گروه تحقیقاتی و آموزشی کرامت زاده|علم ثروت |قانون عشق|موفقیت|قرآن|قانون جذب|اعتماد بنفس|

6 راه برای ثروتمند شدن

6 راه برای ثروتمند شدن
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/07/16 0 نظر
بسیاری از مردم پول و ثروت را دوست دارند و در تمام طول عمر خود تلاش می کنند تا بتوانند زندگی راحت و پس اندازی خوب داشته باشند اما چند درصد از آنها واقعا به این خواسته می رسند و موفق می شوند؟ پولدار شدن آنچنان هم کار سخت و نشدنی نیست، فقط کمی صبر و حوصله و دانش پول جمع کردن می خواهد.

6 راه برای ثروتمند شدن

 

ثروت: تقریبا هر کس آن را می خواهد، اما تعداد کمی از مردم واقعا می دانند که چه باید بکنند تا بتوانند آن را بگیرند. تبدیل شدن به غنی ترکیبی از شانس، مهارت و صبر است. برای ثروتمند شدن، باید خودتان را در مسیری قرار دهید که منجر به یک حرفه شغلی مضاعف شود، سپس با سرمایه گذاری، صرفه جویی در هزینه و کاهش هزینه های زندگی خود، درآمد کسب کنید. بدست آوردن غنی آسان نیست، اما با کمی استقامت و تصمیم گیری ماهرانه، قطعا امکان پذیر است.

در اینجا 6 نکته  است که می توانید استفاده کنید که در واقع شما را به وضعیت میلیونر می رساند:


  1. سرمایه گذاری  روی خودتان

سرمایه گذاری روی خودتان

 

افراد موفق، زمان، انرژی و پول را در بهبود خود سرمایه گذاری می کنند. یک مرد به من یک بار گفت: "بهترین راه برای کمک به افرادی که نیاز دارند، کسی نیست که نیاز داشته باشد." به خودتان کمک کنید، بنابراین شما در موقعیتی هستید که به دیگران کمک کنید. این به معنای سرمایه گذاری در خودتان برای تبدیل شدن به چیزی عالی است.

وقتی 25 ساله بودم، در آموزش فروش سرمایه گذاری کردیم. این باعث شد که توانایی تولید درآمد من افزایش یابد. سرمایه گذاری در خودتان بهترین سرمایه گذاری است که می توانید انجام دهید.

 

مقاله مرتبط:رموز جذب ثروت با قانون جذب

 

  1. در آنچه که انجام می دهید بزرگ شوید

تعهد به عالی بودن، نه فقط به طور میانگین. بلکه درهر صنعت می تواند حرفه ای دردناک برای خوانندگان متوسط و پایین باشد، اما برای افرادی که عالی هستند، جالب است. کسانیکه زندگی می کنند، تنفس می کنند و حرفه اش را می خورند، کسانی که وسواس دارند، بزرگ می شوند.من هرگز بزرگی را ندیده ام که در تجارت خود همه چیز را ندیده و به طور کامل مصرف کرده نکرده باشد.

واقعیت این است که اگر شما عالی نیستید، متوسط هستید. ثروتمندان بزرگ می شوند.


 

  1. جریان های جریان درآمد چندین متصل را دریافت کنید

شما بدون درآمد چندگانه غنی نخواهید شد. این درآمد را افزایش دهید و شروع به اضافه کردن جریان های مختلف کنید.شما می خواهید آنچه که جریان های همزیستی نامیده می شود. فقط جریان های قطع نشده را اضافه کنید در عوض، راه های دیگر را پیدا کنید که می توانید درآمد خود را به کارهایی که قبلا داشته اید اضافه کنید. مثلا ویدئو من برای من تبلیغ می کند - و پس از اثبات خود، او شروع به تبلیغ برای کسانی که متصل به من است. او مغازه شیرینی پزی نگرفت.می کندبیش از حد بسیاری از مردم از یک جریان به یک جریان دوم منتقل می شود و در نتیجه دو جریان است که هیچ کاری انجام نمی دهند. جریان های شما همیشه باید متصل شوند.

 

مقاله مرتبط:چگونه پولمان راخرج کنیم که هیچوقت بی پول نشویم؟

 

  1. پس انداز کنید

 

پس انداز کنید

نتیجه نهایی برنامه مالی باید منجر به سرمایه‌گذاری سیستماتیک شما شود. بنابراین، عادت به پس‌انداز را نهادینه کنید. برای خود یک صندوق پس‌انداز اضطراری ایجاد کنید بنابراین در مواقع ضروری مجبور نیستید تا به سرمایه‌گذاری یا پس‌انداز خود ناخنک بزنید.


 

  1. از مشاوره افراد حرفه‌ای و کارشناس غافل نشوید

یک برنامه‌ریز مالی خوب، می‌تواند به شما کمک کند تا در بورس بهتر سرمایه‌گذاری کنید و ضمن انتخاب سهام پربازده، سهام زیان‌ده را دور بریزید. البته استفاده از یک مشاور خبره مستلزم این نیست که کلا کنترل همه چیز را از دست بدهید اما تنها باید رابطه خوبی را با فردی که در موارد پیچیده خبره است، برقرار کنید.

یافتن یک مشاور خبره و قابل اعتماد می‌تواند سود شما را چند برابر کند، اما اگر نمی‌توانید از پس هزینه‌های مشاور مالی برآیید، باید بدانید بسیاری از آنها حاضرند برای یکبار روند سرمایه‌گذاری بورسی شما را بررسی کرده و به شما پیشنهادات مناسبی ارائه کنند. نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد، 71 درصد از افرادی دارای سرمایه چند 10 میلیاردی، مشاور مالی دارند.

 

مقاله مرتبط:چگونه میلیاردر شویم؟

 

  1. به ثروتمند شدن خود ایمان بیاورید

اگر باور دارید که می‌توانید میلیونر شوید، پس قدرت تحقق آن رویا را نیز به‌دست خواهید آورد. به هر حال، اگر شما این آرزو را برای خود محال می‌دانید و دیگران را مستحق ثروتمند شدن می‌بینید، هرگز پولدار نخواهید شد. همچنین، همیشه افراد ثروتمند را موفق بپندارید. افرادی که از پول متنفر هستند احتمالا پولدار نمی‌شوند.

بهترین راه برای انجام این کار شناخت مداوم خود و ماهیت پول و ثروت است. شما می‌توانید برای نیل به هدف خود کتاب‌هایی را بخوانید که توسط افراد میلیونر نوشته شده‌اند. با دریافت آموزش تمام عیار و الهام گرفتن همیشگی از دیگران، شما قادر به کسب ثروتی خواهید بود که در پی آن بوده‌ای

 

منبع: cnbc

 

دانلودpdf مقاله :6 راه برای ثروتمند شدن

مطالب مرتبط

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب صوتی راز ثروت

کتاب صوتی راز ثروت

اگر فیلم راز  را دیده باشید، در ابتدای فیلم، خانم راندا برن به نسخه قدیمی کتابی اشاره می‌کند که رازی را به او فهماند و این راز زندگی‌ مالی‌اش را به کلی تغییر داد. رازهایی که در آن کتاب بود خانم راندا برن را از درماندگی و آن وضعیت سخت زندگی به ثروت و خوشبختی رساند. “کتاب راز ثروت ” همان کتاب است. وقتی این کتاب را می‌خوانی، متعجب می‌شوی از اینکه والاس واتلز، نویسنده کتاب، بیش از صد سال پیش، چقدر دقیق، اصول ثروت  را درک و بیان نموده است.

کتاب الکترونیکی تو ثروتمند زاده شده ای-باب پراکتور

کتاب الکترونیکی تو ثروتمند زاده شده ای-باب پراکتور

بدون شک باب پراکتور استاد کنترل ذهن و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه است. باب پراکتور از کاری که در آن مهارت زیادی دارد، یعنی برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه، در کتاب "تو ثروتمند زاده شده ای" استفاده کرده است و نشان داده است برای دستیابی به ثروت باید ابتدا ذهنیت ثروت را در خود ایجاد کنیم

کتاب صوتی قانون جذب ثروت

کتاب صوتی قانون جذب ثروت

این کتاب به ما میگوید،مهمترین عاملی که نمی توانیم پول درآوریم,عدم درک این است که: هر ذره در جهان هستی، شامل هم خواسته و هم ناخواسته است و اصل و اساس قانون جذب این است که شما با توجه کردن به هر چیزی، آن را به زندگی‌تان دعوت می‌کنید، نه با فکر کردن به آن

کتاب صوتی نگران نباشید،پول درآورید

کتاب صوتی نگران نباشید،پول درآورید

در این کتاب کاملا استثنایی، ریچارد کارلسون 100 کلید ثروتمند شدن را به شما می‌آموزد. این کتاب با تمرکز کاملا ویژه بر روی کـسب درآمد بیشتر و ثروتمند شدن، راه‌های عملی را ارائه می‌دهد که هر فردی با بکارگیری آن‌ها به راحتی می‌تواند میزان ثروت و سرمایه خویش را چندین برابر افزایش دهد و آنچه را که سالیان سال به دنبالش بوده است، بدست آورد.» به خاطر داشته باشید مسافرت یک هزار کیلومتری با قدم اول آغاز می‌شود، ببخشید و ببخشید و ببخشید، جادوی عدم وابستگی را بیاموزید، اشتیاق آرام را تجربه کنید، جادوی عدم وابستگی را بیاموزید و...

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 6

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید