سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

چگونه بیشتر مهربان باشیم؟

چگونه بیشتر مهربان باشیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/05/17 0 نظر

عاطفه بیان فیزیکی احساسات است. این معمولا با عشق و روابط بلندمدت همراه است، زیرا جریان ثابت محبت می تواند مردم را نزدیک تر کند. مطالعات نشان داده اند که کودکان دارای سطح بالایی از احساس افتادگی در کودکان دارای سطوح پایین تنش هستند.[1] مطالعات دیگر نشان داده است که روابطی که دارای میزان بالاتری از احساسات جسمی هستند بیشتر رضایت از رابطه را گزارش می دهند. [2]

چگونه بیشتر مهربان باشیم؟

 

 

عاطفه بیان فیزیکی احساسات است. این معمولا با عشق و روابط بلندمدت همراه است، زیرا جریان ثابت محبت می تواند مردم را نزدیک تر کند. مطالعات نشان داده اند که کودکان دارای سطح بالایی از احساس افتادگی در کودکان دارای سطوح پایین تنش هستند.[1] مطالعات دیگر نشان داده است که روابطی که دارای میزان بالاتری از احساسات جسمی هستند بیشتر رضایت از رابطه را گزارش می دهند. [2]

افزایش احساسات با لمس

 1. تصویر با عنوان مهربان تر گام اول
   

  1-تشخیص ناراحتی در انسان مهربان

   بعضی از افراد به دلیل شخصیت، سابقه خانوادگی، مسائل مربوط به صمیمیت یا آسیب های ناخوشایند هستند. این می تواند باعث ایجاد یا لذت بردن از نمایش احساسات فیزیکی مانند لعنت، آغوش گرفتن، دست زدن یا سوزاندن شود. [3]

  • با ترس های خود در ارتباط با صمیمیت و ارتباط با شخص دیگری با جسمی برخورد کنید. قبول کنید که می ترسید و متوجه می شوید که از کجا آمده است. ممکن است مفید واقع شود که ترس های شما احتمالا مربوط به شریک یا رویدادهای فعلی شما نیستند و سعی کنید از آنها گذشته باشید. [4]
  • با همسرتان صحبت کنید و به آنها اطلاع دهید که ناراحت هستید و چرا. از او بخواهید که صبور باشد نمایش احساسات فیزیکی می تواند ساده تر باشد زیرا شما می دانید که کسی بهتر است و با علل ریشه ای ناراحتی شما با صمیمیت بدنی مواجه می شود. به علاوه، بهبود ارتباطات ممکن است منجر به رابطه نزدیک تر و مهربان تر شود.
  • با یک حرفه ای در مورد آن صحبت کنید. آنها می توانند شما را با احساسات منفی مربوط به ترس های خود مقابله کنند و از تردید خود برای نشان دادن احساسات فیزیکی برخوردار شوند. اگر شما نمی خواهید با کسی صحبت کنید، می توانید در مورد آن در یک مجله یا احساسات خود را به روش های دیگر بیان کنید.
  • عادت فیزیکی را عادت دهید. دست شریک خود را نگه دارید، شانه خود را لمس کنید و یا به آنها تقصیر داشته باشید تا آنجا که ممکن است. در نهایت، نشان دادن احساسات فیزیکی، ساده تر و طبیعی تر خواهد شد.
 2. 2- زمان بندی برنامه با بچه ها یا همسران مهربان
 3. دست زدن کمک می کند تا استرس و درد را کاهش دهد، می تواند به مردم کمک کند تا اوراق قرضه را تقویت و تقویت کنند. [5] وقت خود را در برنامه روزانه خود با خانواده تان به منظور ارتقاء سلامت جسمی و روانی قرار دهید. تاریخ شب، زمان داستان و حتی تماشای تلویزیون هم می تواند با خندیدن ترکیب شود.
 4. Image titled Be More Affectionate Step 3
   
  3- گرفتن دست همدیگر نشانه مهربان بودن است
 5. این که با همسرتان یا بچه هایتان ارتباط دارد، دستانتان سریع و بدون درد است و واقعا می توانید باند خود را تمیز کنید. در واقع، این احتمالا یکی از ساده ترین راه ها برای افزایش فوری میزان علاقه فیزیکی شما برای فرد دیگری است. این که آیا شما به ایستگاه اتوبوس راه می یابید، از طریق مواد غذایی جزیره یا نشسته در خانه در نیمکت، به دست گرفتن و گرفتن دست کسی که شما در مورد مراقبت.

 6. 4-لمس فیزیکی را در فهرست اهداف بهداشتی خود قرار دهید که نشانه مهربان بودن است
 7.  با تماس با بچه ها و شریک زندگی خود می توانید اکسیتوسین، هورمون کادله را آزاد کنید که فشار خون را کاهش می دهد. همچنین می تواند به شما در کنترل هورمون استرس کورتیزول کمک کند. [6] لمس فیزیکی، قشر اوربیتوفرناتال مغز را فعال می کند که باعث تحریک احساسات می شود و حتی می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کند. [7]
 8.  
 9. Image titled Be More Affectionate Step 5
   

  5-لیست راه های سالم را که می توانید از لحاظ جسمی، مهربان ومحبت  کنید را فهرست کنید. 

  محبت فیزیکی هر لمسی است که به معنای تقویت احساسات و عشق های محبت آمیز در گیرنده یا گیرنده است. [8] لیست خود را بنویسید تا بعدا بتوانید به آن مراجعه کنید. سپس، آن را به هدف انجام هر روش در نقاط مختلف در طول هفته را.

  • برخی از راه هایی که می توانید مهربانی را نشان دهید عبارتند از: بوسیدن، پاک کردن پشت، ماساژ، نوازش کردن، سوزاندن، نگهداری، آغوش گرفتن و دست نگه داشتن. ممکن است روش های دیگری برای شما یا رابطه شما وجود داشته باشد که می تواند احساسات عشق را نیز تحویل دهد.
  • اگر چه ممکن است 21 روز طول بکشد تا عادت ایجاد شود، مدت زمان بستگی به فرد دارد. برای اشاره به این فهرست برای چند ماه ادامه دهید تا به طور دائمی تغییرات فیزیکی شما را نشان دهد.
 10. Image titled Be More Affectionate Step 6
   
  6-انگشتان دست و پا گرفتن نشانه مهربان بودن است
 11.  پیدا کردن طنز با شریک زندگی خود را می توان با تماس فیزیکی با کیفیت خوب افزایش یافته است. این ممکن است فشار کم، شانه یا زانوی برهنه، اسلحه ای شاداب، فشار انگشتی یا فشار نرم باشد. همیشه اطمینان حاصل کنید که شریک زندگیتان، زمانی که شما آنها را پایین بیاورید و هرگز به سختی ضربه، درد و یا کبودی را ترک نکنید، نگران نباشید. [9]
 12. 7-پاهای خود را با هم بگذارید که مهربان بودن را ثابت کنیم
 13.  شما می توانید پاها و پاها خود را با هم قرار دادن، بازی Footsie زیر میز، قرار داده و پای خود را در دامان شریک زندگی خود را و یا بالعکس. این به شما متصل جسمی و شما را نگه می دارد از حضور یکدیگر آگاه اگر شما نشسته مستقیم در سراسر از او و یا او. به یاد داشته باشید، هر گونه تماس فیزیکی است که در نظر گرفته شده برای انتقال احساسات محبت یک شکل از محبت فیزیکی است.
 14. Image titled Be More Affectionate Step 8
   
  8-یک ماساژ را امتحان کنید که نشان دهید مهربان هستید
 15. ماساژ دادن همراه با سایر اشکال جسمی، می تواند به شما در برقراری ارتباط نزدیک تر کمک کند. علاوه بر این، ماساژ ها دارای مزایای بهداشتی شامل: کاهش استرس، افزایش خون و جریان مواد مغذی و کمک به درد است. برای همه این دلایل، ماساژ پشت ، پا یا بدن یک روش عالی برای نشان دادن احساسات فیزیکی است.شریک زندگی شما احتمالا از آن لذت می برند و امیدوارم به نفع شما برسد.

افزایش اعتقاد کلامی

 1. تأیید کلامی دادن محبت کلامی، مانند گفت: "من شما را دوست دارم" و یا "من از شما مراقبت"، یک راه مهم برای تقویت اوراق قرضه است و برای شما این است که حتی خوب جسمی و ذهنی. [10] اجازه ندهید پیامرسانی یا ایمیلهایی که شما دوست دارید، عواطف کلامی را تغییر دهید. اگر از هم جدا هستید، سپس گوشی را چک کنید، زیرا شخصی تر است، حتی اگر مدت بیشتری طول بکشد.
  • عبارات کلامی محبت، کلماتی هستند که شما صحبت می کنید، به منظور تأیید احساسات مثبت خود از عشق و محبت، و شریک زندگی خود را دوست داشته باشید. این می تواند برای شما، شریک زندگی و رابطه شما منحصر به فرد باشد تا زمانی که آنچه شما می گویید احساسات مورد نظر را ایجاد می کند و احساسات شما را برای یکدیگر تقویت می کند.
  • اگر از روشهای الکترونیکی ارتباطات استفاده کنید، به جای چیزی عمومی، با عبارتی مانند «فکر کردن از شما» یا «دوشیزه» را امضا کنید. [11]
 2. درک کنید که روابط راه دور نیازمند اعتقاد کلامی تر است. از آنجا که شما قادر نخواهید بود که جسمی خود را لمس و تقویت کنید، باید به او بگویید که چگونه بیشتر احساس می کنید. این امر برای حفظ نزدیکی در رابطه شما مهم است و احساسات ایمنی، آسایش و اعتماد را تقویت می کند. در صورت امکان، از اسکایپ یا Google Hangout استفاده کنید تا بتوانید در هنگام صحبت با مخاطبین چشم تماس بگیرید و نشانه های فیزیکی را بیابید.
 3. Image titled Be More Affectionate Step 11
   
  فردی را که هر روز در موردش احتیاج دارید متمایز کنید تعبیرها یک شکل از عاطفه کلامی هستند که می توانند اعتماد به نفس را بالا ببرند، به شما نشان دهند و به کسانی که به شما حس خوبی دارند توجه کنید. علاوه بر این، تعاریف باعث می شود مردم به موفقیت برسند زیرا معتقدند که می توانند. همیشه با احترام قاطعانه صحبت کنید، یا اینکه شما به دلیل بلاتکلیف های کم عمق خود رد می کنید.
  • به دنبال چیزهایی هستید که شما تحسین می کنید، قدردانی می کنید و یا اینکه شخص دیگری خوب است که تعریف کنید. این می تواند هر چیزی از دید آنها باشد، یک ویژگی از چهره آنها که شما به خصوص از آن لذت بردن (مانند چشم ها و لب ها)، یک ویژگی شخصیت، دستاوردها، روشی مثبت که شما احساس می کنید یا مهارت هایی که شما تحسین می کنید.
  • صادقانه بمانید و اجازه ندهید که به کسانی که دوستشان می دارید راضی باشید. اگر این درست باشد، به همسر خود بگویید: "چشمهای زیبا داشته باشی" یا "من را تکمیل کن". وقتی که او برای کار آماده می شود، به شوهرتان بگویید: "در آن پیراهن خوش تیپ باشید" یا وقتی "صبحانه" را می سازد "شما یک آشپز عالی" هستید. بعد از تمرین می توانید به فرزند خود بگویید: "شما خیلی هوشمند هستید"، زمانی که یک کارت گزارش یا "شما در ورزش خوب هستید" را می بینید.
 4. هنگامی که آنها به خانه می آیند شریک زندگی خود را با هم بخوانید. آنچه را که انجام می دهید متوقف کنید و با شریک زندگی و فرزندانتان ارتباط برقرار کنید تا آنها از شما مراقبت کنند. شما می خواهید آنها را بدانید که مهم تر از هر چیز دیگری است و شما آنها را از دست دادید. ترکیب عاطفی کلامی با احساسات فیزیکی را با دادن بچه های خود را بر روی گونه و یا سر سر و صدا. ممکن است بخواهید شریک زندگی خود را روی لبها یا گونه ببوسید.
 5. Image titled Be More Affectionate Step 13
   
  نام و نام خانوادگی شریک زندگی شما و یا فرزندان. نام مستعار مثبت نشان می دهد که شما یک پیوند ویژه دارید.نامی که انتخاب میکنید معمولا نشان دهندهی ویژگی، عادت یا رویداد مربوط به شخص است. همچنین می تواند یک فرم کوتاه از نام قانونی آنها باشد.
  • برخی از نامهای رایج عبارتند از: فرشته، کابوی، عروسک، عزیزم، عزیزم، عسل، عشق یا یار و یا شیرینی.
 6. Image titled Be More Affectionate Step 14
   
  وقت بگذارید تا بگوید "از شما سپاسگزارم" فکر کنید همه چیزهایی که فرد دیگری برای شما انجام می دهد یا راه هایی که زندگی شما را بهبود می بخشد. آنها را در چشم خود ببینید و در چند جمله به قدردانی خود بیان کنید. شما می خواهید آنها دقیقا بدانند که چقدر دوست دارید و از آنها قدردانی می کنید و همه چیز آنها را انجام می دهید.
 7. Image titled Be More Affectionate Step 15
   
  فرض کنید که "من عاشقت هستم" تنها راه ابراز عشق است. اگر این را نگویید، باید سعی کنید آن را بخشی به طور منظم از واژگان خود قرار دهید. عباراتی مانند "شما عالی هستید" و "من خیلی خوش شانس هستم"، همچنین راه های خوبی برای نشان دادن محبت شماست. احتمالا چیزی خاص برای رابطه شما نیز وجود دارد، مثلا علاقه متقابل به اتومبیل، که به شما این امکان را می دهد که بر روی این عبارات ساده بپردازید تا توضیحات چیزی را که واقعا برای معنی اضافه شده است دوست داشته باشید. اگر خودروهای شما را دوست داشته باشید، ممکن است از وسیله نقلیه مورد علاقه استفاده کنید تا توضیح دهید که شما احساس می کنید با گفتن "شما من 1968 Plymouth Road Runner هیمی".


 

توسعه عادت ها برای افزایش احساسات

 1. Image titled Be More Affectionate Step 16
   
  احساس مهربان بودن به طور خودکار. پاسخ دادن به نشانه ها با بازپس گرفتن آغوش، تشویق، گفت: "من عاشق تو هستم"، کسی را که روی گونه یا پرنده ای بزرگ بوسیدن، بوسید. در این لحظات از دلایل تردید نادیده گرفته شده است. اگر برای انجام این کار مورد استفاده قرار نگرفتید، ممکن است برخی از کارها را انجام دهد، اما در عین حال طبیعت دوم می شود.
 2. اجازه ندهید تنها یکی از والدین "والدین مهربان" باشد. در دهه های گذشته، از نظر فرهنگی، پدران اهمیتی برای بچه ها نداشتند. با این حال، زمان تغییر کرده است. هر دو والدین باید تلاش کنند تا فرزندان خود را محبت کنند، حتی اگر یکی از آنها طبیعی باشد.
 3.  ارتباط چشمی برقرار کردن

 4. به خودت اهدا کنی استراتژیست های انگیزشی معتقدند که عادت های خوب را می توان با رویای بزرگ در مورد راه هایی که می خواهیم چیزهایی را به وجود بیاوریم مانند والدین مهربان تر. سپس، خودتان را به چالش های کوچک تقسیم کنید، مانند «من 20 دقیقه به طور مستقیم با فرزندانم صحبت می کنم. هر زمان که اهداف بزرگتر را به اهداف کوچکتر تقسیم کنم، آنها را به اهداف کوچک تر تقسیم می کنند و به شما فرصت می دهند که موفقیت های شما را جشن بگیرند . [12]
 5. تصویر با عنوان مهربان تر شدن مرحله 20
  5
   
  نگران نباشید با یک حرفه ای حرف بزنید 
 6. اگر تمایل به نشان دادن محبت و مهربان بودن و یا احساس آرامش نداشته باشید اما نمیتوانید آنرا بیان کنید، با یک مشاور یا درمانگر صحبت کنید - به تنهایی یا با شریک زندگی خود. روابط کار می کنند مشاوره زن و شوهر را نداشته باشید و یا به دنبال درمان با ضعف خود باشید. اگر فردی را دوست داشته باشید و بخواهید آن را کار کنید، هیچ چیز نباید از کمک شما برای ایجاد روابط قوی تر خودداری کند.

 

مطالب مرتبط

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 20

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید