سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

چگونه بدانیم که آیا فردی شما را واقعا دوست دارد؟

چگونه بدانیم که آیا فردی شما را واقعا دوست دارد؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/05/17 0 نظر
هیچ روش تضمینی برای شناختن اینکه آیا یک شخص واقعا شما را دوست دارد وجود ندارد، اما نشانه هایی برای خواندن وجود دارد تا دریابید که چه چیزی در ذهن دوست عزیز شماست. اگر می خواهید بدانید که شخص مورد علاقه شما واقعا شما را دوست دارد، باید توجه داشته باشید که چگونه شخص عمل می کند، آنچه می گویند، و آنچه که آنها انجام می دهند زمانی که شما با هم هستند.

 

چگونه بفهمیم که آیا فردی ما را واقعا دوست دارد؟

1-آیا شخص می تواند به صورت طبیعی باشما برخورد کند اگر شما را دوست دارد؟

 بخشی از عاشق بودن به این معنی است که به طور کامل به شخص دیگری تبدیل می شود. اگر شما خودتان را از یک طرف کاملا متفاوت ببینید، پس ممکن است عشق باشد. به عنوان مثال، اگر شریک زندگی شما خیلی جدی و مودبانه باشد، اما هنگامی که شما تنها هستید، به شما نشان می دهد که شما بیشتر و بیشتر احمقانه و احمقانه هستید، پس او واقعا برای شمافرق دارد است و دوستتان دارد.

 • اگر شخص با شما احساسات عمیق خود را به اشتراک می گذارد و با آن راحت است، پس این عشق است.
 • اگر فرد راحت نیست که به هنگام، بیرون رفتن و یا هنگامی که غذا در دندان هایش گیر کرده است، این بدان معنی است که او دوست ندارد شما او را درشرایط نامطلوب ببنید.
   
  چگونه یک رابطه ی سالم بسازیم؟


 

 

2-اگر شخصی  شما را دوست داشته باشد و خوشحال باشد،حتی اگر روزی بد داشته است

اگر فردی که شما دوست دارید یک روز خیلی بد داشته باشد، اما زمانی که شما را می بیند، چراغ را روشن می کند، این علامت عشق است. اگر او در فکر تو باشد، پس از دیدن شما و یا شنیدن صدای شما به او حس بهتری می دهد.

 • دفعه بعد که او خسته است یا روز بدی دارد، ببینید که چگونه در حضور شما واکنش نشان می دهد.
3

 

3-توجه داشته باشید اگر فرد به شما نکاه های خوشایند می کند نشانه دوست داشتن است..

 اگرچه این ممکن است احمقانه باشد، دفعه بعد که او را دیدید، چهره ی عزیزتان را چک کنید. آیا او به شما نگاه می کند به شیوه ای غریب، آبدار، احمقانه و شایان ستایش که فقط می تواند به عنوان "گوگلی چشم" توصیف شود؟ وقتی آن را می بینید، آن را می دانید. شما این نگا هراتمام وقت دنبال نکنید می توانید به صورت تصادفی هنگام شام خوردن در سر میز یا صبحانه دنبال کنید.

 • شما همچنین ممکن است بتوانید فردی را که با همان عبارت به شما خیره شده است، ببندید.
  تصویر با عنوان
4

4-ببینید آیا شخص درحضور شما احساس شادی می کند.این نشانه دوست داشتن است

عشق باعث می شود مردم احساس گرسنگی، بی وزن واحساس شاد بودن بدون دلیل. اگر شخصی که در حضور شماست به خوبی عمل می کند را می بینید، این ممکن است عشق باشد.اگر هر زمان که شما دراطراف او هستید خیل یهیجان زدهع می شود و تقریبا بدون هیچ دلیلی شاد است و می خندد، اگر چنین است، این ممکن است عشق باشد.

 • اگر شخص انرژی های عصبی و یا حرکات زیادی را در اطراف شما نشان می دهد، ممکن است از حضور شما هیجان زده شود.
   
  (ارتباط چشمی جذاب)
  تصویر با عنوان
5

5-از خود بپرسید که آیا فرد زمانی که ناراحت می شودهمراه شماست اگر بود نشانه دوست داشتن است

 اگر درد عاطفی باور نکردنی را تجربه کرده اید یا فقط به علت داشتن آنفلوآنزا دچار کم کاری شده ایدو آن فرد ازشما بگذرد، پس باید آن فرد را که عاشق شماست پاک کنید. اگر او واقعا شما را دوست داشته باشد، احساسات منفی شما راجذب میکند و از این موضوع ناراحت می شود وسعی در خوشحال کردن شما خواهد داشت تا شما احساس بهتری پیدا کنید.

 • اگرچه او مجبور نیست که به اندازه شما ناراحت باشد، باید به وضوح با خلق و خوی شما روبرو شود؛ زیرا همه  می خواهد برای شما خوشحال باشد.
امتیاز 
1 / 3

روش 1 امتحان

یکی از راه های شناختن این که آیا شخص واقعا عاشق شما است؟

 • روز بدی داشته که با حضور شما بهتر شده است

 

2

توجه داشته باشید که شخص چه می گوید

 

تصویر به نام

1

6-توجه داشته باشید اگر فرد با شما درباره آینده مثبت خود صحبت کند شما را دوست دارد.

 اگر شخص واقعا شما را دوست دارد، پس جایگاه شما در آینده او مطلق است، نه چیزی که او هرگز اضطراب یا عدم اطمینان در مورد آن را داشته باشد. اگر فرد به طور منظم در مورد آنچه شما در آینده می خواهید انجام دهید، در مورد زندگی مشترک با شما در دو ،ده یا سال های بیشتر صحبت می کند پس احتمالا او عاشق شما است.

 • تعهد واقعی بدین معنی است که با فرد دیگری در ارتباط باشید. اگر فرد درباره آینده صحبت می کند و همیشه شما را در آن قرار می دهد، پس شانس خوبی وجود دارد که او واقعا شما را دوست دارد.
 • اگر شخص در مورد آنچه بچه ها شما به نظر می رسد صحبت می کند، جایی که شما با هم بازنشسته می شوید و یا جایی که برای ماه عسل خود بروید، ممکن است واقعا شما را دوست داشته باشد.
  (چگونه توجه اطرافیانمان را جلب کنیم؟)
2

7-ببینید اگر شخص به شما تعاریف معنی دار بدهد شما را دوست دارد 

تفاوت بین گفتن این است: "من موهای جدید شما را دوست دارم" و "شما توانایی ایجاد احساسات من را دارید بدون توجه به آنچه". اگر شخص به شما احترام می گذارد که نشان می دهد که او واقعا جنبه های مهم شخصیت و شخصیت شما را درک می کند، پس احتمال اینکه او واقعا شما را دوست داشته باشد، وجود دارد.

 •  
3

8-تعیین اینکه آیا فرد به معنای واقعی "من عاشقتم "  عاشق است و شما را دوست دارد

به یاد داشته باشید که بین "عشق یا هوس" تفاوت زیادی وجود دارد. و من عاشق تو هستم." اگر شخص خاصی  واقعا شما را دوست دارد و به شما اینچنین می گوید، هنگامیکه به چشمان شما نگاه می کند، صداقت دارد و نیازی به چیزی از شما ندارد، احتمالا به این معناست که او واقعا عاشق شماست.

 • اگر فرد به طور غیرقابل انکار شما را دوست دارد، او بدون هیچ دلیلی می گوید، نه تنها به این دلیل که او نیاز به یک مزیت دارد و یا به این دلیل که به نظر درست می گوید.
   
  (جذابیت)
4

9-ببینید آیا شخص واقعا پیش شما بر می گردد؟این نشانه دوست داشتن است

 اگر دوست شما واقعا شما را دوست داشته باشد، آنگاه واقعا پیش شما باز خواهد گشت و به شما می گوید که آنها چه فکر، احساس، ترس و خوشی دارند. اگر شخص واقعا در مورد دوران کودکی خود، بزرگترین پشیمانی، لحظات دردناک و یا بیشتر رویاهای عاشقانه برای آینده، برای شما می گوید، احتمال دارد که اوشما را دوست داشته باشد، زیرا این شخص راحت همه چیز  را می گوید.

 • اگر شخص به شما می گوید، "من تا به حال هرگز ببه کسی این مطالب را نکفته ام" ... پس یک شانس خوب وجود دارد که او واقعا شما رادوست دارد و به شما اعتماد دارد.
  (چگونه بیشتر مهربان باشیم؟)
5

10-اگر از شما دور باشد  چگونه برخورد می کند که دلتنگی نشانه دوست داشتن است 

اگر شما و عزیزانتان از هم جدا باشید، اما او هنوز برای شما مسیج می فرستد یا به شما ایمیل می دهد تا بدانید چقدر ازدوری شما ناراحت است، پس این بدان معنی است که او نمیتواند بدون شما زندگی خود را تصور کند . اگر در تعطیلات سه هفته ای بروید و یک کلمه از او بخوانید، ممکن است عشق نباشد.

 • S / او مجبور نیست  به طور مداوم به شما بگوید که اگر او مشا را ازدست بدهد چه میشود.
6

11-اشتباهات شما را به شما بگوید و این نشانه دوست داشتن است

اگر این شخص واقعا شما را دوست دارد، پس او تصویری آرمانی از شما در ذهن خود ندارد. اگر واقعا دوستش دارید، آن فرد راحت خواهد بود که به شما بگوید که اشتباه کرده اید، چیزی غیر منطقی را بیان کرده اید یا بد عمل کرده اید. اگرچه فرد نباید تمام وقت شما را مورد انتقاد قرار دهد، و شماررا زیادی مورد انتقاد را قرار دهد، به این معنی است که شخص واقعا شما را در داخل و خارج می شناسد و اشتباهات خود را نیز به خوبی به بهترین کیفیت خود می پذیرد.

 • اگر فرد هرگز با شما بحثی نداشته و یا هرگز از شما انتقاد نکند، باید توجه داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که شخص به جای یک نسخه ایده آل از کیست که شما واقعا دوست دارد.
7

12-ببینید آیا فرد واقعا نظر شما را ارزیابی می کند که این هم نشانه دوست داشتن است

 اگر شخصی واقعا شما را دوست بدارد، وقتی شما از اومشورت می خواهید چه درمورد خرید کفش جدید چه درمورد وضعیت سیاسی کشوراونظرخود را بیان می کند. اگر او واقعا شما را دوست بدارد، او از مشاوره و نظرات شما استفاده میکند، چه در مسائل بزرگ و چه کوچک.  او ممکن است احساس خود را در مورد درخواست نظر شما نگوید، اما  او آن را انجام دهد به خاطر شما او را دوست دارد.

 •  او مجبور نیست که نظر شما را در مورد همه چیز بپرسد - تنها چیزهایی که واقعا مهم هستند.
  (صحبت کردن صحیح)
امتیاز 
1 / 3

روش 2 امتحان

درست یا غلط: فردی که واقعا با شما درگیر است، در هر کاری که انجام می دهد و یا می گوید، اشتباه نخواهد کرد.

درست است! هنگامی که یک فرد واقعا عاشق است، آنها به دنبال آن هستند که شما او را درهرصورت بپذیرید. بخشی از این به معنی اعتماد به شما به اندازه کافی حتی وقتی که شما درشرایط ایده آل خود نیستید.برای سوال دیگر مسابقه بخوانید.

چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟

توجه داشته باشید که شخص چه عکس العملی دارد

1

13- گوش دادن به شما که نشانه دوست داشتن شما است

اگر شخص واقعا شما را دوست بدارد، پس او نه تنها صحبت های شما را گوش می دهد، بلکه شما نیز به چیزی که اوبگوید گوش دهید - حتی اگر همه آن را قبل از آن شنیده باشید. اگرچه اوراضی نیست اینصورت، او می خواهد به شنیدن افکار خود بپردازد.  به جای تعویض موضوع به چیزی که او می خواهد در مورد آن صحبت کند، ذهنیت خود را درمورد صحبت های اوآماده کنید.

 • بخشی از عاشق بودن فقط توانایی گوش دادن است. همه چیز در مورد توانایی صحبت کردن نیست.
2

14-ببینید اگر شخص شما را دوست داشته باشد، درهمه حال کنار شما می باشد

این شامل زمانی است که ناخوشایند است. مطمئنا، اگر میخواهید یک نوشیدنی یا یک وعده غذای خوشمزه بخرید، فرد همیشه در اطراف است، اما در مورد اینکه زمانی که نیاز به سوار شدن از فرودگاه دارید یا به شخصی نیاز دارید که سگ خود را در حالی که بیمار است، بگرداند. اگر شخص واقعا شما را دوست بدارد، در آن زمان و در زمان های سرگرم کننده برای شما در آنجا خواهد بود.

 • اگر فرد فقط در زمانی که شما خوشحال هستید، یا در خلق و خوی خوب هستیداطراف شما است، اما صحنه را فرار می کند به محض اینکه شما غم و اندوه دارید و حالتان خوش نیست، پس این عشق نیست.
 • عشق در مورد وجود یک فرد است، مهم نیست چه موقع. به راستی دوست داشتن شخصی به معنای پذیرفتن تمامخصوصیات مثبت و منفی آن شخص است و نزدیک بودن در زمان های خوب و بد است.
 1. چگونه بدانیم آیا فردی را شما را واقعا دوست دارد
  3

  15-چیزهایی را که برای شما انجام می دهد نشانه دوست داشتن است.ان را در نظر بگیرید

   اگر شخص واقعا شما را دوست داشته باشد، وقتی که شما مشغول هستید، غذاهای خوشمزه ای را برای شما به ارمغان می آورد،  و یا هنگامی که در خانه هستید و بیمار شده اید. این کارها لازم نیست که همیشه و یا بیش از حد بالا باشد، اما اگر شخص واقعا شما را دوست بدارد، پس او می خواهد با انجام کارها شما لبخند بزنیدو زندگی شما شادتر باشد.

  • عشق واقعی فقط در مورد چیزی است که شما از فرد می توانید آن را دریافت کنید، اما آنچه شما می توانید آن را نیز ارائه دهید.
  • اگر شخص واقعا شما را دوست بدارد، پس او بدون هیچ مشکلی برای شما کارهای خوبی انجام خواهد داد. باید اشاره کرد که شما به نفعتان است یا گاهی نیاز دارید. اگر هر بار بخواهید هر چیزی را خوب بخوانید، ممکن است این عشق واقعی نباشد.
 2. Image titled Know if That Person Truly Loves You Step 11
  4
   16-اگر فرد همیشه می خواهد در اطراف شما باشد شما را دوست دارد
 3. بخشی از عاشق بودن همیشه دلتنگی در مورد فردی است که دوستش داری، حتی اگر غیر عملی باشد. اگر شخص واقعا شما را دوست دارد، پس او می خواهد در اطراف شما باشدهمیشه. این بدان معنا نیست که فرد میخواهد مدام به شما متصل شود، اما این بدان معنی است که فرد سعی خواهد کرد که فرصتهای زیادی را برای دیدن شما بگذارد.
 4. Image titled Know if That Person Truly Loves You Step 12
  5

  17-به شما فضای کافی برای انجام کارها را بدهد که نشانه دوست داشتن می باشد

  اگر شخص واقعا شما را دوست بدارد، نه تنها می خواهد در اطراف شما زیاد باشد، بلکه  اوهمچنین  نیز می داند زمانی  به شما فضا داده شود و به شما اجازه انجام کارهای خود را  بدهد. اگر فرد می خواهد در اطراف شما باشد  تمام وقت، پس او شما را دوست ندارد -اون دچار شیفتگی شده است. همزمان که عشق بلوغ می کند، دو نفر متوجه خواهند شد که هنوز نیاز به انجام کارهای جداگانه برای حفظ هویت خود دارند.

  • اگر فرد می خواهد در هر لحظه بیداری اطراف شما باشد، پس ممکن است بیشتر نشانه ای از ناامنی آن فرد نسبت به عشق واقعی باشد.
 5. Image titled Know if That Person Truly Loves You Step 13
  6

  18-تعیین اینکه آیا فرد واقعا شما را درک می کند که شما را دوست دارد 

  عشق واقعی درک درستی است ،. اگر شخص در واقع شما را درک  کند، می داند چه چیزی می خواهید و چه چیزی نمی خواهید، و می داند  آنچه شما را خوشحال می کند قبل از اینکه خودتان آن را به او بگویید، پس این ممکن است عشق واقعی باشد.

  • خوب است اگر بخشی ازشخصیت  شما برای شخص باقی  بماند به صورت مرموزانه - شما لازم نیست که 100٪ درک شوید ، اما شما باید این حس را داشته باشید که فرد دیگری واقعا شما را درک می کند.
 6. Image titled Know if That Person Truly Loves You Step 14
  7

  19- ببینید اگر شخص بهترین را برای شما می خواهد شما را دوست دارد

   این باید درست باشد حتی اگر برای او بهترین باشد. اگر فردی واقعا شما را دوست دارد، پس او متوجه خواهد شد که برخی چیزهایی که باید انجام دهید وجود دارد که ممکن است برای او بهترین باشد، یا ممکن است به این معنی باشد که شما به مرور زمان از هم جدا خواهید شد. اگر او واقعا شما را دوست دارد، او می داند که شما باید یک تابستان را در یک جزیره دور افتاده برای صرفه جویی در زندگی خود در زیست شناسی دریایی صرف کنید، یا اینکه برای رفتن به خانه. به اندازه کافی برای آزمایش اوزمان هایی را با او بگذران.

  • اگر فرد فقط می خواهد بهترین زمان برای هر دو شما را در همه زمان ها، پس او واقعا شما را به عنوان یک فرد منحصر به فرد با نیازها و خواسته های خود  نمی بیند.
 7. Image titled Know if That Person Truly Loves You Step 15
  8

  20-به دنبال پشتیبانی باشید

   اگر او واقعا شما را دوست دارد، پس  او نه تنها برای جشن های سرگرم کننده پیش شما خواهد بود بلکه  برای کمک به شما در دستیابی به اهداف خود و حرکت  جلو در زندگی شمانیز همراه شما خواهد بود.او پیش شما خواهد بود وقتی که میخواهید به مصاحبه شغلی خود بروید و هر زمان که بخواهید در مورد چیزی که به معنای زیاد برای شما است صحبت کنید، او همانجا خواهد ماند.

  • اگر او واقعا شما را دوست دارد، پس / او از شما برای رسیدن به اهداف خود و یا پیروی از منافع خود حمایت خواهد کرد، حتی اگر آنها هیچ ارتباطی با او نداشته باشند.
امتیاز 
1 / 3

روش 3 امتحان

چه چیزی  یک فرد می تواند انجام دهد که نشان می دهد  واقعا شما را دوست دارد؟

علم ثروت

نکات

 • هنگامی که شما به کسی جذب می شوید، متوجه خواهید شد که او به نظر شما متفاوت است و زمانی که شما در کنار او هستید، خیلی لبخند می زنید.
 • هنگامی که برخی افراد با شما صحبت نمی کنند، به این معنی نیست که شما را دوست ندارند؛ ممکن است که آنها خجالتی باشند
 • مراقب باشید که دوستی نداشته باشید برای فریب دادن، شما می توانید آسیب ببنید.
 • هرگز فضای بسیار بیشتری از موارد مورد نیاز رابه فرد ندهید. شما ممکن است فرد را از دست بدهید
 • اگر دوست دختر یا دوست پسر شما به نظر شما به شما همیشه چسبیده باشد یا همیشه در مورد شما نگران باشد، از خود بپرسید که آیا این به این دلیل است که  برای شما اهمیت قائل است؟. گاهی اوقات، این کار فقط برای خودشان انجام میدهد نه خودتان.

اخطارها

 • اگرشخص هنوز ممکن است شما را دوست نداشته باشد،احتمالا این دلیل نیست که شما در چیزی اشتباه کردید، ممکن است دلیل این باشد که او هنوزتصمیم گیری در مورد زندگی خود انجام نداده باشد.
 • این شخص ممکن است سعی کند با فداکاری خودش را برای شما فدا کند، اگر شما کمی ناراحت شده اید، ناراحتی احتمالی را نشان داده اید و یا اینکه شما در حال حاضر یک شخص مهم دیگر مانند دوست دختر / دوست یا همسر خود دارید، باید بر رابطه ی خود به طور مداوم متعهد بشوید و درارتباط با شخص دیگری نباشید.

مطالب مرتبط

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 66

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید