظر قانون جذب کائنات بررسی کنیم . ذهن انسان از سلول های نورونی تشکیل شده است. این سلول ها به گونه ای ساخته شده اند که همیشه و در همه زمان به جز خواب در حال تولید انرژی و ارتعاش هستند. افکاری که درون ذهنتان می آید همان انرژی و ارتعاش هایی هستند که این سلول ها تولید می‌کنند .

 

فقط در بیداری انسان این انرژی تولید می شود یعنی شما هر وقت بیدار باشید در حال فرستادن انرژی و ارتعاش هستید و تنها زمانی که افکار و ذهن تان این انرژی را تولید نمی کنند در خواب است . شما در خواب نمی توانید فکر کنید.

افکار انسان به دو دسته تقسیم میشود :

افکار منفی
افکار مثبت

 

افکار مثبت در جهت خواسته و اهدافتان اما افکار منفی در جهت ناخواسته و چیزهایی که نمی‌خواهید میباشد . برای اینکه متوجه شوید افکارتان خوب است یا بد باید به احساس خود توجه کنید .
اگر به هر چیز فکر کردید و دیدید که احساس بدی دارید این نشانه این است که انرژی و ارتعاشی که به کائنات ارسال میکنید در جهت ناخواسته هایتان است و دارید از آن هدف تان دور می شوید .

اما اگر دیدید به چیزی که دارید فکر می‌کنید یک حس خوب و عالی در دل تان ایجاد شد نشانه این است که دارید راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیکتر می شوید .

به عنوان مثال :

اگر وضع مالی مناسبی ندارید و فقط به بی پولی و وضع الانتان فکرمی کنید , ذهنتان در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی می باشد .

قانون جذب کائنات

کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت میکنند آن ناخواسته یا خواسته را وارد زندگیتان می کنند .

اگر دارید به بی پولی، نبود شغل، رابطه خراب، نبود دختر و پسر سالم و… فکر می کنید کائنات بیشتر این ناخواسته ها را وارد زندگیتان می‌کنند، اما اگر وضع مالی مناسبی ندارید و افکارتان را درست کنید که احساستان خوب شود یعنی داری راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیک تر میشوید و کائنات ساده ترین راه را در جهت اینکه به خواسته و هدفی که دارید برسید درجلوی پایتان قرار می دهند. تنها وظیفه شما این است که افکارتان را درست کنید .

زمانی افکارتان درست است که احساس خوبی داشته باشید و برای درست کردن افکار مثبت در جهت خواسته و رفع آن باید تمرین کنید. بهترین راه تمرین کردن در جهت خواسته و هدفی که دارید این است که تمارین را درست انجام دهید و اصول تمرین کردن را بدانید .

هر فکری که درون ذهنتان می آید دارای یکسری انرژی و ارتعاش است , که این انرژی به کائنات و جهان هستی فرستاده می شود و کائنات پاسخ آن را به شما میدهند . در قسمت اعضای ویژه سایت یک سری تمرین قدرتمند قانون جذب و قرار دادیم که با ثبت نام در این بخش میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید .


بر اساس قانون جذب کائنات، بین کائنات و افکارتان یک رابطه وجود دارد . خداوند کائنات را طوری برنامه ریزی کرده است که می تواند انرژی و ارتعاشی که از ذهنتان ارسال می شود را دریافت کنند و با توجه به آن، خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگیتان کنند .

با توجه به قانون جذب کائنات، افکارتان می تواند انرژی و ارتعاشی که ذهنتان تولید میکند را کنترل کند، و احساسات به شما می گوید که الان در حال فرستادن چه ارتعاش و انرژی به کائنات هستید.

زمانی که احساس خوبی داشته باشید، دارید به خواسته و اهدافتان نزدیک میشوید و زمانی که احساساتتان بد باشد دارید ناخواسته هایتان را جذب میکنید .

طبق قانون جذب یک سری از عوامل بیرونی می‌تواند احساساتتان را تغییر دهد، فکر کردن به یک خاطره خوب، موفقیت مالی گذشته، گوش دادن به آهنگ های شاد، دیدن تصاویر عکس خواسته هایتان و … می‌تواند در شما احساس خوبی را ایجاد کند و همین احساس خوب باعث ایجاد اتفاقات خوب در زندگی شما می شود .

 

افکار منفی و افکار مثبت
مهمترین چیزی که در قانون جذب وجود دارد این است که امکان ندارد شما افکارتان مثبت باشد اما احساس بدی داشته باشید. برای همین است که خیلی از افراد فکر می کنند ما احساس خوبی داریم پس چرا به آن چیزی که میخواهیم نمیرسیم ؟

شما فقط فکر می کنید که احساس تان خوب بوده است، اگر واقعاً احساس خوبی در خودتان ایجاد شده باشد قطعاً نتایج فوق العاده ای در زندگیتان خواهید گرفت، اما دلیل اینکه خیلی از افراد به خواسته و اهدافشان نمی رسند این است که نمی‌توانند احساساتشان را کنترل کننده .

لازمه اینکه بتوانید احساساتتان را کنترل کنید این است اول باید اختیار ذهنتان را به کل در دست بگیرید . تا ذهنتان را نتوانید کنترل کنید کنترل احساس کار بسیار سخت و پیچیده است .

ساده ترین و راحت ترین راه در جهت کنترل افکار و احساساتتان تمرین کردن است، شما با تمرین کردن می‌توانید ارتعاش آرزو و خواسته هایتان را دقیق‌تر به کائنات ارسال کنید و بر اساس قانون جذب کائنات هر چه این ارتعاش دقیق تر و واضح تر باشد زودتر با چیزی که می خواهید می‌رسید .

بر اساس قانون جذب واقعیت جهان این است که شما به هر آنچه که میخواهید می‌توانید برسید و هیچ محدودیتی در جهت رسیدن به بزرگترین خواسته و آرزوهایتان وجود ندارد .


برای رسیدن به خواسته و هدف که دارید شما باید این سه مرحله از قانون جذب کائنات را درست پشت سر بگذارید .

اگر این مراحل را درست انجام دهید و هیچ شکی نداشته باشید و به کائنات اطمینان داشته باشید، مطمئن باشید با آن هدف و خواسته که دارید می رسید .

 

قانون جذب کائنات به سه مرحله تقسیم می شود :

1-درخواست

2-باور

3-دریافت
 

1_درخواست کردن آرزو و خواسته ها :


اولین مرحله ی قانون جذب کائنات، درخواست کردن خواسته و اهدافتان به جهان و کائنات است، خواستن از کائنات یک فرصت و موقعیتی است تا در مورد چیزی که میخواهیم از کائنات درخواست کنید.

به محض درخواست از کائنات ذهنتان انرژی و ارتعاش آن خواسته و هدفتان را ارسال میکند . باید در ارسال خواسته خود دقت کنید , تا فرکانس و انرژی را که به کائنات ارسال میکنید در جهت آن خواسته و هدف باشد .

خیلی از افراد در این مرحله دچار مشکل می‌شوند و فکر می کنند ارتعاش خواسته شان را به کائنات درست ارسال کرده اند در حالی که فرکانس ناخواسته شان را به کائنات فرستاده اند . در ادامه بیشتر شما را با روش های درخواست از کائنات و اینکه چگونه از کائنات درخواست کنیم آشنا خواهیم کرد .

 

2_باور کردن هدف و خواسته خود :

باور کردن هدف و خواسته خود
 

شما باید باور کنید که با آن چیزی که میخواهید میرسید، طبق قانون جذب کائنات باور کردن شامل حرف زدن , فکر کردن و… می باشد.

بهترین راه برای آنکه خواسته و هدف تان را باور کنید، احساس کردن آن درون زندگیتان است . شما باید به گونه‌ای رفتار کنید که انگار به آن خواسته و هدف که دارید رسیده اید .
یکی از مهمترین و موثرترین مراحل قانون جذب کائنات، مرحله باور و احساس خواسته است که خیلی از افراد در این مرحله جذب شان را خراب میکند .

 

3_دریافت و رسیدن به آن چیزی که میخواهید :
 

بر اساس قانون جذب کائنات، دریافت کردن خواسته و هدف شامل احساساتی است که در شما ایجاد می شود . اگر احساس خوب در جهت خواسته و اهدافتان داشته باشید در این لحظه کائنات شما را به آن چیزی که می خواهید میرسانند .

این قانون جذب کائنات است که می گوید برای جذب ثروت و پول , به بی پولی و نبودن شغل تمرکز نکنید و به جای آن به ثروت و شغل رویایی خود فکر و تمرکز کنید .

شما باید همان احساسی را در خود ایجاد کنید که الان با آن شغل و پولی که میخواهید رسیده اید، همین کار باعث می‌شود آن پول و شغل مورد نظر با ساده ترین روش ممکن وارد زندگیتان بشود .

اگر رابطه خوبی ندارید هرگز نباید با رابطه الان خود نگاه کنید، خودتان را در یک رابطه عالی و خوب ببینید تا رابطه مورد نظرتان را جذب کنید .

اگر می‌خواهید به ماشین یا خانه مورد نظر خود برسید و آن را جذب کنید هرگز نباید به وضع مالی الانتان که این پول را دارید فکر کنید و باید خودتان را در وضعی ببینید که انگار صاحبان خانه و یا ماشین شده اید .

اگر کلیه مراحل را درست انجام دهید مطمئن باشید به آن خواسته به هدفی که دارید می رسید .


نکات مهم در قانون جذب کائنات


1_ بر اساس قانون جذب کائنات، هر چیزی را که بخواهید می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آن برسید. برای کائنات

اصلاً فرقی نمی کند که هدف و خواسته شما چقدر بزرگ باشد، به عنوان مثال جذب یک میلیون تومان با جذب یک میلیارد

برای کائنات فرقی ندارد .

 

2_ به کائنات ایمان داشته باشید که شما را به آن چیزی که میخواهید می رسانند، داشتن ایمان یکی از ملاک های بزرگ در

قانون جذب است .

 

3_ سعی نکنید بفهمید که چگونه کائنات شما را به آن چیزی که میخواهید می‌رسانند. خیلی از افراد از این طریق جذب شان

را خراب میکنند. شما هرگز نمی توانید به جای کائنات فکر کنید. پس بعد از درخواست به کائنات خواسته و اهدافتان را رها

کنید و مطمئن باشید به آن چیزی که می خواهید می رسید .

 

4_ در دنیای کائنات چیزی به نام زمان وجود ندارد، اصلا مشخص نیست که چقدر باید زمان بگذارید تا به آن چیزی که

میخواهید برسید . تنها چیزی که سرعت رسیدن به خواسته تان را افزایش می دهد فرستادن ارتعاش مثبت و خوب نگه

داشتن احساستان است .

 

5_ همیشه تمرین کنید، برای خوب نگه داشتن احساس و ارسال ارتعاش مثبت به کائنات باید تمرین کنید، یکی از قوی ترین

راه ها برای آنکه کنترل ذهنتان را در دست بگیرید تمرین کردن است . برای تمرین کردن حداقل یک ساعت در روز برای

ذهنتان زمان بگذارید .

 

6_ بر اساس قانون جذب  شما میتوانید هر آنچه را که انتخاب میکنید داشته باشید و اصلا مهم نیست که چقدر بزرگ باشد.

 

7_ قانون جذب کائنات می گوید : هر چیزی شبیه افکارتان را جذب میکنید، وقتی افکارتان در جهت رویاهایتان باشد و

احساس خوب داشته باشید به آن رویا و هدفی که دارید خواهید رسید.

 

8_ قانون جذب کائنات یک قانون طبیعی است، و در همه زمان و همیشه در حال عمل کردن است. این قانون کاری به بد و

خوب ندارد، همه چیز را بر اساس افکارتان به شما میدهد.

 

9 _ قانون جذب یک قانون ثابت و دائما فعال است، که شما آن را باور کنید و چه نکنید، چه آن را بفهمیم و چه نفهمید این

قانون برای تمام افراد کار میکند.

 

10_ قانون جذب کائنات یک قانون آفرینش است، یعنی شما میتوانید با این قانون هر زندگی که دوست دارید داشته باشید را

برای خود بسازید.

 

11_ زندگی الان شما با توجه به افکار گذشته تان ساخته شده است، حال برای آنکه زندگی الانتان را تغییر بدهید باید افکار

و طرز فکرتان را عوض کنید.

 

12_ اگر میخواهی چیز را درون زندگی خود تغییر دهید،  باید افکارتان را عوض کنید. با تغییر افکارتان انرژی و ارتعاش

که به کائنات می‌دهید عوض می شود.

 

13_ افکارتان شبیه به یک طناب است، شما با طناب نمی توانید چیزی را از خودتان دور کنید . شما به هرچیزی فکر کنید آن

را به طرف خودتان میکشید و جذب میکنید.

 

14_کل جهان از انرژی ساخته شده است و انرژی های هم نام و مشابه هم یکدیگر را جذب میکند، برای آنکه به خواسته و

هدف که دارید برسید باید با آن هم ارتعاش شوید و تنها راه هم جهت شدن با خواسته خود تمرین مداوم و زیاد است .


3-چگونه از قانون جذب استفاده کنیم

 اگر شما بدانید که با انجام این 7راه می توانید به تمام اهداف و خواسته هایتان مثل موفقیت شغلی،جذب ثروت، ایجاد یک رابطه عالی، ساخت بهترین زندگی،قبولی در بهترین دانشگاه،سلامتی جسم و روان و … می‌رسید هرگز در جهت رسیدن به اهدافتان دست بر نخواهید داشت.

در اول راه ممکن است برایتان سخت باشد اما اگر تمرینات را درست انجام دهید و چندین جذب بزرگ، موفقیت شغلی، جذب نیمه گمشده و … را تجربه کنید هرگز تمرینتان را قطع نمیکنید.

برای رسیدن به خواسته و اهدافی که دارید هیچ آسانسور وجود ندارد و شما باید تمام پله ها را پشت سر بگذارید تا به آن چیزی که میخواهید برسید .

برای رسیدن به تمام اهداف و خواسته هایی که دارید می توانید از این قانون قدرتمند جذب کائنات استفاده کنید

 

جذب فوری پول و ثروت

 

1_ رضایتمندی یکی از راه های رسیدن به آرزوهاست :
 

یکی از راه های مهم برای رسیدن به خواسته و اهدافتان رضایتمندی و راضی بودن از شرایط الانتان است. شما باید از شرایطی که الان دارید رضایت کاملی را داشته باشید.

نارضایتی زمانی برایتان پیش می آید که شما به ناخواسته ها و آن چیزهایی که نمی خواهید در زندگی خود توجه کنید، اگر به خاطر اهدافتان توجه کنید و مطمئن باشید که با آن چیزی که می خواهید می رسید هرگز از زندگی الان تا ناراضی نخواهید بود .

شما با احساس و ابراز ناراحتی و نارضایتی هیچ کمکی به خودتان نمی‌کنید و شرایط تان اصلا درست نمی شود بلکه بر اساس قانون جذب کائنات بیشتر از همان نارضایتی و ناخواسته وارد زندگیتان می شود.

احساس رضایتمندی در ذهن شما باعث ایجاد فرکانس به کائنات می شود و همان رضایتمندی بیشتر وارد زندگیتان می‌شود .


2_افکارتان را مثبت کنید :
 

یکی دیگر از روش های جذب خواسته ها از طریق کائنات این است که باید افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنید.

همانطور که در بالا گفتیم افکار مثبت به دو دسته افکار منفی و افکار مثبت تقسیم میشود. بر اساس تحقیقات طولانی مدت نشان داده شده است، افرادی که موفقیت ها و پیشرفت‌های بزرگی داشتند، در گذشته بیشتر افکارشان مثبت بوده است و برعکس افرادی که شکست های پی در پی در زندگی را تجربه کردند بیشتر افکارمنفی داشته اند.

شما باید افکار منفی تان را از خودتان دور کنید , این افکار منفی شما را از موفقیت و خواسته هایتان دور می کند .

 

3_شاد باشید و از زندگی لذت ببرید 
 

شاد بودن یکی از راههای قانون جذب کائنات برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان می باشد. خندیدن و شاد بودن این پیام را به کائنات ارسال می کند که من در حال حاضر از آن چیزی که هستم و دارم خوشحالم و کائنات آن چیز را بیشتر وارد زندگیتان می کند. که این کار باعث میشود شادی بیشتری وارد زندگیتان بشود.

 

4_قدرت کلام در قانون جذب کائنات :
 

یکی از قدرتمندترین و موثرترین راهها برای جذب خواسته و هدفتان از طریق قانون جذب، قدرت کلام و حرف هایتان است. یکی از دلایلی که باعث شده است انسان نسبت به سایر موجودات برتری داشته باشد قدرت کلام و حرف زدن است.

شما با قدرت کلامی که دارید می توانید درخواست خود را به کائنات بدهید، حرف زدن باعث می‌شود در خواستی که به کائنات می‌دهید دقیق تر و واضح تر منتقل شود. قدرت کلام تان را مثل افکارتان در اختیار بگیرید و راجب تمام خواسته و اهدافی که دارید با خودتان یا دیگران حرف بزنید . می توان گفت یکی از موثرترین راهها برای کنترل ذهن و افکارتان حرف زدن راجب به خواسته ها و اهدافتان میباشد .


قدرت کلام در قانون جذب کائنات
 

لحظه ای که شما دارید به ناخواسته و آن چیزی که نمیخواهید فکر می‌کنید در حال فرستادن انرژی و فرکانس به کائنات هستید , حال بهترین راه برای جلوگیری از آن فرکانس منفی این است که شما راجب به خواسته و هدف هایتان صحبت کنید.

شما هم زمان نمی توانید به دو چیز فکر کنید. وقتی راجب به خواسته هایتان صحبت می کنید دارید ارتعاش آن خواسته را به کائنات می‌دهید. اصلا نیازی نیست که برای کسی خود در مورد خواسته هایتان تعریف کنید، شما می توانید خودتان با خودتان راجب به چیزهایی که دوست دارید داشته باشید حرف بزنید .

حرف زدن باعث می شود به جای تمرکز کردن به ناخواسته ها به خواسته و اهدافتان تمرکز کنید . پس از قدرت کلام خود در جهت رسیدن به خواسته به اهدافتان استفاده کنید .

 

روش های کنترل کلام و زبان خود 
 

1_ حرف زدن راجب خواسته به اهدافتان

 همانطور که گفتیم یکی از راههای کنترل کلامتان این است که راجب به اتفاقاتی که دوست دارید در آینده برایتان بیفتد صحبت کنید .

 

2_ استفاده از عبارات تاکیدی

 دومین روش بسیار قدرتمند در جهت کنترل قدرت کلام استفاده از عبارات تاکیدی مثبت است . مهمترین شرط برای تاثیرگذاری بیشتر یک عبارت تاکیدی، بار معنایی مثبت آن است. جملاتی که تکرار می‌کنید باید صد در صد پیام مثبتی داشته باشد .

به عنوان مثال :
من بی پول نیستم یک عبارت تاکیدی مثبت نیست این عبارت بی پولی بیشتر را در زندگیتان جذب می کند . جمله صحیح ” من پولدار هستم” می باشد .

شرط لازم استفاده از عبارات تاکیدی این است که حتما باید به زمان حال گفته شود .

 

3_انتخاب درست اهداف و خواسته ها :
 

بر اساس قانون جذب کائنات، اهداف و خواسته هایی را که انتخاب می کنید باید واقعی و بزرگ باشند. دست از خواسته و اهداف های کوچک خود بکشید و جرات این را داشته باشید که اهدافی که انتخاب می کنید که بزرگ باشند.

 

اهدافتان باید به گونه ای باشد هنگامی که به آنها فکر میکنید و آنها را تجسم کنید یک انگیزش و حس عالی در شما ایجاد شود. اهداف و خواسته هایتان باید طوری باشند که شب هنگام خوابیدن وقتی به آنها فکر میکنید خواب از سرتان بپرد.

هر چه اهداف و خواسته های شما بزرگتر و واقعی تر باشد انگیزه و ذوق بیشتری در جهت رسیدن به آنها در شما ایجاد بشود. هدف و خواسته ای را که دارید واضح و با تمام جزئیات مشخص کنید. اهداف و خواسته های کوچک هرگز عملی نمی شوند .

بعد از آنکه آرزوهایتان را مشخص کردید بهتر است برای آنها زمان دقیق رسیدن را مشخص کنید. زمانی که شما تعیین میکنید هیچ ربطی به توان و بزرگی خواسته و هدف تان ندارد چون برای کائنات بزرگی و محدودیت معنای ندارد .

پس خواسته های بزرگ تان را مو به مو و با تمام جزئیات بخواهید و برای رسیدن به آنها یک زمان تعیین کنید. زمانی که برای خواسته هایتان تعیین می کنید باید به زمان حال باشد.

4_بابت خواسته هایتان شکرگزاری کنید 
 

یکی از مهمترین و قوی ترین راه ها در قانون جذب کائنات شکرگزاری می باشد . شکرگزاری یک اصل مهم و عامل موفقیت در هر کاری است.شما باید بابت تک تک خواسته ها و اهدافتان شکرگزار خدا باشید. شکرگزاری احساس انگیزشی بسیار قدرتمند تری برای ادامه راه در شما ایجاد می کند .شما باید بابت همه چیز شکرگزار باشید، باید بابت هر چیزی که دارید شکرگزاری کنید. بابت خواسته هایی که هنوز به آنها نرسیدید شکرگزاری کنید.

یک لیست کامل از خواسته‌ها و اهداف تان و چیزهایی که دارید را بنویسید و بابت تک تک آنها سپاسگزار خدا باشید و ببینید که همیشه شکرگزاری چگونه در زندگیتون معجزه می کند.

7_تمرین کردن را هرگز فراموش نکنید 
 

یکی از مهمترین مراحل قانون جذب کائنات برای آنکه به هدف و خواسته که دارید برسید , تمرین کردن مداوم است . اگر شما کل قانون جذب را بدانیم ولی تمرین و پشتکاری نداشته باشید قطعاً نمی توانید به آن خواسته به هدفی که دارید برسید.

در اختیار گرفتن ذهن و کنترل افکارتان در جهت فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات کار بسیار سخت و دشواری است که شما به راحتی نمی‌توانید افکارتان را کنترل کنید.برای در اختیار گرفتن ذهن و کنترل افکار ساده ترین راه ممکن تمرین کردن است. البته باید اصول و قوانین درست تمرین کردن را بدانید تا نتایج را در زندگی خود ببینید.

شما باید نهایتاً روزانه 45 دقیقه تا 1 ساعت برای ذهن و افکارتان وقت بگذارید.  قدرت تمامی که انجام میدهید با هم متفاوت است که ما در بخش اعضای ویژه سایت قدرتمندترین تمارین قانون جذب را برایتان قرار داده ایم که با ثبت نام در این بخش میتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید .

به این نکته توجه کنید که برای تمرین کردن حتما اصول و قوانین را همانطور که گفته شده است رعایت کنید . در انجام تمارین به احساس خود توجه کنید، اگر احساس تان خوب بود نشانه این است که دارید تمرین را درست انجام می دهید .


4-قانون جذب عشق

قانون جذب عشق برای رسیدن به کسی که دوستش دارید

عشق یکی از بزرگ‌ترین محرک‌ها در انسان هست. کسی که شما عاشقش هستید مهم‌ترین شخص برای شماست و حاضرید برای بدست آوردن آن عشق دست به کارهایی بزنید که تا الان برای‌تان غیرمعمول و غیرعادی بوده است. عشق نیروی عظیمی دارد که می‌تواند یا انسان را به اوج برساند و یا نابود کند که در هر دو حالت بستگی به فرد دارد که کدامین شرایط را بدست آورد.

 

برای استفاده از قانون جذب برای رسیدن به معشوق موارد زیر را در نظر بگیرید:

 

1- اعتماد به نفس داشته باشید

باور داشته باشید که عالی‌ترین شخص شما هستید و اصلا و به هیچ وجه مهم نیست که دیگران درباره شما چه فکری می‌کنند. شما مجبور نیستید که طوری عمل کنید و یا بقیه را مجبور کنید که شما را دوست داشته باشند و یا عاشق‌تان باشند چون مسئله مهم دیگری وجود دارد و آن این است که شما عاشق خودتان هستید.

 

2- توجه‌تان را روی موارد و نکته‌های مثبت قرار دهید

تمام باورها و افکار منفی را دور بریزید و اصلا به آن‌ها توجهی نکنید. در طول روز شاید چندین بار این فکرها به ذهن شما خطور کند که پیداکردن شخص مورد علاقه من بسیار سخت است، چرا بقیه متوجه نمی‌شوند که چقدر من خوب و عالی هستم و یا چرا هیچ کسی هرگز عاشق من نبوده است. شما موارد بسیاری زیادی در درون خود دارید که اگر به آن‌ها توجه کنید یک منبع غنی می‌باشند که می‌توانید عشق و جلب توجه بقیه را نسبت به خودتان جلب کنید.

در قانون جذب عشق وقتی که شما اجازه ورود به عشق را می‌دهید و به نکته‌ها و موارد مثبت توجه می‌کنید. در اصل فرکانس خودتان را عوض می‌کنید و فرکانس جدیدی را به کائنات (جهان هستی) ارسال می‌کنید و قانون جذب و عشق نیز سریع پاسخ شما را خواهد داد و راه‌هایی را برای شما می‌گشاید و شما در جایی قرار می‌دهد که بتوانید به شخص مورد علاقه‌تان برسید.

3- از صدمه خوردن از عشق نترسید

بدترین حالت در این موقعیت این است که شما به ترس از صدمه خوردن اجازه دهید در درون‌تان رخنه کند. وقتی درون خود را بیشتر می‌کاوید متوجه می‌شوید یک درصدی از وجودتان برای ترس از صدمه خوردن شانسی را قائل شده است و همیشه در حال هشدار دادن به شما می‌باشد. اگر شما از صدمه خوردن در رابطه عاشقانه بترسید، شما به طور ناخودآگاه و غیر ارادی رفتار و یا اعمالی انجام می‌دهید که از نزدیک شدن زیاد و حتی نزدیک شدن به شخصی که مورد علاقه‌تان هست جلوگیری کنید. با آغوش باز و با اشتیاق به شخص مورد علاقه‌تان اعتماد کنید و خودتان را برای عاشق شدن رها کنید. در این حالت شما فرکانسی را به عشقی که مدنظرتان هست ارسال خواهید کرد.

 

4- شاد و خوش رو باشید

وقتی شما شاد باشید، زمان خیلی خوبی را می‌گذرانید و دیگران به شما توجه می‌کنند و دوست دارند که با شما باشند. بنابراین قانون جذب عشق می‌گوید کارهایی را انجام دهید که شما را خوشحال‌تر و شاداب‌تر می‌کند که می‌تواند دیدن یک فیلم کمدی یا رفتن به پارک و یا رفتن به رستوران باشد. بستگی به شما دارد که چه چیزهای مثبتی وجود دارند که شما را شاد می‌کنند. هر چه شما بیشتر شاد باشید و از زندگی‌تان لذت ببرید می‌توانید سریع‌تر به شخصی که مورد علاقه شما هست دست پیدا کنید.

5- تضادها را مورد تحسین قرار دهید

قانون جذب عشق می‌گوید خوشحال باشید از چیزهایی که دارید و فراموش کنید چیزهایی را که می‌خواهید، یکبار در لحظه شما می‌توانید شاد و خرم باشید. چیزهایی را که مدنظرتان هست و آن‌ها را می‌خواهید باعث خواهند شد که شما در جایگاه‌تان سقوط کنید و خیلی چیزها را از دست بدهید که مهم‌ترین بخش آن از دست دادن عشق‌تان خواهد بود.

 

6- راضی باشید که به بقیه اشخاص اجازه بدهید که بروند

شاید سخت‌ترین بخش قانون جذب عشق، برای شما که عاشق هستید این قسمت باشد. موقعی که مجذوب یک شخص خاص شده‌اید، شما می‌خواهید با فرد مورد علاقه‌تان باشید ولی به شما گفته شده که باید او را از دست بدهید و ترکش کنید. ولی وقتی شما مشکلی با نبودن پیش شخص مورد علاقه‌تان نداشته باشید، شما مسیری را برای قانون جذب برای مجذوب کردن فرد مورد علاقه‌تان باز کرده‌اید. این بدین معنا می‌باشد که مطابق قانون جذب شما احتمالا با از دست دادن فرد مورد علاقه‌تان مشکلی دارید، در این شرایط داشتن رابطه با شخصی که شما می‌خواهید برای‌تان سخت خواهد شد.

 

استفاده از عبارات تاکیدی در قانون جذب عشق

شما می توانید به یاری عبارت‌های تاکیدی و تکرار آنها حقیقت را بر ذهن نیمه هوشیار خود نقش دهید:

 • چون با آن یگانه جدایی ناپذیر همراهم، پس با عشق و خوشبختی جدایی ناپذیر خود نیز همراهم.

 • نور خدا در درونم می‌تابد و هرچه ترس و تردید و خشم و نفرت را می‌زداید. تجلی عشق خدا در من، از من مغناطیسی مقاومت

 • ناپذیر می‌سازد.

 • من با خودم و همه دنیا در آشتی و آرامشم. به همگان عشق می‌ورزم و همگان به من عشق می‌ورزند.

 • هم اکنون دروازه‌های شادمانی به رویم گشوده می‌شوند.


5-قانون جذب چیست

قانون جذب می‌گوید:

زندگی ساده است. زندگی شما تنها از دو چیز تشکیل شده است، چیزهای مثبت و چیزهای منفی. هر بخش زندگی‌تان، خواه سلامت، ثروت، روابط، کار یا شادی می‌تواند مثبت یا منفی باشد؛ یا ثروت فراوان دارید یا آه در بساط ندارید. یا سرشار از سلامتی هستید یا مریض احوالید. روابطتان شاد است یا دشوار و در بن‌بست است. کارتان یا هیجان‌انگیز و موفق است یا رضایت‌بخش نیست و ناموفق است. یا لبریز از شادی هستید یا بیشتر مواقع احساس خوبی ندارید. یا سال‌های خوب دارید یا سال‌های بد، یا اوقات خوب یا اوقات بد، یا روزهای خوب یا روزهای بد.

اگر موارد منفی زندگی‌تان بیشتر از موارد مثبت است، پس یک جای کار می‌لنگد و خودتان هم می‌دانید. بقیه‌ی مردم را می‌بینید که شاد و موفق هستند و زندگی‌شان پر از چیزهای عالی و فوق‌العاده است، و حسی به شما می‌گوید که شما نیز لیاقت چنین زندگی‌ای را دارید. حق با شماست؛ شما لایق یک زندگی سرشار از چیزهای خوب هستید.

اگر نمیدانید قانون جذب چیست باید بگویم شما از قانون جذب استفاده می‌کنید حتی اگر ندانید

بیشتر افرادی که زندگی فوق‌العاده‌ای دارند درست نمی‌دانند چه کرده‌اند تا به این زندگی دست‌یافته‌اند. اما حتماً کاری کرده‌اند. آن‌ها از قانون جذب که منشاء تمام موارد خوب زندگیست استفاده کرده‌اند …

بدون استثناء هر کس که زندگی فوق‌العاده‌ای دارد برای رسیدن به آن از قانون جذب استفاده کرده است.

قدرت‌های عظیم طبیعت، مانند گرانش و الکترومغناطیس، با حواس ما قابل مشاهده نیستند، اما قدرتشان بی چون‌وچرا و قطعیست. در مورد قانون جذب هم همین‌طور است. نیروی قانون جذب قابل مشاهده نیست اما در حقیقت قدرتش بسیار عظیم‌تر از هر قدرت طبیعی دیگری است. نشانه‌های قانون جذب را در همه جای جهان می‌توان دید.

قوانین طبیعت بر کائنات حکم‌فرماست. می‌توانیم با هواپیما پرواز کنیم زیر هوانوردی هماهنگ و سازگار با قوانین طبیعت عمل می‌کند. قوانین فیزیک برای ما تغییر نکرده‌اند تا بتوانیم پرواز کنیم، اما راهی یافته‌ایم تا مطابق قوانین طبیعت عمل کنیم. همان‌طور که قوانین فیزیک بر هوانوردی، برق، و گرانش حاکم است، قانون جذب هم بر زندگی حاکم است. برای در اختیار گرفتن قانون جذب مثبت و تغییر زندگی‌تان، باید قانونش را درک کنید. قدرتمندترین قانون کائنات را؛ قانون جذب را.

نیروی جذب خورشید است که سیاره‌ها را در منظومه‌ی شمسی ما نگه می‌دارد، و مانع از پرت شدنشان در فضا می‌شود. قانون جذب گرانش است که شما و هر آدم، حیوان و هر چیزی را نگه می‌دارد.

نیروی جذب سلول‌های بدنتان، مصالح خانه، و مبلی که رویش می‌نشینید را منسجم نگه می‌دارد، و ماشین را روی جاده و آب را در لیوان نگه می‌دارد.

قانون جذب است که یک نفر را به سمت علم و دیگری را به‌سوی آشپزی می‌کشد، مردم را سوی ورزش‌های مختلف یا سبک‌های مختلف موسیقی می‌کشاند. قانون جذب است که شما را جذب دوستان و کسانی که دوست دارید می‌کند.


قانون جذب دقیقا چیست؟

قانون جذبی که اینجا مطرح می‌شود با نیروی جاذبه زمین و بین مولکولی متفاوت است ولی تا حدودی شبیه آن‌ها کار می‌کند. قانون جذب قانون عشق است.

” قانون جذب یا قانون عشق … هر دو یکی و یکسان هستند “

چالز هانل

قانون جذب قانون عشق است، و قانون مطلق و قدرتمندی‌است که همه چیز را در هماهنگی و توازن نگه می‌دارد، از کهکشان‌های بی‌شمار گرفته تا اتم‌ها. بر همه چیز و از طریق همه چیز در کائنات اعمال می‌شود و تاثیر می‌گذارد.

به عبارت کلی قانون جذب می‌گوید: هر چیزی مشابهش را جذب می‌کند. به بیان ساده‌تر معنایش در زندگی‌تان این است: هر چه بدهی، همان را می‌گیری. هر چه در زندگی بدهی همان را در زندگی دریافت می‌کنی. به‌واسطه‌ی وجود قانون جذب هرچه بدهی درست همان چیزی است که به‌سوی خود جذب می‌کنی.

” در مقابل هر کنش، واکنشی یکسان و در جهت مخالف وجود دارد “

اسحاق نیوتن – ریاضیدان و فیزیکدان


آموزش قانون جذب,قانون جذب ثروت,قانون جذب چیست؟

راه جذب پول و ثروت

هر عمل دادن عمل متضاد دریافت را ایجاد می‌کند و آنچه دریافت می‌کنید با آنچه داده‌اید همیشه برابر و یکسان است. هر چه در زندگی می‌بخشید باید به شما بازگردد. قانون جذب قانون ریاضی و فیزیک کائنات است.

طبق قانون جذب: اگر نیروی مثبت ببخشی، در پاسخ نیروی مثبت دریافت می‌کنی، نیروی منفی ببخشی، در پاسخ نیروی منفی دریافت می‌کنی.

قانون جذب چیست ؟ این قانون می‌گوید:

نیروی مثبت بدهید و در عوض یک زندگی پر از موارد مثبت دریافت کنید.

نیروی منفی بدهید و یک زندگی مملو از موارد منفی دریافت کنید.

اما چگونه نیروی مثبت یا منفی می‌دهید؟ از طریق افکار و احساساتتان!

نیروی منفی بدهید و یک زندگی مملو از موارد منفی دریافت کنید.

اما چگونه نیروی مثبت یا منفی می‌دهید؟ از طریق افکار و احساساتتان!

شما هرلحظه دارید فکرهای مثبت یا منفی می‌کنید و افکارتان چه مثبت باشند چه منفی تعیین می‌کنند که در زندگی چه دریافت خواهید کرد. تمام افراد، اوضاع و شرایط، و اتفاقاتی که لحظه‌لحظه‌ی زندگی‌تان را می‌سازند از طریق افکار و احساساتی که از خود بروز می‌دهید، جذبتان می‌شوند. اتفاقات زندگی همین‌طوری و بی‌مقدمه برایتان پیش نمی‌آید؛ شما در زندگی بر اساس آنچه داده‌اید، دریافت می‌کنید.

” بدهید و به شما داده خواهد شد … زیرا با پیمانه‌ی خودتان برایتان اندازه خواهند گرفت “

حضرت عیسی (ع)

شما با افکار و احساساتتان زندگی خود را رقم می‌زنید. هر چه بیاندیشید و احساس کنید، تمام آنچه برایتان رخ می‌دهد و در زندگی تجربه می‌کنید را رقم می‌زند. اگر فکر و احساس می‌کنید: ” امروز، روزی سخت و پرتنش پیش رو دارم ” آن‌وقت تمام افراد، شرایط، و وقایعی که روزتان را سخت و پرتنش خواهند ساخت سوی خود جذب می‌کنید.

اگر فکر و احساس کنید: “زندگی برایم خوب و خوشایند است.” قانون جذب تمام افراد، شرایط، و وقایعی را سوی شما جذب می‌کند که واقعا زندگی‌تان را خوشایند کنند.


قانون جذب دو,قانون جذب عشق

قانون جذب به شما حق انتخاب می‌دهد

قانون جذب بر مبنای آنچه می‌دهید هر آنچه در زندگی دارید را یک به یک به شما می‌دهد. شما بر مبنای افکار و احساساتی که از خود بروز می‌دهید، آهن‌ربا می‌شوید و شرایط ثروت، سلامت، روابط، و تک‌تک اتفاقات و تجارب زندگی خود را دریافت می‌کنید.

درباره‌ی پول افکار و احساسات مثبت بروز دهید، و شرایط، افراد و اتفاقات مثبتی که برایتان پول بیشتری به ارمغان می‌آورند را سوی خود جذب کنید. درباره‌ی پول افکار و احساسات منفی بروز دهید، و شرایط، افراد، و وقایعی منفی که موجب بی‌پولی می‌شوند را سوی خود می‌کشید.

با همان قدرتی که فکر و احساس می‌کنید قانون جذب نیز به شما پاسخ می‌دهد. این یعنی با تغییر افکار و احساساتتان و با کمک قانون جذب می‌توانید زندگی‌تان را رویایی کنید. افکار و احساسات مثبت داشته باشید و با این کار هر قسمت زندگی خود را به شاهکار تبدیل کنید.

 

آموزش قانون جذب

افکار شما همان کلماتی هستند که در ذهنتان می‌شنوید و بلند بر زبان می‌آورید. وقتی به کسی می‌گویید: “چه روز زیبایی.” اول این فکر را سرتان داشته‌اید و بعد بر زبان آورده‌اید.

افکار به اعتما نیز مبدل می‌شوند. وقتی صبح از رختخواب بلند می‌شوید، قبل از انجام چنین عملی، فکر بلند شدن از رختخواب را داشته‌اید. بدون فکر قبلی نمی‌توانید هیچ کاری انجام دهید.

این فکر شماست که تعیین می‌کنند اعمال و گفتارتان مثبت یا منفی باشد. اما از کجا بهفمید افکارتان مثبت است یا منفی؟

قانون جذب می‌گوید: “وقتی به آنچه می‌خواهید یا دوست دارید فکر می‌کنید، افکارتان مثبت است و وقتی به آنچه نمی‌خواهید و دوست ندارید فکر کنید، افکارتان منفی هستند. به همین سادگی و همین راحتی.

آنچه در زندگی می‌خواهید هرچه باشد، می‌خواهیدش چون دوستش دارید. لحظه‌ای در موردش فکر کنید. شما چیزهایی که دوست ندارید را نمی‌خواهید، می‌خواهید؟ هر کس تنها آنچه دوست دارد را می‌خواهد؛ هیچ‌کس آنچه دوست ندارد را نمی‌خواهد.

طبق قانون جذب هیچ‌چیز غیرممکن نیست. فرقی نمی‌کند چه کسی باشید، فرقی نمی‌کند با چه موقعیتی ممکن است روبه‌رو شوید، استفاده از قانون جذب می‌تواند آزادتان کند.

 

قدرت و قانون جذب

شما می‌توانید زندگی‌تان را تغییر دهید، زیرا توانایی نامحدودی دارید تا درباره‌ی آنچه دوست دارید فکر کنید و سخن بگویید، و بنابراین توانایی نامحدودی دارید تا تمام چیزهای خوب را به زندگی‌تان بیاورید! درهرحال قدرت شما بسیار بیشتر از افکار و گفتار مثبت درباره‌ی آن چیزهایی است که دوست دارید، زیرا قانون جذب به افکار و احساسات شما واکنش نشان می‌دهد. باید عشق را احساس کنید تا بتوانید قدرتش را در اختیار بگیرید!

افکار و گفتار بدون احساسات هیچ قدرت و تأثیری در زندگی‌تان ندارند. در روز افکار بسیاری از ذهنتان می‌گذرد که بار چندانی ندارند و به‌حساب نمی‌آیند زیرا بسیاری از افکار احساسی قوی را در درونتان برنمی‌انگیزند. آنچه احساس می‌کنید است که اهمیت دارد.

 

 تصور کنید افکار و گفتارتان به‌مثابه یک فضاپیماست، و احساساتتان مانند سوخت است. یک فضاپیما بدون سوخت وسیله‌ی نقلیه‌ای خاموش و بی‌حرکت است که کاری از آن برنمی‌آید، زیرا سوخت همان قدرتی است که فضاپیما را بلند می‌کند. در مورد افکار و گفتارتان نیز به همین منوال است.

افکار و گفتار شما وسایل نقلیه‌ای هستند که بدون احساسات نمی‌توانند کاری از پیش ببرند؛ زیرا احساسات شما قدرت افکار و گفتارتان هستند! این را من نمی‌گویم قانون جذب می‌گوید.

اگر فکر می‌کنید: “نمی‌توانم رئیسم را تحمل‌کنم.” آن فکر بیانگر احساس منفی قوی‌ای است که نسبت به رئیستان حس می‌کنید و آن احساس منفی را از خود بروز می‌دهید. درنتیجه روابطتان با رئیستان روزبه‌روز بدتر می‌شود.

خوب یعنی خوب

بیشتر مردم می‌دانند که احساس خوب و بد داشتن چه حسی دارد اما نمی‌فهمند که در بسیاری از مواقع دارند با احساسات منفی زندگی می‌کنند. مردم فکر می‌کنند احساس بد یعنی احساس منفی شدید ولی قانون جذب این را نمی‌گوید.

اگر بیشتر مواقع حس می‌کنید بد نیستید شاید فکر کنید آن احساس بد نبودن احساس مثبتی است زیرا درواقع احساس بدی ندارید. اگر احساس واقعاً بدی داشته‌اید و اکنون حس می‌کنید بد نیستید پس به‌طورقطع احساس بد نبودن بسیار بهتر از احساس خیلی بد بودن است. اما بیشتر مواقع احساس بد نبودن هم احساس منفی است.

 

قانون جذب چیست ؟

احساس خوب یعنی احساس خوب! احساسات خوب یعنی شما شاد، مسرور، هیجان‌زده، مشتاق یا پرشور هستید. وقتی احساس می‌کنید بد نیستید، معمولی هستید، یا درواقع اصلاً حس خاصی ندارید، آن‌وقت زندگی‌تان بد نخواهد بود، معمولی خواهد بود، یا اصلاً چندان خاص نخواهد بود! احساسات خوب یعنی واقعاً احساس خوبی داشته باشید، و احساس واقعاً خوب آن چیزی است که زندگی واقعاً خوب را به ارمغان می‌آورد.

نکات مهمی که در مورد قانون جذب باید بدانید 
 

1- شما با فکر کردن به هر چیزی می توانید آن را به سمت خود جذب کنید، حتی اگر آن ها را نخواهید. پس مراقب جذب ناخواسته ها باشید. 
 

2- شما همواره تمام اتفاقات خو و بد را طبق افکار خود تجربه می کنید. پس اگر می خواهید اتفاقات خوب را جذب کنید، باید افکار مثبتی در سر

داشته باشید. 
 

3- هر چقدر که بیشتر بر روی مسائلی تمرکز کنید آن ها به مراتب قوی تر می شوند. پس تلاش کنید که تمرکز خود را روی مسائل خوب و

مثبت معطوف کنید. 
 

4- سعی کنید به جای این که بیش از حد برای تصمیم گیری فکر کنید به احساسات خود اعتماد نمایید؛ به عبارت دیگر بهتر است که به ندای قلب

خود گوش کنید. مطمئن باشید که با این کار پشیمان نخواهید شد. 
 

5- تفکر محدود را رها کنید و به این باور برسید که موفقیت یک منبع نامحدود است؛ بنابراین هرکسی می تواند موفق باشد. پس حسادت را کنار

بگذارید چون موفقیت دیگران نمی تواند موفقیت شما را محدود کند. 
 

6- باور داشته باشید که اگر دیگران با شما رابطه خوبی ندارند، فقط و فقط خودتان باعث آن شده اید. مطمئن باشید که با تغییر دیدگاه های منفی

خود می توانید روابط بهتری با دیگران داشته باشید.


6-قانون جذب در قرآن

 

در کتب قبل از قرآن کریم، مانند انجیل، تورات و… اشارات زیادی شده که اینجا کاری با این موارد نداریم. در قرآن نیز در کنار اشاراتی که به داستان پیامبران و اقوام مختلف دارد، درس هایی ناب را آشکارا و پنهان از کاربرد قانون جذب در اختیار ما قرار داده است و در بسیاری از بخش ها مکرراً بیان شده که اهل عقل و تفکر آن را در خواهند یافت. دوستان واقعیت آن است که هرگز در قرآن و یا هیچ کتاب معتبر دینی دیگری، اشاره مستقیم به قانون جذب نشده، اما مگر در بسیاری از موارد دیگر، ما برداشت خود را مهم قلمداد نمی کنیم. پس تمام مواردی که در این پست بیان می شود، برداشت شخصی نویسنده از ترجمه فارسی تفسیر منابع موجود است.

ما مجبوریم برای بررسی موضوع به بخش ها و آیاتی از قران اشاره کنیم. بنده کارشناس علوم دینی و مترجم عربی نیستم و در این مقاله فقط برداشت خود را از منابع موجود در سطح اینترنت بیان می کنم. در مواردی که لازم بوده به مراجع و نظرات مراکز معتبر از طریق سایت آن ها، ارجاعاتی داشتم که در این بخش ارائه می شود.

دوستانم، باور قلبی من این است که مسلمان باید زرنگ باشد. اگر علم و دانشی بود که به سود و نفع مسلمان باشد، باید آن را در چهارچوب عقل و قانون و منطق و باورهای دینی، آگاهانه ارزیابی و استفاده کند، حتی اگر قرار باشد تا چین پیاده رود. در موارد کوچکی هم که منافاتی دیده می شود، بیشتر تحقیق کند و از منابع اصلی پرس و جو کند و در نهایت بپذیرد و یا آن بخش را نپذیرد و بگذرد و نه آنکه کل موضوع قانون جذب را منکر شود. اگرچه بنده هم قبول دارم که برخی افراد در کتاب‎ها و سخنرانی‎هایشان از قانون جذب به‎گونه‎ای صحبت می‎کنند که گویی اصلاً این عالم خدایی ندارد و در توضیحات خود، انسان را محور هستی توصیف می کنند. اما توجه داشته باشید که این گونه ترجمان مبالغه‎‎آمیز و انحراف‎گونه، هرگز نباید ما را به خطا بیاندازند و باعث شوند که اصل قانون جذب را نفی یا انکار کنیم. این قانون بسیار بدیهی و ملموس است. همه مردم جهان درحال سود بردن از آن هستند و این در حالی است که انکار آن مثل این است که ما بخواهیم قانون جاذبه‎ی زمین را انکار کنیم!

قانون جذب در قران
 

با سوره حمد شروع می کنیم که آغاز هر کاری با آن زیباست: در این سوره، انسان با خدای رحمان گفتگو می کند.

بسم اﷲ اﻟرﺣﻣن اﻟرﺣﯾم

ابتدا با نام پروردگار شروع می کنیم که آرامش بخش دل‌هاست. این آرامش قانون جذبی است. حس رضایت و امید و باور به وجود خدا، یگانگی و رحمت بیکران او در بخشندگی. ما قبول داریم که شخص باید کار را با نام خدا آغاز کند و به این موضوع کاملاً ایمان داشته باشد که خداوند هیچ چیزی را برای خودش نیافریده است، بلکه همه چیز برای انسان است و خداوند منتظر شخصی است که درخواست کند تا از آفریده‌های خود به او ببخشد و خداوند بسیار بخشنده و مهربان است. پس باید کاری کنیم که آن شخصی که خداوند به دنبال اوست ما باشیم.

الحمدالله رب العالمین

« او را شکر می گوییم و سپاسگزار می شویم. » در این مرحله باید از خداوند به خاطر آنچه که به ما بخشیده تشکر کنیم. هم بابت چیزهای که به ما داده و هم چیزهای که از ما گرفته، چون خداوند هر چه که می بخشد از رحمتش است و هر چه که می گیرد از حکمتش و ما باید به خاطر هر دو از خداوند بزرگ و مهربان همیشه شاکر باشیم. پس در هر شرایطی و در هر موقعیتی، احساس خود را با تمرکز به نکات مثبت زندگی خود، خوب کنید و نگذارید حال بد، در شما گسترش پیدا کند. بر اساس قانون جذب زمانی که غمگین می شوید احساس بدی در درون شما ایجاد می‌شود و این احساس بد باعث می‌شود که اتفاقات بد بیشتری را تجربه کنید.

الرحمن الرحیم

« از او به نیکی یاد می کنیم که بخشنده و مهربان است. » گفتیم خداوند همه چیز را برای انسان متعالی می آفریند. ما با قانون جذب بر اساس آموزه های قرآن، تلاش می‌کنیم کاری کنیم که آن شخص مومن متعالی که خداوند مورد نظرش هست باشیم. ﺧداوﻧد را به‌عنوان ﺳﺧﺎوﺗﻣﻧد مطلق ﺑﺷﻧﺎﺳﯾم و هرگز او را ﺧﺳﯾس ﻧﭘﻧدارﯾم. ﻧﺎم رﺣﻣﺎن ﺑرای اﻣور دﻧﯾوی و اﻟرﺣﯾم ﺑرای اﻣور اﺧروی اﺳت، پس آن چیزی ﮐه ﻣﺎ در ذهن دارﯾم و ﻣﯽ خواهیم ﺟذب کنیم، ﻣﯽ ﺗواﻧد از ھر دو ﻣورد دﻧﯾوی و اﺧروی ﺑﺎﺷد.

مالک یوم الدین

« به خود یادآور می شویم که باور داریم همه چیز از آن اوست شکی در آن نیست. » مرگی هست و رستاخیزی و آخرتی هست! ما می دانیم هر عملی نتیجه ای معادل به دنبال دارد. این اقدام و عمل همان اعمال ذهنی و بعد فیزیکی در قانون جذب است که گفتیم اگر مثبت باشد، انعکاسی مثبت و چنانکه منفی باشد انعکاس منفی آن را در زندگی خود خواهیم دید. این را دیگر به راحتی هم قانون جذب و هم روانشناسی پذیرفته که هر فکر و اقدام تو نتیجه ای در درون و بیرون دارد. اما در قران آمده که، علاوه بر این دنیا نتایج و انعکاسات افکار و اعمال خود را در آن دنیا نیز خواهیم دید که درواقع آن هم انعکاسی از عملکرد ذهنی و فیزیکی این دنیای من و شما است.

ایاک نعبد و ایاک نستعین

« خلوص و ارادت خود را همیشه به خدای رحمان ابراز می نماییم. » دوستان در قانون جذب ما درخواست خود را با در ارتعاش صحیح قرار گرفتن، به خدای رحمان اعلام می کنیم. ارتعاش و فرکانس انرژی ذهنی نامی است که علم روانشناسی امروز به آنچه قبلاً آن را ارتباط قلبی می دانستیم، نهاده است. اگر کسی با انرژی کارکرد مغز، فرکانس فکری و ارتعاش مشکل درک دارد، اولا می تواند تصور کند همان ارتباط قلبی عمیق با خدای رحمان است. در اینجا یادمان می ماند که ما همیشه یک معبود بیشتر نداریم و برای هر درخواستی فقط از خدای واحد استعانت می خواهیم. اگر کسی در قانون جذب پیامی غیر از این داد، ما بچه مسلمانان نمیتوانیم این پیام را بپذیریم. دوستان دقت کنید حتی واژه "کائنات" به مفهوم هر چیزی غیر از خدا و انسان است. کائنات هرگز خدا نیست. کائنات هرگز افریننده و خالق نیست. کائنات واسط بین عبد و معبودش است و دیگر هیچ. کائنات قوانین الهی است و هرچیزی که ما را به ریسمان الهی وصل می‌کند. دقت کنید که ما در قانون جذب، هرگز قدرت خدا را نفی نمی‎کنیم و باور داریم که همه‌چیز دست خداست و اگر او نخواهد، برگی از درخت به زمین نمی‎افتد. اما درعین‌حال می‌دانیم که خداوند قوانین را در جهان هستی قرار داده که شناسایی آن قوانین و احترام و هم‎سویی با آن ها، ما را از موهبت‎‎های الهی بهره‎مند می‎سازد.

اهدنا الصراط المستقیم

« اصل درخواست خود را مطرح می کنیم »

صراط الذین انعمت علیهم…

« جزئیات درخواست را نیز مطرح می کنیم. » در بسیاری از مطالب مربوط به جذب ثروت در خصوص تغییر باور، برنامه ریزی، نحوه صحبت، رفتار صحیح و… بسیاری از این گونه موارد را خوانده و شنیده اید.  خداوند به ذهن من و شما قدرت و قابلیت جذب داده است؛ به‎طوری که وقتی به موضوعی فکر می‎کنیم، نوعی انرژی با فرکانس مشخص ساطع می‎کنیم. این انرژی توانایی انجام کار دارد و می‎تواند خواسته‎ی ما را به سمت‎وسوی ما بکشد و جذب کند. ما در واقع سعی می‌کنیم از قدرت و توانایی که خداوند به ما داده است، به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم  و درعین‌حال این را نیز باور داریم که هم قدرت فکر و هم قابلیت جذب را خداوند به ما بخشیده است. کوچک‌ترین تردیدی ﺑه ﺧدا و لطف و کرم او نداﺷﺗه ﺑﺎﺷﯾم ﯾﺎ ﭼﺷم اﻣﯾدﻣﺎن ﺑه ﻏﯾر از ﺧدا نباﺷد و خواسته های خود را فقط از خدای بخشنده و مهربان بخواهیم و نه بنده او که اگر دیگری را خدای خود بدانیم مسلماً به خواسته خود نخواهیم رسید.

نمونه دیگر در آیه 7 از سوره ابراهیم است:

وَإِذْ تَأَذَّنَ رَبُّکُمْ لَئِنْ شَکَرْتُمْ لَأَزِیدَنَّکُمْ ۖ وَلَئِنْ کَفَرْتُمْ إِنَّ عَذَابِی لَشَدِیدٌ

« و هنگامی را که پروردگارتان اعلام داشت: «اگر شکرگزاری کنید، (نعمت خود را) بر شما خواهم افزود؛ و اگر ناسپاسی کنید، مجازاتم شدید است! » » می دانید که شگر گزاری در قانون جذب یک اصل است و هرگز بدون شکر گزاری و احساس رضایت از هرچه هستی و هرچه دارید، قادر به کسب اهداف و جذب رویاهایتان نیستید. اینجا خدای رحمان واضح و روشن میگوید که شکرگزاری کنید تا به شما داده شود. بیشتر شکرگزاری کنید تا بیشتر به شما داده شود. دوستان آیا این همه کتاب که فقط در مورد شکرگزاری نوشته شده، پیام خدای رحمان را به ما نمی رساند؟ دوستان شما در قانون جذب بیشتر از هر روش و تکنیک دیگری شکرگزاری می کنید و شاکر خواهید بود. قانون جذب انقدر شکرگزاری را تاکید و سفارش میکند که امکان ندارد در دوره قانون جذب شرکت کنید ولی به آدمی تبدیل نشوید که همیشه و در همه حال شکر گزاری می کند و چه بسیار افرادی که نا دانسته . ناخواسته، با ناشکری و ناسپاسی داشته ها، بسیاری داشته ها، فرصت ها و شرایط پیش رو را از دست میدهند. حال انتخاب با خود شماست. در زندگی خودتان و دیگران تاثیر عمل به این آیه و قانون جذب را بررسی کنید و تصمیم جدیدی بگیرید.

 

دعا و ارتباط دعا با قانون جذب
 

دعا یعنی با احساس خوب و خلوص نیت از خدای رحمان درخواست کن و ببین و باور کن که در آینده و در زمان مناسب به تو داده خواهد شد. این همان باور قانون جذب هم هست که درخواست می کنیم و بابت آن شکرگزاری می کنیم. دوستان، شما با قانون جذب بیشتر حضور خدا را حس می کنید، چون تمام طول شبانه روز در حال شکر و ثنای او هستید و با حس خوب باور دارید که شما بنده خوب او هستید و خدای رحمان نظر لطفی بر شرایط زندگی شما دارد.

کجای این احساس ایراد دارد؟ کسی که دعا می‎کند، همان‎طور که وظیفه دارد در راستای دعا و درخواستش تلاش جسمی هم داشته باشد و این تلاش‎ها، در تحقق خواسته‎ی او مؤثر است، در عین حال باید با ذهنیت مثبت و امیدواری، به خود تلقین کند و تجسم نماید که به خواسته‎اش دست یافته است. همان‎طور که تلاش جسمی برای رسیدن به اهداف مؤثر است، تلاش ذهنی نیز بسیار تأثیرگذار است.

 

ایجاد احساس خوب و شادی در قانون جذب و قران
 

ما در جهانی زندگی می کنیم که خداوند آن را با قوانینی ثابت آفریده است؛ قانون جذب یکی از قوانین جهان هستی است که می گوید: «اگر احساس خوبی داشته باشید، اتفاقات خوبی را تجربه می کنید؛ اگر احساس بدی داشته باشید، اتفاقات بدی را تجربه می کنید». به میزانی که شما احساس خوبی و آرامش داشته باشید، شرایط و اتفاقاتی را تجربه خواهید کرد که به شما احساس خوب و آرامش بیشتری را می‌دهد. اما می‌بینیم که افرادی بر این عقیده‌اند که: شادی و خوشحالی با دین در تضاد است. انسان باید همیشه غمگین باشد. قانون جذب می‌گوید اگر غمگین و ناراحت باشید،ناراحتی بیشتری را تجربه می‌کنید و از طرف دیگر افراد زیادی هم می‌گویند که باید انسان غمگین باشد. در اینجا ما به یک تضاد برخورد می‌کنیم و قصد داریم در قرآن که کتاب مرجع است،این موضوع را بررسی کنیم.

قانون جذب می‌گوید: هر فکر و احساس شما دارای یک فرکانس است،این فرکانس به جهان هستی ارسال می‌شود و جهان فرکانس شما را دریافت می‌کند و آن را مجدد به صورت‌های مختلف ( اتفاق، شرایط، افراد، ماده و … ) به زندگی شما بر می‌گرداند. به‌طور مثال اگر شما امیدوار باشید، احساس خوب داشته باشید در حال ارسال فرکانس مثبت به جهان هستی هستید و در همه حال و در هر شرایطی فقط و فقط اتفاقات خوب را تجربه خواهید کرد.کلمه حُزن در قرآن به معنای اندوهگین و غمگین است. این کلمه 42 بار و در 25 سوره در قرآن آمده است، که از این 42 مرتبه 35 بار با حرف «لا» یعنی به صورت نفی آمده است.

أَلَا إِنَّ أَوْلِیَاءَ اللَّهِ لَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ ﴿یونس 62﴾

آگاه باشید که بر دوستان خدا نه بیمى است و نه آنان اندوهگین مى ‏شوند.

این آیه به این موضوع اشاره می‌کند که افرادی که با خداوند رابطه بسیار خوب و قوی ایجاد کرده‌اند، نه ترسی دارند و نه غمی و هیچ‌گاه اندوهگین نمی‌شوند.

قُلْنَا اهْبِطُوا مِنْهَا جَمِیعًا فَإِمَّا یَأْتِیَنَّکُمْ مِنِّی هُدًى فَمَنْ تَبِعَ هُدَایَ فَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ ﴿بقره 38﴾

فرمودیم جملگى از آن فرود آیید پس اگر از جانب من شما را هدایتى رسد آنان که هدایتم را پیروى کنند بر ایشان بیمى نیست و غمگین نخواهند شد.

این آیه در مورد حضرت آدم و حوا صحبت می‌کند و قانون جذب در قرآن به این صورت توضیح داده شده ‌است که: کسانی که هدایت خداوند را می‌پذیرند، اندوهگین نمی‌شوند، احساس آرامش دارند، در این آیه هم به مفهوم فرکانس اشاره شده است: کسانی که در مسیر هدایت قرار بگیرند، در فرکانس هدایت باشند هیچ‌گاه غم و اندوه و ترس را تجربه نمی‌کنند. فرکانس خداوند با فرکانس غم و اندوه متفاوت است و نمی توان هم‌زمان در دو مسیر قرار گرفت.

وَلَا یَحْزُنْکَ الَّذِینَ یُسَارِعُونَ فِی الْکُفْرِ إِنَّهُمْ لَنْ یَضُرُّوا اللَّهَ شَیْئًا یُرِیدُ اللَّهُ أَلَّا یَجْعَلَ لَهُمْ حَظًّا فِی الْآخِرَهِ وَلَهُمْ عَذَابٌ عَظِیمٌ ﴿آل عمران 176﴾

و مبادا آنان که در کفر می شتابند، تو را اندوهگین کنند، آنان هرگز به خدا هیچ زیانی نمی رسانند، خدا می خواهد [به سزای کفرشان] هیچ بهره ای در آخرت برای آنان قرار ندهد، و برای آنان عذابی بزرگ است.

می‌بینیم که قانون جذب در قرآن در این آیه این‌طور مطرح‌شده است که :خداوند نمی‌خواهد پیامبر دچار احساس بد شود و به‌طور صریح به پیامبر گفته می‌شود که: تو نباید ناراحت شوی، تو نباید اندوهگین شوی، چرا که اگر احساس بدی پیدا کنی اتفاقات بدی برایت رخ می‌دهد.

وَأَوْحَیْنَا إِلَى أُمِّ مُوسَى أَنْ أَرْضِعِیهِ فَإِذَا خِفْتِ عَلَیْهِ فَأَلْقِیهِ فِی الْیَمِّ وَلَا تَخَافِی وَلَا تَحْزَنِی إِنَّا رَادُّوهُ إِلَیْکِ وَجَاعِلُوهُ مِنَ الْمُرْسَلِینَ ﴿قصص 7﴾

و به مادر موسی الهام کردیم که او را شیر بده، پس هنگامی که [از سوی فرعونیان] بر او بترسی به دریایش انداز، و مترس و غمگین مباش که ما حتماً او را به تو باز می گردانیم، و او را از پیامبران قرار می دهیم.

اعتقاد به قانون جذب و درخواست کردن از خداوند هیچ گونه منافاتی با هم ندارند و در سلسله عوامل طولی، جذب ( منظور ما از جذب این است که شما بر روی چیزی تمرکز دارید و بعد به آن خواسته یا هدف دست می یابید و شاید از راهی که هیچ گاه تصورش را هم نمی کردید) یکی از تقدیرات الهی است که در اختیار بشر قرار داده شده است. کسی که از دکترش تشکر و قدردانی می‌کند که عمری دوباره به او داده هرگز به این معنی نیست که پزشک را خدای خود می پندارد و یا وحدانیت خدا را فراموش کرده است

7-کتاب قانون جذب

درباره کتاب قانون جذب چگونه باعث تحول در زندگی شما می‌شود؟

 • نویسنده : راندا برن

در این کتاب بعضی از حیرت‌انگیزترین، الهام بخش‌ترین و امیدبخش‌ترین داستان‌های زندگی واقعی راز گفته شده است و از بین داستان‌های زیادی انتخاب شده‌اند که در این ده سال برای‌مان فرستاده شده بود؛ و شما را به یک سفر فراموش‌نشدنی و رویایی می‌برند که محدودیت‌های ذهن‌تان را از بین خواهد برد.

این داستان‌ها به وضوح نشان می‌دهد مهم نیست چه کسی هستید و کجا زندگی می‌کنید، شما هم می‌توانید از راز برای ساختن آن‌چه می‌خواهید استفاده کنید. همراهِ داستان‌های راز، جملات من هم بین صفحات این کتاب، شما را در بینش و اصول راز راهنمایی خواهد کرد. اگر شما تازه با راز آشنا شده‌اید، این کتاب به شما یک فهم و درک جامع درباره‌ی این می‌‎دهد ‌که چگونه از این اصول استفاده کنید. اگر هم با راز آشنا هستید، می‌تواند یک یادآوری از کارهای ساده‌ای باشد که می‌توانید انجام دهید تا یک زندگی خوب با همه‌ی آن‌چه می‌خواهید، داشته باشید.


8-قانون جذب پول

 

قانون جذب پول و یا همان قانون جذب ثروت شاخه ای مهم از قانون جذب می باشند. 

اگر زمان را به عقب ببریم و به مردمان 100 سال پیش بگوییم که شما می توانید به کمک ذهنتان میلیارد ها پول بدست آورید قطعاً ما را دیوانه خطاب می کردند. ولی امروزه با پیشرفت روز افزون علم اکثر مردم قبول دارند که می توانند فقط با ذهن و افکارشان میلیارد ها پول بدست آورند. با کمک قانون جذب پول فقط به کمک ذهن و افکارتان می توانید هر آنچه که آرزوی خریدنش را دارید برای خودتان فراهم کنید؛ پرداخت قبض، رفتن به کشور های مختلف و یا خرید خونه و ماشین دیگر برای شما کار دشواری نخواهد بود.

در این مطلب به صورت کامل و جامع  قانون جذب پول را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ماهیت قانون جذب پول

 ماهیت قانون جذب پول به این صورت است که در این قانون اینکه کار شما چی باشد حائز اهمیت نمی باشد، شما چنانچه این قوانین را که مربوط به قانون جذب ثروت است مد نظر قرار دهید و قوانین را دقیق اجرا کنید قطعا این نوید را به شما میدهم که در زمینه ثروت به رشدی فراتر از آنچه به ذهن تان خطور میکند دست پیدا خواهید کرد. پس در این زمینه ثابت قدم باشید و با قدرت پیش روید که آینده مالی بسیار شگفت انگیزی انتظار شما را می کشد.

شاید براتون این جمله همیشه سوال باشد که چگونه ثروتمند شویم؟ شایان ذکر است که یکی از قوانین ثروت این است که یا عاشق کاری باشید که انجامش می دهید و یا کاری انجام دهید که عاشق اش هستید. حس خوب شما باعث می شود کارایی شما چندین و چند برابر حالت معمول گردد، بتوانید ایده های خوب در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و ایده ها را به بهترین شکل ممکن به اجرا در بیاورید. چرا که ایده وقتی به سراغ شما می آید که کارتان را در قلب تان یعنی نزدیک ترین عضو بدنتان داشته باشید و به کار خود همه جوره عشق بورزید.

اگر در کارتان عشق نباشد، انرژی و انگیزه هم نیست، اگر هم باشد در بازه زمانی کوتاهی از بین خواهد رفت که این نکته قابل تامل است و عشق رو باید هرجایی که میریم مد نظر و دستور کارمون داشته باشیم تا در زمینه ثروت اندوزی بیشترین پیشرفت را داشته باشیم.
یکی دیگر از قوانین جذب ثروت که به عقیده من هیچ روش سریع تر دیگری برای جذب ثروت وجود ندارد این است که بابت هر پولی که وارد زندگی تان میشود شکر گذار باشید. کسانی که شکر گذار نیستند بدترین وضعیت مالی را دارند. امر شکر گذاری شاید در نگاه اول امری ساده و معمولی باشد اما تاثیر آن آنقدر زیاد است که میتوانید این تاثیر رو در زندگی مالیتان بسیار مشهود مشاهده کنید، پس توصیه من به شما این است برای داشته هایتان شکر کنید که افزون گردد و از نداشته هایتان ننالید و تلاشتان را چند برابر کنید که به آن دست پیدا کنید و سپس شکر گذار باشید تا آن همیشگی باشد.

باید بابت تک تک پول هایی که وارد زندگیتان می شود خدا را شاکر باشید. بابت تک تک معاملاتی که انجام می دهید و در آن سودی بدست می آورید خدا را شکر کنید، یک چیز ارزان می خرید خدا را شکر کنید، یک هدیه از شخصی دریافت می کنید خدا را شکر کنید و… و سعی کنید خدا را واقعا از ته دل تان شکر کنید که تاثیر این امر بسیار زیادتر خواهد بود.
 

چنانچه میخواهید پول و ثروت وارد زندگیتان شود، باید پول را از صمیم قلب دوست بدارید. پول واقعا دوست داشتنی است که این امر اجتناب ناپذیر است و چیزی که بعضی اوقات ما را از پول دور می کند همین دوست نداشتن پول است. ما در لایه های زیرین مغزمان پول را دوست نداریم و این باعث میشود ما به پول دست پیدا نکنیم.

 

آیا از قانون جذب برای ثروت استفاده می کنید؟

این سوال همیشه در ذهن من در برابر مردم عادی خواهان ثروت وجود دارد، آن هم اینکه دربا‌ره‌ پول چه احساسی دارید؟ بیشتر مردم می‌ گویند پول را دوست دارند، اما اگر به‌ اندازه‌ کافی نداشته باشند، نسبت به آن احساس خوبی ندارند. اگر کسی تمام پولی که نیاز دارد را داشته باشد، آن‌وقت به‌ طور حتم نسبت به پول احساس خوبی خواهد داشت.

اگر یک نگاه به دنیای اطرافتان بیاندازید، قادر هستید ببینید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس خوبی از خود نشان نمی دهند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا دست حدود 10 درصد از مردم است. تنها تفاوت میان ثروتمندان و سایرین این است که آن‌ ها نسبت به پول بیش از آنکه احساسات بد نشان دهند، احساسات خوب بروز می‌ دهند. به همین سادگی؛ جذب ثروت همین امر ساده است.

 

چرا قانون جذب ثروت برای من کار نمیکند؟

علت اینکه بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند این است که در موردش عقاید منفی دارند، و این عقاید منفی متاسفانه وقتی بچه بوده ‌اند به خورد ذهن ناخود آگاهشان داده ‌شده است. عقایدی مانند: پول کثیفه، پول فساد میاره، آدم‌ های ثروتمند صادق نیستند، پول خواستن معنوی نیست و … که تمام این افکار تا حدوده زیادی غلط هستش.

وقتی بچه‌ هستید هر چه والدین، معلم‌ ها یا جامعه بگویند می ‌پذیرید. و بنابراین بدون این‌ که متوجه شوید، با احساساتی منفی نسبت به پول رشد داده میشوید.

زمانی که پی ببرید هیچ کمبودی وجود ندارد، تمام دنیا از آن شما می ‌شود.
لائوتسه ( بنیانگذار مکتب تائو )

تا میتوانید پول را به خودتان بچسبانید؛ هنگامی که نسبت به پول احساس خوبی نداشته باشید خودآگاه یا ناخودآگاه آن را از خود دفع خواهید کرد. با توجه به این نکته پول و ثروت هرگز به شما نخواهد چسبید. به عنوان مثال حتی زمانی که پولی اضافه که انتظار دریافتش را نداشته‌ اید به دستتان می ‌رسد، متوجه می‌ شوید که در چشم بر هم زدنی آن پول از جیبتان رفته است. قبض ‌های رقم درشت‌ تر برایتان می ‌آید، وسایل خراب می‌شوند، انواع و اقسام شرایط و وضعیت های پیش‌ بینی ‌نشده اتفاق می ‌افتد، همه‌ ی آن‌ ها دست‌ به‌ دست هم می‌ دهند تا جیبتان را خالی کنند و پول را از چنگتان در آورند.

بنابراین احتمالا سوالی که در این لحظه برایتان پیش می آید این سوال است که چه چیزی باعث می‌شود پول بماند؟
پاسخ در یک کلمه خلاصه میشود: عشق! عشق نیرویی جذب‌ کننده به شمار می آید که همراه با خودپول می‌ آورد، و همین عشق قدرتی است که باعث میشود پول به شما بچسبد.

 

راه سریع قانون جذب پول

اگر پول چندانی ندارید، پس دریافت قبض ‌ها به شما احساس خوبی نمی ‌دهد. اما لحظه ‌ای که به یک قبض رقم درشت واکنشی منفی نشان می‌ دهید، احساسات بد از خود ساطع می ‌کنید، و به‌ طور یقین قبض ‌های بزرگ ‌تری دریافت خواهید کرد. این نکته رو میتوانید به کلیه مسائل و مشکلات مالی خود بسط دهید، متوجه خواهید شد که تمام این مسائل از یک قانون پیروی میکنند و آن هم قانون جذب پول است.

 

بگذارید با همان مثال قبل ادامه دهیم: هر چه بدهید همان را دریافت می‌ کنید. مهم ‌ترین مسئله این است که وقتی قبض‌ هایتان را می ‌پردازید راهی پیدا کنید، هر راهی تا احساس خوبی داشته باشید. هرگز وقتی احساس خوبی ندارید قبض‌ هایتان را نپردازید، زیرا تنها قبض‌ های بزرگ‌ تری را سمت خود جذب خواهید کرد.

برای تغییر آنچه احساس می ‌کنید، باید قدرت تصورتان را به‌ کار گیرید و قبض ‌هایتان را به چیزی که باعث می ‌شود احساس بهتری داشته باشید تبدیل کنید. می ‌توانید تصور کنید آنها در واقع قبض نیستند بلکه در عوض تصمیم گرفته‌ اید از سر خوش ‌قلبی به شرکت یا شخصی به خاطر خدمات فوق ‌العاده‌اش پول بدهید و این طرز تفکر زیبا است که باعث جذب ثروت میشود.

 

بازی جذب ثروت

در این بازی شما قادر هستید تا هر بار که با پول سروکار دارید نسبت به آن احساس خوبی داشته باشید. به عنوان مثال یک اسکناس 10‌ هزار تومانی را بردارید روی آن را سمت مثبت و پشت آن را سمت منفی در نظر بگیرید. هر سری که پول به دستتان رسید عمدا سمتش را برگردانید تا روی پول به شما باشد و به خودتان یادآوری کنید که در بازی جذب ثروت هستید و باید به پول زیاد احساس فوق العاده ای داشته باشید.

همیشه در ارتباط با پول این مطلب رو مد نظر داشته باشید که :
هنگامی‌که برای چیزی پول پرداخت می‌ کنید، وقتی پول یا کارتتان را می ‌دهید، برای کسی که آن را می ‌گیرد برکت و فراوانی پول را تصور و دعا کنید. هر چه ببخشید همان را دریافت خواهید کرد، این هم یکی دیگر از رموز طلایی قانون جذب پول محسوب میشود که باید همیشه در زندگی رعایت شود.
همیشه این مطلب رو در گوشه ای از ذهن خود داشته باشید که هر بار که می‌ شنوید کسی پول بیشتر یا موفقیتی کسب کرده، به وجد بیایید، زیرا بدین معناست که شما نیز روی همان طول موج هستید. این نشانه ایست که شما روی طول موج خوبی قرار دارید، بنابراین طوری به وجد بیایید انگار برای خود شما اتفاق افتاده، زیرا واکنش شما به اخبار اهمیت دارد. اگر برای فرد دیگری با شادی و هیجان واکنش نشان دهید، دارید به پول و موفقیت بیشتر برای خودتان پاسخ مثبت می ‌دهید و این امر فوق العاده است.

همیشه این رو در خاطرتون داشته باشید که باید به پرورش افکار مثبت در جهت کسب ثروت بپردازید و با تمام وجود آن را احساس کنید تا جذبش کنید و در مقابل اگر به بدبختی ها و ناامیدی ها و مسائل منفی فکر کنید همان ها را جذب خواهید کرد و این امری بدیهی در قانون جذب است.

9-راز جذب پول و ثروت

جذب پول و ثروت، بدون آگاهی امکان‌پذیر نیست جذب ثروت، مانند همه چیز راه و رسم و رموزی دارد که این رازها، شما را در مسیر موفقیت هدایت می‌کنند. این چند راز را باید عمیقا در تک تک اقدامات و مراحل زندگی خود در نظر بگیرید. پیشنهاد ما این است که کتاب‌ های موفقیت بخوانید و پادکست‌هایی گوش دهید که موضوع آنها جذب پول و ثروت و قانون جذب است. نباید این چند نکته را فراموش کنید.

در مورد پول فکر کنید، نه در مورد پولی که ندارید بلکه در مورد پولی فکر کنید که با تدبیر، قرار است به دست آورید.

7 راز جذب پول و ثروت

این چند تمرین و راز، انرژی جذب پول را در شما به جریان می اندازد و کمک می‌کند که یک زندگی در رفاه و آسایش داشته باشید.

1. اجازه دهید که پول شما، جریان داشته باشد

پول، مانند انرژی است و درست مثل انرژی، باید در حرکت و جریان باشد. البته این نکته به این معنا نیست که در مورد خرج کردن پول، احمقانه رفتار کنید. در واقع این نکته یعنی پول خود را برای ابزارهایی خرج کنید که بتوانید با استفاده از آنها پول بیشتری به دست آورید.

البته پول برای صورت‌حساب‌ها و مخارج فراوان زندگی باید هزینه شود ولی اگر به جنبه‌ی دیگر پول اعتقاد پیدا کنید و بر مبنای آن عمل کنید، پول هم به سمت شما جریان می‌یابد.

اگر خودتان را یک جذب‌کننده‌ی قهار پول تصور کنید، پول بیشتری به دست می‌آورید و در واقع، پول به سمت شما جذب می‌شود. هر چقدر انتظار بالاتری از خودتان داشته باشید، پول بیشتری نصیب‌تان می‌شود.

پول، به همان راحتی که از دست‌تان خارج می‌شود، می‌تواند به سمت شما جریان پیدا کند. هر چقدر پول بیشتری داشته باشید، بیشتر می‌توانید در کسب‌وکارهایی سرمایه‌گذاری کنید که پول‌ساز باشند. اجازه دهید که پول، جریان داشته باشد. پول باید برای شما کار کند نه شما برای پول.

 

2. پول تجلی اعتبار شما است

جذب پول، نوعی تجلی اعتبار و اراده شما است. ارزش و توانایی خود را بالا ببرید، خدمات بیشتری برای عرضه کردن داشته باشید تا پول به سمت شما جریان پیدا کند. این یک نکته بدیهی است ولی غالبا نادیده گرفته می‌شود. هر چقدر خودتان را ارزشمند بدانید و اعتبار و قابلیت‌های خود را افزایش دهید، پول بیشتری به دست می‌آورید.

وقتی به این باور برسید که شما و کاری که انجام می‌دهید، ارزش زیادی دارد، همان اعتبار و ارزشی که از دیگران انتظار دارید، جذب می‌کنید.

مثلا فرض کنید که یک شغل با دستمزد ساعتی دارید. باید کاری کنید که برای کارفرما، ارزشمندتر باشید تا حاضر باشد بابت کاری که انجام می‌دهید و برای حفظ شما در بین کارمندان خود، حقوق و دستمزدتان را افزایش دهد.

روی قابلیت‌ها و مهارت‌های خود کار کنید و آنها را افزایش دهید و سه ماه بعد از کار، دستمزد بیشتری درخواست کنید. اگر کار خود را به درستی انجام داده باشید، مطمئنا با پیشنهاد شما موافقت می‌شود.

این کار را می‌توانید هر شش ماه یا هر زمانی که مناسب دیدید، با افزایش مهارت‌های خود انجام دهید. مطمئن باشید با توجه به تلاشی که کرده‌اید، ارزش دستمزد بالاتر را دارید. دستمزدی که می‌گیرید ارزش کار شما را نشان می‌دهد و تجلی اعتبار شما است.

 

3. با افراد موفق و پولدار ارتباط برقرار کنید

اگر همیشه در اطرافتان افرادی باشند که مشکلات مالی دارند، در زمینه کاری و مالی موفق نیستند، تلفن‌ها آنها همیشه خاموش است و… تعجبی ندارد که شما هم به چنین سرنوشتی دچار شوید.

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که دائما در دورهمی‌های خود از مشکلات اقتصادی و شکست‌های خود شکایت می‌کنند، هر چه سریع‌تر روند خود را تغییر دهید.

البته فراموش نکنید که هدف از این کار، این نیست که دوستان خود را بر حسب میزان درآمد و پولی که دارند قضاوت کنید. بلکه هدف واقعی این است که با کسانی دوست شوید و روابط جدیدی برقرار کنید که مقداری پول دارند یا نحوه خرج کردن صحیح پول را بلدند. در واقع، اطرافیان خود را از بین کسانی انتخاب کنید که پول را جذب می‌کنند.

البته قرار گرفتن در جمعی که همه از شرایط خود شکایت می کنند، شاید به شما احساس راحتی بدهد. ولی باید از منطقه راحتی خود خارج شوید تا اتفاقات بهتری برایتان بیافتد.

مطمئنا تلاش کردن و به دست آوردن پول بیشتر، کار راحتی نیست و زحمت دارد. ذهنیت خود را نسبت به پول تغییر دهید و دوستانی پیدا کنید که حس خوبی به پول دارند و برای بیشتر کردن ثروت و درآمد خود تلاش می‌کنند.

 

4. پول از دست کسانی که آن را درست خرج نمی‌کنند، فرار می‌کند

صحبت از این نیست که خودتان را از لذت‌های کوچک و بزرگ زندگی محروم کنید. بلکه منظور اصلی این راز، این است که پول را برای پرداخت بدهی‌ها و صورت‌حساب‌ها، برای خرید خانه، برای انجام کارهای مورد علاقه هزینه کنید و حتما بخشی از آن را برای درآوردن پول بیشتر، کنار بگذارید.

به پولی که با زحمت به دست آورده‌اید، احترام بگذارید. پول در قانون جذب، انرژی است و انرژی مورد احترام است. اگر پول‌تان را برای موارد بیهوده و هوس‌های زودگذر هزینه کنید، به راحتی از دستتان می‌رود. اما، اگر پولتان را در جهت رویاها و اهداف خود هزینه کنید، به سمت شما و به سمت رویاهای بزرگترتان جریان می‌یابد.

 

5. پول به سمت کسانی می‌رود که برنامه‌ریزی می‌کنند و به آن پایبند هستند

همیشه باید برای اهداف خود برنامه‌ریزی داشته باشید. حتی ممکن است این برنامه اشتباه باشد ولی باید به آن پایبند باشید، اشتباهات برنامه‌ریزی خود را پیدا کنید. ذهنیت خود یا برنامه‌ریزی نادرست را تغییر دهید و به تلاش خود ادامه دهید. پایبند بودن به برنامه‌ریزی، یک اصل مهم در موفقیت و جذب ثروت است.

با پایبندی به برنامه‌ریزی‌ها است که لذت برآمدن از پس چالش‌ها را درک می‌کنید.

آیا می‌دانید والت دیزنی در مسیر موفقیت و عملی کردن رویاهای خود چندین بار ورشکسته شد؟ او یک برنامه داشت و به آن پایبند بود. با وجود اینکه چندین بار شکست خورد، در نهایت به هدف خود رسید و رویایش را محقق کرد.

پول به سمت کسانی جذب می‌شوند که برنامه‌ریزی دارند و به آن برنامه، پایبند هستند.

جذب پول در صورتی ممکن است که در عمل کردن به برنامه‌ریزی خود، قابت‌قدم و پایدار باشید.

 

6. خلاق باشید

ممکن است امروز یا فردا با جذب پول مشکل داشته باشید ولی اجازه ندهید که مشکلات مالی مانع از بروز خلاقیت شما شوند. همیشه به دنبال ایده‌های جدید برای پول در آوردن باشید. در مورد ایده‌های خلاقانه‌ی خود هیجان داشته باشید و اجازه دهید که جریان پیدا کنند. همیشه این سوال را از خودتان بپرسید: اگر محدودیت مالی نداشتم، دلم می‌خواست چطور پولدار شوم؟

مطمئنا از پاسخ‌هایی که برای این سوال به ذهن‌تان می‌رسد، شگفت زده می‌شوید.

 

7. بر احساس و امکاناتی که در رفاه و ثروت خواهید داشت، تمرکز کنید

در رفاه بودن، احساس خوبی دارد. همه انسان‌ها از زمان غارنشینی تا به حال، به دنبال آرامش و رفاه بیشتر بوده‌اند و این ذات و طبیعت انسان است که دنبال رفاه و کامیابی باشد.

نیاکان غارنشین ما به مرور زمان پیشرفت کردند چون تمایل به بهتر کردن شرایط خود داشتند. چون تلاش می کردند تا آسایش و رفاه بیشتری به دست آورند. آنها به دنبال رفاه و آسایش بیشتر، بارها ایده‌های مختلف را امتحان کردند، تجربه کردند، شکست خورند ولی دست نکشیدند.

شما نیز می‌توانید ثروت فراوانی داشته باشید. روی احساسی که در زمان رفاه و آسایش خواهید داشت، تمرکز کنید.

 

قانون جذب پول ثروت

شاید جذب پول و ثروت یکی از مهم‌ترین دلایلی باشد که شما را به سمت قانون جذب می‌کشد. اگر اینطور است، شما تنها نیستید. تقریبا همه دوست دارند بدانند که چطور با کمک تمرینات قانون جذب می‌توانند پول و ثروت را جذب کنند.

حتما تا به حال متوجه شده‌اید که تکنیک‌های جذب پول و ثروت در قانون جذب، کمی پیچیده‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کردید.

یا اینکه فکر می‌کنید همه چیز را درست انجام می‌دهید ولی نتیجه لازم را نمی‌گیرید و فکر می‌کنید آن طور که باید، راه استفاده از قانون جذب برای جذب پول و ثروت را یاد نگرفته‌اید.

اگر می‌خواهید سریع‌تر پول و ثروت را جذب کنید باید در این شش تمرین آسان، مهارت پیدا کنید.

حتی اگر جذب ثروت، هدف اصلی شما نباشد ولی مطمئن باشید که از فواید آن برای سایر جذب‌ها می‌توانید بهره‌مند شوید.

بدون شک، داشتن رفاه و ثروت بر سبک زندگی شما تاثیر می‌گذارد و فرصت‌های بیشتری برای موفقیت، برایتان فراهم می‌کند.

شروع کردن یک کسب و کار جدید، سفر کردن به دور دنیا، افزایش اعتماد به نفس و اهدافی از این دست، همگی در سایه پول بیشتر، به راحتی امکان‌پذیر می‌شوند. در واقع موفقیت مالی، دروازه‌ای رو به سایر موفقیت‌های زندگی است.

 

روش های جذب پول و ثروت

 

مرحله اول: بر رفاه و ثروت تمرکز کنید

این تمرین، غالبا در صدر فهرست تکنیک‌های جذب پول قرار دارد. هر چقدر بیشتر بر این مورد تمرکز کنید، پول و ثروت بیشتری جذب می‌کنید. برای اینکه تمرکز بیشتری بر آینده‌ی مرفه خود داشته باشید از این روش‌ها استفاده کنید.

 • یک دفترچه بردارید و عادت کنید که هر روز 5 موردی که به خاطر آن قدردان هستید، یادداشت کنید.
 • برای مدت 3 تا 5 دقیقه چشم‌های خود را ببندید و در این مدت، برای رفاه و آسایش زندگی، بر عمیق‌ترین احساسات حق‌شناسانه‌ی خود تمرکز کنید.

 

مرحله دوم: افکار منفی را از خود دور کنید

وقتی در تلاش برای جذب ثروت هستید، منتقد درونی‌تان، به شما القا می‌کند که نمی‌توانید موفق شوید. حتی ممکن است به شما القا کند که لیاقت پولدار شدن و رفاه را ندارید.

وقتی چنین افکاری در شما شکل می‌گیرد، سریعا آن را دور کنید و بر فکر مخالف آن تمرکز کنید. مثلا هر زمان که فکر می‌کنید نمی‌توانید آنقدر موفق باشید که به پول زیاد دست پیدا کنید، سریعا به این فکر کنید که هر کسی توانایی این را دارد که موفق شود و از این راه، به ثروت فراوان برسد.

 

مرحله سوم: متناسب با ارزش‌های خود هزینه کنید

یک قدم موثر دیگر برای جذب پول و ثروت، این است که پول خود را در چیزهایی صرف کنید که واقعا برایتان اهمیت دارند. وقتی به روشی زندگی کنید که هم‌تراز و هماهنگ با ارزش‌های شما باشد، از خرج کردن پول، بیشتر لذت می‌برید و رابطه مثبت‌تر و بهتری با پول برقرار می‌کنید.

اگر پول را از جنبه‌های مثبت ببینید، اگر آن را دوست داشته باشید، مطمئنا پول بیشتری جذب می‌کنید.

اگر نمی‌دانید که ارزش‌های شما چیست، برای درک بهتر آن این مراحل را دنبال کنید:

 • پنج تجربه مهم زندگی خود را بنویسید.
 • در مورد هر کدام، 5 کلمه بنویسید که این تجربیات را وصف می‌کند.
 • از خودتان بپرسید که در این تجربیات، چه موضوع مشترکی وجود دارد؟ همین موضوعات، ارزش‌های شما را تشکیل می‌دهند.

 

مرحله چهارم: با حقایق روبه‌رو شوید

جذب ثروت فقط با ارتباط دادن پول و شادی ممکن نیست. باید واقعیت شرایط مالی خود را درک کنید و با واقعیت روبه‌رو شوید. با خودتان صادق باشید. شرایط اقتصادی خود را کامل در نظر بگیرید. اگر نیاز به کمک دارید، از اینکه از دیگران کمک مالی بگیرید، نترسید.

دوستان، خانواده و مشاوران اقتصادی می‌توانند به شما کمک کنند که بین خرج‌ها، هزینه‌ها و درآمدهای خود تعادل ایجاد کنید و کمبودها را جبران کنید.

 

مرحله پنجم: پول را جست‌وجو کنید

همیشه دنبال روش‌هایی برای پول درآوردن باشید و به ایده‌های جدید، بال و پر بدهید. انرژی درونی شما باید همواره برای جذب پول و ثروت اشتیاق داشته باشد. افکار منفی قدیمی در مورد پول و ثروت را دور بریزید. پول داشتن و دنبال پول بودن، اصلا بد نیست. برای اینکه در زندگی مادی و معنوی خود موفق باشید، به پول نیاز دارید.

 

مرحله ششم: ترس از موفقیت را دور بریزید

گاهی اوقات ممکن است از آنچه که بعد از جذب ثروت در انتظارتان است، احساس ترس کنید. همه دلایلی که ممکن است این ترس را در شما ایجاد کند، روی برگه‌ای یادداشت کنید. مثلا: اگر پولدار شوم، دیگران مرا فقط به خاطر پول دوست دارند. اگر پولدار شوم ممکن است باز هم به اندازه کافی شاد نباشم. در مورد هر ترس، دقیق فکر کنید و منبع آن را پیدا کنید. آیا کسی این پیام و حس را به شما منتقل کرده است؟ آیا این تفکرات از شرایط اجتماع، سرچشمه می‌گیرد؟ برای هر ترس، پاسخی پیدا کنید. مثلا بنویسید که من دوستان واقعی زیادی دارم که شرایط زندگی من تاثیری در دوستی آنها ندارد. با کمک این نکات، می‌توانید در جهت جذب پول و ثروت قدم بردارید. از ثروت و رفاهی که نصیب‌تان شده، برای موفقیت در مراحل مختلف زندگی بهره‌مند شوید.


10-قانون جذب پول و ثروت

 

شکی نیست که پول و ثروت نقش مهمی در زندگی هر فردی دارد. آیا می دانستید کسب ثروت با قانون جذب نیز میسر است؟ حتی اگر علاقه ای به کسب ثروت و پولدار شدن هم نداشته باشید ولی نمی توانید وانمود کنید پول و ثروت ارزشی ندارد. در تکنیک های عملی کسب ثروت با قانون جذب فرا می گیرید که چگونه پول را به خود جذب کنید. این ثروت می تواند منبع خوی برای انجام اموری باشد که سال ها آرزویش را داشتید.

این پول می تواند صرف امور خیریه شود و یا اینکه رفاه و آسایش خود و خانواده را فراهم کند. کسب ثروت با قانون جذب ابتدای مسیری است که شما را به خواسته ها و آرزوهای قلبی می رساند. در این مطلب گروه تحقیقاتی کرامت زاده کاربردی ترین تکنیک های کسب ثروت با قانون جذب را پیشنهاد می دهد با انجام صحیح این موارد به زودی شاهد پول و ثروت در زندگی و کسب موفقیت خواهید شد.

 

راههای جذب پول و ثروت

 

تکنیک اول کسب ثروت با قانون جذب – تصویرسازی

بارها گفته ایم که همه چیز در ذهن اتفاق میفتد. این ذهن و تفکرات است که کنترل زندگی را در دست دارد. اولین تکنیک و مهم ترین راه کسب ثروت با قانون جذب تغییر تصورات ذهنی است. قبلا در مورد تصویر سازی ذهنی در قانون جذب توضیح داده شد. در این مطلب خاطر نشان می کنیم که زیاد نگران بی پولی نباشید و مدام به شرایط بد مالی فکر نکنید.

از امروز کاملا بر عکس فکر کنید به این صورت که تصورکنید فردی پولدار هستید که ثروت زیادی دارد. خود را در حالت پول خرج کردن تصور کنید. لذت پول خرج کردن بدون تشویش را حس کنید. اشتباهی که در این مورد رخ می دهد اینست که تصویر سازی ذهنی را با تجربیات گذشته ترکیب کنیم. در این تصورات بدون دخالت گذشته از احساس فعلی لذت ببرید.

 

انجام این تمرین در روزهای اول بسیار مشکل است و اغلب ذهن به تجربیات قبلی باز می گردد. طبیعی است که در روزهای اول نتوانید همه ذهن را معطوف به نگرش ذهنی مثبت کنید. انجام این تکنیک در روزهای بعدی ساده تر خواهد شد. این تکنیک را حداقل روزی 10 دقیقه قبل از خواب و یا در ابتدای صبح انجام دهید.

 

تکنیک دوم کسب ثروت با قانون جذب – شکرگذاری

حتی در وضعیت مالی فعلی نیز می توانید قدردان پولی که دارید باشید. توجه داشته باشید که همواره افرادی فقیرتر هم وجود دارند. شکرگذار آنچه دارید باشید ولی قانع به داشته هایتان نباشید. سپاسگذاری و قدردانی از نعمات موجب ارتعاشات بیشتری شده و این ارتعاشات هماهنگ به کائنات نیز خواهد رسید. قدردانی در جذب انرژی های مثبت معجزه می کند.

 

تکنیک سوم کسب ثروت با قانون جذب – باور

باور کنید که روزی ثروتمند خواهید شد و با این یقین خود را یک پولدار تصور کنید. بدیهی است که هنوز به ثروت دست پیدا نکرده اید ولی وانمود کنید که ثروتمند هستید. همانند افراد میلیاردر رفتار کنید و همچون کسی که ثروتی رویایی را در اختیار دارد فکر کنید.

اگر بتوانید به گونه ای رفتار کنید که گویی پول و ثروت زیادی را دریافت کرده اید یعنی به کسب ثروت با قانون جذب باور دارید. این امر ارتعاشاتی را ساطع می کند که می گوید شما لایق ثروت هستید. برای رسیدن به این باور یک تمرین عملی را پیشنهاد می کنیم. به فروشگاه های گران قیمت بروید و وانمود کنید که قصد خرید دارید همانند دیگر افرادی که از این فروشگاه خرید می کنند رفتار کنید. گاهی اجناس را بردارید و نگاه کنید حتی می توانید لباس ها را پرو کنید.

 

تکنیک چهارم کسب ثروت با قانون جذب – احساس

آیا تاکنون فکر کرده اید پولدار بودن چه حسی دارد؟ میلیاردرها چه احساسی دارند؟ پول می تواند به انسان حس شادی، احساس امنیت و یا آزادی بدهد. کمی بیندیشید که با کسب ثروت چه احساسی خواهید داشت. باید بتوانید همان احساس را امروز تجربه کنید. به اماکنی که افراد ثروتمند در آنجا حضور دارند رفته و احساس داشتن ثروت را با تمام وجود حس کنید. احساسات بسیار جدی تر از چیزی هستند که تصور می کنید. احساسات منبع اصلی دریافت ها هستند. در روزهای اول امکان اینکه احساسی همچون یک ثروتمند واقعی را تجربه کنید وجود ندارد ولی هر چه بیشتر با این قشر از جامعه مراوده داشته باشید بهتر می توانید احساسی واقعی و طبیعی را تجربه کنید.

 

تکنیک پنجم کسب ثروت با قانون جذب – نوشتن سناریوی ثروت

با کسب ثروت زندگی شیرین تری را تجربه می کنید که تحقق خواسته ها و آرزوها در آن میسر می شود. سناریوی زندگی خود را بنویسید. رویاها و افکار شیرین خود در ارتباط با پول را بنویسید. ذهن، فکر و احساس را در زندگی وارد کنید. چه کارهایی پس از پولدار شدن انجام خواهید داد؟ در این مورد صحبت کنید و حتی به طور مکتوب این موارد را در جایی یادداشت کنید. در این نوشته ها از بی پولی، نداری و فقر صحبتی در میان نیست.

همه این تکنیک ها نیاز به تمرین و تکرار دارد ولی یقین داشته باشید که ثمربخش است و به زودی نتیجه آن را خواهید دید. با انجام این موارد ارتعاشات جذب پول را فعال می کنید. باید در مدار صحیح کسب ثروت کائنات قرار گیرید تا همه چیز به سادگی اتفاق بیفتد. باید از کاری که انجام می دهید لذت ببرید هر کدام از این مراحل را با لذت انجام دهید تا نتیجه بخش باشد.


11-مدیتیشن جذب پول و ثروت

مدیتیشن یکی از تکنیک‌های ان‌ ال پی می‌باشد. اما چطور این کار باعث جذب ثروت می‌شود. تمایل به رشد و افزایش پول و ثروت می تواند مقدار بیشتری را به سمت ما جذب کند و ثروتمند شویم. یکی از مواردی که به افزایش طرفداران ان ال پی افزود این بود که در اکثر موارد منتهی به افزایش و ثبات مالی زیادی در استفاده کنندگان این علم گردید.

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

 • تغییرات ذهنی
 • تغییرات مثبت
 • مدیتیشن برای جذب ثروت
 • آموزش مدیتیشن ثروت
 • مثبت اندیشی

اما چه اتفاقی می‌افتد که ان‌ال‌پی به کمک مدیتیشن ما را تبدیل به آهن‌ربای ثروت می‌کند و تاثیر حداکثری در میزان کسب ثروت دارد؟

 

تغییرات ذهنی

بخش زیادی از قدرت ان ال پی بخاطر تغییرات ذهنی و ایجاد احساس مثبت و اطمینان بیشتر به خود، اتفاق می‌افتد. افرادی که از این تکنیک‌ها استفاده کرده‌اند در وهله‌ی اول نکات منفی که مانع رسیدن آن‌ها به ثروت بود را از ذهن خود پاک کردند و بعد به‌ دلیل تغییرات در الگوی ذهنی، تن صدا، زبان بدن و برنامه‌ریزی دقیقی که در فکر و جسم رخ می‌دهد نگرش خود را به سمت قانون جذب برده‌اند.

 

تغییرات مثبت

زمانی که از ان‌ال‌پی استفاده می‌کنید ذهنیت شما به آن شکلی که دوست دارید تغییر می‌کند و تبدیل به شخصی می‌شوید که به آن علاقه دارید و این تفکر در شما شکل می‌گیرد که آدمی هستید با نکات مثبت زیاد و یک اعتماد زیادی به خودتان شکل می‌گیرد.

این تغییرات مثبت زمانی کامل شکل گرفته است که عصبانیت. حسادت و نکات منفی که در گذشته داشتید به‌طور کل پاک شده باشد. دقت کنید که یکی از پیش‌نیاز‌های مدیتیشن. آرامش درونی است.

 

مدیتیشن برای جذب ثروت


برای رسیدن به ثروت علاوه بر اینکه کارهای موثر مثل برنامه‌ریزی یا داشتن هدف باید داشته باشید از لحاظ ذهنی نیز نیازمند آمادگی برای رسیدن به ثروت هستید.یکی از روش‌هایی که به شما در آمادگی ذهنی کمک خواهد کرد، این است که مدیتیشن ثروت انجام دهید.

 

آموزش مدیتیشن ثروت

ابتدا سعی کنید یک مکان آرام و خلوت برای خودتان پیدا کنید. هرجایی که آرامش داشته باشد امکان‌اش وجود دارد. مثل ماشین یا حتی کتابخانه (دقت کنید که افراد محیط بر روی شما انرژی منفی نگذارند) برای گرفتن الهامات مثبت به آرامی شروع کنید به کشیدن نفس عمیق و تصویر ذهنی خودتان را بر روی پول و ثروت متمرکز کنید. این فکر مثبت به هیچ‌عنوان نباید نقاط منفی را شامل شود. شاید برای دفعات اول این کار کمی سخت باشد و نیاز به تمرین دارد.

 

مثبت اندیشی

مدیتیشن بدون مثبت اندیشی وجود ندارد. شما باید ذهن مثبت اندیشی را پرورش دهید و این در اکثر زمینه‌ها مفید و به نفعتان خواهد بود. مثبت اندیشی حالتی از مغز است که درهای بیشتری از شانس را برای شما باز خواهد نمود. داشتن ذهنیتی مثبت این امکان را می‌دهد که بتوانیم احساس و تصمیمات درست داشته باشیم.
این تمرین را حداقل یک هفته در روز به‌صورت مداوم انجام دهید تا بتوانید نتیجه‌ی مثبتی از این کار دریافت کنید. سعی کنید که حس خوبی نسبت به این کار داشته باشید. در قانون جذب حس خوبی که به هر کاری داشته باشید نتیجه‌اش با موفقیت همراه است.

12-سابلیمینال جذب پول و ثروت

 

سابلیمینال ، بهترین و ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخوداگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند برای کسب اعتماد به نفس همراه با احساس ارزشمندی است!
سابلیمینال  یا پیام‌های پنهان، فایل‌های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می‌شوند. فایل های سابلیمینال حاوی پیام های پنهان در قالب نت‌های موسیقی می‌باشند که ضمیر خودآگاه شما قادر به درک مفهوم این پیام ها نمی باشد.

بنابراین فایل‌های صوتی سابلیمینال  با غیر فعال کردن ضمیرخودآگاه مستقیما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجددا ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند.

شما می توانید با تغییر طرز تفکرتان با استفاده از سابلیمینال  جذب ثروت و فراوانی، به یک ثروتمند ذاتی تبدیل شوید.

 

 سابلیمینال چگونه به شما کمک خواهد کرد؟

اولین قدم برای جذب پول ، ثروت و فراوانی، «تغییرالگوهای ذهنی» در ضمیر ناخودآگاه‌تان است. چرا که افکار ذهنی‌تان در جذب پول نقش اساسی دارد. مثلا اگر طرز فکر شما مانند یک قهرمان نباشد هرگز یکی از آنها نخواهید بود.

حقیقت امر این است که اغلب مردم فکر می‌کنند زمانی که پول زیادی داشته باشند طرز فکر آنها همانند ثروتمندان خواهدشد؛ در حالیکه شما باید طرز فکر ثروتمندانه داشته باشید قبل از اینکه آن را به دست آورید، زیرا اگر این کار را نکنید ممکن است خودتان را نزدیک رویایتان ببینید، اما به آن نرسید.

 

پس باید الگوهای ذهنی مربوط به ثروت و فراوانی و موفقیت را در  خودتان تقویت کنید. و در ابتدا برای کار کردن روی ذهنتان باید الگوهایی منفی که در کودکی در مورد پول و ثروت در ذهن شما شکل گرفته است را اصلاح و تقویت نمایید.

سپس جذب ثروت و فراوانی را با استفاده از سابلیمینال و جملات تاکیدی مثبت  از طریق قدرت عمیق و مدیتیشن طبیعی با دقت انجام بدهید. این کار توانایی برای رسیدن عمیق به درون ذهن‌تان  هست.

با این کار باورهای محدود کننده‌ات را می‌شکنید و خودتان را برای باورهای جدید و مثبت آماده میکنید. اینکار به شما برای بدست آوردن یک طرز فکر و نگرش مثبت برای جذب پول ، ثروت و فراوانی کمک خواهد کرد.

توجه داشته باشید که شما با گوش دادن مرتب به این فایل سابلیمینال به خوبی در موقعیت دریافت جریان ثروت قرار می گیرید و جریان ثروت به شکل های مختلفی در زندگی و پیرامون شما نمایان می شود و حالا نوبت شماست که آن را دریافت کنید این مرحله همان مرحله دریافت در قانون جذب می باشد که باید از سوی شما انجام شود.

بنابراین با شروع گوش دادن به این فایل به موقعیت ها و پیشنهادات و افراد جدیدی که وارد زندگی شما می شوند دقت داشته باشید و مطمئن باشید این پدیده ها توسط قانون جذب و قدرت ضمیر ناخودآگاه وارد زندگی شما شده است پس با توجه و اقدام موثر خواسته خود یعنی جریان ثروت را دریافت نموده و لذت ببرید.

 

نحوه تاثیر گذاری سابلیمینال جذب ثروت و فراوانی

 قدرت واقعی شما در جذب هر چیزی در ضمیر ناخودآگاه‌تان نهفته است. و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ضمیرناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان را محقق کنید و به آرزوهایتان برسید.

تحقیقات دانشمندان ثابت کرده که کنترل ذهن، ضمیر ناخودآگاه و باورهای ما تاثیر مستقیمی بر کنترل زندگی در ابعاد مختلف مادی، روحی، شخصیتی، فکری و معنوی دارد.

در واقع این دنیای درون ما است که دنیای بیرون را شکل می‌دهد.

 

ساده‌ترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش سابلیمینال(پیام های پنهان)  است. این روش کلید طلائی ورود به دنیای‌ ذهن و کنترل آن برای هر فرد می‌باشد و کنترل ذهن، راز اصلی کنترل زندگی و ایجاد تغییرات دلخواه است.

در روش سابلیمینال جملات تاکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می‌شود که از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می‌شود و پس از مدت کوتاهی به

واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این جملات تاکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به

اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

 سابلیمینال (پیام های پنهان) باید به این نکته توجه داشت که تکرار آنسبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می‌شود. با تکرار است که ذهن

ناخودآگاه شما دوباره برنامه‌ریزی می شود و در نتیجه واقعیت‌های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت.

وقتی شما شروع به شنیدن این فایل می‌کنید متوجه ایجاد تغییرات در ذهن و باورها و عملکردتان می شوید و به تدریج که فایل ها را بیشتر

می‌شنوید پذیرش پیامهای سابلیمینال در ضمیر ناخودآگاه  افزایش می‌یابد و تاثیرات آن در دنیای اطرافتان عمیقتر و قویتر می‌شود.

 

مزیت سابلیمینال 

مزیتی که فایل های سابلیمینال  نسبت به دیگر روش های برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید.

به محض اینکه به این فایل سابلیمینال که برای برنامه‌ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه طراحی شده گوش می دهید فرصت های ثروت آفرین در غالب انسان های جدید و یا پیشنهاد کار جدید و یا یک ایده راه اندازی کسب و کار جدید و یا هر موقعیت جدید دیگری نمایان می‌شود .

در این مرحله شما باید آمادگی پذیرش جریان ثروت را داشته باشید و با پیگیری و دست به عمل زدن خواسته خود را که همان کسب پول و ثروت هست رو دریافت کنید توجه داشته باشید که اگر دست به عمل نزنید طبیعتا نتیجه ای نمی گیرید.

  بعد از گوش دادن به سابلیمینال جذب ثروت و فراوانی چه نتایجی را تجربه خواهید کرد؟

  باورهای ذهن‌تان مثل افراد ثروتمند خواهد شد و مانند آنها فکر خواهید کرد

  الگوی فکری شما را برای ثروتمند شدن و بزرگ فکر کردن متعهد و همسو می کند.

  هم فرکانس شدن ارتعاشات خود با ارتعاشات فراوانی و  افزایش رفاه در زندگی روزانه.

   تجربه فراوانی در حالت های جسمی، عاطفی و روحی.


مراقبه جذب پول و ثروت

 

مراقبه (مدیتیشنmeditation) در اصل روشی است که سراسر زندگی فرد را تحت الشعاع قرار می دهد و موجب می شود تا زندگانی فرد از موهبت بی همتای آن سرشار و مملو گردد.
استفاده مداوم از مراقبه، پویایی خاصی در فرد ایجاد می کند و به وی این امکان را می دهد تا از تمامی نیروهای درونی و بیرونی خود استفاده نماید و به یک فرد خلاق و سازنده، با ظرفیت های پایان ناپذیر و دارای انرژی جسمی و روانی خاص تبدیل گردد که باعث می شود تا سلامتی و تندرستی در وجودش لبریز شود.
آشنایی با مراقبه و به کارگیری روش های آن برای هر شخصی می تواند نقطه عطف و سکوی پرتابی باشد، به سوی کمال و وصل به ذات احدیت و سرچشمه نامحدود هستی. چرا که به فرد کمک می کند تا به فردی سرشار از امید و پابندگی تبدیل شود و در اوج سلامت جسمی و روحی قرار گرفته و پیروزی و کامیابی را در آغوش گیرد.
 

آثار زیستی مراقبه


تحقیقات گسترده ای در رابطه با اثرات زیستی و فیزیولوژیک مراقبه در بدن انجام گرفته است و مدارک روشنی وجود دارد که نشان می دهد، رابطه مشخصی بین مراقبه و پاسخ های فیزیولوژیک بدنی وجود دارد.
 
مهم ترین تأثیر مراقبه، آرام شدن نسبی متابولیسم بدن، کم شدن نسبی مصرف اکسیژن و کم شدن تولید دی اکسید کربن است. این کاهش ها به دلیل آرام شدن نسبی متابولیسم است، نه تنفس آرام تر یا کم عمقتر شدن آن.
در حالت مراقبه ضربان قلب هم کاهش می یابد.
همچنین با توجه به کاهش نسبت و میزان تنفس در مدت مراقبه، غلظت اسید لاکتیک خون نیز سریعا کاهش نشان می دهد. سطح اسید لاکتیک خون بستگی به نگرانی و تنفس دارد و سطح پایین آن در موردهای تحت آزمایش در طول مدت مراقبه، به احتمال قوی به حالت آرامش فرد مراقبه کننده بستگی دارد.
نتایج تحقیقات نشان داده که مقاومت پوست در طول مدت مراقبه افزایش می یابد. در حالی که در حالت تنش و نگرانی، مقاومت پوست بسیار پایین می آید.

الگوی امواج مغزی در طول مدت مراقبه تغییراتی را نشان می دهد، به طوری که طول موج آلفا (Alpha) معمولا افزایش می یابد. امواج آلفا، امواج بسیار مهمی هستند با دامنه فرکانس 8 تا 12(هرتز) که با نوعی هوشیاری و خودآگاهی، به درون معطوف می شوند و تغییرات فیزیولوژیکی مهمی در بدن ایجاد می کنند مانند: آرامش ملایم، آموزش برتر، تفکرات مثبت، هیپنوتیزم، مدیتیشن تمرکز و یادگیری و…

 


آثار روان شناختی مراقبه
 

نتایج تحقیقات در این زمینه نشان می دهد افرادی که تکنیک های مراقبه را تمرین می کنند، سلامت روانی بیشتری دارند، مقاومت بیشتری در برابر استرس ها نشان می دهند، سطح اضطراب در آنها عمدتاً پایین است و در شرایط بحرانی، نگرانی و ناراحتی متناسبی نشان می دهند. انواع بیماری های روانی و به ویژه اختلالات روان تنی شیوع کمتری در آنها دارد و در مواردی نیز با شروع تمرینات مراقبه، علائم بهبودی در این اختلالات دیده می شود.این افراد کم کم عزت نفس و اعتماد به نفس بیشتری نسبت به گذشته پیدا می کنند. توان پیگیری بیشتری در اهداف خود نشان میدهند. پرانرژی تر هستند و احساس رضایت و خرسندی بیشتر و عمیق تری نسبت به گذشته دارند.
به طور کلی یافته های پژوهشی نشان می دهد که تمرین منظم مراقبه، ظاهرا بر رشد روان شناختی فرد اثر مثبت دارد.
تقویت اراده، قدرت، حافظه و کاهش تنش ها و استرس ها از نتایج اساسی این تمرینات است.

 

 

مراقبه و روان درمانی
 

با توجه به تغییرات فیزیولوژیک و روان شناختی ناشی از تمرینات مراقبه ، به عنوان یک وسیله درمان برای بیماران مبتلا به مشکلات روحی می توان از آن سود جست. از آنجا که اکثر اختلالات روانی مثل اضطراب، حاصل عدم آرامش فرد و ناتوانی او در کنترل شرایط زندگی و در نتیجه شرایط روحی و فکری خود است، این تمرینات با تاثیری که روی حس کنترل و تسلط ورزی افراد می گذارند، درمان او را تسریع می کنند.
با انجام این تمرینات که نتیجه اساسی آن افزایش آگاهی فرد است، فرد درک کامل تری از خود و پیرامون خود به دست می آورد. این شناخت او را در شناخت بهتر مشکلات خود و حل آنها یاری می دهد و فرد بصیرت و بینش لازم را به دست می آورد.


از این رو نتایج پژوهش هایی که بر کاربرد این روش در درمان ناراحتی های روحی متمرکز بوده اند، حداقل در مورد اختلالاتی چون انواع اضطراب ، یأس ها و ناامیدیها و اختلالات روان تنی امیدبخش بوده اند.

 

source : keramatzade

 

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید